Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość kasiunia
paula paula zreszta to dopiero pierwszy dzien, masz przeciez zapasy6 z dnia wczorajszego!!! musisz zmienic myslenie i NIE JESTES NA DIECIE tylko ZMIENIASZ ZASADY ODZYWIANIA SIE to ma byc poczatek drogi do swietnej figury, pogody ducha, to poprostu NOWY SPOSOB NA ZYCIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
wiem ze zbilam blad i mi glupio no ale coz A co to jest ta ketoza?bylam tera na wadze by wiedziec wrazie czego ile schudlam i myslalam ze waze mniej a tu 764 MASAKRA NO JA WALSNIE MAM INACZEJ JAK POWACHAM TO MASAKRA.MAM NADZIJEZE JUTRO BENDZIE LE[PIEJ?JAK MI RADZISZ ILE BYC NA SCISLEJ DIECIE?BO POTEM CHCE OBIADU JAKIES JESC TZN GOTOWANIE NA PARZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
dziewczyny dzis przysnlema na godzinke i snilo mi sie, ż zjadlam francuskie ciastko, obudzilam sie zła z mysla "mo pieknie koncówka 5-go dnia a ja wpieprzyłam ciastko!"..dopiero po chwili doszło mnie to, że to sen...chociaż dziwne, bo ejstem w ketozie i nie odczuwam juz jako tako głodu9 bardziej to kwestia chętek które zdarzają się raz dziennie ).. Paula pytałaś o ketoze, ketoza , nie bedę tłumaczyła od strony 'chemicznej";-), tylko w pkartyce to taki stan w ktorym gdy nie dostraczamy wegowodanow(a taka dietą jest cambridge, cos jak Dukan, tylko, że nasza jest w zaszetkCH I NISKOKALORYCZN), wówczas organizm wchodzi po 3-4 dniach w ketoze, i zaczyna szybciej spalać tłuszczyk, i przestaje się odczuwac głód. Jesli będziesz podjadała, nie wejdziesz w ketoze, pewnie schudniesz- bo to nieskokaloryczna dieta, ale nie schudniesz tyle ile mogłabyś...i do tego wciaż bedzisz głodna... Jeśli masz problemy z utzymaniem scisłej to może faktycznie jedz jeden "zdrowy" posiłek i dwie cambridge- to się nazywa dieta cambridge mieszana, i tez mozna, niektórzy na niej tez ładnie chudną... Innaopcja pomysl o Dukanie, tam mozesz jesc ileeeeeee chcesz ważne aby były to okreslone wysokobiałkowe produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
nie postawilam ze dam rade i wytrzymam bez podjadania musze schudnac bo tego bardzo chce;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
hehe mam nadzieje, ze po tym "NIE w zdznaiu "nie postanowilam (...)" jest przecinek, bo wtedy zmienia sens :-) Tzrymam kciuki, naprawde pozniej latwiej nie czuc glodu, tylko co najwyzej moga pojawic sie chetki, wspolczuje tylko, ze musisz gotowac...a maz / facet nie moglby w ttym czasie tegor obić by Ci pomóc?lub jakis gotowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paula dasz rade, uwierz w siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
TAK MIAL BYC PRZECINEK.NO RACZEJ MAZ NIEMA JAK POMOC ROBI RANO I WIECZOREM DZIECIA JESC, A JA NIESTETY MUSZE OBIAD BO JAK ON W PRACY TO WIESZ MAM 2CORKI 3 I 8LAT WIEC MUSZA JEDZENIE MIEC WCZESNIEJ ZANIM TATA WROCI .WLASNIE WSTALAM I POWIEM ZE NIE CZUJE GLODU NARAZIE ALE ZAWSZE TAK MAM.CZUJE SIE CIEZKO ALE WCZORAJ NIE DUZO SPROBOWALA TEGO RYZU WIEC NAPEWNO NIE OD TEGO.WCZORAJ NAPISALAM DO KONSULTATA I POWIEDZILA MI ZE TA OWSIANKE MOZNA JESC W 1TYG TYLKO NIE BATONY.ZACISKAM PASA I DALEJ BYLE DO NIEDZILEI SORY DO PONIEDZIIALKU.MUSZE JECHAC PO WODE BO WCZORAJ WYDOJLAM 3BUTELKI,A WLASNIE WY TAK MACIE ALBO MIELISCIE ZE W 1DNIACH JAK PILYSCIE WODE,BYLYSCIE BARDZIEJ GLODNE?DZIEKUJE ZA TRZYMANIE ZA NIE KCIUKI MOTYWUJE TO BARDZO ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paula pierwsze 3 dni sa dosc trudne ale dasz rade, juz dzis bedzie lepiej, dziel produkty,zobacz czy ci to odpowiada:-) dobrze ze duzo pijesz:-) kup herbate z pokrzywy:-)co do tej owsianki to nie mozna w pierwszym tyg mowie o owsiance jablk-cynam moze malo kompetentny jest twoj doradca:-) ja te informacje mam od experta z warszawy-zawsze taki dyzuruje, jak mialam problemy i pytania pierwszym razem to mnie doinformowywal, najbardziej lubie babke w pn i sr przyjmuje, jest swietna, potrafi zobrazowac swietnie :-) dzis dzien 6/21 pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
