Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Aga myślę, iż to że w ciąży włoski Ci się nasiliły w ciąży to nie miało z ciąż nic wspólnego bo tak naprawdę za krótko byłas w ciąży by t miało coś wspólnego.Większość przypadków jest takich, że w ciąży włoski odrastają wolniej.Kiedy ja nie miałam jeszcze problemów z włoskami i zaszłam w ciążę też zauważyłam, że wolniej mi odrastają.Po ciąży zażywałam chyba marwelon i przypuszczam, że to te tabletki zapoczątkowały u mnie nadprogramowe włoski.Potem było diane 35 i było jeszcze gorzej.Teraz jestem czysta od hormonów od około 5 lat i jest tak jak było, na nogach odrastaja słabsze po depilatorze.Mam tylko większe problemy z wypadaniem włosów na głowie.Ale to tak wszystko jest powiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris ja się nie znam, tak mi gin powiedziała po zobaczeniu moich wyników, widze ze marvelon i diane to standard do przejścia :) mi też nie pomogly, ja tez używam depilatora, ale żeby było skuteczniej musiałabym co 3 dni się potraktować, a daje ledwo rade co 7 bo starsznie nie lubie tego bólu a potem 2 dni nóg nie moge dotknąc:P po owu ide do gin, bo chce potwierdzić czy była czy nie i zapytać się jak ona widzi dalsze leczenie, bo nie ma bata, musi być jakiś sposób żeby to opanować, mamy 21 wiek a każą nam się meczyć z czymś takim, gdzie ta technika:/ moje włoski na piersiach osiągneły z linijką 5cm długości, nie wiem czy je wyrywać, wcześniej je wyrywałam i mam wrażenie ze rozsiewają się po tym i rosną coraz szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalalalalala
Kiedy i jak leczyć hirsutyzm? prof. Alina Warenik-Szymankiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sporo się dowiedziałam z tego referatu szkody tylko że to my się dokształcamy a nie lekarze :( którzy nas leczą...no ale cóż zaczynam się zastanawiać czy mój testosteron nie wzrasta z powodu tego że mi progesteron spadł na maksa... hym no cóż trzeba zacząć łykać magnez i wtiamine b6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszedl mi bioxet dzis poczta. zobaczymy... bede dawac znac jak dziala. wazne pytanie, czy kogos uczulil? najpierw zribie probe ze 3 dni, bo boje sie, zeby mi nie wyszedl jakis rumien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata mi mowiono, ze w mlodym wieku najlpiej miec TSH w okolicach 2, najlepiej 1.5. im wieksze TSH tym większe prawdopodobieństwo urodzenia dziecka z matołectwem. Twoj wynik nie jest wysoki, wiec luuz. pisalas, ze przytyłas sporo. ja czytałam, ze testosteron wzrosta, gdy jest lekka nadwaga :o zreszta wg tych slajdow pani szymankiewicz wynika, ze progesteron łączy sie z testosteronem. ide na tory jedziesz do Poznania do tej pani, czy moze w okolicach stolicy też przyjmuje? czytałam wiele pozytywnych opinii na temat tej Pani. negatywne też sie zdarzaja, ze leci na kase. poza tym, w szpitalu w ktorym robi badania, trzeba latac z gołym tyłkiem, w dodatku wystawiac sie na widok praktykantów :) poza tym, wiele dziewczyn ją chwali, ze dzieki niej mają dzieci :) papryczka pochwal się suknią :) fajnie masz, ze mozesz jesc wszystko a jesteś szczuplutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, dla mnie poznan to drugi koniec polski :( :( juz kiedys czytałam o tym jej szpitalu ale wlasnie przeraziła mnie informacja o tych studentach. w regulaminie maja zawarte, ze przy badaniach rowniez i oni sa obecni. chociaz zdarzaja sie dni, ze ich w szpitalu nie ma wcale :) zreszta dziewczyny w necie pisały, ze i tak trzeba sie rozebrac przed kilkoma lekarzami, wiec jak dodatkowo stoi kilku studentów, juz nie robiło im to żadnej różnicy... jak bedziesz po wizycie to daj znac jak było. wiesz moze ile kosztuje u niej wizyta? czy jest to nadal 150 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpital
Dziewczyny w szpitalu na Polnej w Poznaniu jest spoko...no fakt trzeba się rozebrać do naga,ale studenci są jeszcze bardziej zestresowani niż pacjentki . A lekarzy jest sporo i kilka położnych,więc kilku młodych lekarzy to bez różnicy.Ogólnie jest tam sympatycznie i miło. Robią wszystkie badania za darmo i dobiorą odpowiednie leki...byłam tam na badaniach dwa razy i na operacji.wspominam to dobrze...Też borykam się z tym problemem,nadmierne owłosienie,wysoki testosteron,prolaktyna i estrogeny pomieszane.Jajniki policystyczne,i dziękuje tylko bogu że 13 lat temu wpadłam i teraz mam choć jedno dziecko...Dziewczyny nie martwcie się nie jest tam tak żle bo ordynator to bardzo miły lekarz i rozumie