Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Konstancjo (ale masz śliczne imie jako nick, kojarzy mi się ze starym serialem Północ - Południe) więc nie wiem z czego one były te otręby ale były brązowe. Co do elektrolizy, to właśnie to zapuszczanie mnie przeraża. I u mnie to by długo trwało coś takiego i chyba bym majątek zapłaciła za jeden zabieg. Co do lasera to się zagapiłam i teraz już za póżno i trzeba czekać do jesienii. Co do Marii Czubaszek ja mam przeciwne poglądy niż ona. Razi mnie to, że ona się tak lansuje tym, że 2 razy przeprowadziła aborcje, chciała zwrócić na siebie uwagę mediów i tyle. Nie ma się czym chwalić. Co dzieci można ich nie chcieć, ale nie lubić, czuć obrzydzenie, cóż kiedyś każdy z nas był dzieckiem i dzięki temu jesteśmy na świecie że nasze matki nas chciały, kochały i wychowały.I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
luisa29, a czy jak czytałaś o tym finie to znalazłaś jakieś fora na których piszą kobiety które go stosują? bo ja znajduje tylko takie na których piszą mężczyźni, a jestem ciekawa opinii kobiet. Oczywiście zdaje sobie sprawę co to za lek itd, i nie mam go zamiaru brać, przynajmniej dopóki nie urodzę dziecka, ale jeżeli kiedyś się sytuacja pogorszy to jestem w stanie spróbować wszystkiego, bo nie wyobrażam sobie życia z włosami na całym ciele a jest ich coraz więcej wszędzie. Gdybym miała tylko na twarzy tak jak Emilka to bym była baaardzo szczęśliwa, niestety mi zaczynają rosnąć dosłownie wszędzie, więc nie wiem czy kiedyś nie zdecyduje się na takie leki, ale chciałabym właśnie poznać opinie jakiś kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w domku :) ewelka to nie tak jak piszesz ja mam za duzo wloskow rowniez na ciele tyle ze sa jasne no i jest ich o niebo mniej niz kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuniu ile postow ;) Emilko :) I jak tam podróż? ;) Hmm... a kiedy wybierasz sie do USA? Luiso :) A no widze, że coraz czesciej u nas jestes ;) A co tam jest z twoim komputerem? A ja wczoraj o mało sie nie poryczłam... jak zobaczylam te wlosy na brzuchu... nie tylko kreska biala, ale caly brzuch... Podczas kąpieli, wiadomo wloski sa bardziej widoczne, ale to co zobaczylam to mna normalnie wstrząsnęło...Widomo wlosy sa wszedzie w naszym przypadku, ale ja mam czarne dlugie na calym brzuchu, od piersi do dołu... straszne. Normalnie kiedy nie ma slonca czy swiatla to tego tak nie widac, tylko takie jakby normalne wloski jasne... W ogole telocapil nie dziala mi na kreske białą, mam tam tak twarde wloski... Sorki, ze wam znowu marudze, bo ostatnio jakos z tego wyszlismy, ale poprostu nie moglam.. Dziewczyny już 14 -tego mam wizyte u mojego endo :) Buziak ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelka ja mnostwo czytalam na temat fina zanim zaczelam z nim przygode,czytalam strony anglojezyczne,nie opinie na forach kobiet tylko badania medyczne,naukowe stosowane na kobietach ktore go stosuja i w wiekszosci z tych badan bylo,ze powoduje on redukcje hirsa o okolo 60-70 %. Tyle,ze ja bralam go kolo miesiaca i juz widzialam poprawe ale zaczely mnie bolec zeby staly sie nadwrazliwe strasznie i przedni zab mi poszarzal,wiec sie wystraszylam,bo moglo to byc od fina na rozne leki zeby moga roznie reagowac..i odstawilam..jeden minus ze jak kobieta jak zajdzie w ciaze moze plod byc uszkodzony wiec te ktore planuja byc matka polka musza sobie odpuscic fina :) ja nie planowalam i nie zaplanuje wiec mialam ten problem z glowy.. wpisz sobie w google hirsutism finasteride i Ci wyskoczy pare ang