Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Lajla, ja też dodawałam otręby owsiane, ale tylko do wieczornego koktajlu. niestety przy takim płynnym jedzeniu moje uregulowane do tej pory sprawy wucetowe niemal zamarły i dopiero odkąd zaczęłam jeść te otręby wszystko wróciło do normy :) ja wsypywałam zawsze \"na oko\". pewnie jakieś 3-4 czubate łyżeczki herbaciane. pozdrawiam wszystkie stosujące DC, trzymam kciuki za Wasze wytrwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do każdego posiłku dosypuję łyżkę stołową otrąb, tak zaleciła mi konsultantka, to dla lepszej przemiany materii. Jak dzielę torebkę na dwa posiłki, do do każdego dosypuję otręby, tak, że wychodzi pięć łyżek dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska,BasiaK bardzo mnie pocieszyłyscie, dobrze, ze mozna dodac troche otrebów i w jakimś stopniu oszukac głód. Cały czas staram sie ograniczac jedzenie, ale róznie mi to wychodzi,a właściwie nie wychodzi ;) ale co tam, jak ede miała DC to sie zmobilizuje bo mi bedzie zal zmarnowac pieniedzy. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana
Coraz bardziej się przekonuję do tej diety. Czy mogłybyście napisać jak radzicie sobie kiedy dopadnie was wilczy głód, czy sa momenty kiedy chce się to wszystko rzucić, i jak to opanowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana... zależy jak bardzo męczy Cię obecna waga... mnie męczyła strasznie, po ciązy byłam jak dwie ja sprzed ciąży. więc nie miałam specjalnch problemów z wytrwaniem, chociaż wilczy głod w pierwszych dniach nie był mi obcy. zalewalam się gorąco wodą wtedy, jakoś pomagało. poza tym chodziłam znacznie wczesniej spać niz normalnie, żeby wieczorny głód przespać. pozdrawiam i zyczę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś chce ode mnie odkupić? dieta spowodowała u mnie potworne dolegliwości, chociaż moje znajome stosowały, schudły i były zachwycone :/ widocznie coś takiego nie jest dla mnie :/ sprzedam za 280 zeta 2-tygodniową kurację (kupiłam za 360). mój mail: kurka_siwa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rucia
hej dziewczyny!! dla mnie ta dieta była wybawieniem, schudłam z 108 do 75 kg jak na razie fakt jest kosztowna ale nie czuje sie wyczerpana, mam ochotę na pracę i naukę a co najwazniejsze nei czuje się pokrzywdzona tylko przez to że nie jem:) nadal ja stosuje zgodnie z zaleceniami spróbujcie naprawdę warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rucia
to strasznie drogo kupilas ja normalnie kupuje po 130 za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem. Dzisiaj jest szósty dzien mojej diety i oby tak dalej :D Wprawdzie waga już tak szybko nie schodzi w dół, ale jednak pokazuje coraz mniej :)) :)) :)) Rucia napisz jak długo stosujesz już tę dietę i jak przebiegała u ciebie utrata wagi? Pozdrawiam pogodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, facet (w profesjonalnym salonie) sprzedawał torebkę po 8 zeta, dopiero później zorientowałam się, że ceny są trochę inne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zważyłam - robię to każdego ranka i mój wynik to minus 5 kg po sześciu dniach diety. :D :D :D Rucia przede mną taka sama droga, tylko, że ty masz ją już prawie za sobą, trochę Ci zazdroszczę. Życzę Ci osiągnięcia upragnionej wagi w jak najszybszym czasie. Maba od jutra zaczynam drugi tydzień DC (zauważcie, że używam już zawodowych skrótów) i chciałam się zapytać o błonnik, jest taki błonnik w proszku chyba rozpuszczalny tej samej firmy, czy podziała on lepiej od otrąb owsianych (na sprawy WC) i czy można go używac razem z otrębami? Pozdrawiam serdecznie :)) :)) :)) Lajla wypłata coraz bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌼 BasiuK ,tak wypłata sie zbliża,a ja zaczynam byc przerazona czy dam sobie radę.Zawsze wszystkie stresy \"zajadałam\",a teraz mam ich troszkę. Ale mam nadzieję, że mnie wspomozecie dobrym słowem, bo mój ukochany powiedział, ze tego nie zrobi ponieważ jemu podobam sie taka jaka jestem. Postanowiłam, ze kupie DC na