Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość martusia23
no wydaje mi sie z ena stale, albo z eodrastaja naprawde raz na kilka meis pojedynczo ja to nie wiem cow sumie robic wiecie hmm tez mysle o laserze i zapewne sie zdecyduje kiedys, nie jest to juz taki duzy wydatek, az jak kiedys gdyby nie to z emam kredyt i raty to mzoe i bym sie teraz zdecydowała:D a tak to moze po studiach;p no c óz a mzoe sie uda kazdy ma inny organizm prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia23
no wydaje mi sie z ena stale, albo z eodrastaja naprawde raz na kilka meis pojedynczo ja to nie wiem cow sumie robic wiecie hmm tez mysle o laserze i zapewne sie zdecyduje kiedys, nie jest to juz taki duzy wydatek, az jak kiedys gdyby nie to z emam kredyt i raty to mzoe i bym sie teraz zdecydowała:D a tak to moze po studiach;p no c óz a mzoe sie uda kazdy ma inny organizm prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia23 jakiej uzywasz metody do usuwania wloskow?Golisz,depilujesz czy woskujesz?I czy masz jakies wloski na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris, a z każdy się zawsze zgadzasz? Wątpię :P Ja nie piszę, ponieważ nie mam o czym. Biorę już piąte opakowanie plastrów, oczywiście nie zmniejszyło mi tu ilości włosków, ale nie przybywa nowych. Jednak plastry mam na PCO, także nie spodziewałam się cudów. Ja mam tyle problemów z wyglądem poza włosami, że z tym jakoś żyję. Nie robię z tym nic, ponieważ problem tkwi w organizmie, a ten na razie leczę. Ale czytam forum codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia23 jak dlugo juz stosujesz Kalo?Jaki jest schemat stosowania?I jaki trzeba kupic,bo widze,ze jest duzo roznych butelek z tym preparatem:). Dziewczyny jesli ktoras z Was tez stosowala lub stosuje ten preparat,to bardzo prosze o opinie:)Interesuje mnie czy Kalo moze zlikwidowac owlosienie na stale czy tylko opoznia odrost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Malpki a propos lasera. moj lekarz endokrynolog powiedzial, ze sie na tym za bardzo nie zna, ale poradzil mi isc do dermatologa. dal mi ogledne namiary na dermatologa, ktory procz normalnej praktyki para sie rowniez laserem. ale do zabiegu kwalifikuje wylacznie osoby zdiagnozowane. moze wiec powinnas poszukac kogos takiego? wydaje mi sie, ze mozna miec do takiej osoby wieksze zaufanie niz do, z calym szacunkiem, pani Krysi z gabinetu za rogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może któraś z Was odpowie na zadane przeze mnie wcześniej pytanie.To dla mnie ważne. Przecież jest nas tutaj bardzo dużo.Oczywiście, tym dziewczynom, które to zrobiły serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, stokrotkas, ze Cie ten problem bardzo dreczy. No coz, ja Ci chyba nie pomoge: libido u mnie sie przez h nie zmienilo. Zauwazylam u mnie inna prawidlowosc: przy moim eks mialam w zasadzie ochote ciagle, juz sie obawialam jakiejs nadpobudliwosci, zaden facet by nie nastarczyl takiej czestotliwosci, przy moim obecnym zas - wszystko \"w normie\", zadnej przesady, ze wciaz czy ze wcale, po prostu zrownowazenie. Ale to nie wynika z wlosow czy wieku ale... uczuc. Zrozumialam to oczywiscie dopiero duzo pozniej. Z