Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Lercia
Nikulina wrrrrrr ,musze na Ciebie powarczeć.Siedzę teraz i przypomina mi się smak pieczonych kiełbasek,podpiekana cebulka, a ten zapach.......ło matko,ale sie rozmarzyłam.Ale nie daj się Nikulinko, zresztą,po co ja to pisze.I tak sie nie skusisz,choćby pachniało nie wiem jak. Jelonek,jestem z Ania z Legnicy,30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
NIKULINA się nie da :) Choćby nie wiem co ! Ja czekam ciągle na makarony, czytałam , że można zrobic sobie mix, pół paczki makaronu + pół zupki = (pewnie) pychota Myślę, że będą w poniedziałek. Ja na ścisłej wogóle nic nie robię, żadnych brzuszków, bo podobno nie wolno. Przed żałobą tańczyłam, a teraz narazie to nic. Czasem z pieskiem wyjdę. Smaruje się nie za często Garnierem żółtym z olejkami, a brzuch dodatkowo zawijam folią a później pasem zaciskam (zaraz to zrobię). ACHA! DO WSZYSTKICH UŻYWAJĄCYCH OLEJKÓW !! -> Ta informacja juz była na tym forum, ale powtórzę, bo to wazne : Uważajcie na olejek cynamonowy - moze mocno poparzyć i spowodowac uczulenie. Używać 2 - 3 kropel. Ja na brzuch dodaję do balsamu 1 kroplę, i juz jest dobrze. Jak na uda smarowałaam papkę z 5 kroplami, to mnie tak paliło, że się zimną wodą polewałam, coś strasznego. Ja jestem Kasia z Łodzi. Lat 22 - studiuje germanistykę - w tym roku pisze licencjat ( do czego nie mogę się zebrać) . Wzrost 172,5 waga: 62 kg bez dzieci, bez męża, ale mam psa, królika i dwa akwaria z rybkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale o takim jedzonku tylko mozna pomarzyć:) Usiadę sobie tak by wiaterek zapachów mi nie podwiewał. Wiem ,że dam radę za duzo już zamną. A ja wogóle nie ćwiczę zmusic do ćwiczeń się nie mogę, zreszta tez dlatego Dc mi odpowiada bo tu nie mozna ćwiczyc Ja mam na imię Kaśka lat 36 mieszkam w Piasecznie pod Warszawą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Moria to i ja dodam mam męża i syna 10 letniego, psa, rybki (małe akwarium) i swinke morską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
a ja teżnie mam meża ale mam narzeczonego;) i pieska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
No to skoro o reszcie mowa, to mam dwa psy,jedno akwarium z rybkami i drugie puste po szczurze.Mam też teściową he he he To jeszcze powiem Wam jakie wczesniej miałam zwięrzątka.Cały czas te same dwa psy,rybki,kanarek,para szczurów,para świnek morskich,para myszoskoczków,para szynszyli.Uwielbiam gryzonie.Ale niestety wszystkie juz zdechły.Ostatni szczur jakieś 1,5 miesiąca temu.Na razie nie będę hodować gryzoni bo mam małego dzieciaczka. Powiedzcie mi jeszcze co to za olejki?Gdzie to sie kupuje,jak stosuje i na co to ma działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Cytuję aneczkę : OLEJKI : "Okład pobudzający przemianę materii w komórkach skóry. Do łyżki oliwy z oliwek dodać po 5 kropli olejku rozmarynowego i cytrynowego. Wetrzeć mieszankę w skórę i owinąć biodra cienką folią. Trzymać pół godziny (najlepiej pod poduszką lub kocem elektrycznym). Pojędrnia i wyszczupla - obwód bioder zmniejsza się o 1 cm. Stosować co 3 dni. Minimum przez miesiąc. Olejki kupiłam w aptece homeopatycznej na Witosa, bo w zwykłej nie mieli. Folia - zwykła do pakowania żywności. Drugi sposób - zmniejsza obwód