tydzień a potem zobaczymy.Już rozmawiałam z konsultantką,a ona poleciła mi jeszcze rozmowę z lekarzem. Gratuluję BasuK tych zgubionych 5 kilogramów!!! :) rucia powiedz prosze czy mozna tak czestp stosowac DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajla ja też zajadałam stresy, jak ich nie było, to też jadłam, po prostu ze mnie straszny żarłok mam nadzieję, że BYŁ . Jednak udało mi się \"zaliczyć\" już sześć dni diety (dzisiaj siódmy) i jest mi coraz łatwiej w przechodzeniu przez przeszkody typu, kanapki, obiadki, ciepłe kolacyjki, które pałaszują moi szczupli chłopcy.W drugim dniu diety to nawet kocie żarcie mi pachniało :D Pewnie, że też się boję, czy uda mi się dotrwać na diecie aż do uzyskania wymarzonej wagi, a to jeszcze dość daleka droga :(( Ale cieszę się, że jak na razie idzie mi nadspodziewanie dobrze :D To jest wykonalne !!! Serdecznie Cię pozdrawiam, byle do wypłaty :))) :)))) : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu uważnie przyglądam się Twoim zmaganiom . Idzie Ci świetnie. Mnie się nigdy nie udało zgubić 5 kg. w 6 dni. Trzymaj się , nie zmarnuj tego. Błonnik jest lepszy , wiele pań bardzo go chwaliło. Można go stosować też jako dodatek do normalnego jedzenia przy problemach w wc. Lączyć nie radzę bo za bardzo podrażnisz jelita. Niestety nie zagęszcza tak jedzenia jak otręby. Stosuje się 1 łyżeczkę dziennie. Jest drogi , ale wydajny. Gratulacje dla wszystkich odchudzających sie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lai
Hej! U mnie na DC 4 i pół kilograma, 4 cm mniej w biodrach, 5 cm mniej w talii. Wolniutko, ale dobre i to. Zazdroszczę Ci, BasiuK, szybkiego tempa :) Od soboty wprowadzam jeden posiłek. Mam pytanie do Maby - czy wolno do tych jarzynek dodać odrobinkę oliwy z oliwek, czy mam je "wsuwać" na sucho? Na ciepło mogę, ale na zimno. Brrrr.... W ogóle myślę, że trudniej będzie nam po DC, kiedy trzeba samodzielnie ustalić rozsądny jadłospis. Spotkałam się na przykład z różnymi zaleceniami co do rozkładu kaloryczności posiłków, jedne proponują zaczynać od bardzo obfitego śniadania, inne sugerują, że najbardziej kaloryczny ma być obiad (wczesny). Może będziemy się wymieniać tu jakimiś radami i propozycjami pysznych, niekalorycznych dań? Wiem, że są też inne strony poświęcone temu, ale tu jest tak miło :) Poza tym, wkrótce święta - jak wcisnąć w te 1000 kcal porcję przepysznych makówek ;) Ale pomyślcie sobie, jak pięknie będziemy wyglądały. Mam postanowienie przednoworoczne w tym roku i w Nowy Rok mam zamiar wkroczyć odmieniona. Chcę wyrobić w sobie właściwe nawyki i nie zajadać stresów czekoladą. Ja też należę do tego grona :) Buziaczki, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rucia
pani ktora sie mna opiekuje nie widzi przeciwskazan udziela mi wskazówek i jakos sie trzymam ja bym nie wytrzymala caly czas na tej diecie a tak przy malych przerwach ciagne to jakos a błonnik jest bardzo dobry uzywam go tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rucia
a i jeszcze jedno, nie hce was straszyc ale nie przejmujcie sie bo na poczatku chudnie sie szybciej a teraz chudne gora 2-3 kg na tydzien albo mniej ale co tam i tak schudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lai Niestety na sucho. Można przyprawiać ziołami i octem winnym. Oliwa jest bardzo kaloryczna i może wpłynąć na tempo chudnięcia i apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rucia
wlasnie nawet nie wiecie jak sie boje tego okresu po DC, boje sie ze bede ciagle glodna, chyba najlepiej jesc chude gotowane miesko i warzywa tez gotowane i tak przez kilka tygodni poki metabolizm sie nie unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lai
Dziękuję, maba. W instrukcji, którą dostałam, podano, że dwa razy w tygodniu można jeść mięso zawierające tłuszcz, np. wołowinę czy wieprzowinę. Chętnie bym jadła tylko chude ryby i mięso, a ten tłuszczyk z mięsa zamieniła na łyżeczkę oliwy dwa razy w tygodniu. No, trudno. Jakoś wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro-a...