no to zaczynamy 6 dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
no ja napisalam do ekspert ze strony dc.pl i tak mi pisal ale dobra nie wazne .Dzis czuje sie lepiej postatnowilam se ze bede jesc tak o 7 sniadanie .11 pierwsza polowa zupki o 15druga i o 17 kolacjia moze dam rade ale znow sobie obiecalam ze jak do soboty nie zjade chociasz 2kg to rezygnuje bo chce schudnac ale moze to nie dla mnie .A ty wazylas sie po tych 6dniach cos juz?i ile zjechalas jaka byla twoja wyjsciowa waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1502
mija mi polowa druiego dnie i jest w miare ok wypilam sheyka i polowe zupki po 15 zjem drugie pol .W piantek mam zamair sie zwazyc mam nadzije ze cos mniej bendize zebym szalu nie dostawala .Ja to z tych niecierpliwych.Zycze wam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
Witam.wiem znow wam potruje dupke.Mam pytanie czy mozna zuc gumy bez cukru? jutro hce sie zwazyc niewiemm czy dobrze ale beardzo bym chciala juz cos wiedziec mam nadzieje ze choc pol kilo mniej ;-/ siedzialam dzis w domu sama robilam pierozki i tak mi sie mazyly ale wytzymalam jutro zasuwam kupic slodzik ,dzis bylam w 2sklepach i lipa ale kupilam se kawke caro i sie wkoncu czegos napije.w sobote moja niunia ma 3latka i goscie benda i smaczny torcik ja cie kszanie ze ja o tej diecie nie slyszlam wczesniej masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
paula1502, slodzik i gume bez cukru- mozna uzywac, ale z umiarem, bo zbyt duza ilosc przeszkodzi wejsc / lu trwac w ketozie- tak mi kiedys powiedziala konsultantka./ ale mysle, ze 3-4 gumy na dzien nie zaszkodza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej laseczki, ja tam nie wiem ale gumy nie zuje:-) a slodzika nie uzywam moze dlatego srednio 6 kg w pierwszym tyg gubilam-pisze gubilam bo nie wiem jak bedzie jutro:-) jak brzydko pachnie z buzki przy ketozie to czesciej myje zeby i plucze ok 10 razy plynem listerine:-) i wystarcza chyba:-)jestem sama ciekawa jak to jutro bedzie u mnie z waga. Ty Lo. wazylas sie czy tez czekasz na 7 dzien? mi dzis dzien 6 minal ok:-) nadal jadlam same zupki:-) tak jak sobie obiecalam:-)jutro tez nie zjem jeszcze nic innego za to w piatek zrobie sobie bal:-) zjem owsianke jablk-cyn i wypije cappucino i jedna zupke:-) a przy sobocie wsune batona do kawey:-) mniam ... jeszcze kilka dni:-) oki spadam, ide na kolacje-mam jeszcze polowe saszetki i herbatka i lu lu:-) do juterka... a Ty malutka(paula) nie peknij na urodzinki malej!!! 3maj sie:-) nie jedz nic!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
z wazeniem czekam na 7 dzien , czyli piatek (rano), .. Glodu nie odczuwam, raczej czasem chętkę, ale rzadko. To jest tak, ze chętkę można przyzwyciezyc gdy jest się juz w 5-6 czy 7 lub dalej dniu, bo szkoda tyle zcasu , najgorzej zawsze zaczac, bo wtedy nie ma ketozy, i nie zal przerwac jednego czy dwoch dni. Wiec mam nadzieje ze dotrwam 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
dziewczyny a nie macie problemow z wyproznieniem? Ja mam (nwet jak nie ejstem na diecie), umnie 6 dzien i nic, bede musiala kupic xenne extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
