Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość zenobiazgolobia
sluchajcie a ja ejstem w ciazy juz w dosc zaawansowanej i wydaje mi sie ze zanikaja wloski i nowe nie rosna tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a ja powoli zaczęłam wkraczać w związek z nowym człowiekiem i jest to jak narazie jedyny facet który wie o moim hirsutyźmie i jest mi z tym o wiele lżej i łatwiej teraz gdy on zna calutką prawde o mnie,choć nie powiem,początki były trudne gdy miałam mu powiedzieć co mi dolega.Myśle że zrozumiał,bo nie odrzucił mnie.Życzcie mi powodzenia kochane,pozdrawiam i udanego weekendu życze w tą pochmurną i zimną już niestety jesień{kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Mam do sprzedania jedną, oczywiście nieużywaną tubkę Vaniqa. Kupiona w Austrii Dla chętnych podaję maila: dreadfanka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam włosy wszędzie, chłopaka też mam, ale daleka jestem od powiedzenia, że z tym da się żyć. Nie chodzi o brak akceptacji innych, ale ja na przykład dużo ćwiczę, mam piękne ciało, ale cóż mi po płaskim, umięśnionym brzuchu kiedy rosną na nim włosy. Tracę pieniądze na walkę z wiatrakami-kłakami i nie pokazuję się w kostiumie kąpielowym. Z mojej perspektywy jest to beznadziejna przypadłość. Ja cierpię na h. idiopatyczny (chyba kurde idiotyczny) i wszyscy lekarze mówią, że tego typu hirsutyzmu się nie leczy. Więc ogólnie dramat. Ale pozdrawiam Was serdecznie i trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.
dreadfanka, zaakceptuj sama siebie. :) To o wiele lepsze niż szarpanie się z własnymi emocjami i poczuciem niższości. To twoje ciało i innego nie będziesz miała, wykorzystaj to, co masz. Przełam się i pokaż się czasem w kostiumie kąpielowym, masz do tego prawo tak jak każdy! Przecież dbasz o siebie i dobrze o tym wiesz. Ja dłużej nie chcę marnować sobie życia i sprowadzać się w dołki emocjonalne z powodu włosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota w jotę
Hej dziewczyny. Oglądałam wczoraj program o problemach nastolatek m.in. o dziewczynie cierpiącej na zespół policystycznych jajników która właśnie miała problem z nadmiernym owłosieniem. I kolejny raz miałam wrażenie że robią z ludzi idiotów. Oglądałam już kilka cudownych przemian dziewczyn z nadmiernym owłosieniem i za każdym razem jakimś cudem udawało je się wyleczyć. I dzięki takim programom ludziom się wydaje że tą chorobę można zwalczyć, co tam wystarczy tylko iść na laser i przyjmować hormony - wielkie rzeczy. Ale jakie było moje zdziwienie kiedy laska z programu odsłoniła brzuch który to niby miał być pozbawiony włosków. Co prawda brzuch był gładki ale na nim miała czarne kropeczki - znaczy że włoski goli. Straszne mi wyleczenie, takie cudy to ja mam na co dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota w jotę
na którymś z Discovery chyba travel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona :(
ja tez mam juz dosc, nie ardze sobie z tym. glupia byłam że zaczelam golić ten zarost na twarzy maszynka, teraz mam twardy zarost jak u faceta. mam dosc;( ale jedna z kosmetyczek poardzila mi Revitol Hair Removal Cream czy któraś z was to stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy w nosie sa normalne
nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że włosy w nosie
to naturalna sprawa, każdy je ma, chyba że to takie kłaki zwisajace,ale wątpie że to tak masz, ja czasem wyrwe takiego czarnucha z nosa jak go widac za bardzo w lusterku, boli jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, papryczka co z Tobą? A powiedzcie uzywałyście kremów do depilacji na brzuch? Bo na tyłku sie sprawdza dość dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Ja mam w nosie, i na nosie takie maleńkie, właściwie nie widoczne..ale ja oczywiscie je widze. Wogóle to mam całą buzie w włoskach i tych mniejszych, maleńkich, i też większych widocznych z daleka:( te największe są na brodzie..i baki - masakra :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie ruszałam brzucha jezeli chodzi o włosy na nim, boje sie, bo wiem ze po jakiekolwiek depilacji bedzie tylko gorzej:( A macie włosy na piersiach i wokół brodawek, miedzy piersiami? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
A beznadziejnie, ostatnio same porażki. W dodatku bezrobocie, ale w zasadzie przez to wszystko zapomniałam każdej rzeczy jakiej się w życiu uczyłam. Na ostatniej rozmowie nie potrafiłam przetłumaczyć prostego tekstu... I ten stres. Nic mi nie wychodzi, czuję się coraz gorzej, tyję... I tak się kółeczko zamyka. Resztki optymizmu topnieją, gotówki również. Mam nadzieję, że starczy chociaż na jedną mezoterapię. Bardzo mi pomogła. A włosy, rosną... Broda gęstnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od paru dni testuje telocap
telocapil lewą nogą smaruje kremem z telocapilem , a prawą zwykłym kremem zobaczymy czy bedzie jakis efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka, to okres przejściowy, zawsze przechodzi zła passa oczywiście w zalezności od tego jak szybko się od niej psychicznie uwolnimy. No tak, włosy choćby nie wiem co będa rosłu u mnie tez, o ile były na twarzy jasne tak teraz na policzkach widzę pierwsze czarnowłosy. Juz sie boje co będzie za pare miesięcy, w latach nie chce o tym nawet narazie myśleć. A buźka jak? U mnie bardzo źle. Tak źle nie było nigdy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papryczko...jestem z toba:* u mnie tez nadal zle:( co do kremow do depilacji to mysle,ze dzialaja na zaszadzie maszynki,bo scinaja wlochy..nie sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grau42