stron,albo w pub med wyszukiwarke wpisz to samo i bedziesz miala wyniki badan kobiet z hirsem ktore stosowaly lek..wydaje mi sie ze to bardziej wiarygodne niz fora.. Katra juz sie biore za odp:) Emilcia doleciala do Wloch :):) bravoo buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli:) nie martw sie brzuchem...w lato jak sie opalisz te wloski zjasnieja,a jak Cie wkurzaja to te od pepka w dol potraktuj depilatorem el,a te wyzej rozjasnij sally hansen i zrobia Ci sie biale...mozesz raz na 2 tyg rozjasniac i zobaczysz ze bedzie ok. a komp wciaz brata,moj predko nie zadziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Tak wiem czytałam te wszystkie badania, ale właśnie ja wolałabym się dowiedzieć jak to jest w praktyce jak się go stosuje przez dłuższy okres czasu, dlatego pytałam o fora :) Lusia, a jak było po odstawieniu? Wszystko wróciło z podwojoną siłą czy normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka bralam kolo mies i juz widzialam efekty,wszystkie wloski mi jasnialy biale byly jak to mowila kiedys Emilka 'jak zylka wedkarska':) podejrzewam,ze usuniete laserem lub elektro juz by nie odrosly...bralam krotko bo miesiac czasu po poloweczce czyli 2,5 wiec moze prganizm nie zdazyl sie bardzo przyzwyczaic...ten lek to bloker dht wiec przez miesiac za duzo nie zblokowal ale widac bylo juz roznice a pisza,ze widac bedzie po okolo pol roku a ja widzialam serio po mies..zeby nie te zęby bralabym do dzis..ale kto wie,moze zęby byly od czegos innego na szczescie juz jest ok,ale wtedy skojarzylam fakty...po odstawieniu bylo normalnie znaczy nie wiecej i nie mniej za to wloski te jasne stopniowo pociemnialy:) nowe nie przybyly:) i cale szczescie bo starczy tych co mam,haha;) uciekam,paaaaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Dziękuje Luisa za wyczerpują wypowiedź :) Słyszałam, że to bardzo dobrze działa na włoski, no ale ciekawa jestem efektów ubocznych po dłuższym stosowaniu np przez parę lat. No ale pewnie najpierw spróbuje mniej drastycznych środków, bo przed ciążą bałabym się go brać. Luisa a Ty teraz coś bierzesz? Ja byłam ostatnio na tomografii nadnerczy wszystko wyszło dobrze. teraz czekam na wizytę u mojego endo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa a weź się zamień z bratem na komp. :-) daj mu ten popsuty.. może się nie kapnie.. :-D :-D Ania77 a dziekuje.. :-) Ta aktorka z P.-P. to nie taka ładna blondyneczka przypadkiem? :-) Mysle, ze chyba napisze maila do Sante z zapytaniem o te otręby :-) Co do lasera ipl, moglabys i teraz sprobowac, ze 3-4 zabiegi przed latem. Ja zaczelam pozna jesienia chodzic na laser bo czekalam, az mi opalenizna zejdzie.. :-) Emilko, cala i zdrowa? :-) to teraz czekamy na relacje z rio pro :-) Ewelka, te same rezultaty osiagniesz stosujac palme sabalowa i wierzbownice, a zaoszczedzisz zęby :-) Poli, a co mieszasz z telo.? Dalej te ziaję? Przejdz na babydream. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej trochę mnie tu nie było, kupiłam ten telocapil, na początku mieszałam z kremem lirene i teraz juz mam babydream. Ponad tydzień tak systematycznie stosuje i powoli powoli cos zaczynam widziec dzieki za telo:) a o co chodzi z ta wierzbownicą i palma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Konstancjo tak to była blondynka, piękna kobieta, żona Georga Hazarda którego grał też niezły przystojniak James Reed. Co do lasera ipl to mi on nie pasuje jeśli już laser to light sheer a on może być tylko w porze jesienno- zimowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Konstancjo