Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość daniela
witajcie miło słyszeć że dzielnie się trzymacie... oby tak dalej! LERCIA masz naprawdę wspaniałe rezultaty jak na II turę! ja chudnę dużo wolniej... ale jutro mija tydzień i jutro naprawdę się okaże która ile schudła w ciągu pierwszego tygodnia... JELONEK i MADLEN - chociaż pierwsze dni są trudne, zobaczycie, że największy spadek następuje właśnie w pierwszym tyg. to bardzo motywuje... życzę powodzenia! MORIA - gdzie zamówiłaś makaron? i te batony inne niż cambr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
daniela ja juz stosowalam DC 2 lata temu...i chudłam najwiecej w 2 tygodniu w pierwszy schodziła mi woda i moze ze 2 kg ciałka...a teraz ...hmm mam ciezki dzien chce mi sie jesc ..staram sie nie myslec i jakos moze wytrzymam a napewno!!!! pozdrawiam a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
daniela ja juz stosowalam DC 2 lata temu...i chudłam najwiecej w 2 tygodniu w pierwszy schodziła mi woda i moze ze 2 kg ciałka...a teraz ...hmm mam ciezki dzien chce mi sie jesc ..staram sie nie myslec i jakos moze wytrzymam a napewno!!!! pozdrawiam a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
JELONKU nie poddawaj się, pij dużo ciepłych herbatek. Trzymam kciuki!!! Ja dziś w herbaciarni znalazłam herbatke Pu-erh miętową. Jutro ide ją kupić. Oczywiście jest DROGA, więc kupię tylko 50 dag. Są tez pyszne herbatki czerwone poziomkowe, waniliowe... zielone o takich cudnych owocowych smakach.... Chyba najbardziej boli mnie w tej diecie to, że nie można pić herbatek owocowych :( A może na mieszanej juz można... jeśli ktos wie, niech pisze :) No dziewczynki jutro mija tydzień - już jeden z głowy więc , jeszcze jeden przede mną. Raczej nie wejdę na wagę - ale jestem cykor ! Może lepiej jak wejdę po dwóch tygodniach. Marzę, po prostu maaarzę, aby zobaczyć piątkę z przody, chyba bym wtedy wzleciała do góry :P No ale nic, trzeba być po prostu wytrwałym i cierpliwym. Wierzę mocno, że uda nam sie wszystkim :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
witajcie dziewczynki... minął właśnie pierwszy tydzien ścisłej... i cóż schudłam pewnie najmniej z was wszystkich :) bo 1 kg i 4 cm ... nie przejmuję się tym tak bardzo, że nie chudnę tak szybko jak w I cyklu, (wtedy -4 kg w pierwszym tyg), ponieważ zrzuciłam właśnie szesnasty kg! ( w 8 tyg -16kg i -32cm w obwodach), więc rozumiem swój organizm, że ma chwile postoju... bardzo się cieszę, że odchudzamy się wspólnie! nie wiem, jakbym sobie poradziła w tej II turze diety bez wsparcia z waszej strony?! ciekawa jestem jak wasze rezultaty się przedstawiają? MORIA - może zaryzykujesz wejście na wagę?! NIKULINA, LERCIA, KAROLKA - jak wam minął tydzień? pozdrawiam też JELONKA, MADLEN,VICKY, BOGUSIĘ I AZULUGULĘ... i pozostałe kobietki, które zaglądają na to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
