Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Martusiaczek21
witaj w klubie lenka eh nie wiem co z moim zwiazkiem nie mam kontaktu z chłopakiem ktory jest w anglii bo mu net chyba zamula i pracuje do nocy ;/ a ja mam gdzie sjuz wszytsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjmoiloiulul
Kobiety jak z tym g*wnem na twarzy żyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
jakbysmy wiedziały to bysmy normalnie zyły;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjmoiloiulul
Myślicie, ze sobie żartuje? Ja serio umieram ze starchu...że on to zobaczy live...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh moj facet raz tylko zapytal dlaczego mam takie \"pokaleczone nozki\"? i czy to tak zawsze bede miala..odpowiedzialam stanowczo ze tak..i ze to mam od wyrywania wloskow..niby sie nie przejal ale pozniej bylo mi z tym zle..on nie jest typem faceta ktory np. sam wyglada lepeij niz ja..ale to jednak facet i chcialabym mu sie podobac..a przez te nozki nie czuje sie atrakcyjna..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
znam ten ból mam wrażenie z emoj i tak odejdzie niby nie przez to ale do normalnej i tak:(( mam doła ogolnie eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj facet jest w Polsce..ma neta..ma telefon na abonament i potrafi milczec calymi dniami..i nie ma dla mnie czasu:( i tez mam tego dosc..z kolega czesciej wychodze niz z nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
no widzisz eh to sie jakos rozumiemy ;/ przkre że faceci tak postepuja a my tak kochamy i sie staramy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjmoiloiulul
Wystarczy że przezyłam horror jak...kiedyś stwierdził niby w żartach, że go pokułam włoskami na piersiach...A były to tylko niewinne przytualnki... Myślałam, że umrę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak..wytrzymuje to wszystko..jestem za dobra dla niego..a on nawet sie mna nie przejmuje..a twierdzi jeszcze ze mu przykro jak pisze mu ze ma mnie gdzies..eh..i chociaz zloszcze sie czasem przez tego lobuza to i tak nadal go kocham..eh eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh jejku jakby mi moj facet cos nagadal o wloskach chocby nawet w zartach to bym mu tez naublizala..on chyba wie ze kobieta na punkcie swojego cialka jest nadwraziwa..nie mowiac juz o wloskach..nie lubie wlasnie jak ktos na ten temat zartuje - jesli spytal by powaznie - to rozumiem..eh..moze on nie wie ze przez takie cholerne wloski odechciewa nam sie czasem zyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj facet ma mniej wloskow na rekach niz ja:( moze to tylko zludzenie bo jest opalony a ja blada..eh nie wiem..albo on ma za duzo zenskich hormonow:) ehehe nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
moj wogóle na klacie nie ma a ja mam:P no mojemu tez odwala ostatnimi czasy miał jazdy jak cham ale ja nadal trwam przy nim bo tez kocham :( oby mi sie to opłaciło slubem w przyszłosci i dobrym mężem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjmoiloiulul
Ja z aswojego wkrótce wychodzę...i dlatego tak się boje...On niby wie, i niby akceptuje...ale inaczej jest jak ja to w domu sama wyrywam i depiluje...on nie widzi tej wstretnej brody (dużo podkladu)...i jeszcze te okolice pępka... Nogi to ju zstandard depilowania...ale te wrastajace kudły:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
tez sie boje co bedzie jak mzoe razem zamieszkamy normalnie porażka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja tez sie nad tym zastanawiam..teraz jest wszystko ladnie zdaze sie przed spotkaniem ogolic tu i tam..wyrwac wloski..eh a jak w koncu z kims zamieszkam..hm..chyba bedzie powiedziec prawde..bo inaczej to bedzie ciezko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
no i co bedziesz mowiła ide sobie sorrki Kochanie biust wydepilowac:( to mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..no widzisz ja musze depilowac sobie nozki ktore sa cale poranione..miedzy posladkami co jakis czas..eh..twarz troche i to jest chyba najgorsze..moj facet goli sie chyba co 3 dni bo ma taki mieciuski zarost i lubi sobie tak zostawic pare klaczkow.. a ma 24 lata..eh a ja musze codziennie wyrywac wloski z baczkow zeby nie miec szczecinki:( ehhh..jejku mi sie wydaje ze on nawet nie wie ze dziewczyna moze sobie stamtad wlski wyrywac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
wiesz co moj tez brunet a nie włochaty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
poza tym przełamałam sie jakis czas temu do sexu przy swietle to jakis postep zawsze cóz wygladam jak wygladam jak mu sie nie ebdzie podobalo trudno każda zmora znajdzie swego amatora wiec moze i ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh chyba ze znalazlybysmy sobie facetow z mocnym owlosieniem to dla nich moze bedziemy gladziudkie i nasze owlosienie nie bedzie ich przerazalo:) eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eehehe a wiesz co - u mnie akurat jest odwrotnie bo ja ani razu nie kochalam sie po ciemku..eh no moze tylko pare razy w przycmionym swietle..a tak zawsze w poludnie..rano..i moj facet widzial mnie cala taka..eh..nozki tez widzial..jak sie nie podoba to trudno..opusci takie biedactwo?? eh nieeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
hehe no własnie:) a ja i tak chce byc superlaska i bede juz sie o to postaram i bede milusia i kochaniusia i bedzie musiał sie z emna ożenic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh :) eh..ja mam metlik w glowie..moj facet milczy a inny chce mnie blizej poznac..eh...przynajmniej zapominam na troche o klaczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
heh widzisz lenka zawsze jest opcja zostac lesbijka:D kobieta lepiej kobiete zrozumie hahaah tylko jakos mnie to nie pociaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam i troche chce mi sie smiać:):):) ale nie z Was tylko z tego co piszecie, tak zabawnie to wszystko brzmi. No ale niestety mnie ten problem tez dotyczy:( Ja gole sie przy moim męzu, a jest nim od 2 tygodni. Wszystko wie o mnie, zna kazy wlos na moim ciele i mu to nie przeszkadza. Jak przygotowywalam sie do zabiegow depilacji laserowej, to musilam przez 3 tygodnie chodzic zarosnieta (taki jest wymog tego zabiegu). Czulam sie okropnie i wiem, ze nawet moglam kluc, ale ani jednego przykrego slowa nie uslyszalam. A bylo to ze 3 lata temu. Do tej pory narzekam mojemu mezowi na temat moich klakow, a on ma dosyc tego gderania, a nie nie moich wlosow:) Nawte zamowil mi olej z krokosza:)Kupil rozjasniacz do wlosow na twarzy, itd. Mysle, ze trzeba trafic na odpowiedniego mezczyzne, a moj taki jest. Czy ktoras z Was goli wąsy? Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
nie ja nie gole hehe mam andzieje że będa rosły jak rosna czyli malusio zazdroszcze meża tez chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha: jak powiedzialas swojemu mezowi o chorobie? to onz zauwazyl wloski czy ty mu powiedzialas? jak zareagowal? opowiedz prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×