Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość natimatnatimat
dziewczyny mam do Was pytanie: skad bierzecie wysokoprocentową wodę utlenioną i jak dokładnie ją stosujecie (na wacik i przykładacie do skóry, na jak długo, zmywacie to? czy jak?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Około pół roku temu zaczęli sie pojawiać na tym forum nieprzyjemni podszywacze i pewna dziewczyna napisała, że zabezpieczyła nasze nicki jednym hasłem i jeśli któraś chce to może sobie zmienić potem hasło. Ja zostałam przy tym starym, znanym wtedy wszystkim dziewczynom.Nie było ono tajemnica i dlatego ktoś się pode mnie podszył bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaraz to zmienię, żeby sytuacja się nie powtórzyła.Stąd mam podejrzenie, że to zrobiła, jedna z dziewczyn które pisały w tamtym czasie.To było chyba krótko po dyskusjach z WYBÓR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam zmienić tylko hasło, ale ponieważ nie jestem taka dobra w komputerach więc nie wiem gdzie.I od teraz będzie tak podwójnie mój nick.Mam nadzieje, że już będzie OK. Na wodzie utlenionej sie nie znam.Używałam wody bardzo, bardzo dawno temu i nie byłam zadowolona z efektów, więc nie pogłębiałam tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem ani podwójnie zadbana, ani nawet zadbana w ogóle. Nie jestem też piękna i w dodatku nikt przez ekran tego nie wyczuwa. Niemniej jednak każdy człowiek, nieważne czy brzydki, czy ładny zasługuje na szacunek. Jestem bardzo zakompleksionym człowiekiem, mam 22 lata i oprócz włosów mam problemy z kręgosłupem, PCO, zniszczoną cerą, blizny, naczyniaka, patologiczną rodzinę, brak domu i perspektyw na przyszłość, fobię społeczną i Bóg wie co jeszcze. Mimo to nie wyżywam się na innych, szczególnie w miejscu, gdzie ludzie dzielą się swoimi problemami. I wszystkim podszywaczom radzę zastanowić się nad tym gdzie i co piszą. Są sytuacje i osoby na tym forum, z których można sobie żartować, w dodatku wspólnie z nimi. Ale żartowanie z cudzej choroby wystawia świadectwo tylko o was. Mogę być w obcym mniemaniu kobiecą porażką, nie będę udawać kogoś kim nie jestem. Ale wyśmiewanie się z tego, plasuje was poniżej zera. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nick mam straszliwie głupi i nie pasujący zupełnie do mojej osoby. W rzeczywistości jestem raczej znerwicowaną,bardzo zmęczoną życiem dziewczyną, która ma tylko tą jedną zaletę, że sobie często żartuje i zachowuje chociażby tylko pozorną, ale jednak pogodę ducha. Byleby przeżyć kolejny dzień. Fajnie jest się pośmiać, ale nie cudzym kosztem wypisując jakieś brednie w imieniu osób, którym naprawdę jest ciężko z tym, co przechodzą. Niestety w rzeczywistości najczęściej tego typu osoby nie mają odwagi się odezwać i muszą szukać alternatywnej formy wyrażenia siebie w internecie. Można to jednak zrobić nie atakując innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie do loris loris :) jak dokladnei dawkujesz ten olej z wiesiolka? Ja kupilam dzis w aptece (chyba troche przeplacilam:/) 60 tabletek 510 mg i na ulotce pisze zeby brac nawet 3 razy dziennie po 2 tabletki, jedak chyba to torche duzo. Wiem ze Ty bierzesz tylko przez pierwsza polowe cyklu, ale podobno olej ten łagodzi napiecie przedmiesiaczkowe wiec ja mam zamiar brac caly czas. Pozdrawiam :) Ps. Haslo zmienia w Preferencjach (to jest u gory zaraz pod nazwa forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez biore wiesiole.Ja biore raz dziennie kapsulke 1000mg(dostalam w prezencie).Wczesniej bralam dwa razy dziennie.Kiedys kupilam tez wiesiolek 500mg i jak bralam 3 razy dziennie,to nie czulam sie zbyt dobrze,tzn bardzo obnizal mi cisnienie.Teraz przyjmuje 1000mg w jednej kapsulce,cisnienie chyba sie unormowalo,bo czuje sie dobrze.Kurcze,a juz mialam tu nie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem teraz w domu, więc nie mogę sprawdzić ile miligram maja moje kapsułki ale ja mam te z Gall.Wiem , że dawkowanie tam było napisane 3 razy dziennie po dwie kapsułki i tak właśnie zażywam.Do połowy cyklu. Od połowy cyklu zalecają olej lniany.Ja piję siemię lniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natimatnatimat
nie wiem za bardzo o co chodzi,z e ktoś tu sie podszywa i obraza, ale prpopnuję sie tym nie przewjmować dziewczyny :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChopSuey
hej dziewczyny ! patrze, ze narosło tu już 3... stron i na pewno gdzieś któraś dawała rady...mój największy problem to strefa bikini. dodam (choć moze niepotrzebnie), ze jestem hirsutką. Jak Wy depilujecie te wrazliwe cześci ciała? bo ja juz wszystkiego probowałam...i po wszystkim bolało :( proszę podzielcie sie ze mna waszymi a nóż a widelec skutecznymi sposobami :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam depilatora do wloskow ktore wychodza na nogi a co do glebszego bikini to tez nie mam jakiego super sposobu ale uzywam najczescie kremu do depilacji w saszetkach nair, efekt nie jest dlugotrwaly ale za to wloski odrastaja dosyc miekkie, a jak nie mam kremu to zwkla maszynka. Chcialabym isc na wosk do kosmetyczki ale sie z abardzo krepuje wiec moze kiedys sprobuje w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Loris za odp. Zakupilam powtórnie telocapil, kupilam tez ten olej i zaczynam kolejna walke z wlochami z pozytywnym nastawieniem oczywiscie :) tak bym chciala jechac na wakacje gdzies nad jakies cieple morze ale.... no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zmieniłam hasło do tamtego pojedynczego nicka. Ja miejsca intymne depiluje depilatorem. To znaczy, tam gdzie moge i wytrzymam, bo tam jednak boli a resztę maszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosee ja też marzę o jakimś ciepłym morzu.Oczywiście musiałabym zabrać ze sobą również depilator i marnować czas na użycie go.Ale zawsze są ważniejsze wydatki, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dwoch lat nigdzie nie jezdze .. oczywiscie wszyscy mnie namawiaja (włacznie z rodzina) zebym hjechała na jakies kolonie do ciepłych krajow .. Boze, jakby nie te włochy to oczywiscie, ze bym jezdziła :PP ja nie wiem, jak ja ,ogłam jesczze 2 lata temu normalnie i legalnie sobie wyjsc przy wszystkich na plaze w stroju kapielowym .. nawet nie wiem, czy wtedy miałam mniej włoskow bo zwyczajnie nie pamietam... zapewne tak ;/ jak sobie pomysle, ze jesli nic z tym nie zrobie, to juz nigdy nigdzie nie wyjade nad morze, to az dostaje dreszczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dwoch lat nigdzie nie jezdze .. oczywiscie wszyscy mnie namawiaja (włacznie z rodzina) zebym hjechała na jakies kolonie do ciepłych krajow .. Boze, jakby nie te włochy to oczywiscie, ze bym jezdziła :PP ja nie wiem, jak ja ,ogłam jesczze 2 lata temu normalnie i legalnie sobie wyjsc przy wszystkich na plaze w stroju kapielowym .. nawet nie wiem, czy wtedy miałam mniej włoskow bo zwyczajnie nie pamietam... zapewne tak ;/ jak sobie pomysle, ze jesli nic z tym nie zrobie, to juz nigdy nigdzie nie wyjade nad morze, to az dostaje dreszczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechapolska
są jakieś nowe metody walki z hirsutyzmem? jakieś sprawdzone dość skuteczne sposoby?tabletki?i czy laserowa depilacja wystarczy aby pozbyć się owłosienia czy przy tej dolegliwości nadal będzie odrastać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChopSuey
ja też używałam depilatora ale mam teraz masakryczne blizny :/ bo włosy wrastały i już tego nie praktykuje. wosk tak samo działa. eh..czy są jakieś nowe metody walki z tą chorobą? nie ma! bo to schorzenie jest nieuleczalne (przykro mi to mówić) !! ciesze się że jest ktoś kto mnie rozumie...może nie podporządkowywuje temu życia, ale jak czasem pomysle sobie o tych okropnych kudłach to mnie krew zalewa! dołączam się do grupy cierpiących ale wytrwałych w walce kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibihabibi
Czytalam gdzies ostatnio,ze na wrastanie wlosow dobry jest mocznik, czy wiecie cos o tym?Mam straszna strefe bikini, wlosy mi wrastaja a ja grzebie w nich z czego robia sie grube bąble wypelnione ropa:( Na mazidlach mozna kupic za jakies 3 zl mocznik i dodawac go np do balsamu, podobno powoduje on ze skora "schodzi" i wlosy beda sie latwiej przebijac i nie beda wrastac. Moje wlosy mnie dobijają, nie mam przez nie faceta od lat i nie wyobrazam sobie zebym mialam miec,bo moje cialo przez wlosy wyglada masakrycznie... A do tego ostatnio zauwazylam ze wyrasta mi biala sztywna szczecina na brodzie...:/ jak patrze na siebie w lustrze z profilu to totalna załamka - czrany mech pod nosem, pod ustami i szczecina na brodzie:/ przycinalam ja nozyczkami ale teraz boje sie ruszac zeby nie odrosla ciemniejsza:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i stara