Witam! U mnie dzień 4 nie wazylam sie bo w moim przypadku chudne 2 tyg najwiecej , teraz juz czuje po ciuszkach ze jest luzniej, oczywiscie twarz i talia juz szczuplejsze u mnie tak wlasnie schodzi tluszczyk w pierwszej kolejnosci, MORIA dziekuje za wsparcie, pije herbatki i duzo wody i powiem szczerze ze juz dzisiaj glodu nie czuje... DANIELA pozdrawiam, nie martw sie malym spadkiem wagi najwazniejsze to te 4 cm..i ogolnie powinnysmy sie mierzyc niz wazyc bo waga nie oddaje wszystkiego..i w 2 tyg moim zdaniem na DC chydnie sie wiecej;) a chcialam powiedziac ze mam 160 cm wzrostu i wazylam przed DC 69 kg moja wymarzona waga to 55kg..nigdy tyle nie wazylam hihih ale mam nadzieje a to najwazniejsze... dziewczyny a jakie zele uzywacie do ciala? albo balsamy? ja uzywam Vishy liposome itd jest bardzo dobry moim zdaniem...slyszalam tez ze zel clarinsa jest super ale to juz z wyzeszej polki 190zł, moze stosujecie jakies maseczki na cialo ?? podzielcie sie co robicie dla swojej skóry;) Pozdrawiam wszystkie babeczki na DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kruszynki Już jestem miałam problemy z kompem musiałam dysk formatować syn nawgrywał jakis gier ,dysk przepełniony, i komp odmawiał posłuszeństwa. Lerciu bardzo się cieszę dziś to pewnie już wymarzona 6 się pokazała pewnie na wadze. Kochana jak najbardziej masz duże szanse by dojść do tych 55:) Danielo nie przejmuj się małym spadkiem miałaś krótką przerwę między cyklami więc u Ciebie napewno schodzi tłuszczyk a nie woda najpierw jak u nas. No i kochana bardzo ładny wynik 16 kg, przegoniłaś mnie:) Moria bardzo się cieszę ,że oparłaś się pizzy wyczyn nie lada tym bardziej ,że wiem jak ją bardzo lubisz. Madlen przy ścisłej nie można się bardzo przemęczać organizm jest bardzo osłabiony. Jelonku dzielnie dajesz sobie radę tak trzymaj:) Karolka,Vicky, Bogusiu, Anca piszcie jak najwięcej jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
Czesc kochane kobietki!!! Kwiczę z radości ,bo po raz pierwszy od 4 lat pojawiła mi sie 6 z przodu!!!!Gabaryty też mi się zmniejszyły,bo spodnie ,które jakiś czas temu były dopasowane teraz mogę ściągać bez rozpinania guzika.Normalnie w szoku jestem.Ależ mi się fajnie dzień zaczął. Wczoraj byłam z koleżanką i z naszymi maluszkami na spacerze.Koleżanka była strasznie głodna,więc poszłyśmy do pizzerii.Patrzyłam na tą pizze takimi maślano-cielęcymi oczami.Miałam ochotę zatkać nos bo mi te zapachy robiły zamieszanie w głowie.Ale oparłam się. Moria,możemy sobie pogratulować silnej woli.Zresztą,nie tylko my.Nikulina odmówiła piwa. Trzymajcie się dziewczęta.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
No i weszłam na wagę ... 3 kg mniej, czyli jest 62 (czyli 2 kg wody i 1 kg tłuszczyku). A teraz się posmaruję mleczkiem Garnier ( nawilża i ujędrnia ) z kropelkami olejków geraniowego, cytrynowego i rozmarnowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
LERCIA - gratuluję :) :) Ja tez bym chciała zobaczyć 5 z przodu, po prostu tylko to mnie ucieszy, więc trwam ciągle i mam nadzieję, że za tydzień zgubię kolejne 3 kg. Oczywiście standardowo maleją mi piersi :( Nie wiem co mi z tego B po diecie zostanie...może nic ;) Ale trudno, może zrobię sobie operację ;) i będę miała C :P Dziś mam dzień pełen pracy, więc myslę, że mi szybko minie. Słonko się schowało, ale nic, w weekend chyba ma być cieplej i słoneczniej :) Mnie słonko bardzo motywuje i od razu nie chce mi się jeść, a mam ochotę biegać, ćwiczyć, coś robić, a nie tylko przed kompem siedzieć. Brzuch wysmarowałam właśnie balsamem z kropelką olejku cynamonowego , owinęłam folią i takim pasem :) Ciepło mi i pachnąco :) Może się ujędrni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lercia a nie mówiłam że 6 dziś bedzie. Gratuluje i bardzo sie cieszę. Moria no widzisz i po co obawy były.Wielkie brawa:) Zobacznie jednak możemy byc silne i mimo wielu pokus nie dajemy się. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
