Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Docka85
tez z problemem ... ja tez tak myślę i dlatego się na niego zdecydowałam narazie minęło dopiero 3 dni i włosy odrastają normalnie ale ta babeczka powiedziała ze wypadną za jakieś 2 tyg ... ja będziesz tam to zwróć uwagę dokładnie jaki to laset light sheer .... u mnie było ST i napisz na forum ... dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wplyw diety
a czy nie uwazacie, ze nadmiar glukozy we krwi (zla dieta ogolnie) moze wywolac nadmiar testosteronu i hirsutyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mozna przeczytac a jest niesamowita ilosc materialow na temat hirs wynika ze napewno duza role odgrywa w tej paskudnej chorobie to co jemy. Nie wiem czy nie palne jakiejs gafy ,sa tutaj prawdziwe specjalistki z zakresu hirsutyzmu ale mysle ze sluza nam takie cuda jak pestki z dyni, slonecznika, soja, wyciagi z palmy sabalowej , olejek z wiesiolka , wierzbownica, czerwona koniczyna itd :) nie wiem czy napewno to tak na 100% ale jestem poczatkujaca wiec poprawiajacie gdyby cos. ;) Dziewczyny a co myslicie o Clinea , wiem ze to tabletki dla kobiet w wieku menopauzy ale sa tam roslinne fitohormony , jak by nie bylo szukamy zenskich estrogenow ;) aaaaa i jeszcze jedno - uzywalyscie moze DEPILAR SYSTEM ???? Cena wysoka ,ale moze faktycznie skutecznie zmniejsza te wlosiska jak reklamuja ??? Ja nadal uzywam Telocapilu i stosuje diete ale gdyby cos , wiadomo lepiej miec alternatywe . Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Insulina i glukoza gdy jej za dużo we krwi może powodować nadwyżkę testosteronu. Wtedy lekiem jest metformax/gluckophage. Żeby to stwierdzić trzeba zrobić badanie krzywej. Dieta w tym przypadku to dieta cukrzycowa, są tak zwane indeksy glikemiczne i tego się trzeba trzymać. I w przypadku rozwalonych hormonów należy się trzymać z daleka od kurczaków pasionych na hormonach i jajek z ferm (takie kurczaki powodują np. przedwczesne dojrzewanie u dzieci, rozregulowanie hormonów). Wiesiołek pomaga gdyż poprawia jakość śluzu i w związku z tym poziom estrogenów. Dobrze działa też na włosy przynajmiej u mnie, te na głowie, są lśniące,ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co dieta
no wlasnie, ja czytalam, ze nadmiar cukrow prostych (glukoza, fruktoza) powoduje odlaczenie sie genu kodującego bialko (nie pamietam jego nazwy) w watrobie. Wskutek czego, powstajenadprodukacja testosteronu i rozchwianie hormonow plciowych. Dalo mi to do myslenia bo codziennie jadlam slodycze. Od kiedy przestalam cera sie poprawila. Nie wiem czy mam hirsutyzm. Mam na nogach slabsze owlosienie niz np, na brodzie (gdzie wyrywalam je pinceta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owłosienie na nogach, pachy, bikini to ma każda kobieta zdrowa. Chorobowe jest wtedy gdy owłosienie jest na brodzie, policzkach, plecach, brzuchu i nie chodzi mi tu o parę włosków pod pępkiem, na klatce piersiowej i pupie. U mnie najgorzej jest z brodą. Na klatce piersiowej nie mam, koło sutków miałam kilka czarnych jak leków nie brałam to je pęnsetą traktowałam, na lekach znikły, na plecach też nie mam, na brzuch i na pupie też nie. Broda to porażka, twarzy niczym nie zakryjesz, mam wiecznie podrażnioną. Na noc wklepuje delikatne kremy. Muszę spróbować laseru, może coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illina