lo. raczej kazde z nas maja problemy z tymi sprawami na diecie, mi pomaga czerwona herbata:-) chodze co drugi dzien sie wyprozniac, malo bo malo ale jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
to powiem tak ja to samo mialam problemy z wyproznianiem sie przed dieta i dla teo moj brzuszek nie byl maly.a teraz co 2dzien ale szkoda gadac.Ja chce dzis wejsc sie zwazyc wiem ze to glupie ale moze cos spadlo.Ndzieja matka glupich;-].A mam nadzije ze nie zaszkodzilo to ze cos podjadlam ja wtedu juz nic nie tknelam nawet sheyka zobaczymy jak to bendzie jak bym chciala tak jak wy 6kg w tydz bylo by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej, dzis dzien 7/21 moje menu na dzis to 3 zupki oczywiscie:-) wybralam na dzis porowo-ziemniaczana, jarzynowa i kurczak z grzybami:-) dzis bedce w pracy 12 godzin, nastroj dobry tylkoogolne zmeczenie:-) poleniuchowalabym troszke a tu klops, jutro tez na 12 godzin do pracy-od rana do poznego wieczora:-( trzymajcie sie laseczki. paula1502, cierpliwosci:-) ktory to juz dzis Twoj dzien? lo. o ktorej jutro sie wazysz??mam nadzieje ze info wrzucisz zaraz z rana na forum:-) pozdrawiam, bede zagladac tu do Was na przerwach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
w poruwnaniu z wami to dopiero zaczynam bo zaczyna sie 3ale dla mnie to juz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paula to dzis wieczorem albo jutro rano zacznie sie Tobie ketoza, wtedy bedzie juz latwiej:)kupilas wczoraj herbatki? Pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
jak mi siwe dobrze zaczol dzien weszlam na wage i 3kg mniej jestem szczesliwa jak niewiem.Dziekuje wam za motywacjie i pocieszanie,choc nie raz marudzilam z pytaniami,to mam nadzije ze byly do wytzymania.A to z kad moge wiedziec ze to ketoza?Nie nie kupilam zadnych cherbatek,bo nie lubie gorzkiej a wy tu macie rozne zdanie na temat slodzika wiec odpuszczam dzis kupilam magnez grejfutowy mam nadzije ze moze byc jak tak bende chudla to moge cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paula nie mozesz zazywac tego magnezu ktory kupilas! Napisalas ze grejfrutowy. Wogole to dlaczego przy tej diecie chcesz brac inne mineraly? Te 3 saszetki pokrywaja zapotrzebowanie nasze calodzienne na wiekszosc mineralow wiec lepiej stosuj po zakonczeniiu takie mineraly i witaminy:) ja nie biore nic poza i wyniki krwi mialam swietne po zakonczeniu pierwszej diety. Wszystko w normie. A co do herbaty to mietowa i pokrzywa nie sa gorzkie jak zwykla-sprobuj zawsze to jakies urozmaicenie a nie tylko woda;) gratuluje wyniku-niedowiarku! Tylko sie trzymaj a osiagniemy super efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
to ja juz nie rozumie czytalam ze mozna brac magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
paula, magnez mozna,a le nie owocowy. Normlany bez dodatkow smakowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Lo, jutro nasz wielki dzien "WAGI" jak myslisz ile...? widzisz cos po sobie? ja tak nie bardzo moze troche po brzuchu ale nie martwie sie bo u mnie to ten drugi tydzien byl od spadku objetosci:-)w pierwszym tylko kilogramy...tylko??? co ja mowie!!!! hi hi hi hi hi najgorsze ze moja waga ma skale! nie jestem wysoka ale z 1,64 czasem nie widze dokladnie bo te kreski sa zbyt blisko siebie:-) paula, nie rozczulaj sie tak nad ta dietka, nie dodawaj nic na sile, moze twoj organizm nie potrzebuje teraz nic musimy sie wzmacniac nawet jedzac normalnie ale to raczej w okresach jesienno-zimowych albo