Hej dziewczyny. Jakis czas temu zauważyłam, ze jestem chyba bardziej owłosiona niż kiedyś, np. mam włosy na pupie, na rekach takie długie, na udach i wokół pępka. Przestraszyłam się tym trochę i trafiłam na to forum. Zaczynam się obawiac, że możliwe iż ja też cierpię na tą chorobę. Jak to u Was było? Czy od zawsze miałyscie więcej włosów, czy to się tak po czasie pojawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChopSuey
ja tam nie pamiętam kiedy mi te kudły wszystkie wyrosły...ani czy zmieniały sie w czasie. mam je i tyle! a wcale nie chce ich mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je mam od okresu dojrzewania niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zawsze miałam na buzi meszek (tzn. na policzkach), co wyglądało trochę jak brzoskwinia. mniej więcej w wieku 25 lat zaczęły mi się pojawiać włoski na brodzie (po bokach), potem wąsik, a na końcu policzki i ogólnie, cała twarz - dłuższe włoski, choć białe i cienkie. na rękach miałam zawsze, ale wydłużyły się i ściemniały, na nogach tak samo (tu jeszcze w dodatku zrobiły się grubsze, jakby męskie), o bikini nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChopSuey
Hej dziewczyny :) siedze po nocach bo mam exam niedługo i tak tu zaglądam czy alantan plus na blizny i rany po depilatorze to naprawde taka swietna sprawa? ja zaczęłam używać i mam nadzieje...tak mam nadzieje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam najnowsze wiesci medyczne w kwestii hormonow... Jak juz pisalam - poszczegolne hormony mialam w normie. Kiedy jednak na te wyniki spojrzal kompleksowo nasz nowy lekarz... - uznal, ze jednak w porzadku nie sa. Konkretnie: kazdy hormon oddzielnie JEST w porzadku (podrecznikowo). Kombinacja ich wszystkich razem przy uwzglednieniu fazy cyklu - NIE. Na to wpadl jednak dopiero lekarz specjalizujacy sie w badaniu plodnosci. Wg. ginekologow i endykrynologow wszystko byloby o.k. Po dalszych badaniach wyszlo jeszcze gorzej: mam zaburzenia owulacji (przy cyklach regularnych jak w zegarku!). Zlecono dalsze badania. Wysoce specjalistyczne. Czuje sie fatalnie. Takze dziewczyny, ktorym lekarze powiedzieli, ze maja hormony o.k.: ja tez o tym sluchalam latami! Az wreszcie trafilam do lekarza, ktory wykryl zaburzenie. Wlosy same w soboie jednak nie zainteresowaly zadnego lekarza. Badaja moje kwestie ginekologiczne... Ze swojej strony radze kazdej dziewczynie z diagnoza \"taka pani uroda, hormony wszak w porzadku\" drazyc temat do skutku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
International ale Ty leczysz się w Niemczech o ile dobrze pamiętam. Myślę, że w Polsce nie ma szans na takie typu rozumowanie lekarzy.Pójdzie sie państwowo to załatwią Cię w 5 minut, pójdzie si ę prywatnie to i tak Cię zbędą. Naprawdę bardzo, bardzo rzadko zdarza się, żeby w Polsce tak drążyli lekarze temat.Dla nich liczy się tylko kasa. Idą na ilość a nie na jakość.Ale dobrze, że Ty trafiłaś na lekarzy z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, loris, lecze sie w Niemczech. Tyle, ze sprawa z wlosami moze nie byc sprawa tylko z wlosami ale moze oznaczac problemy z plodnoscia... (i to mnie przeraza totalnie, bo tak bardzo chcielibysmy miec dzieci!) Nigdy nie probowalam zajsc w ciaze, wiec nie wiem, czy mialabym problemy. Do kiliniki trafilismy przez przypadek. Niemniej moze tu warto szukac: w Polsce tez sa kliniki leczenia bezplodnosci. Lekarze niemieccy nie przejeli sie specjalnie wlosami jako takimi (uwazaja je za defekt kosmetyczny) ale tym, ze to, co powoduje ich wzrost, moze miec wplyw na plodnosc. Chca wiec znalezc przyczyne i jej skutki oraz metode leczenia. Czy wlosy od tego przy okazji znikna - nie interesuje ich wcale. Niemniej jednak sa to specjalisci od wszelakich kobiecych zaburzen. A ze leczenie bezplodnosci jest trudne i kompleksowe - sa przeczuleni na kazde, nawet najmniejsze, zaburzenie. Moja teczka juz puchnie od kolejnych wynikow, analiz, zdjec usg, dokumentacji... Moze dlatego tez warto, aby dziewczyny odsylane z kwitkiem, idac do kolejnego lekarza powiedzialy, ze chca sie dowiedziec, czy moga urodzic zdrowe dziecko a nie usunac wlosy? Moze to zmobilizuje lekarzy do poszukiwan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Twoje marzenie się spełni i będziecie mieć dzieci.To naprawdę piękne mieć dziecko.Ja doceniam, że mam chociaż jedno bo nie wyobrażam sobie życia bez dziecka.Wiem ,że czasami kobiecie nie dają lekarze nadziei na dziecko a jednak okazuje się, że zachodzi w ciążę i rodzi zdrowe dziecko.Jest wiele takich cudów.Wiem jedno, czasami kobiet a musi wiele wycierpieć, żeby jej marzenie się spełniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×