Docka 85- nie patrzyłam na ten laser, ale na ich stronie w internecie wyczytałam, że TM- to dobry? Ja czasami myślę, że tylko ja mam taki problem i nie mogę się odważyć rozebrac przed kosmetyczką, ale jak mówisz, że robiłaś głębokie bikini i żyjesz a Twoja kosmetyczka Cie nie wyśmiała (żart oczywiście) to też chyba się zdecyduję, ale dopiero jak zrobię brzuch. Chciałabym mieć pewność, że sa efekty. Och jej jakieś światełko w tunelu. powiedz mi jeszcze jak Tobie tym laserem robiła to miała głowicę taką na jednego włoska czy na kilka? Bo słyszałam, że jak jest na jeden włosek to działanie jest lepsze. Proszę daj znać czy te co wychodzą włosy do depilacji to wypadają i jaki jest efekt po drugiej wizycie. Trzymam kciuki!!:) a co dieta- dieta też ma jakieś pewnie znaczenie, ja jem bardzo dużo słodyczy, od dziecka tak mam i jestem w miare szczupła. Słyszłam o takiem ośrodku Sofra w Mielnie co leczą różne choroby dietą. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh
Czy warto kupic silkin??Mozecie cos powiedziec na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc- doradźcie jakieś naturalne balsamy do ciała, nie garniery i inne cuda. I fajnie by było żeby można je kupić albo w aptece, albo drogerii, albo zielarskim, przez neta zamawiam masło jojoba super sprawa tylko drogo wychodzi żeby wysmarować tym całe ciało :) U mnie największym problemem stanowią używki czyli papierosy i alkohol, ale dla cery zdrowia i włosów zrobie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
Tyle dni u mnie minęło już od wyrwania brody, a tam może pierwsze jasne włoski widać dopiero. Ewenement. Z wąsem muszę się targać codziennie. Ja właśnie jestem po mezoterapii, twarz mam zmasakrowaną, ale warto. Przynajmniej u mnie, gdyby nie to wyglądałabym jak zombi, z dołami pod oczami wielkości Wielkiego Kanionu i ze skórą czerwoną i zniszczoną jak u ćpunki. Planuję jeszcze jedną za miesiąc. I myślę, że na pół roku wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
ja 14 lutego ide na 2 zabieg laserem , 1 mialam jakims milesmanem a teraz ide na ligh shera;) ciekawe..na 1 zabiegu brzuch mi zorbila pani od pepka w dol i po srodku teraz powiem ze chce tez po bokach i chce rowniez nad pepkiem bo tam tez mam, ciekawe czy bede musiala cos doplacic za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lovelaski
powiedz mi a co jeszcze bedziesz robiła i jak z brzuchem po pierwszym zabiegu, tez mam duzo na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
poki co skupialm sie na tym co zaczelam brzucha sutki twarz a jak skoncze to wezme sie za inne partie;) hm no powiem ci ze wypadlo mi roche z brzucha nawet bylam zadowolona jak na 1 zabieg, ale zobaczymy jak bedzie po 2 ja sie boje ze laser ja oslabia a jak ja je gole to je wzmoacniam i ze lase nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Docka85
Sympatycznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illina
Lovelaska 89- czy na brzuchu bolało Cię. Jestem 4 dzień po depilacji wąsika i brodyn i widzę, że jakieś małe w tych miejscach kujące włiski zaczynaja wyrastać. Czy to te które ogoliła mi podczas depilacji wychodzą, czy może nic się nie udało i wyrastają nowe? :( :( Czy ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie przepadam za słodyczami, więc czemu? :( Brzuch mam cały właściwie porośnięty aż pod piersi. Jednak nie on mnie najbardziej wkur*** Nie nawidzę włosów na klacie i szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
wyrostaja a pozniej wypadna tak jak mi, nie nie ma strasznego bolu ale nie mialam ls wiec wiesz.. teraz 14 lutego bede miala ls to sie wypowiem jaki bol byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm dziewczyny bardzo wam
współczuję polecam balsam do ciał do kupienia w aptece z mocznikiem jakikolwiek i jakiejkolwiek firmy mocznik 10, 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm dziewczyny bardzo wam