LERCIA, MORIA - wspaniale!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
Dziewczyny,dzis zobaczyłam bardzo obrazowo ile schudłam.Od 19-go stycznia w sumie 14 kg. Mój synek ma 15 miesięcy i waży 13 kg.Jak go ponoszę 10 minut,to aż ręce mnie bolą.I pomyślałam ,że synek waży mniej więcej tyle ile ja schudłam.O ile mniej mój kręgosłup ma teraz do dzwigania!!!! Ech....ale mam dzis fajny dzień.Wam też życze takiego wesołego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
moria tak wlasnie slyszalam,a o tych olejkach tez dzisiaj sobie zakupie i bede sie smarowala z balsamem i opatulała folia, wczesniej kupowalam krem z borowiny, smarowalam i sie opatulalam tez calkiem fajne... a wy dzielne dziewczeta jak dbacie o swoje ciało?? dzisiaj chce kupic sobie witaminy ale niewiem jakie polecacie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepraszam ze nie pisalam ale bylam zalatana, padam na pysk... Wiesci z pierwszego tygodnia wojny z sadełkiem: Minus 3 kg. Mam mieszane uczucia bo poprzednio w pierwszym tyg.schudlam 5 kg, ale i tak baaardzo sie ciesze. Spodnie powoli robia sie coraz luzniejsze, szkoda tylko ze najszybciej chudne od pasa w gore ;) Madlen, Jelonku-trzymajcie sie dzielnie bo naprawde warto. poczatki na pewno nie naleza do najprzyjemniejszych ale nagroda... mmm moria, robaczku-piszesz ze nie wchodzisz na wage. Ja nadrabie za siebie bo wazenie to moja obsesja i bezsensownie robie to nawet 10 razy dziennie. Lercia-zazdroszcze synusia. dzidzius jest moim wielkim marzeniem, szkoda ze jeszcze na niego nie pora ale za jakis roczek, kto wie...nie moge sie doczekac:) a po ciazy znowu na cambridge ;) Nikulina, Daniela i inne dziewczyny pozdrawiam Was bardzo goraco i dziekuje ze tworzycie takie wspaniale forum:)))))) ja rowniez stosuje patent z owijaniem sie folia. Smaruje sie zelem antycellulitisowym, zawijam uda, biodra, brzuszek, wskakuje do lozeczka i podgrzewam suszarka, bo najlepszy efekt jest na cieplo;) Niestety nie uprawiam zadnego sportu, brakuje mi czasu i zapalu. Wczoraj za to nabylam sobie karnet na solarium. Za 10 kg bede opalona, szczupla i co najwazniejsze SZCZESLIWA dziewczyna!!!! Sciskam was chudziny, przepraszam ze sie tak rozpisalam :)))))) do zobaczenia wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
a ja tez bylam na solarium;))) ale teraz na dniach wiecej sloneczka bedzie to juz ne bedzie mi potrzebne..zreszta tak czesto nie chodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
A ja jestem blada świnia, tez chcę solarium ! ;) KAROLKO, ja tez chudnę najbardziej na górze, takie mam dziwne te proporcje, że tyłek mam jak słoń a piersi jak dwa (małe) jabłuszka :( I to mnie zawsze najbardziej przygnębia, bo radość z chudszej pupy przyćmiewa smutek spowodowany brakiem biustu. I co tu począć? Może jak urodzę kiedyś dziecko (oby) to mi urosną? Wypowiedzcie się mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
