Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość emilka 34
luisa29 glowa do gory, nie mozna generalizowac, moj chlopak hm teraz to juz nawet maz :D - jest bardzo atrakcyjnym facetem , ma piekna twarz ,jest przystojny,ma piekne geste krecone wlosy cudne oczy sniady bo jest wlochem z korzeniami tureckimi i hiszpanskimi :) piekny chlopak jak aniolek :)dziewczyny sie za nim ogladaja co chwila i co???jest niesmialy skromny lojalny uczciwy bardzo spokojny itd itd poemat bym mogla napisac:D , przede mna mial tylko jedna dziewczyne, zakochalam sie w nim w jego wnetrzu, nie patrzylam na jego urode bo co mi po urodzie? on tez taki jest , miss world to ja nie jestem a on kocha mnie na zaboj :)i kazdego dnia wpatruje sie we mnie i milion razy powtarza ze jestem dla niego najpiekniejsza na swiecie czuje sie przy nim jak ktos wyjatkowy , nieprawda ze kazdy atrakcyjny facet szuka ksiezniczki, facet ktory jest madry i wartosciowy patrzy glebiej badz pewna bez wzgleu na to czy sam grzeszy uroda czy nie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotaaaaaa
to ja nie wiem co mam ze sobą zrobić :) Luisa, masz racje, jesteś b. mądra kobietą, dziękuje. Naprawde podnosisz mnie na duchu, w ogóle, wszystkie jesteście tu wspaniałymi kobietami.. Pójdę do niego we wtorek albo w śr. i powiem że sprawa się pogarsza, jednak nie chce żeby mnie potraktował jak jakąś histeryczke. I nie przesadzam, dawniej przesadzałam dziś chciałabym wyglądać jak choćby rok temu... Constance, no właśnie nikt nie wie co tak naprawde jest. Bo-kiedyś na usg wyszedł obraz typowy dla pcos natomiast potem powtarzalam i nie ma znikły nagle? badania różnie, niby hiperprolaktynemia czynnosciowa, ale tego chyba nie ma powodu leczyc bo to nie ta ,,zwykla hiperprolaktynemia,, Testo podniesiony, 17 oh niby kiedys byl podniesiony teraz w normie teraz tzn 2 mce temu.. nie wiem jakie badania są najistotniejsze? W zyciu mi tak wlosy nie lecialy, tradzik i te piersi tyje a piersi maleja, koszmar.. nigdy nie mialam balonow ale w miare proporcjonalna bylam.. Biore wierzbownice, pije pokrzywe, teraz odstawilam wszystkie smarowidla apteczne do twarzy wyczytalam o olejku herb. zobaczymy czy pomoze, jem cynk i teraz wlasnie moze zaczne brac ten magnez bo jestem tak dobita a nasenne do gówno.. Dziękuje Wam za dobre słowo i otuchę :) naprawde mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILko:) Ja wiem,ze sa wyjatki od reguly,ze sa przystojni mezczyzni ktorzy czasem sa nawet z srednimi dziewczynami,ja piszac o tym wygladzie mialam na mysli to,ze wiadomo,ze ktos musi Ci sie najpierw podobac no cos musi zaiskrzyc zanim bedziesz miala ochote poglebiac znajomosc..przynajmniej ja tak mam,musi byc chemia ,zainteresowanie a potem jest dopiero blizsze poznanie i potem sie czlowiek poznaje z wadami zaletami..wiekszosc facetow przystojnych lub mniej przystojnych patrzy na fizycznosc kobiety taka jest neistety prawda..No musialas sie spodobac najpierw SWojemu mezowi i On Tobie(jak sama piszesz) zanim Cie blziej pzonal:) wiec to jest jaakas tam presja z tym wygladem dla mnie duza. Wiadomo wnetrze sie liczy,a jakie to wnetrze jak sie nie akceptujesz:)? dosyc smutne..to dosyc gleboki problem,nie tyczy sie samego wygladu.ALe jak juz kiedys pisalam zewnetrze i wnetrze to jedno,nie da sie tego rozerwac,oddzielic. Jesli chodzi o ten wyglad itd to wiadomo..nie najwazniejszy ale wazny bardzooo,uwazam. Super ze trafilas na kogos takiego,marzenie