zimowo-wiosennych:-) a twoj trzeci dzien to naprawde sukces!! oby tak dalej... dodam laseczki ze z rana ciezko mi sie wbic w moj napiety rytm dnia ale wieczorami to juz tryskam energia, chyba dlatego ze pozytywnie dzien zakonczony:-) tylko z Dc:-) ale mialam dzis ochote na mufinke, poszlam po kawe w pracy do kawiarni i taka jedna babeczka z double chocolate tak na mnie patrzyla ze szok, ale twarda jestem:-) zlalam ja...:-) buziaki i wytrwalosci jak do tej pory:-) z dniem 8/21 czyli jutrzejszym konczy sie moje postanowienie., dotrwalam, postanowilam ze pierwszy tydzien same zupki bez koktajli, zobaczymy jutro czy sie oplacilo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
nie rozczulam sie nad soba tylko ja musze pic takie zeczy,dla tego bo kiedys przy dieice kilka krotnie mdlalam i mam swierdzone u lekarza ze kilka razy dzienie mam pic witaminki dzis jade po swoje wyniki badan ,bo przed dieta lekarz mnie wyslal na badania i zobaczymy jak tam zemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
dziewczyny hmm. nie przychodze to w blasku chwały.. bo czyli 7 dnia...swiadomie,zaznaczam swiadomie a nie z powodu głodu, zjadałm normalny obiad- ziemniaki kotlet (mala porcja) , troche czeresni, kilka truskawek, i wieczorem 5 delicji i pol kieliszka wina. Zjadam bo wpadał w tzw 'czarną dziurę" (typowy obiaw przy deficycie weglowodanow, tzn czrne myśli, pod-depresyjny nastrój), coż, nawet nie potrafie powiedzieć , ze załuję, bo nie..widocznie tak musiało byc, i cała sztuka przekuc "porazkę" w sukces :-) :-), czyli.. wytłumaczyłąm sobie, że ten "jeden' dzień podbije troche mój metabolizm po tygodniowej niskokalroycznej diecie... Hm, tzn dziś startuje dalej, jeszcze nie wiem czy bedę teraz 2 tyg, czy 3...W każdym razie do diety dorzucilam dziś dyma burn extrema(spalacz tłuszczu), nie wiem czy to zasługa wczorajszego jedzenia czy tego extratu, ale mam takiego powera, ze moglabym zbudowac druga wieze konkurencyjną do Eifla ;-).. cwiczylam na orbitreku 45 minut w tkim tempie jak nigdy, a zakonczyccwiczenia nakazła mi tylko zdorwy rozsądek.. W każdym razie przed "zjedzeniem" zazylam się i schudlam po tych 6 dniach (7 sie nie liczy bo wtedy jadałam wlasnie), schudlam niepełne 4 kilo... ale po dniu wczorajszym (czyli po jedzeniu) dzis waga wskazywala, ze schudlam 2 kilo (to chyba prawdziwa waga, czyli taka gdy wróciła woda (mi zawsze na cambridge 2 kilo wraca na drugi dzien, zreszta taka jest specyfika tej diety bezweglowodanowej ze najpier traci sie 2 kilo wody, ktore wraca) Reasumując... jestem zadowolona, schudlam 2 kilo tluszczu, mam wysmienity nastroj, i chęc do dalszego cambridgowania . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
witam moje kochane:-) dzis dzien 8/21:-) wazylam sie i w rezultacie 5 kg mniej:-) przez pierwszy tydzien:-) bardzo sie ciesze:-) Lo. moze zrob sobie dluzsza przerwe od dc, moze z 3 tyg? jak mialas braki , ja tak zrobilam jak peklam w 10 dniu to nie zaczelam od razu:-) a jak wrocisz dzisiaj to tez bedzie ok...za 3 dni znow wejdziesz w ketoze:-) a stany o ktorych pisalas mialam po pierwszej diecie kiedy to zaczynalam kolejna... to przez brak weglowodanow niestety, wiec odczekalam sporo zanim wrocilam na 3 raz nie pamietam ile ale moze ok albo ponad 2 miesiace:-) paula...jak tam dzis nastroj...pisalas ze mieszkasz w Londynie...bede tam 25-27.07 moze jakas kawka?? pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
Kasienka , ale jakie braki? ja mialam po prostu kiepski nastroj , i chcialam przerwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×