że to dla nas stres:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie :) chociaz tam poważnie traktuja dziewczyny z hirsem :) :) :) papryczka bardzo ładna ta sukienka :) podobaja mi sie wlasnie takie kolory ecru, kremowe, beże, srebro i złoto :) :) moja znajoma w zeszłym roku wychodziła za maż i miała rownież cos w rodzaju golfiku wykonanego z haftów. pieknie to wyglądało :) dziewczyny czy wasze owlosienie jest rownomiernie na calym ciele? ja zauwazyłam, ze u mnie bardziej owlosiona jest prawa czesc mojego ciała :O wiem, ze nasza budowa jest z lekka asymetryczna ale u mnie akurat jest to bardzo widoczne. nawet jedno oko mam sporo mniejsze niz drugie, przez co mam problemy ze zdjeciami do id, itd. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misianieczka
nie znalazłam zbyt wielu opinii chciałabym spróbowac , ale trochę drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam o tym. mogliby podac pelny sklad tego specyfiku. fakt, drogie to cos jest. nawet bardzo. wole wiec pozostac przy telocapilu :) papryczka droga byla ta suknia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten produkt francuski chetnie bym wyprobowala. z tym, ze to faktycznie drogie, bo nie usowa wlosow trwale, tylko opoznia odrost. w sumie, jakby dzialalo choc chwilowo-zawsze to cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zobaczyłam ten wykład. Bardzo ciekawy i rzeczowy. Utkwiło mi jednak w pamięci jedno - zdjęcie niewątpliwie ślicznej dziewczyny z naszym problemem i słowa pani profesor -nieszczęsne stworzenie. Poczułam się strasznie, nie jak człowiek, tylko jak przypadek medyczny albo jeszcze gorzej jak dziwadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-40+ fakt to nie było zbyt humanitarne określenie aniseed ja u siebie też to zauważyłam, szczególnie widać to na udach i piersiach też prawa strona jest bardziej zarosnięta, ale zawsze wydawało mi sie że po prostu z tej szybciej zaczynają rosnąć Papryczka chili_bez_hasła_ jak dojdziesz jak się ich pozbyć bez nadmiernego bólu to zapodaj info, ja kiedyś próbowałam depilatorem ale nie dałam rady za bardzo bolące miejsca, łydki kolana owszem ale nie uda i juz na pewno nie wew strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
wcale nie użyła w tym wywiadzie okreslenia 'nieszczesne stworzenie' tylko 'biedna dziewczyna'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga7215
Miałam,na poczatku bylam bardzo zadowolona,łapał wszystkie włoski,ból był dużo mniejszy niz przy uzyciu plastrów i nie ma takich ceregeli jak przy pasie,to jakby taka ulepszona wersja cukrowej,ale efekt utrzymał sie umnie tydzien i nigdy nie miałam tylu wrostów jak przy uzyciu tego wosku,starczyl mi na 4 razy na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze doszukuję się czegoś co mnie zaboli. aaa daj spokój możliwe, że nie użyła takich słów. Pewnie jest świetna w tym co robi ale dla mnie jest już chyba trochę za późno.Pozostają mi sposoby "zewnętrzne" i chętnie będę korzystała z Waszych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka chili_bez_hasła_ a jak sie u Ciebie sprawdzają kremy do depilacji?? bo ja niestety dostaje poparzeń skóry po nich, a jak wezme jakiś delikatny do okolic bikini to kiszka albo eni działa albo włosy wygladają jakby je ktoś norzyczkami podciął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory no niestety wszystko sie wokol kasy kreci. ja tez nie mam pracy i nie moge jej znalezc :( w dodatku w czerwcu mam wesele a jestem goła i niewesoła :( papryczka cena rozsądna za taka suknie.myslalam, ze troche wiecej kosztowała. moja kumpela wydala okolo 5tysi na suknie ale wg mnie nie bylo w niej nic specjalnego, co mogloby przyczynic sie do takiej ceny. nie mniej jednak, sukienka była bardzo ladna ale jak dla mnie, troche za bardzo przeplacona :P ja tez nie spie w nocy. nie pamietam kiedy ostatnio całą noc przespałam. mój sen trwa może jakies 3 godziny z przerwami :( :( to chyba przez stres związny z brakiem pracy. łykam jakies proszki ziołowe ale niewiele pomagają :( moja kuzynka depilowała mnie kiedys takim fajnym urządzeniem podgrzewającym wosk. w salonach kosmetycznych to maja. początkowo bolało ale później skóra się przyzwyczaiła i jakoś wytrzymałam. widziałam to coś na allegro i zastanawiałam się nad kupnem, bo w sumie nie jest aż tak drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