Dziewczyny .... tak się wtrącę jako facet. No nie żebym bagatelizował Wasze problemy, ale kilka włosów wokół sutków mojej żony nie zmienia wcale mojego seksualnego do niej pociągu. TO jest normalne. Włosy w nosie też. Na tyłku też się zdarza. Taka jest nasza fizyczność. Nie jesteśmy Indianami z Amazonii (ci nie maja w ogóle włosków). I tak sobie myślę, że zamieniłbym moją babę na taką, co ma tu i tam włoski, ale chciałaby się ze mną kochać częściej niż raz na dwa tygodnie. Włoski można wyrywać a ochoty na seks zaszczepić się nie da. Problemem wciąż pozostaje odbiór społeczny pań, które zarostu ukryć nie mogą. No tu rady nie mam. Ale przynajmniej te z Was, które mają rozterki damsko-męskie z powodu ukrytych włosków, powinny skupić się raczej na swoich zaletach a nie tylko na wyglądzie. Za trzydzieści lat wszystko i tak będziecie mieć stare, pomarszczone i obwisłe. Jaką różnicę zrobią Wam wtedy te dodatkowe włoski? I jeszcze jedno. Prawdziwy seksapil nie jest pochodną ładnego ciała. Prawdziwy seksapil to umiejętność używania ciała. Jak któraś z Was nie rozumie, to zrobię o tym osobny wykład. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja poproszę bo kurde
nie rozumiem i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grau42
O i jeszcze jedno. Istnieje taki pogląd, że dziewczyny z takim meszkiem na policzkach przy uszach (któraś z pań nazwała to bokobrodami :) ) że są rewelacyjne w "te klocki". No cóż. Teraz mogę chyba powiedzieć, że to w 100% prawda. Jak się ma takie kompleksy jak Wy, to cała energię wkładacie w to żeby udowodnić, że mimo wszystko macie dużą przewagę nad gładszą, leniwą konkurencją. :) Głowa, uszy i cycki do góry! Róbcie co uważacie, że musicie zrobić z tymi włoskami, a my i tak będziemy Was kochać za to, że macie te wszystkie cudowne okrągłości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grau42
"I jeszcze jedno. Prawdziwy seksapil nie jest pochodną ładnego ciała. Prawdziwy seksapil to umiejętność używania ciała." No to na życzenie objaśniam. Otóż wyobraźmy sobie następującą scenkę. Wyłania się z łazienki cud gładka istota o długich nogach i pięknej kibici. Ale się wyłania i nie bardzo wie jak iść w tym swoim pięknym ciele - bo lezie jak ciele. :) No lezie i lezie lekko przygarbiona, i w końcu niezgrabnie gramoli się na wyrko. I leży i patrzy w sufit z rękami na krzyż na piersiach. Ja siedzę na fotelu i patrzę z niepokojem. Scena troszkę jak u lekarza. Zrozumiałem, że mam tą panią obsłużyć, bo ni słowa nie wypowiedziała. Zbliżam się i próbuję ją zagadnąć żeby przynajmniej rozprostowała dłonie, co to miała w kułak zamknięte. Ani drgnie. Zdołałem tylko wydusić z niej, że się wstydzi strasznie, bo ma bardzo sterczące sutki. Kolejna godzina upłynęła nam na przekonaniu jej, że sterczące sutki są OK. Tak więc widać że ta pani nie umiała zrobić użytku z ciała. Jaki z tego płynie wniosek? Seksapil jest energią emanującą z ciała kobiety niezależnie od tego jakiej klasy to ciało jest. To jest radość z posiadania czegoś, czym można się podzielić ku uciesze obu stron. Ta radość pojawia się tylko wtedy, gdy do mankamentów ciała (tych realnych lub tych wyimaginowanych) ma się dystans, gdy potrafimy z ciała troszkę pożartować. (bo penis lekko krzywy, bo jeden cycek wyżej drugiego, bo głowa śmiesznie facetowi łysieje, bo ona gdzieś ma włoski, gdzie on nie ma a mieć powinien) Podsumowując. Nie tak ważne, co na talerzu, ale ważne jak jest podane, czy jest gorące, i najważniejsze: czy ktoś daje chętnie i szczerze, czy nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie zgadzam się znowu
bo wyobraźmy sobie taką sytuację,że z łazienki wyłania się cud istota , piękna i zgrabna itd jak napisałeś a z drugiej łazienki wyłania się kosmata istota i jak wyżej, obie tak samo niemrawe albo zupelnie na odwrót obie równie napalone i masz wybrać jedną z nich, no i co chyba oczywiste i jasne którą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grau42
Dwie laski? Też wielki mi wyczyn. :) A poza tym to strasznie surrealistyczny przykład. Poproszę coś z życia. Poza tym ... Wiesz, różne są ideały piękna. Mój jest taki: kobieta powinna być w zimie cieplutka i mięciutka, a w lecie - powinna dawać cień. :) Z tego jasno wynika, że naprawdę bardzo ciężko jest zgadnąć, czego szuka konkretny mężczyzna. Poza tym faceci mają dość dziwną jaźń. Jak im na czymś zależy, coś ich kręci np. wielki biust, i jakaś to ma, to cała reszta jest bez znaczenia. Może być gruba, głupia i kosmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie zgadzam się znowu
bo głupia nie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przykład
nie był surrealistyczny a jak najbardziej życiowy, bo wiadomo co każdy chłop normalny i zdrowy wybierze,poza tym to Ty pisałeś o istocie wyłaniajacej się....;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do grau42
wiekszosc z nas ma większe problemy niz kilka włosow wokół sutków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×