bioder, wyszczupla i modeluje sylwetkę, usuwa cellulit, pojędrnia skórę. Nasmarować ciało (od stóp do... powiedzmy pod piersi) kremem z olejkiem cynamonowym (pobudzającym spalanie tłuszczu). Owinąć ciało folią plastikową zgodnie z zasadą drenażu limfatycznego (od dołu do góry). Potem trzeba leżeć przez godzinę pod ciepłym kocem (też najlepiej elektrycznym). Pod wpływem ucisku i ciepła zwiększa się ciśnienie w przestrzeni międzykomórkowej, co ułatwia wydalanie zbędnych produktów przemiany materii i toksyn. Już po pierwszym zabiegu traci się kilka centymetrów w obwodzie bioder i ud. UWAGA! To jest opis jak to robi kosmetyczka w gabinecie. Jeden zabieg kosztuje 120 zł. Moim zdaniem krem cynamonowy robi się prosto (pytałam w aptece) - do zwykłego kremu nawilżającego (w miarę neutralnego typu nivea) dodać parę kropel (nie więcej niż 6-7) olejku i smarować. Te sposoby odkryłam szperając po internecie, oba już ulepszyłam - bo oliwa z oliwek mi śmierdziała. Do balsamu wyszczuplającego kupiłam akurat taki, co mi niezbyt pięknie pachnie - więc mi nie szkoda) wlewam po 5 kropli wszystkich olejków i mieszam. Tego kremu (naprawdę może być byle jaki - ja wykończyłam w ten sposób 3 opakowania nielubianych kremów) to wkładam do kubka po jogurcie tyle, żeby było pół kubeczka, do tego potem olejki, mieszam plastikową łyżeczką i nakładam taką nie za cienką warstwę. )Dobre (wyszczuplająco- antycelinowe olejki – geraniowy, paczuli. Jeszcze jedna sprawa antycelulitowa: bardzo tani peeling. Robisz sobie mocną kawę - taką z 3 łyżeczek (fusiastą) - wylewasz płyn, a fusy znowu do kubka po jogurcie czy śmietanie (żeby nie mieć dodatkowego zmywania - to jest dość obrzydliwe do mycia). Do tego dolewasz balsamu do ciała - może być najzwyklejszy - bo zaraz go spłuczesz. I tym specyfikiem bardzo ostrożnie, jeśli masz wannę, a całkiem bez krępacji,. jak masz prysznic - masujesz ciało. Zaczynasz od prawej nogi - z zewnętrznej strony od dołu do góry, potem strona wewn,. od dołu do góry, brzuch - zgodnie z ruchem wskazówek zegara - a biodra dowolnie. Pomaga jak diabli i do tego skóra się wygładza. wypróbowałam bez koca elektrycznego- warunek: musi być w mieszance olejek cynamonowy - grzeje jak piecyk Wtedy wystarczy kołdra. A olejki w aptece lub na www.mydlandia.pl" Ja osobiscie polecam http://www.aromo.pl/ olejki sa dobre jakosciowo i duzy wybor. Czyli kupujemy: GERANIOWY+JAŁOWCOWY+CYNAMONOWY+ROZMARYNOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Ja kupiłam olejki właśnie na stronie : www.aromo.pl I mam olejki : paczulowy, cynamonowy, geraniowy, cytrynowy, rozmarynowy , cedrowy i zamówiłam też olejek cynamonowy do kąpieli, ale pachnie on bardziej limonką niż cynamonem. Zamówiłam tez balsam cynamonowy - ale nie było go w magazynie, więc mi nie przysłali i nie wiem jak pachnie. Kuracja opisana przez aneczkę działa, ale trzeba ją stosować min. raz co 3 dni, bo efekty sa po ok miesiącu. Myślę, że warto zainwestować w te olejki, na pewno bardziej niż we wszelkie kremy i balsamy, których 1 opakowanie kosztuje ok 100 zł. Ja z resztą zrobiłam eksperyment. Zamówiłam tych olejków chyba za 70 zł albo i więcej, bo przy jakiejś tam sumie jest koszt przesyłki gratis, a olejki mają długi termin ważności, więc mam po 2 sztuki każdego chyba, a koleżanka kupiła sobie