Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ehh..
wybieram sie dzis do pani ginekolog, zeby poradzila cos na moj problem.. jak myslicie, warto ludzic sie ze tabletki antykoncepcyjne cos zmienia? mam juz dosc, jestem zmeczona ciaglym ukrywaniem ciala przed swoim chlopakiem a dzis powoli go uswiadamiam jak sprawa wyglada .. narazie tylko przez tel, w nocy czeka mnie rozmowa na ten temat i nie ukrywam - samopoczucie mam tragiczne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie! Ja tez mam chłopaka! i to od ponad 3 lat, kochamy sie, wspolzyjemy, a nawet nie skanal sie ,ze depiluje rece, brzuch ! :P miejmy nadziej,ze tak pozostanie :P mysli,ze mam tak od zawsze:P - proste;] a sam np goli wlosy na klatce, bo jak twierdzi, nie lubi wlosow, wiec nie dziwi sie, ze i ja ich nie znosze:P golimy sie jak kazde dziewczyny, wiadomo,ze mamy wloskow wiecej, sa ciemniejsze.. (chodz ja nie badalam sie na ta chorobe jeszcze, twierdze,ze ja mam na pewno.. ) ale co mamy zrobic? ja od kilku lat, gole sie wszedzie i weszlo to w moj nawyk.. czasem mi przykro, ze nie moge obudzic sie przy nim z glatkimi nozkami, bo po jednym dniu juz czuc ,ze sa szorstkie, dlatego zakupilam paste cukrowa i czekam na nia.. zakupie jeszcze olej z krokosza i mam nadzieje,ze bedzie ok! ;) kiedys laser i moze bede miala na dluzej spokoj. pozdrawiam Was serdecznie i nie lamcie sie! MY TEZ MAMY PRAWO ZYC I CIESZYC SIE Z TEGO ZYCIA ! Buzi Malenkie ;* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrellaa
...a ja nie bylam w tym roku na basenie , wszyscy jezdzili jak szaleni i uzywali wody,dlaczego wlasnie ja???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrellaa
ide na tory---a wiesz jak ja wygladam,okolice bikini depiluje od zawsze bo z goleniem to zabojstwo,nie dosc,ze musialabym codziennie to jeszcze same zapalone mieszki wlosowe,dlatego wole juz te idepilowanie ale myslisz,ze mi to wystarcza na 2-3 tygodnie tak jak obiecuja w reklamach depilatorow???? zapomnij po dwoch trzech dniach pojawiaja sie pojedyncze wlosy,nie dosc,ze niektore z nich wrastaja,to mam w tych miejscach pelno malych plamek,stupow od razu rzuca sie to w oczy,dlatego piernicze basen jak ma mi sie tam kazdy patrzec eh te ochydne wlosiska ja ich nigdy nie zaakceptuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaa, a my co mamy ? to samo? ale jak bedziesz sie uzalac nad soba da Ci to cos? jaasne, myslisz,ze na basenie akurat wiara bedzie patrzec na Twoje okolice bikini! przestan! co maja powiedziec grubase obrosniete? tak Ci sie wydaje, a nikt by nawet nie zauwazył ;/! jak pokazujesz,ze jestes pewna siebie to inni tez taka Cie widza! tak samo jest z ubiorem! nawet jesli masz cos brzydkiego na sobie to jak bedziesz dobrze sie w tym czula i bedzie sie Tobie to podobalo to innym takze! wiec prosze mi nie smecic, nie marudzic i glowa do gory tak? :P bo inaczej przed kolanko :PP dosyc uzalania sie! trzeba popatrzec z tej strony : to tylko depilacja.. kup olej z krokosza, kup paste cukrowa, i o wiele mniej problemow i grymasow na twarzy! P.s - a ja dzisiaj z Moim Misiem wyjezdzam nad jezioro do jutra.. ;)) ajajaj;] pozdrawiam Was dziewczynki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi smutno...facet, z którym zaczęłam się spotykaqc okłamał mnie...jak twierdzi słusznie bo gdybym wiedziała prawdę nie spotykałabym sie z nim...nie wiem sama co o tym myśleć...wiem,że nie na temat, ale dziewczyny on jest młodszy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory : heh nie ma sprawy ;* trzeba bylo tak, bo koniec z tym wiecznym uzalazniem, tez mam chwile,ze sie rozklejlam, ale nie chce tak dluzej bo co nam to da?! tylko lzy, smutek, wkurwienia na caly swiat :P no ja mam tak samo jak Ty z twarza, posladkami.. tez nic mnie raczej nie zaskoczy na tym forum.. No widzisz.. a ja mam zaledwie 17 , kochana :) Dlaczego musimy nawzajem siebie pocieszac, wspierac sie! SONIA, - mlodszy? no i co?:) jesli Ci zalezy na Nim to nie widze ZADNYCH przeszkod! ZADNYCH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrellaa
a starsze nie maja szans na wyleczenie?ja nie taka mloda a hormonami to sie leczyc nie chce bo co bedzie po ich odstawieniu????????????------TO SAMO!!! wiec poco dodatkowo obciazac organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze isc do lekarza musze.. nie nie nie lecze sie jeszcze.. A co do hormonow hm? watpie,ze by cos daly, choc sama teraz zaczynam brac ale jako antykoncepcje ;) Pozdrawiam WAS Kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny tylko,że z młodszym to nie bardzo można cos powazniejszego planowac a ja już 26 na karku mam;)...2 powazniejsze zwiazki za soba jeden zakonczony po zareczynach...na szczesnie na czas na oczy przejrzalam, a drugi toksyczny...oj ciezkie to zycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety.. :( eehhh :( a ile mlodszy? jak Ci zaleZy to probuj !! nie mozna patrzec na wiek! ja odezwe sie jutro bo wyjezdzam nad jeziorko! buziaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak 16
