Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość sylwia kubacka
dzieki za pomoc.....jednak chyba wole zaplacic u listonosza.....to ja dzis zamawiam....a moge dodawac to do balsamu np albo do kremu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to można skorzystać z pomysłu aby nowe konto pocztowe założyć żeby nikt nie rozpoznał po starym i żeby nikt starego, którego używamy nam nie zaśmiecał. Ja również mam obawy. Mianowice nie chciałabym abym została odebrana jak histeryczka, bo tak jak pisałam nie mam hirsutyzmu chyba tylko jest to wynik moich ekscesów z maszynką w szkole podstawowej. Ja jestem z łódzkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressif czemu chcesz sie zegnac z forum? nei wiem czemu ktos mialby Cie krytykowac. Fajne ze trafilas na kompetentnego lekarza. Masz swoj wymarzony finasteryd (widac mozna go przepisywac i mozna miec dzieci przy tym). Zycze powodzenia- mam nadzieje ze Ci te leki pomoga :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Depressif - dziękuje za pozdrowienia buziak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depressif: nc nie napisalaś gdzie znalazłaś tego lekarza, a my pewnie wszystkie chciałybyśmy wiedzieć gdzie można go znaleźć. Robisz teraz to samo co Wybór, a pewnie pamiętasz jak tobie najbardziej zależało żeby ci napisała co to za lekarz przepisał jej finasteryd. Chciałabym wiedzieć gdzie przyjmuje, czy prywatnie, jakiej jest specjalizacji i to wszystko. U mnie jak pewnie wiesz nie jest aż tak źle, choć tylko ja to wiem jak to wygląda,.... nie mam na twarzy powinnam być wdzięczna Temu na górze, że aż tak mnie nie pokarał. Być może gdybym trafiła na dobrego lekarza byłoby łatwiej mnie wyleczyć niż np Ciebie. Może nie musiałabym brać finasterydu, ale wiem że coś powinnam, choć na pewno nie Diane. Depressif my martwiłyśmy się o ciebie kiedy się nie odzywałać..... Sylwia i inne dziewczyny dziękuję za wsparcie, już mi trochę lepiej. Jeśli chodzi o spotkanie to nie mam zielonego pojęcia jak można to zaaranżować. Te psychole i zboki tylko czekają na to żeby podać gdzie i kiedy. Denerwuje mnie że na to forum może sobie wejść kto tylko chce. Widzę że nie wszystkie jeszcze założyły sobie hasło. Kiedy widzę pomarańczowy nick nie wiem czy to ta sama osoba, czy ktoś sie podszywa. Zróbcie to wreszcie wszystkie, jeśli uważacie sie za stałe bywalczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzychu widzisz przecież że my jesteśmy chore, to nie ma nic wspólnego z tym że to taka uroda, bo tak można powiedzieć o pani która jest brunetką, ma wąsik, ciemniejsze włosy na nogach i trochę więcej tu i tam, a z nami tak nie jest. My mamy tam gdzie nie powiinyśmy, więc nie pisz nam bzdur że lubisz taką urodę bo nie wiesz co piszesz. Obrażasz nas w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałem juz dużo wczesniej - lubie taki typ urody - południowy meksykański - typu Fida ;-) nie wiem moze to jakis fetysz ;-) poprostu podobaja mi sie takie dziewczyny - ale oczywiscie zgrabna musi byc i tylko tyle, a to forum to trafiłęm przypadkiem wiec was tu czasem odwiedzam, no i czasem cos napisze a nóź bedzie tu ktos z moich okolic - ja naprawde nie gryze i nie jestem jakims zbokiem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo nie obrażam - takie jest moje odczucie a jesli Ciebie to boli to prosze nie czytaj to co pisze - koniec i kropka wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że właśnie jesteś zbokiem i wchodzisz tu bo podnieca cię to co piszemy...to obrzydliwe. Nie wiem po co piszę do ciebie,.... pewnie dlatego że nie mogę uwierzyć że można być tak podłym i chcę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale mne to nie podnieca takie nadmierne owłosienie. ale nie lubie tez całkiem gładkich laleczek barbi... tylko tyle :) ale kazdy ma prawo myslec jak mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak jest że na to forum wchodzą zboki to ja chyba już nie chcę tu pisać. To żałosne że nawet zakładają sobie stałe nicki. Podłość ludzka nie zna granic! Żałuję że tu w ogóle pisałam i to tak osobiście, a ktoś może przy tym konia walił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz przesadziłaś.......... ale skoro tak myslisz - to jestes w błedzie - niestety nie żadnej możliwości zeby Cie z tego błędu wyprowadzić..... bo jak ktos nie chce w cos uwierzyc to przez kafeterie go do tego nie przekonam... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w jakim innym celu tu zaglądasz?... przecież nie po to żeby nam pomóc. Nikt przecież z tobą tu nie rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to że piszesz że podoba ci się nasza przypadłość..powtarzam przypadłość.... być może , a raczej napewno wynikająca z jakiejś choroby....to tym nam nie pomagasz. Nam się to nie podoba i próbujemy z tym walczyć i nie po to żeby się podobać jakimś typkom, tylko przede wszystkim sobie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie, ze chciałbym poznac kogoś :) tylko tyle... kazdy ma jakis tam typ urody.... a np jak faceci mają małe penisy i tez zakładaja sobie taki topik na tym forum i nagle pojawia sie tam jaka dziewczyna co mówi ze lubi takie malutkie siusiaki to co .... tez myslisz ze sie z nich nabija......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedewszystkim Kika to chlopak ma troche racji- jesli che sie udzielac niech sie udziela ma do tego takie samo prawo jak kazdy inny. druga rzecz jak sama pewnie zauwazylas na forum bardzo czesto rozmawia sie o facetach o akceptacji z ich strony i mysle ze meski glos w tej sprawie tez jest mile widziany. kazdy zakochujac sie w kims kieruje sie jego atutami, tym ze jest mily ,ladny , zgrabny, inteligentny, wszytstko biezemy pod uwage, a ten chlopak pod uwage bierze rowniez stan owlosienia dziewczyny, i nie mozemy mu tego zabraniac ani nazywac go zbokiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu nie chcemy poznawać żadnych facetów, czy z dużymi czy tym bardziej z małymi siusiakami. Żegnam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym on tu nikogo na sile nie zaczepia nie narzuca sie, zwyczajnie oferuje znajomosc. nie wiem w czym to az tak Ci przeszkadza? ja tez jestem hirsutka a nie czuje sie obrazona a ni ponizona tym ze jakiemus facetowi moge ze wzgledu na to sie podobac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za głos otuchy....:) a tak pozatym nie mam problemów z sisiakiem ;) to był tylko przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz dziekowac, nie masz za co. zwyczajne nie podoba mi sie pochopne ocenianie ludzi. to, ze lubisz taki typ dziewczyn jest Twoja sprawa i jesli masz nadzieje ze tu znajdziesz kogos dla siebie to ja Ci tego zycze, a noz ktoras z dziewczyn sie zdecyduje a Ty okazesz sie fajnym facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na forum może wypowiadać się każdy,...ja tu nie szukam faceta. Głupio się teraz czuję że napisałam tu o siostrze, pewnie też ją w jakiś sposób zdradziłam , że opisałam tą całą sytuację, a czytają to wszystko tacy ludzie jak np Krzychu i ci co nas odrażają ....i śmieja się z tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze to nie czytam tu wszystkiego... zagladam tylko po to zeby napisac ze poznam kogos takiego co mi sie podoba... i nei czytam wszystkich waszych postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ale to tylko i wylacznie Twoj wybor o czym tu piszesz... pozatym skad pewnosc ze taki Krzychu bedzie sie z tego smial a np ja nie? uwierz mi ze z podloscia mozna spotkac sie wszedzie nie obronimy sie przed nia obrazajac innych... kazda z nas ma problem Kika... niektore o tym mowia jak Ty o siostrze czy wczesniej depresiff o swoim zalamaniu ale po to jestesmy tu wszystkie i wszyscy aby sie wspierac. chlopak nikogo nie obrazil, nie smial sie, nawet nie komentowal wiec nie badz niesprawiedliwa... ja Cie rozumiem Kika, mecze sie z tym wiele lat i wiem jak bardzo potrafimy byc przewrazliwione ale nie badzmy chamskie i niegrzeczne bo w tym wypadku nie ma do tego podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym zadna z nas Kika nie zna Pana KrzychaBB i nie wiemy jakim jest czlowiekiem, byc moze Twoja uwaga o tym ze jest zboczencem naprawde go urazila tak jak nas moglaby urazic opinia o nas czy naszym wygladzie... wiecej empatii i sympatii dla innych Kika zycie wtedy jest milsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×