serum takie zielone (jakby w probówce) za 100 zł na cellulit. Koleżance wygładziła się skóra podobnie jak mi, i trochę zmalał cellulit (jak mi) ale serum skończyło jej się po 2 tygodniach, a ja mam olejków chyba jeszcze na rok. Naprawdę je polecam :) One ładnie pachną, robię sobie przeróżne mieszanki. Czasem cynamonowy z cytrynką, póżniej paczulę z cedrem i rozmarynem. Owijam się folią, zakładam grube rajstopy bawełniane i zakładam dresy i czasem jeszcze się kocem zwykłym opatulam. Dwa razy w takim kompresie spałam, i było mi bardzo przyjemnie. W pokoju mi pachnie olejkami, więc nie stosuję żadnych rakotwórczych odświeżaczy. Stosuję na uda, pupe i brzuch. Zaniedbałam się w okresie świąt i przed świętami tez, bo żarłam tyle, że nie w głowie mi były olejki, ale teraz powróciłam do nich :) Acha i ja ich nie mieszam w miseczce, bo mi się myć nie chce, tylko w ręku, nakładam balsam po 2 kropelki olejków i smaruję ciałko, jak braknie, to znowu mieszam w dłoni i nie ma syfu ;) W razie jakichkolwiek pytań, piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o olejkach to chyba za jakiś czas pomyślę, choc obawiam sie że niewiele pomogą. Mam straszne roztępy:( Ha Lerciu nio tesciowa to i ja mam;) Gryzonie tez kocham, miałam kilka szczurków ale pierwszy był najkochańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
witam kobietki widze że dzielnie sobie radzicie... to cieszy... dzis wstalam o 5:15 , jakos nie moge spac.... poczytałam zaległe wypowiedzi tak sie martwilam , że schudlam najmniej z was... bo w pierszym tyg ścisłej szóstego dnia dopiero pierwszy kg, ale na drugi dzień spadł mi kolejny kg, więc humor mi się poprawił :) waga stała w miejscu równiutko 14 dni ale juz sie ruszylo piłam za malo wody... nazywam się aneta, daniela to moje drugie imie, mam 31 lat i 164 cm wzrostu mieszkam w Białymstoku od 9 lat jestem mężatką pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
zważyłam się właśnie... i jeszcze pół kg mi spadło... więc od tamtego czwartku już 2,5 ! dzis wychodzę na miasto z przyjaciółką której nie widziałam dwa miesiące... rozmawiałam z nią tylko przez telefon kilka razy i nic jej nie powiedziałam, jak się odchudzam... i że schudłam od naszego ostatniego spotkania 17,5 kg :) pewnie mnie nie pozna ;) zajdziemy sobie na kawkę do "Pożegnania z afryką" , a nie jak zwykle na pizzę i piwko... to będzie zdziwiona! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniela Gratuluje ..,to naprawde olbrzymi sukces Pisze teraz rzadziej,ale często Was czytam i bardzo się cieszę ,że DC ma tyle zwolenniczek. Krew mnie zalewa jak słysze jakieś krytyczne uwagi na innych forach na temat DC Ja wierzę w tą dietę bardzo mocno A teraz pisze ,żeby Was ostrzec przed olejkiem cynamonowym. Super rozgrzewa,ale sprawdzcie najpierw,np.na jednym udzie czy przyapdkiem nie wywoluje u Was poparzenia,uczulenia. Ja niestety,a wcale nie przedawkowalam ,czuje go do dzisiaj.Uczulenie nie mija mi juz od świąt,caly czas zyrtec,wapno itp.Nie należę do osob alergicznych,ale akurat olejek tak na mnie podzialał Zaluje ze nie moge go stosowac, Ale musze sie pochwalic,ze w miare chydniecia prawie zniknął mi celulitis,a zatem powolutku...dajcie mu czas:) Niestety chudne bardzo wolno.Dzisiaj spadl po 8 dniach 1 kg.A trzymam sie dzielnie na 1000 kal/nawet mniej/ i na systematycznych ćwiczonkach. Nikulina jesteś świetna!!gratuluje samozaparcia..do celu masz juz coraz bliżej Trzymajcie sie cieplutko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