no właśnie pieniądze całkiem spore.... a żeby je zarabiać trzeba być pewnym siebie i przebojowym w dzisiejszych czasach. A jak takim być, skoro włosy sprawiają, że nie ma się za grosz poczucia własnej wartości. To takie przeklęte koło : masz kudły więc nie masz pracy nie masz kasy więc masz kudły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
to wiadomo ,że potrzeba czegoś wiecej, inaczej wszyscy "zdrowi" byliby ludżmi sukcesu.Ale najgorsze jest to, że jeśli nawet masz to coś, to kudły przez to,że są problemem długotrwałym i wpływającym w sposób bardzo znaczący na naszą psychikę mogą to coś zabić i zniweczyć plany i marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
W końcu dochodzi do tego,że jedynym, największym pragnieniem jest mieć gładkie ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
A wszystkie inne plany są odkładane na nieokreslone później, to jest na " wtedy, kedy będę miała gładkie ciało" i tak np, kupię sobie tą sukienkę jak będę miała gładkie nogia narazie łaże w długich gaciach, wyjadę na super wakacje jak bedę mieć gładkie ciało, a narazie zwykłe wyjście na basen jest nieosiagalne, poznam faceta jak nie będę sie wstydzić tego jak wyglądam, a narazie zero kontaktów bo czuję się jak babochłop itd itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
papryczka ja wiem doskonale ,że nie należy przekładać życia na później, i ciesz sie że tak nie masz. Ja mimo,że wiem że robię źle to to robię:( to silniejsze ode mnie, nie potrafię już inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papryczka ta kaszka jest na mleku? mam mi zakupiła nowe proszki, moze te beda działaly. ja zazwyczaj zasypiam około 8 rano, spie do 10 i nie moge sie wybudzic ale w ogole nei czuje sie zmeczona. chyba za bardzo jestem nabuzowana stresami związanymi z bezrobociem, nie odczuwam w ogole takiego fizyczngo zmeczenia. wczesniej musiałam spac tak z 10h zeby sie porządnei zregenerowac, a teraz nei wiem czy przesypiam chociaz całą 1 godzine. co zasne, to zaraz sie wybudzam :( :( :( :( :( :( ja wieczorem zawsze ide na spacer, wietrze pokoj ale i tak to nic nei daje, wiec siedze i ogladam filmy :P :P aaa daj spokoj ja tez nie odkladam rzeczy na pozniej. nie chce budowac u siebie frustracji z powodu wlosow. nei ogladam sie codziennie w lustrze, zeby nie potegowac obrzydzenia do siebie. nie biegam po sklepach oglądajac sukienki, depresując sie tym ze i tak nie bede mogla ich załozyc. pewnych rzeczy nie moge, wiec o nich nie rozmyslam, zeby mi nie było przykro. wiem, ze na basen nie pojde, wiec nie mysle o tym, jakby to było fajnie popływac w basenie, czy gdzies indziej nad wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny też miałam problem ze stresem, normalnie po nocach nie spałam na studiach nie wychodziło, z męzem nie wychodziło a wszytsko przez to że czułam się niepewnie, ale na sen i uspokojenie strasznie pomogła mi aromaterapia, tylko taka prawdziwa a ie pseudoświeczki zapachowe, kupiłam sobie kominek do aromaterapi i olejki, najbardziej na mnie działa cynamon z pomaranczą, uspokajam się i wyciszam i naprawde śpie jak zabita, i kocham ten zapach, ale zauważyłam że się rozleniwiam od niego;p nie wiem może warto spróbować, kiedyś mi się wierzyć w to niechciało ale potem się zastanowiłam ze przecież inhalacja na tej samej zasadzie działa, szczególnie nowe inhalatory więc pomyślałam ze warto spróbować i nie żałuje :) a co do cen sukienek, ja za swoją dałam 400zł http://silje87.pxd.pl/zdjecie/163400/1/dpscamera0100, ale moja znajoma kupiła za 2 i teraz chciała ją sprzedać i nikt niechce kupić, ja byłam i niebyłam zadowolona z mojej sukienki, ale wsyztskie sukienki ślubne mają druty, a jeszcze jak mają jakieś perełki albo inne ozdobniki to ja zawsze mur beton mam skóre pozdzieraną pod pachami i na rękach:)tak jak i po swoim ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka na mnie nie działają olejki. czasami zafunduje sobie kapiel z olejkiem lawendowym, czy jakimś innym i zonk :( :( :( wyprobuje dzisiaj te nowe tabletki i może pospie chociaż z 5 godzin ;) to Ty jestes na tej fotce? ładna z Ciebie dziewczyna :) suknia też bardzo ładna i fajna. nie podoba mi sie tylko to coś, co przytrzymuje biust ;) piękny bukiet, moj ulubiony kolor róż :) zreszta prawie wszystkie suknie są pięknie. zalezy co sie komu podoba :) ja nie lubie takich z falbanami, piórami, itp. wole takie skromne i delikatne :) jakich kremow do depilacji uzywacie? u mnei sprawdza sie tylko sensual do depilacji miejsc wrazliwych. zadnym innym sie nei posmaruje, bo mi skóre chce wypalic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×