Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

ja sie nie ogolilam przed pojsciem do spzitala..i jak musialam z gola dupa przed lekarzami latrac to a zmi glupio bylo,ze takiego zwierza ogladaja i nie widza dalej problemu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
Groosia, i w szpitalu nic Ci nie wykryli? Z jakim owlosieniem masz problemy/na jakich czesciach ciala? Od jak dawna? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic,powiedzieli ze wszytsko w poradku i jezlei diane nie pomoze to pozostana tylko zabiegi kosmetyczne... ja wlosy mam na claym ciele....na twarzy na brodzie i po bokach,wlacznie z waksiem,mam czarne mocne wlosy.. na dekolcie mam bardzo wyrazny meszek ciemny, a pod piersiami w dol to masakra..brzuch to czarny, z daleka wyglada jakby msie sadza ubrudzila...bikini,to masakra, lwosy na udach dlugosci 8 cm...a coraz nizej to gorzej niz u faceta obrosniete.. no i na plecach mam na szczescie tylko nad pupa.. ano i rowek tez amm starsznie pokrecony i czesto wlosy z tylka wkrecaja m isie w bielizne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
o matko, wspólczuję... :( ja mam z kolei na całych plecach, za to nogi w miare ok, ale brzuch tez masakra, posladki, i twarz tez, do tego kark, szyja, dekolt, piersi... ręce tez, ale najbardziej sie w sumie przejmuje brzuchem, plecami i twarza :o groosia, a slyszalas o takim leku jak spironol??? Jak pozbywasz sie tego meszku? Rozjasniasz albo depilujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a. a.
kurde dziewczyny tyle was tu! ja myslalam ze jestem sama z tym wlochatym problemem. . . mnie tez to strasznie przeszkadza jednak moja ginekolog powiedziala ze panikuje i ze inni maja gorzej wiec nic mi nie przepisala ani nic. a do tego endokrynologa trzeba miec skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to spironol- w wlosow na twarzy nie ruszam procz wasika.... poprstu nosze rozpuszczone wlosy i nie podnosze przy ludziach glowy do gory :) najgorrzej jest w wiosne/lato gdy musze co 2 dzien wyciagac depilator;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
groosia, przeczytaj sobie na tym forum: http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vt,48,21,13417 mysle, ze spironol to bylby ratunek dla niektorych, podobno pomaga bardziej niz diane... niektorym z tego co czytalam pomogl, ale nie wiem czy tez na h idiopatyczny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
zle wkleilam link, w kazdym razie wpisz sobie w google spironol owłosienie i chyba pierwszy link jest z tego forum ginekologicznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mozecie mi wypisac jakie sa rodzaju hirsutyzmu?? Pewnie mam przed ostatnie stadium... bo jak wiece sa ludzie, wilki-ktorzy maja cala twarz zarosnieta i tlyko oczy im widac..... ale nie wiem czy to H jest.... ja myslalam o laserze....napewno cos by pomogl :( a ile ten spironol kosztuje? pewnie zajebiscie drogo:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow sie posty nie pojawiaja;/ a ile kosztuje ten spironol? ja to w sumie mysle o laserze :((( pewnie mam najgorsza forme H....niewyleczalna:( a jak ise nazywaja ci ludzie wiilki- ktorzy maja cale twarze zasosniete???to dopiero okropne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
SPIRONOL chyba nie jest drogi, ale to docelowo jest lek na cos innego (nie wiem, na nadcisnienie chyba...) tylko ze ma dzialanie antyandrogenne, wiec endo czesto przepisuja go na problemy z nadmiernym owlosieniem. Podobno minimalizuje troche problem. Dziwie sie, ze na tym topicu jeszcze nie padla ta nazwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziwie sie,ze lakarze przeprowadzaajc takie badania wsyztskie nie przpeisuja nic konkretnego,tylko hormony;/ dajcie spokoj...polska edukacja lekarzy jest straszna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
było już o tym coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
:( :( :( czyli zostaje tylko laser, elektroliza albo wosk... Twarzy przecież golic nie będę, pleców też :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