Cześć kobietki!! Daniela,ja w sumie dużo nie piję.Obowiązkowo kawusia rano,a potem przepisowe 2 l. wody.W sumie przez 9 dni ubyło mi 4 kg. A koleżanka na pewno będzie w szoku. Anca,u mnie celulitis niestety jest i zniknąć nie chce.Na dodatek męczą mnie rozstępy.W ciąży miałam przeogromny brzuch i bardzo dużo rozstępów.Jak byłam "większa" nie było tego tak widać,a teraz im mniej ważę tym gorzej to wygląda. A może znacie jakieś sposoby na rozstępy?Jakieś skuteczne kremy? Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
LERCIA - z tego co wiem, to na rozstępy działa tylko i wyłącznie bardzo głęboki peeling, który wykonuje się w gabinetach kosmetycznych. Ja też mam trochę rozstępów na pupie, więc się tym interesuję :) Kremy - ujędrnianą co najwyżej i zapobiegają powstawaniu nowych. Jakies tam lepsze kremy lub plastry (pojawiły się ostatnio na rynku) moga je spłycić, lub rozjaśnić. Ale tak naprawdę to najskuteczniejsza metoda to peeling. Nie wiem ile to kosztuje, ale mam zamiar niedługo odwiedzić jeden gabinet (muszę usunąć popękane naczynka z twarzy) więc wypytam :) DANIELA - hehe, nie ma to jak spotkanie po...kilogramach :) Powodzenia życzę ! ANCA - mnie też raz przypiekł olejek cynamonowy, ale szybko zaczęłam go zmywać i polewałam się wodę chłodną. Teraz go ciągle stosuję ale w małych dawkach i jest ok :) Ja z resztą uwielbiam cynamon, więc on mi tak ładnie pachnie :) DZIEWCZYNKI - jesteście super dzielne i to mnie coraz bardziej motywuje. Im dalej jesteśmy w diecie, tym bardziej wzrastam w siłę by ją kontynuować :) Uciekam na kawkę i może jakieś śniadanko :) Rano to ja nie jestem głodna, raczej ok godz. 16 mam ochotę na batonika Cambridge - caałego :D Czekam ciągle na makarony. Oby przyszły w poniedziałek i obym była w tym czasie w domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pewnie w najbliższym czasie będę tu regularnie zaglądać, bo niedługo przejdę na ścisłą.Mam na początek jedno pytanie: czy współpraca z konsultantami jest konieczna, o ile nie zauważa się żadnych niepokojących objawów? w moim mieście niestety nie znalazlam nikogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Witajcie!! Dzis dzien 6 i chyba mam maly kryzys. Za bardzo sie nacwiczylam i strasznie glodna jestem a zaraz powinnam wychodzic na basen. Na wage narazie nie wchodze, ale widze tak "na oko" ze juz cos mniej tych kilogramow. Przekonalyscie mnie do kupna olejkow, zaraz sobie zamowie, ale na cynamonowy sie nie zdecyduje, skoro tak uczula to mnie napewno uczuli. Danielo 17.5 kg w dwa miesiace?! Moje najszczersze gratulacje! Ciekawe, czy zblize sie chociaz do takiego wyniku. Moim marzeniem jest 15kg mniej do lipca. Nie jestes chyba caly czas na scislej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