moim eks laczylo mnie niewiele. Moja naturalna potrzebe bliskosci chcialam zaspokoic przez seks. Moj narzeczony daje mi za to tyle bliskosci i czulosci, ile mi potrzeba, wiec seks jest teraz seksem a nie lekiem na niedostatki uczuciowe :-D Sporo czytalam o h. Wg. niektorych zrodel cierpi na to 10%, wg. innych... nawet 30% wspolczesnych kobiet. Winne sa zatrucie srodowiska, hormony ale i wysrubowane kryteria dot. urody. Nigdzie sie jednak nie spotkalam z opinia, ze moze to miec wplyw na seks (no chyba, ze w postaci oporow psychoczny wywolanych nniezadowoleniem z wlasnego wygladu). Na Twoim miejscu, stokrotkas, przeanalizowalabym na wszystkie strony swoja psychike - moze tu znajdziesz odpowiedz? Nawet jezeli zaburzenia hormonalne wywolalyby i porost wlosow i spadek libido, to mysle, ze psychika ma i tak decydujacy glos w naszej seksualnosci, wiec zawsze warto sprawdzic, co tam w duszy gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, oczywiście psychika to w zasadzie pierwsze skrzypce.Co do bliskości w związku, to raczej się nie zmieniło.Mój mężczyzna dawał mi zawsze i daje dużo czułości, często mnie przytula, więc to też odpada.Ale czytałam kiedyś, że wysoki poziom prolaktyny obniża libido.Nie wiem, czy mam wysoki.Tak sobie to tylko analizuję.Też czytałam, że 30% kobiet ma problemy z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 18 lat
DO SZKATUŁKA Ja nie mogę się opalić wogóle jestem blada jak ściana i się nie wstydze. Nie wszyscy jak widzisz śa tak cudownie opalenie no i mam roztsępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 18 lat
DO SZKATUŁKA nie ma prawdy w tym że wszystkie dziewczyny mają gładkie opalone nogi, ja nie mogę się wogóle opalac. jestem blada jak ściana i na plazy tez się nie pokazuje bo wstyd. pO ZA tym mam olbrzymie roztępy. To tak nawiasem a wogóle to !!!!!!!!!!!!!!!PODZIWIAM WAS DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny .. ja chce na basen ;((((((((( Dalej nic z tym nie robie a chyba jest coraz gorzej .............. Bozee nie wiem od czego zacząc .. niby musiałabym isc do lekazra, ale jak tu teraz [przeczytałam wypowiedfz loris, ze im nie ufa .. nie wiem juz nic ;( mam zyc z tym do monca zycia ..?? to jest moj cholera najwiekszy problem! kurrr.......... Przepraszam dziewczyny za moja wsciekła i raczej niemotywujaca postawe .. ;(( :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suddenly nie sugeruj się moimi wypowiedziami, ponieważ moja opinia odnośnie lekarzy wynikła z mojego doświadczenia z lekarzami.Na pewno wiele jest osób, które miały dobre z nimi doświadczenia. Myślę, że to sprawa indywidualna. Ja się zraziłam, ale u Ciebie może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę już z tymi włosami. Wyglądam jak mężczyzna. Jestem brzydka ale w dodatku podobna do faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polopirynka.
Tak to forum czyta wiele osób czasem poprostu po to żeby czegoś się dowiedziec o kobietach chorych tzn. z ciekawości czystej a my tu się obnosimy z najskrytszymi uczuciami, piszemy o wlosach na brzuchu, o seksie owłosionych kobiet, o brodach:) A to czyta mnóstwo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę na tory.