tak to była blondynka, piękna kobieta, żona Georga Hazarda którego grał też niezły przystojniak James Reed. Co do lasera ipl to mi on nie pasuje jeśli już laser to light sheer a on może być tylko w porze jesienno- zimowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Konstancjo tak to była blondynka, piękna kobieta, żona Georga Hazarda którego grał też niezły przystojniak James Reed. Co do lasera ipl to mi on nie pasuje jeśli już laser to light sheer a on może być tylko w porze jesienno- zimowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cala i zdrowa :) milego weekendu dziewczynki u mnie sie takowy niestety nie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Lusio :) Jak ja rizjasnie caly brzuch to potem nie bedzie gorzej? Bo slyszalam ze po rozjasniaczu z czasem wloski robia sie ciemniejsze, po miedzy rozjasnieniami.... A potem bede mogla to miejsce opalac? Schowam sie gdzies w kaciku na dzialeczce i bede chciala ten brzuch opalic zeby nie byl az tak widoczny, ale tylko nie wiem wlasnie czy nic sie nie stanie po rozjasniaczu. A kreske białą traktuje depilatorem i tego dnia jest pieknie, poza oczywiscie zaczerwienieniem ale jak widac wloski juz sa tak mocne, ze szybko odrastaja no i dalej takie twarde, co mnie dziwi bo na nogach tyle razy maszynka jechalam i tam mialam grube i twarde a po telocapilu sie zmienily i teraz nie wiem czemu na brzuchu takiego efektu nie ma... Constance :) Tak nadal mieszam telocapil z Ziaja, bo musze to zuzyc ale potem zaopatrze sie w babydream. ;) Zostalo mi jakos 50ml, bo robie na 100ml zawsze to tam do konca lutego a moze szybciej i babydream jest moj ;) Malinko :) I jak tam sie czujesz? :) Grypa żaołądkowa minęła juz pewnie? :) A jak tam efekty lekow i poziom cukru? Wszystko dobrze? :) Emilko :) Mam nadzieje,że jednak nie taki zły ten weekend ;) Zdaj nam relacje z działania różczki i RIO IPL ;) olusia_jab :) No widzisz! I kolejna posiadaczka telocapilu! :D Super że widzisz juz efekty jego działania. :) Co do wierzbownicy i palmy to one działaja antyandrogennie. Ale tu ci bardziej pomogą Emilka i Constance :) A wlasnie co z waszym nagietkiem dziewczyny? Emilko smarujesz/ pijesz go? A u ciebie Constance dalej on lezy? Jesli pisze ze do uzytku zewnetrznego to chyba tylko do smarowania, ale dziwne ,że roznie to pisze... We wtorek jak wroce od endo, zdam zaraz relacje z wizyty u tego lekkoducha...:D A jak tam u was pogoda? :) U mnie snieg znowu sypie! ;) Kurcze już jutro do szkoły musze isc...:( Buziaki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nagietek do picia-ziola w saszetkach do zaparzania , pije 2 x dziennie, ale jak wykoncze go to chyba sobie daruje bo mysle ze palma i wierzbownica dzialaja wystarczajaco,kupilam sobie tez krem dla dzieci Johnsonsa w tubce rozowy 100 ml - mysle ze tez bedzie dobry do telocapilu do twarzy ma bardzo dobry sklad i dobrze nawilza a przy tym cudnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Poli, grypa już minęła i wolę o niej jak najszybciej zapomnieć;) Z cukrem różnie, tzn. do tej pory wszystko było ok., nie miałam już mocniejszych niedocukrzeń. Od wczoraj biorę podwojoną dawkę Glucophage i dzisiaj jestem strasznie senna. Chyba mam niski cukier, bo wypiłam herbatę z trzema łyżkami cukru, jak endo. radziła i od razu lepiej. Nie wiem czy pisałam o wynikach cukru... Narazie miałam jedne badania, cukier po posiłku wyszedł dość niski, ciekawa jestem co powie endo., za niecałe 3 tyg. mam wizytę. Trzymam kciuki za Twoją wizytę, zdaj koniecznie relację potem!:) Ja właśnie zaczynam