wiesz co Moria, cos w tym jest faktycznie.Przed ciążą nosiłam C,po ciąży w okresie karmienia he he E, wyglądałam jak dojna krówka.Teraz oscyluje między C a D.Więc jak juz skończę DC to mam nadzieję,że cos tam mi zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Dziś mam chyba dzień zniechęcenia :( Chciałabym aby był już 14 kwietnia, abym nie musiała patrzeć ze zniechęceniem na wagę. Mimo, że ubyły mi te 3 kg, to ta waga i tak jest dla mnie za duża, a wszystko przez moją głupotę. Najpierw dieta, a później obżarstwo, i co ... Poprzednio startowałam z wagi 63, a teraz z 65. Niby tylko 2 kg różnicy, ale na mnie to to widać, i to bardzo. Mam taki bęben...Jak patrze na te fałdy, to ych, fuj. Muszę chyba gdzieś wyjść, może na spacer z pieskiem, bo gdy tak siedzę, to tylko marudzę, a to i tak nic nie przynosi dobrego, więc do dzieła !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
moria słonko nie zniechecaj sie!!! i nie poddawaj ja wiem z mojego doswiadczenia ze w 2 tyg wiecej sie chudnie;) jak masz czas..i chce troszke na czasie zyskac by nie myslec o innych rzeczach zrob sobie ciepla kąpiel.. potem zimny prysznic;)) zrob sobie te oklady z kroplami olejkow aromatycznych..;) odrazu odzyjech i inaczej spojrzysz na swiat i siebie....najwazniejsze ze sie chudnie a nie tyje lub stoi..cala ta dieta jest dla nas..bysmy sie dobrze czuly po i mialy wiecej motywacji potem na kontrolowanie swojej wagi... ja po Dc ide na siłownie..kiedys chodzilam czesto ale moja głowka mysli ze jak schudne lepiej tam bede pasowala ..wiem ze to glupie bo nie mam bardzo duzej nadwagi ale ja mam cos z psycha wiec dziewczyny ktore waza wiecej niech sie nie zloszcza na mnie...ze tak mysle.... pozdrawiam wszystkie dziewczny ps a dzisiaj zakupilam olejki, z rozmaryny, cynamonu, grejfruta i jałowca do dam do zwyklego balsamu ziaji i owine sie folia a mam jeszcze spodenki neopranowe to sie wypoce na maxa;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolko gratuluję. Bardzo sie cieszę jak Wam kg ubywa. Hm... a ja po kapieli stosuje tylko balsam Dave z algami morskimi. Pozdrawiam serdecznie ps Przepraszam ,że dzis tak mało pisze ale jakaś strasznie rozdrazniona i rozbita jestem Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
dziewczyny mam juz ciastka zakupilam sobie narazie 3..na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze za duze to one nie sa;) mniejsze od tradycyjnych mufinek..troszke bylam ich wielkoscia rozczarowana ale moze w smaku sa pyszne..bede jadla je na sniadanko do kawki..rano najmniej czuje głód..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
NIKULINA - witaj w klubie rozdrażnionych ;) JELONKU - dziękuję Ci za słowa otuchy, od razu mi lepiej :) By chyba mamy podobną skazę na mózgu. Mam to samo "kretyńskie" podejście jeśli chodzi o siłownię, a właściwie wszelkie miejsca publiczne. Póki nie schudnę , nie umawiam się raczej ze znajomymi, nie chcę aby ktoś wogóle na mnie patrzył. Nie chcę jeździć na rowerze. To jest troche chorę. Chcę schudnąć by dobrze wyglądać na rowerze :/ No ale, to juz jest takie całe moje życie. Przechodziłam już przez takie rzeczy związane z dietą, że szkoda gadać :/ Teraz mam i tak najzdrowsze i najlepsze podejście i jak nigdy akceptuję siebię :) Chyba każdy człowiek musi iles razu upaść, czy przegrać, aby zrozumieć to co jest najbardziej istotne. Pewnie niektórym wystarczy się tylko "potknąć", inni muszą