Ileż osób nas czyta hirsutki kochane a my obrodach oseksie owłosionych kobiet o rozstępach. SMACZNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia23
mam jakies tam na twarzy zapewne krem kalo polecam taki za ok 100zł wszystko jade depilatorem oprocz nóg bo nie mam zbyt czasu :) ja tak po krótce odpisałam bo niestety nie mam czasu przeczytac nowych komentarzy, ale jutro nadrobię buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia23
mam jakies tam na twarzy zapewne krem kalo polecam taki za ok 100zł wszystko jade depilatorem oprocz nóg bo nie mam zbyt czasu :) ja tak po krótce odpisałam bo niestety nie mam czasu przeczytac nowych komentarzy, ale jutro nadrobię buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia23
mam jakies tam na twarzy zapewne krem kalo polecam taki za ok 100zł wszystko jade depilatorem oprocz nóg bo nie mam zbyt czasu :) ja tak po krótce odpisałam bo niestety nie mam czasu przeczytac nowych komentarzy, ale jutro nadrobię buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ta polopirynka pomaranczowa z kropka na koncu to nie ja.Ja pisalam wczesniej i zawsze wyswietlam sie na czarno.Dobrze,ze ktos nie napisal niczego obrazliwego bo by bylo na mnie.Dopoki nie obraza ludzi i nie drwi to niech sobie korzysta z tego(pomaranczowego) pseudonimu.Ale jakby cos zlego to nie ja.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrety
wstrety podszywacz lub podszywaczka.NIE CZYN DRUGIEMU CO TOBIE NIE MILE.A tak poza tym to nie wiesz,ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam tu jeszcze raz i po glebszym zastanowieniu uwazam ,ze te posty jednak sa obrazliwe.Ze tez ludziom chce sie takie rzeczy robic.Zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko nadzieje, ze nikt nie rozszyfruje kto sie kryje za naszymi pseudonimami .. xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia23
no ja mam bardzo oryginalny napewno nikt by się nie domyslił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu do czasu wchodzą tutaj jacyś podszywacze i obrażają nas.Najlepiej ich ignorować. Oni sami pewnie potrzebują pomocy, jesli takie zabawy ich bawią.A swoja drogą kiedyś pewna dziewczyna opowiadała, że zakochała sie w chłopaku, który mówił do niej, iż nie podobaja mu sie kobiety z wąsikiem. I wiecie co, po kilku latach został jej mężem, a ona była hirsutką. Więc durni podszywacze strzeżcie się bo nie wiecie, czy przypadkiem wasza dziewczyna nie jest hirsutką. Wiele z nas włoski potrafi tak ukryć, że nie macie pojęcia czy mamy ich nadmiar czy nie.Jesteśmy kobietami zadbanymi, dbamy o siebie podwójnie, czyż nie? I wiele z nas pisze, że jesteśmy ładne, a niektóre piękne.I to tyle w tym temacie, więcej takiego durnego zachowania nie będę komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wygladacie jak faceci.Jestesciw pieknymi kobietami,tylko czasem o tym zapominacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na tory tamta wypowiedź właśnie nie była moja, dlatego skomentowałam tego podszywacza.Jeśli sytuacja sie powtórzy będę musiała zmienić nick, ponieważ ta osoba zna moje hasło. Ale wracając do tematu, moje ciało czasami tez jest podrażnione przez depilację,ale na mnie bardzo dobrze działa tormentiol.Idę na tory Ty na pewno nie wyglądasz na mężczyznę, Jestes piękna, czuję to, zresztą, sama powinnaś o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia23
dziewczynki ja byłam kiedys modelką:D więc to nieprawd, że jak ktos ma różne problemy to nie mzoe nic w zyciu osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam,ze tacy podszywacze potrzebuja pomocy.Niejednokrotnie sa zakompleksinymi ludzmi,ktorzy w ten sposob lecza swoje kompleksy.Nie chca sie przyznac sami przed soba,ze maja jakies problemy.Pisanie takich rzeczy jest zenujace.I jeszcze jedno,kiedys to tez moze sie na nich odbic.Troche odechcialo mi sie tu pisac,a szkoda.Wiele dziewczyn i kobiet czyta to forum z ukrycia,szukaja pomocy,bo maja taki sam problem.Dzieki takiemu forum i doswiadczen innych kobiet moga sie wiele dowiedziec.A z takimi chamskimi komentami to forum wygasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris jak to jest mozliwe,ze ktos zna twoje haslo.Przeciez jest tyle kombinaci,ze to jest prawie nie do rozszyfrowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×