jeju jak by tego wszystkiego było mało to mam jeszcze (od prawie roku) atopowe zapalenie skóry zdjagnozowane dopiero kilka miesiecy temu (jednak ta lekarka teraz nie przyjmuje dopiero w marcu) .. na czole.. choć ostatnio sie uspokoiło to znowu wraca.. dostaje już szału od tego swędzenia.. najlepeij to bym sobie skóre zdjeła.. miałam to na czole.. ale widze że mi zeszło na skronia.. ze strony lewej :( nie znacie jakieś dobrego dermatologa w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy kiedykolwiek, bed emogla bez chwili wahania rozebrac sie rpzed facetem :( inne kobietki poprstu sciagaja ciuszki, a my musimy przeprowadzic sobie szereg zabiegow zeby moc biegac po domu w majtkach.. tak mi sie chce plakac :( dziewczyny, kiedy sie umawiamy na piwko :) potrzebuje waszego wsparcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Głowa do góry dziewczyny !!! Napewno sa faceci którzy was zaakceptują... wiecej wiary i uśmiechu... pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu juz nie chodzi ylko o facetow ,ale o sam fakt,z enie mozemy nosic spodniczek,spodenek..itd....bo musimy sie najpierw nameczyc by pozbyc sie kudlow;/ a dopiero potem wyjsc do ludzi....to smutne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
a skad jesteście? ja z okolic Krakowa:) ja musze wynik odebrać iść do ginekologa i do dermatologa.. szału dostaje od tego swędzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you_stynka
Hejka! Dawno nic tu nie pisałam, ale śledzę forum na bieżąco. Ktoś wspomniał o Spirnolu-ja go brałam ale większych efektów nie zauważyłam. Brałam równoczesnie z Diana moze dlatego. Diana jest do kitu-bralam dwa lata i teraz jeszcze gorzej z tymi włosami ;/ Magical wspominała o depilacji twarzy. Ja raz byłam na wosku twarzy i stwierdziła,że to bez sensu bo musze czekac żeby te włoski cholerne odrosły żeby wosk złapał. z tym że ja je wcześniej goliłam i one sa mocne. Jeżeli nic z nimi nie robiłaś wcześniej myśle że nie bedziesz musiała ich "zapuszcać" na długie żeby wosk je usunął. Zresztą najlepiej zapytać kosmetyczki ;) 3majcie się dziewczynki musimy się łączyć i walczyć z tym cholerstwem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Mnie niektórzy znają ale powtórze jestem z Bielska-Białej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
wiecie co ja już sama nie wiem.. mi się to pogarsza tak mi się wydaje.. jeszcze mam problemy ze skórą większe niż kiedyś :( chyba największe w mojej całej historii. Odebrałam wyniki testosteronu a mój wynik to 41,2 ng/dl (norma poniżej 20 - 80 ng/dl) Ponadto była u dermatologa i wiecie co chyba trafiłam (przez przypadek) na super lekarza.. przyświeciła mi lampką i odrazu wiedziała o co chodzi tz. jak przyszłam z tądziekiem, a ona się mnie pyta odrazu czy tylko.. więc jej mówię o włoskach.. a ona no właśnie.. odrazu powiedziała że ten trądzik ma podłoże hormonalne.. więc dałam jej ten wynik a ona ze trzeba zrobić więcej badań bo to jedno nie wystarczy.. że chciałaby mi dać diane ale najpierw badania.. idę za 2 tyg. do endokrynologa a potem do niej .. Narazie dała mi na ten trądzik Clotrimazolum i jakies dwie maści.. jedna na to zapalenie skóry, druga na trądzik.. tylko że właśnie ona jest z rtecią i w aptece mi powiedziano że tego już nie ma w hurtowniach :( i musze sie do niej wrócić zeby mi to zmieniła. I mam pytanie do Was.. mogę Wam pokazać moje policzka? i powiedzcie mi jak to u mnie jest wg. Was? ok>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa 25
hey.... ja tez zazywałam spironol, niestety nie moge sie jakoś pochwalic dobrymi rezultatami ale troszke jest lepiej, tak czy siak zdecydowałam sie na laser, chce wyrówanc gospodarke hormonalna i na zabieg!!!! mam pytanie do dziewczyn, ktore juz byly na laserze, wiem, ze nie wolno sie opalac i chodzic na solarium, ale jesli bede stosowac kram na twarz nawilazajacy oraz lekko brazujacy, jest taki z serii ziaja(bardzo go lubie), to czy on nie zaszkodzi ??? chcialabym podejsc do laseru bardzo powaznie i stosowac sie do wszelkich polecen/ zalecen np. nie wyrywac wloskow przez min. 4 tyg., nie robic peelingu, chcialabym pozbyc sie tego cholerstwa, chociaz licze sie, ze po pewnym czasie beda odrastac.... ale jednak chce sprobowac.... pozdrawiam i z gory dziekuje za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa 25
i jeszcze jedno.... musze sie wyzalic!!!!! wkurza mnie i bede sie zapewne czuc jak jakbym byla facetem, ublizac to bedzie mojej kobiecosci, w sumie sam hirsutyzm tak dziala, ze przez te 4tyg. bede musiala te pojedyncze cholerne wloski na brodzie golic;(...... przygnebiajace!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak,ze ja czasami chodze na solarium,ale jakies 1,5 tyg nie byłam. a z tymi 4 tyg przerwy w depilacji to też przesada wg mnie, nie wyobrażam sobie takiego czasu przy naszym schorzeniu...bbrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×