po depilacji tak ok godz nasmarować się i włoski nie powinny wrastać no ale do tego też potrzebny piling ale to wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocznik, o matko, jeszcze urynoterapii by nam brakowalo. Nie dosc, ze zarosniete to jeszcze obmyte w siuskach, mniam, jakie apetyczne dziewczeta :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie dziewczyny czy u Was da się wycisnąć,dosłownie wycisnąć te małe czarne kropeczki na brodzie? Bo ja jak przytne włoski przy skórze, to zostają mi czarne kropeczki i jak nacisne to one wychodzą takie malutkie czarne włoski. Zastanawiam się czy jak tak tylko robię. Ale i tak na drugi dzień się pojawiąją włoski, więc z cebulkami ich nie wyciskam chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie dziewczyny czy u Was da się wycisnąć,dosłownie wycisnąć te małe czarne kropeczki na brodzie? Bo ja jak przytne włoski przy skórze, to zostają mi czarne kropeczki i jak nacisne to one wychodzą takie malutkie czarne włoski. Zastanawiam się czy jak tak tylko robię. Ale i tak na drugi dzień się pojawiąją włoski, więc z cebulkami ich nie wyciskam chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Docka85
kurde jest tydzień po zabiegu a włochy odrastają i nie wypadają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
ja tak wyciskam włosy z brzucha, ogolnie mam zmasakrowany brzuch, praktycznie kazde miejsce poza brzuchem potrafie ogarnac i doprowadzic jako tako do porzadku, ale z brzuchem jest ogromniasty problem, bo moge powyrywać, czego sie nie da to dogolić maszynką a i tak wyjdę siweżo z wanny i jest tarka:( Dlatego pastwie sie nad tym brzuchem i tre twardą szczotką az strupy mi zostaja ;/ ps. jeszcze jak wyciskam te pozostałości te małe włoski na brzuchu to pomagam sobie pincetą i juz tez mam rpzez to pełno blizn ale nie da sie inaczej. ps. poza tym taki gaszczy jakie ja mam na nogach o grubości włosów łonowych to nie ma nikt ;/ przyrównywałam dzisaj nogi do nóg mojego brata i wierzyc mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
dziewczyny myslice ze ten bioxet do ciała jest silniejszy niż ten do twarzy? Myslicie ze moge go zastosowac do twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co lotto z tym krokoszem? w ogóle np nie kumam pasty cukrowej, jest to dla mnie chyba zbyt skomplikowane, myślę o zakupie zestawu z woskiem, bo 30 zł na ręce / mc plastry na brzuch i inne depilacyjne cuda to nawet jak wydam te 140 zł to mnie lepiej chyba wyjdzie, miała któraś taki zestaw? Ogólnie nie mam chęci do życia, mam zapryszczoną mordę, zapryszczoną dosłownie. Załamka jednym słowem. No i żadna nie ma pomysłu na balsam do ciała? nikt nie używa> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiioaoak
Ja też ostatnio zrobiłam drugie podejście do tej pasty cukrowej bo pierwszym razem mi nie wyszła, za długo ją gotowałam i kamień się zrobił:) Tym razem wziełam trochę cukru, dodałam odrobinę soku z cytryny i łyżkę miodu no i troszkę wody, potem to niedługo gotowałam jak zmieniło kolor na bursztynowy to ściągłam z ognia i wystudziłam ale było jeszcze za bardzo płynne więc dalej jeszcze chwileczkę podgotowałam i żeby tak bardzo nie trzymała się skóry ta pasta (strasznie bolała ta depilacja) dodałam odrobinę oliwki. Wziełam się za uda bo po maszynce i depilatorze miałam straszne podrażnienia i zostawało mi tylko strzyżenie. Muszę przyznać że ta pasta jest zajefajna oby mi tylko włosy po niej nie wrastały, to będzie jakiś ratunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×