chyba wiekszosci kobiet:) akurat bruneci nie sa w moim typie:) wole szatynow:)bo sama jestem brunetka:)a TY kochana jak to zrobilas,ze juz Ci hirs nie pzreszkadza tak bardzo? to wlasnie dzieki Niemu?? bo wczesniej jak czytalam to nie bylo z tym Ci latwo...moze faktycznie facet ktory kocha akceptuje to jakeis lekarstwo..? SZARLOTAAAA:) Kochana super nick:) Kojarzy mi sie z szarlotka:) Tak jak pisalas..skoro tak sie zmienia wszystko zawariowaly widac hormony,u mnie etz tak bylo do pewnego momentu ok,a pewnego dnia tak sie pogorszylo..moze sa jakies czynniki sprawcze ktore z nienacka mieszaja nam w hormonach np ciagle stresy..dieta i osobnicze tendencje do zaburzen i prosze..pogorszenie jak znalazl..naprawde jak bedziesz po badaniach okaze sie co Ci jest to juz bedzie z gorki.. CYnk tez zbija dht wiec super moze dolacz witb complex,ja mialam to kiedys na cere i jeszcze a plus e od dermatolog plus ta herbata..moze chociaz do badan sie zlagodza objawy,bys sie lepiej czula ze soba niz konkretnie bedzie wiadomo co jest grane ..Trzymaj sie cieplo i odzywaj:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
to ja jestem inna :) bo tu gdzie mieszkam jest pelno pieknych facetow i jakos wrazenia na mnie nie robia jak poznalam GO to nie bylo bum nie bylo obserwowania i myslenia jaki on cudny myslalam sobie facet jak kazdy inny ale jak poznalam go z charakteru oszalalam :)dla mnie naprawde nie liczy sie wyglad gdyby byl paskudny chcialabym go tak samo naprawde , co do mojego hirsa tak kiedys bylam zalamana ale to dlatego ze wbilam sobie do glowy ze kazda dziewczyna to jest gladka a ja nie itd itd gdy zaczelam myslec racjonalnie i realnie zobaczylam ze nawet moj przypadek hirsa wcale nie jest najgorszy wloski tu i tam mam ciemny blond w niektorych miejscach sa jasne blond nie mam podraznien po depilacji wloski nie wrastaja i nie odrastaja szybko itd itd wiem ze moj przypadek jest lagodny patrzac realnie zobaczylam ze wcale nie jest tak zle poza tym bylam przekonana ze ON tego nie zaakceptuje co tez bylo paranoja , hirs mnie blokowal i wpadalam w panike, troche mnie to kosztowalo czasu ale przerobilam ten temat sama ze soba i nie mam juz zadnego dola, juz nie ma ani jednego dnia kiedy przez hirs jestem smutna :)ciesze sie zyciem i kazdym dniem a dzieki bioxetowi i telocapilowi naprawde depilacja zajmuje mi juz bardzo malo czasu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci gratuluje ze hirs to mozna powiedziec u Ciebie przeszlosc..tez mam nadzieje,ze tak kiedys u mnie sie stanie,ale poki co jeszcze do tego nie doszlam i poki co blokuje mnie to wlasnie na facetow..wlasnie obawa przed brakiem akceptacji chyba jest najgorsza..samoakceptacji i z drugiej strony. Ale zycie sie toczy i trzeba sobie jakos radzic..Ciesze sie,ze Tobie sie ulozylo i ze ogarniasz temat na zadowalajacym Cie pzoiomie:* Zycze udanej podrozy poslubnej:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
dziex :* tylko wiesz co hirs to u mnie nie przeszlosc nadal musze sie depilowac wiadomo , zreszta nawet twarz depiluje - meszek depilatorem a te grubsze wloski peseta aleeeee na pewno robie to juz rzadziej (bioxet i telocapil kocham was:D ) i na pewno nie jest az tak bardzo zle jak mi sie wydawalo kiedys, teraz od jakiegos czasu moge powiedziec ze nic mnie juz nie blokuje i jestem bardzo bardzo szczesliwa , w zyciu zawsze sa lepsze i gorsze momenty i u mnie zawsze bylo tak ze z zyciem sobie radzilam - problemy to poprostu sprawy do zalatwienia, tylko ten hirs !!! ale tak jak pisalam przerobilam ten temat w glowie i naprawde jest oki:) zycze wam tego samego moje drogie !!