zastanawiam siemoze imi ta dieta by pomogła, chciałabym schudnać na niej jakies.5 kg, bo obecnie mam 45 kg pro-ana.Eblog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka
Pozdrawiam dziewczyny! Niedawno wróciłam z pracy... moja dieta przyszła dziś mimo iz ja tez jestem przed wypłatą to jednak nie oparlam się pokusie i kupiłam z turdem wyprcowanych oszczędności - zresztą to nie jest jakas taka bardzo kosmiczna suma, jakbym kupowała normalne jedzenie to wydałabym duzo duzo wiecej... Jutro zaczynam i bardzo się boje, tego czy mi to bedzie smakować, czy nie zasłabnę w pracy i w ogóle... ech no ale teraz musze skoro juz tyle czasu nad myslałam i pieniadze wydane... Proszę za mnie trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Własnie zaczynam drugi tydzień boju z tuszą. Wynik pierwszego tygodnia to utrata 5 kg :D no może i jakieś deczko więcej. LAI pisz jakie posiłki będziesz spożywała, ja dopiero za dwa tygodnie, ale może dzięki Tobie będę miała gotowy jadłospis :) Maba po raz kolejny dziękuję Ci za porady i dodawanie otuchy. Jesteś tu myslę, że nie tylko dla mnie GURU :))) Balbinka cieszę się, że dołączyłaś do nas Trzymam kciuki za Twój sukces (mój też) Lajla, byle do wypłaty :) Pozdrawiam Was wszystkie i idę do pracy (piętro wyżej) pracuję w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🌼 musze wam powiedziec, że podczas przygotowywania sie do diety DC ograniczyłam posiłki i pije duzo wody mineralnej i juz starciłam 1 kilogram. Jutro ide na badania i dowiem sie czy moge stosowac DC. BasiuK jak ja Ci zazdroszczę tych straconych 5 kilogramów i trzymam kciuki, zeby dalej Ci tak swietnie szło. Balbinko ciesze się ,że jestes i tez za Ciebie bede trzymała kciuki :) Lai chciałabym juz być na tym etapie co Ty eeech a ja jeszcze nawet nie zaczęłam. Powzięłam jedno postanowienie,że nawet jak nie bedę mogła stosowac DC to i tak bede trzymała dietę. buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzisiaj w krótkich żołnierskich słowach, dziewiąty dzień DC, waga jakby sie zaparła, ale to nic, wezmę ją na przetrzymanie :) Pozdrowienia dla wzystkich dziewczyn przed, po i w trakcie diety Balbinko trzymaj się, trzymam mocno kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzisiaj w krótkich żołnierskich słowach, dziewiąty dzień DC, waga jakby sie zaparła, ale to nic, wezmę ją na przetrzymanie :) Pozdrowienia dla wzystkich dziewczyn przed, po i w trakcie diety Balbinko trzymaj się, trzymam mocno kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lai