dostać porządnie w kość, i ja właśnie zaliczam się do tej drugiej grupy. Będę silna :) W końcu stanowimy ekipę, tak jak łańcuch, i każde ogniwo musi być mocne, byśmy razem odniosły sukces. Więc głowa do góry, jutro kolejny dzień , więc znowu jesteśmy do przodu :) Heh, ale gadam, jak pijana ;) Pozdrawiam i życzę dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Wstawać śpiochy, i pisać mi tu ! ;) Zaczynamy kolejny dzień :) Śniło mi sie coś niesamowitego, a był to sen tak realny, że łaa. Najpierw pływałam w jakiejś płytkiej wodzie z koleżanką i dwoma kolegami, a było to takie brudne bajoro, na dnie był śluz, badyle i ogólnie fuj, a było tak płytko, że się wyginałam na wszystkie strony by tam nogą nie dotchnąć. W końcu jakoś trzymając się gałęzi wyszłam i znajomi też. Poszliśmy na pizzę ! Była to margherita (wolę Funghi z krewetkami ;) ) baaardzo pachnąca i gorąca. Wzięłam pierwszy kawałek i myślę sobie, "łee, już jestem tydzień po Cambridge, to jutro zacznę mieszaną) i ugryzłam ! Była po prostu idealnaaa, taka smaczna ( w ustach) brzech dobrze wypieczony, mmm, ale ! zanim połknęłam pomyślałam sobie "o niee, dziewczyny z Forum, jak ja im to powiem" i pobiegłam wypluc ta pizzę ! Biegłam i biegłam bo nie mogłam znaleźć łazienki. Udawałam , że nic nie mam w ustach by ludzie na mnie krzywo nie patrzyli, no i w końcu wyplułam. Normalnie, co za sen ! Jakiś horror ! ;) No, jak Wy nie piszecie , to ja Wam będę sny opowiadać ;) Pozdrawiam gorąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Czesc dziewczyny!! Ktory to juz dzien dla mnie? Chyba 5. Trzymam sie bardzo dobrze, nie jestem glodna, mam duzo energii i wszystko jest w porzadku. Natomiast nie pomaga mi to, ze jestem bardzo niecierpliwa i zawsze chcialam miec wszystko od razu, wiec trzy tygodnie to dla mnie jak wiecznosc... Zwykle jedzenie mnie troche kusi, ale jak sobie przypomne, ze wiaze sie z nim lazenie po sklepach, tachanie siat, gotowanie i zmywanie naczyn, a pozniej jeszcze wielki tylek to mi ochoty przechodza i grzecznie czekam na swoja zupke o wlasciwej porze. Jesli chodzi o kosmetyki to uzywam Cellu End. Rano sie smaruje tylko a wieczorem zawijam folia na godzinke i leze w cieple. Strasznie zaluje, ze sie nie zmierzylam, kiedy zaczelam diete, ale nie mialam miarki. Jelonku plywam bo musze, ale nie oslabia mnie to, przynajmniej nie zauwazylam. No i codzienny poranny godzinny spacer z psem po lesie. Ale ja sie zawsze bardzo duzo ruszalam ( z wyjatkiem ostatnich miesiecy, ktore przelezalam w lozku). Mam tez swoj kilkuminutowy zestaw cwiczen ulozony przez rehabilitantke i musze go wykonywac codziennie. Moiro w czwartek spotykam sie z konsultantka i wezme sobie wtedy batony i ciasteczka, bo juz mnie to nieco wkurza, ze sie nic nie gryzie. ;-) A do tego czasu miele w buzi bezcukrowe gumy mietowe. Aaaaa, dziewczyny powiedzcie mi, czy mozna sobie pieprzyc (hmmmm) te zupki? Strasznie mdle sa. Pozdrawiam Was wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Upsss, przekrecilam nicka, Morio przepraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