hej dziewczyny!!! Super ze wam tak dobrze idzie a swoja droga mnie tez;) dopiero teraz zjadlam 1 posilek , rano nie mialam czasu odwozilam przyjaciolke na lotnisko ..poleciala do Chicago..troszke mi smutno bo to bardzo dobra kolezanka i prawie co 2-3 dzien sie widzialysmy a przez ostatnie dni prawie codziennie...ale mam nadzieje ze bedzie wszystko oki i jej sie ulozy.. A co do olejkow ja tez uzywam i mimo ze jestem allergiczka olejek cynamonowy mnie nie uczula a daje 6-7 kropel..lekko piecze ale to nic nie szkodzi bo trwa to min 5 min..potem juz nie..oczywiscie folia, dresy i pod kolderke.. ja sie nie waze narazie zwaze sie w tyg przyszlym...ale spodnie juz nie opiete tylko luzne i buzka taka malutka;)))) pozdrawiam was wszystkie trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
KREESTAL - Ja zamawiam dietę na allegro, i nie mam konsultantki, więc wiesz, wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli jesteś totalnie zdrowa i nie masz żadnych wątpliowści co do stosowania Cambridge, to możesz wszystko ;) Życzę powodzenia ! Napisz kiedy zaczynasz i z jakiej wagi startujesz, no, i ile chcesz zrzucić :) A ja robię sobie dziś wieczorek piękności, dłuuuga kąpiel, i wskakuję w moją nowa bieliznę :) nocną :) Mam wolną chatę więc będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
A ja robię sobie dziś wieczorek piękności, dłuuuga kąpiel, i wskakuję w moją nowa bieliznę nocną Mam wolną chatę więc będzie fajnie uuuu MORIA to brzmi tajemniczo;))))) ja tez dzisiaj robie sobie taki dzien pieknosci;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
kochane ratujcie dzisiaj mam kryzys..6 dzien..dzisiaj jest nienajlepiej..zjadlam juz ciastko DC i zupke...i jestem głodna!!!!!!!moze puszcze sobie jakis film??? niewiem...mam nadzieje ze wytrzymam bo nie darowalabym sobie..mam jeszcze 1 posilek a jak juz naprawde nie bede mogla zasnac to chyba poratuje sie marchewka surowa podobna mozna...ech...;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
JELONKU - nie daj się !!!! w żadnym wypadku!!! Wypij kubeł ciepłej herbaty, a ostatni posiłek podziel sobie na pół. Jeden zjedz teraz,a drugi o 20:30. Uda Ci się !!!! Jelonku musisz wytrzymać. Weź ciepłą kąpiel, popatrz na fałdki na brzuchu - > mi to zawsze pomaga. Żadnych marchewek ! nu nu ! Napisz jak Ci idzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
Ale dziś wtopiłam.Zeżarłam batona-snikersa.Wcale nie jestem z siebie dumna.Normalnie wtopa na całego!!!!Zjadłam dzis w sumie dwa posiłki DC,trzeciego nie ruszę.No i dziś zamiast 30 to 60 brzuszków.A co!!A trzeba odpokutować za głupote!!! Moria, a świece kupiłaś?No wiesz, nastrój itp. Jelonek!!!! A sprobuj tylko zrobić to co ja to normalnie łeb ukręce!!!!Wytrzymaj kochana, dasz radę. Buuuuuuu ja nie dałam rady. Trzymajcie się kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Hej, hej, co sie tutaj dzieje? Snickersy, rozpaczliwe mysli o marchewce? Zadnych marchewek, ani batonikow tym bardziej, jestesmy dzielne i damy rade!!! Ja robilam dzis mezowi obiad i taka mialam straszna ochote sprobowac kawalka wolowiny, mialam juz na widelcu, ale sobie pomyslalam, ze dosc sie w zyciu najadlam, co widac po kilogramach i napewno jeszcze kiedys zjem wolowinke, wiec nic straconego. W tym roku ma byc wyjatkowo gorace lato, nie chce sie maskowac wielkimi ciuchami tylko korzystac z pogody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Świece już się palą, ide lać wode do wanny, ale najpierw łyknę sobie zupki pół :) Dziewczyny, ja Wam dam. Takie skuchy ! Ale to dobrze, może teraz kiedy zaznałyście nieprzyjemnego uczucia "porażki" będziecie