ferie, czeka mnie pisanie pracy maturalnej:( Co do rozjaśniacza, on działa idealnie na włoski, które nie są bardzo mocno napigmentowane- nie są mocno czarne. Przed wakacjami rozjaśniłam sobie właśnie białą kreskę i uda. Krem trzymałam na włoskach ponad 20 min. Włoski ładnie wyjaśniały, z tym, że te naprawdę mocno czarne na słońcu były widoczne jako rude. Trochę śmiesznie to wyglądało, ale i tak o niebo lepiej od czarnych. Po użyciu rozjaśniacza, nie ma obaw, że włoski będą ciemniejsze. Po prostu po pewnym czasie (kilka/kilkanaście dni) wracają do poprzedniego koloru. Mam pytanie, może ktoś mi pomoże... Mama ma problemy z gardłem, wydaje jej się, że szyja jej tak jakby spuchła, podejrzewa problemy z tarczycą. We wtorek idziemy razem na badania i chciałam zapytać, może któraś z Was wie, jakie badania hormonów trzeba zrobić? Na pewno TSH, ale czy to wystarczy? Gdzieś czytałam jeszcze o FT4, ale nie wiem czy to jest konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Malinko moja mama ma chorą tarczycę i ma guzki nawet, więc niech Twoja mama zrobi sobie najpierw TSH samo i usg tarczycy bo może być tak że TSH jest ok a tarczyca nie bo jest hormonalnie obojętna, moja mama tak ma że TSH ma zawsze w normie. Jak wyjdzie żle to niech twoja mama sobie zrobi Ft3 i Ft4 i przeciwciała anty TPO i anty TPA i szybciutko do endokrynologa. Moja mama mama ma non stop opuchniętą szyję przez guzki i czeka ją operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Ja gdzieś czytałam, że można normalnie pic tą nalewkę z nagietka, napisane jest, że do użytku zewnętrznego, bo tak łatwiej jest wprowadzić produkt do sprzedaży czy coś takiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ania, bardzo Ci dziękuję za odp.:) Najpierw zrobimy TSH, zobaczymy co wyjdzie. A jeśli można zapytać, jakie Twoja mama ma objawy tych guzków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko moja mama ma często chrypę, uczucie jakby coś w gardle jej przeszkadzało, szyja opuchnięta czasami boli. I to tyle. Ma normalne wyniki hormonów tarczycy ale w obrazie usg 6 guzków niestety i do wycięcia wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Moja mama ma podobnie: boli ją gardło, coś jej uciska w szyi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelka1:) biore yasminelle maja mala dawke estrogenow i lekkie dzialanie antyandrogenne. Jest lepiej niz bylo. Fina przez kilka lat moze by i poczynil jakies szkody...ciezko pwoiedziec..ponoc u mezczyzn ich nie czyni nawet po kilku latach..a u kobiet...niby wg badan tez nie,,, ale badane byly te ktore przyjmowaly go okolo roku..a na wciaz jak by brac to nie wiadomo jak organizm zareaguje.. Poli:) brzusio opal i bedzie git a rozjasniac mozesz non stop:) Konstancjo:) a moze Ty mi dasz swoj komp?:) a ja Ci dam swoj haha moze sie nie kapniesz moja Ty bystrzocho:* Emilko kusi mnie rozdzka bo widzialam jak sie jej uzywa na necie,moze byc lepsza od dep bo taka owalna bardziej..jak kupisz daj znac:) buziaki dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D no wiesz, Luiso, gdyby nie to, ze dzieli nas troche km.. chetnie bym przystala na zamiane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli, a co Ty tak dlugo meczysz te ziaje??? ;-) Ja Was nie rozumiem zupelnie z tym rosjasnianiem! Po cholere to trzymac? :-) co, ladniejszy jest brzuch blond niz brunet? Smaruj tam veetem i na to telocapil! Aha, wrocilam do palmy i wierzby, chociaz jeszcze niezbyt systematycznie to wyglada.. :-) ale lepsze to niz nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×