Moria,ja też miałam fajny sen.Śniło mi się,że ważyłam znów tyle ,ile kilka lat wstecz czyli 50 kg.Mierzyłam ubrania i wszystkie były za duże!!!O rany,ja juz mam świra na tym punkcie.To był taki piękny sen.......I co???I obudziłam się rano,popatrzyłam w lustro i stwierdziłam,że jeszcze parenaście kilo muszę zrzucić,żeby podobnie wyglądać.Co prawda nie liczę na to ,bo pewnie bioderka mi się po ciąży rozeszły.Przytyłam 30 kg w ciąży,poza tym mój mały kolos musiał się gdzieś zmieścic.Urodził się duży -4700 i 63 cm.He he he wiecie co, przy wzroście 159 cm w 9 miesiącu miałam 140 w pasie!!!!Byłam prawie okrągła. Hm....rozgadałam się.Zaczęłam o śnie a skończyłam na ciąży. Madlen,ja jestem 9 dzień na DC i do tej pory ubyło 4 kg.Szczerze mówiąc liczyłam na więcej.Ale wiem,że nie schudnę ot tak,nagle.Trzeba sie troszke namęczyć. Acha, dziewczyny,nakopcie mi do d...y.Od dwóch dni nie robię brzuszków.I jak ja mam mieć płaski brzuszek????Proszę o opiernicz i doping. Pozdrawiam cieplusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kruszynki No u mnie dzis zdecydowanie lepszy nastrój, a juz bałam sie że tak mi zostanie. He Moria ja takie sny miałam przy 1 cyklu istne horrory. Lerciu przecież Ty kochcna najwięcej z nas schudłaś teraz, a i ja nie wytrzymałam wlazłam dzis na wagę hm... niewiele od poniedziałku spadło raptem 0,5kg.Mam nadzieje że do poniedziałku jeszcze spadnie. Troche obawiam się jutrzejszego dnia jade do taty a ten juz grila zapowiedział, hm.... będę uciekać przed zapachami i napewno dam radę Pozdrawiam serdecznie wszystkie cambrowniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek27
Czesc laski;)) Własnie wstalam..umylam sie i zjadlam juz ciastko hahah kurcze gryzłam!! ale staralam sie gryzc male kawaleczki bo jak mowilam ciastko wymiarów jest raczej malych;)) ale zawsze cos..choc bardziej najadam sie zupka albo koktailem..ciastko w smaku hmm powiem tak ... jak jestem na diecie to wszystko inne co do tej pory jadlam jest smaczne;) ja wzielam sobie ciastka z kawalkami czeklady i byly;) i czulam owszem;) ale malizna jedzie ze szok hihih MORIA ale mialas sen hahah to twoja podświadomośc tak dziala;) mnie sie nic nie snilo albo nie pamietam:) MADLEN77 dobrze ze ci tak swietnie idzie ..najwazniejsze nie czuc wreszcie glodu i miec energie..ale tak jak mowia konsultantki i tak jak i my już wiemy ze najgorsze sa pierwsze 3 dni..potem juz mozna sobie poradzic;) A ty jak musisz cwiczysz to powinnas wiecej schudnac troszke..ja tez zaczne cwiczyc brzuszki, i cos na uda wrrr bo sa w sumie najwieksze :) Zupki mozna pieprzyc;) przynajmniej ja tak slyszałam...moze nie solic bo sól zatrzymuje wode w organizmie ale pieprzyc mozna... LERCIA cudny sen chyba mialas przyjemnoą noc ;) mnie sie przewaznie sni...ze spotykam sie ze starymi znajomymi a oni mowia ze przytylam hahahah i wstaje taka zła ze szok... a co do brzuszkow to nie mozesz sie opuszczac!!!! najlepiej robic rano!!! i tyle bys potem mogla normalnie wstac i nie bedzie ci sie krecilo w glowie;)))wiec do roboty!!!i gratuluje 4 kg;) ja po 5 dniach schudłam 1,5 kg mało ale w cm chyba wiecej bo czuje po ciuchach i to mnie cieszy... NIKULINKA pozdrawiam serdecznie i wiem ze grillowe jedzonko jest bardzo smaczne ale nie daj sie!!! szkoda bybylo zmarnowac DC!!;) ale jak mowisz dasz rade to swietnie!!! Pozdrawiam wszystkich i bede pisala bo dzisiaj jestem w domku a mozecie napisac skad jestescie??? ja jestem z Warszawy z Bródna i mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×