Witajcie! Myślałam, że pod koniec tych trzech tygodni będę osłabiona, a energia mnie rozpiera. BasiuK - czy nie przeceniasz aby moich zdolności kulinarnych :) Z podanych w instrukcji składników niewiele można chyba zrobić, ale jeśli coś będzie smaczne, to napiszę. Co innego przy diecie 1000 kcal. Tu zaszalejemy :) Lajla - nie martw się, mnie te tygodnie minęły tak szybko, że nawet nie zauważyłam, że jestem na diecie. Gdyby było Ci bardzo ciężko, to zapraszam na spotkanie do herbaciarni na Teatralnej, będziemy chudły, plotkując ;) Maba - czy mogę podręczyć Cię kolejnymi pytaniami? Z instrukcji dowiedziałam się, że pomidorów mam jeść mało. To znaczy ile? Uwielbiam pomidory, więc nie chciałabym przesadzić. A może wiesz dlaczego, czyżby chodziło o to, że pomidor to owoc, a nie warzywo (przynajmniej dla botaników)? Czy można używać curry i słodkiej papryki w proszku do przyprawiania? Balbinka - powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzielne Dziewczyny! Basiu K nie martw się. Takie zatrzymania spadku wagi zdarzają się. Z moich obserwacji wiem, że w czasie gdy waga stoi , ubywa ciała w centymetrach. Dlatego należy ważyć się i mierzyć się. Poza tym kobiety mają skłonność do zatrzymywania wody w organiźmie - stres, podróż, przed okresem - potrafi zatrzymać się 1 - 1,5 kg wody. Lai Pomidory są wysoko-węglowodanową jarzyną . Pierwotnie Anglicy byli zdania, że nie należy ich jeść w czasie DC. Mało tzn. jako dodatek, przybranie, do innych jarzyn , a nie np. sałatka z pomidorów. Dieta C. jest oparta na małej ilości węglowodanów, to zmusza organizm do czerpania energii z zapasów tłuszczu. Dziękuję za miłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lai
Maba - dziękuję za wyjaśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka
Hej dziewczyny Chciałam napisać wczoraj - w końcu jestem na tej diecie od wczoraj, ale padlam jak mysz, mam strrrrasznie dużo pracy. Po dwóch dniach - nie jest najgorzej. Jestem pełna optymizmu, bo te pierwsze dni ponoc najtrudniejsze, a ja czułam się wczoraj świetnie, dziś trochę gorzej - ale ja w piatki zawsze jestem wykończona nawet jak jem niczym smoczysko... NAstawiłam się bardzo silnie psychicznie i nawet mi nei przeszkadza jak czuję jakiś zapach jedzenia obok siebie, głód też mi az tak bardzo nei doskwiera - myślałam ze przy tak drastycznym ograniczeniu kalorii nie będę w stanie normalnie funkcjonowac i w kołko mysleć o jedzeniu! Normalnie pracowałam, dzis lekko senna rano, ale moze dlatego ze w piatki zaczynam zajęcia o swicie a jam jest sówka i rano płacz i zgrzytanie zębów :( Koktajle mi raczej nie smakują - na razie przerobiłam truskawke i wanilię, znośne, myślałam że będą gorsze ale i tak mnie od nich mdli. Zupy - bardzo mi smakują (jarzynowa, kurczak z grzybami) ! Myślę że przerzucę się na system 1 koktajl, 2 zupki. W sumie zaparłam się i mam nadzieję że wytrwam :) A i jeszcze jedno - jak dobrze że jest taka strona, wszyscy mnie zmiechęcają, rodzina - choc jestem dorosłą kobietą, znajomi, koleżanki z pracy prawie dziś wpadły w histerię, że tyle godzin w tygodniu pracuję i że zemdleję na zajęciach i w ogóle ;( Zrobiło mi się smutno i okropnie bo mi tak strasznie zalezy żeby wytrwać... Ściskam was wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×