twardsze na przyszłość. Tak było w moim wypadku. Żal i wstyd były tak silne, że długo tego nie zapomnę, i wcale nie mam ochoty na więcej. Więc TRWAM! I życzę Wam tego samego z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Wiecie co? Myslalam, ze najbardziej bedzie mi brakowalo slodyczy, ale nie, najbardziej brakuje mi...salaty. Salaty z kurczakiem, ogorkiem, pomidorem i cebula. :-) Na mieszanej chyba tylko to bede jadla!! A sos z jogurtu naturalnego z czosnkiem i ziolami bedzie do tego wolno czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
dziewczyny dzieki za wsparcie!!! musze sie pochwalic ze wytrzymalam...jak mowilam mam jeszcze ta zupke ktora teraz jem;) wczesniej tez troszke podratował mnie moj cioteczny brat swoimi odwiedzinami bo siedzielismy i gadalismy i wlasnie przed chwilka wyszedl, ja zrobilam cos do jedzenia ale sama nic nie zjadlam;))) czas minal na intenstywnej rozmowie ale glód nie powiem czuje...ale wytrzymam!!!!! musze !!! wy tez nie podjadajcie! bo szkoda kasy! mowie o Dc jesli sie kupi a podjada to nie to samo inaczej sie chudnie..wolniej poprostu..ale glowa do gory jak ja taki zarłok wytrzymuje to wszystkie damy rade!! najlepiej moj brat.."odchudasz sie a co jestes gruba?" a ja mowie ze widac chyba jak wygladam i moglabym schudnac zreszta chce schudnac dla siebie itd..a on mowi ze chuda moze nie jestem i wygladam dobrze;))) ach ci bracia nic zlego nigdy nie powiedza;))) zwlaszcza jak jego panna wazy 45kg kruszynka jakich mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moria--> no to świetnie, zero poważnych dolegliwości :) Zaczynam w ciągu najbliższych 2 miesięcy, niech tylko uzbieram trochę kasy. Obecnie ważę 65, mam nadzieję zejść do 50.Tylko jakoś nie chce mi się wierzyć, że przez dłuższy czas będę musiała żyć na samych \"kleikach\" i że wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek
aaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
witajcie kobietki ...tak jak myslałam koleżanka była w szoku... tyle razy zabierałam się do odchudzania i nic mi nie wychodziło, że myślała, że znów nic mi nie wyjdzie ... umówiłam się z nią że od maja będziemy chodziły na aquaaerobik... ponoć bardzo dobrze wpływa na dolne partie ciała (te, które mam największe :) MADLEN nie jestem cały czas na ścisłej, coś ty?! Pierwsze 5 kg schudłam sama, potem przez trzy tyg ścisłej i dwa tyg mieszanej zrzuciłam 10 kg, a teraz w II cyklu zrzuciłam kolejne 2,5... dużo wolniej teraz chudnę niż w I cyklu, ale idę do przodu, a to jest najważniejsze... bez DC nie dałabym rady ruszyć swojej nadwagi... a w grupie łatwiej przychodzi osiągnięcie celu... LERCIA nie łam się tym snikersem, trudno, że tak się stało, ale dalej już bardzo się pilnuj, bo szkoda twoich efektów dla minuty przyjemności! Schudłaś przecież 4 kg! JELONKU gratuluję wytrwania! Ja przedwczoraj zjadłam wszystko do godz 16 i też byłam zrozpaczona, co będzie dalej? ale znalazłam rozwiązanie: poszłam spać o 19. :) NIKULINA jak sobie poradziłaś na grillu? pozdrawiam gorąco wszystkie które tak dzielnie się trzymają piszcie co u was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
MADLEN zdradź mi z jakiej wagi startowałaś? Jak się nie mylę zaraz skończysz pierwszy tydzień ścisłej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×