Cześć dziewczyny! spytam sie by rozwiać swe wątpliwości czy chłopak taki jak ja (16 letni) może mieć hirsutyzm ?? a i prawdopodobnie mam problemy z tarczyca... Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszka
dziewczyny, a jakie macie sposoby na brodke? to znaczy narazie mam takie pojedyncze ciemne wloski, w sumie jest ich dosyc duzo, ale jakos tak jednego dnia mnie wkurzyly i wydawalo mi sie, ze je widac, i powyrywalam pestą i teraz juz widze, ze odrastaja szybko i jeszcze ciemniejsze... nie chce wpadac w taki nawyk, zeby sobie je skubac, bo wydaje mi sie, ze to droga donikad - co moglybyscie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ide na tory i kamka dostalam prace i od tygg nie wchodze na kafeterie,smutno mi z tego pwoodu,w pracy nie ma szans by zwami popisac,poki co jak wracam z pracy to odsypiam,ale mam nadzieje,ze to wkrotce sie zmieni,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka21
oj widzę,że nas dużo z tym problemem... Ale to fakt trzeba być optymistycznie nastawionym do życia :) Ja też próbuję dać sobie radę z zarośniętą brodą,nogami, pośladkami, a nawet brzuchem.... po prostu katastrofa.... I w dodatku od pewnego czasu jestem z facetem,który zauważył mój problem....Zaczął wypytywać,a ja sie po prostu tego wstydzę...i to cholernie!!!! Nie wiem jak sobie z tym poradzę. Wybieram się dzisiaj na depilację brody za pomocą wosku, do kosmetyczki, jestem ciekawa jakie będą efekty... Chciałabym mieć spokój przynajmniej na tydzień,bo aktualnie wygląda to tak,że codziennie rano się golę ;( żenada :// tak mi z tym źle!!!!!Tak mi wstyd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ide na tory:)kochanie ja tez tesknie za naszymi pogaduchami,bardzo pracuje jako referent prawny w firmie windyjacyjnej,zostane tam raczej tylko na okres probny czyli 3miesiace,bo wynagrodzenie nie jest duze,buziaczki depilaora nie mialam czasu uzyc,na szczescie jst juz chlodno i nie mmusze az tak sie martwic o depilacje,ale musze w koncu uzyc tego depilatora bo jak ogolilam troche noge to dopiero po 3 tyg cos zaczelo rosnac,na brzuchu i plecach jakos szybciej,dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide a tory : a fajnie fajnie bylo ;)) tylko na drugi dzien juz zaroslam.. wrrrr:/ czekam na ta paste cukrowa Zabko.. noo brzuch jest najgorszy;/ bleh.. caluje .. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ide na tory: ja tu jestem, ale jakos stoje z boku....nie pisze nic, tylko czytam i milcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory: u mnie dobrze...w sumie bez zmian, u lekarza nadal nie bylam :/ wloski rosna tak jak wczesniej nic mniej nic wiecej....ehz i tak to zycie sie toczy;d Wczesniej jakas dziewczyna z Bydgoszczy polecala DR KAZMIERCZAK! mogę jeszcze raz prosić numer, bo pod tamten podany wczesiej dzwonilam i jest blędny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory : ooo Kochana moja, prosze napisz raz jeszcze :*:*:* bo cholerka nie chce mi sie od nowa czytac ;p brzuch, rece, nogi, intymne.. blehhhh :P;/ caluje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisssss
witajcie dziewczyny:) mam ten sam problem co wy... od dawna (nawet kiedys tu juz cos pisalam, dawno dawno temu... ) najgorsza broda... ciemne wloski, ktore codziennie rano wyrywam, i codziennie odrastaja te ciensze da sie rozjasnic, reszty nie no i wlosy na brzuchu, piersiach.... moze slyszalyscie o oleju z krokosza?? zakupilam jakis miesiac temu, uzylam dwa razy, stwierdzilam ze bez sensu, poczytalam na necie rozne opinie w tym duzo zlych, ze nie pomaga i przestalam. tydzien temu znowu uzylam, ale tylko na brode, zaraz po wyrywaniu. I tak codziennie od tygodnia wierzcie albo nie ale widze poprawe, malenka ale jest, wloski odrastaja ciensze, i chyba ciut wolniej.... zobacze jak bedzie za tydzien, ale jesli pomoze choc trosze to mysle ze warto... bo juz nie wiem co mam z tym zrobic, wstydze sie tego, to odbiera mi chec do wychodzenia, spotykania sie z ludzmi.... moze i wy macie jakies doswiadczenia z tym olejem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisssss
w wątki OWŁOSIENIE jest duzo na ten temat, szczegolnie na ostatnich stronach jedna dziewczyna pisze ze jej bardzo pomoglo, dlatego znowu sama zaczelam, mysle ze warto sprobowac, to nie jest bardzo drogie ale zdaje sobie sprawe ze moze nie kazdemu pomoc, jednak nadzieja jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisssss
nawet gdyby po oleju wyrywanie ich z brody bylo konieczne tylko raz w tygodniu... bylabym szczesliwa :) piersi i brzuch tez mam zamiar tym potraktowac, zaczne od jutra, i moze jeszcze uda.... kazda poprawa bedzie dla mnie zbawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba trzeba zapuścić włoski bo coś zimno jest na dworze i jakoś zagrzać się trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miedzy piersiami, wasik, brodawki tez.. ;/ ehh ja roznie zalezy.. najczesniej peseta czy maszynka, a Ty? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh..:((( fakt to przykre... dzisiaj zauwazylam,ze wrosl mi wlos pod pepkiem ;/ jest w skorze;/ jak mam go wydostac? pomoz:( :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×