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko A nie myslalas o tej palmie? przeciez ona blokuje dht czyli w H idiop.jest jak znalazl wlasnie? chyba ze chcesz meic dziecko ale ejsli nie to hmm moze to by Cio wogole problem zlikwidowalo,skoro teraz masz tak minimalnie..? ja tez mam niby HI ale biore finasteryd i zamierzam gow lasnie palma zastapic..ja nie depiluje policzkow mam cienki meszek taki szary bardziej bo ejstem brunetka,ale wasik i broda mam,,slabsze wlasnie po leku sa..wiec widze,ze dziala:) A mam pytanie skoro depilujesz depilatorem wloski to nie wrastaja CI na twarzy?? mi na nogach po dep el zawsze wrasataly.. a TWoj ukochany wie ze depilujesz twarz czy raczej mu nie mowilas? ja bym swojemu nie pwoiedziala..nie wiem porpostu bym sie tego chyba wstydzila.. TEz chce kupic ten bioxet i telocapil co TY bo wlasnie Konstancja mi mowila o Tobie :) ze uzywasz i ze dziala na Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancja:) Jak tam w pracy chude grube male duze haha?:) CHIle rzucilas te faje,jak idzie walka z nalogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
tak moj maz wie co depiluje i jak :) co wiecej czasem robie to przy nim nie ukrywam sie juz :) on mi odradza ta palme bo pytalam , wg niego kobiety nie powinny tego brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Emilko? To jak tym depilatorem Ci starcza np na tydzien raz starcza? poza tym jak jedziesz penie te nizej co sa na policzkach i brodke? a baczki zostawiasz? ja wlasnie ne wiem co zrobic z baczkami kolo uszu nigdy nie ruszalam, i nie wiem czy je ruszyc czy nie,reszta wasik usuwam,brodka na elektrolize chodze co 3 tygodnie.. nie masz podraznien po depilatorze? kurcze wydaje sie ze twarz taka delikatna,zeby nie pocharatac depilatorem,jakis dobry pewnie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
aha co do wrastania - nie wrastaja moze to zasluga regularnych peelingow? nie wiem ale nie wrastaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale palme ci odradza bo co? uzasadnil Ci jakos? chodzi pewnie o dzialanie antyandrogenne wiec z ciaza potem trzeba by uwazac by ja wczesniej odstawic itd,pewnie o tym juz pomyslal na zapaaas;) Ale macie z a j e b i s t y zwiazek no szook .. ja bym sie wstydzilaa depilowac przy swoim:) ale wiesz co normalnie mnie powalilas teraz:) pozytywnie oczywiscie:) to ja juz sie wcale nie dziwie,ze TY tak sobie swietnie z tym radzisz,psychicznie masz poprostu fuul akceptacje od Niegi i dla Ciebie tez to juz nie jest tak meczace:) naprawde gratuluuuje:) no ja bym nie mogla,podziwiam..ja nawet jak nogi gole,albo cokowliek,to raczej sie zamykam w lazience by nie widzial nikt;)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
wiesz co ja jestem naturalna blondynka wiec moze dlatego moje owlosienie jest miekkie i nie wrasta ? nie wiem ale nigdy nie mialam problemu z wrastaniem , depilator mam jakis taki zwykly brauna , co do twarzay - moj meszek jest teraz bardzo delikatny i do niedawna z przyzwyczajenia jechalam depilatorem co 2 dni :D ale nie ma takiej potrzeby wiec teraz se raz na tydzien przejade i jakies tam pojedyncze wloski meszkowe wyrwe :D co do twrdszych wloskow to raz na 2 dni usiade z peseta i wyrwe chwasty co sie pojawily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
wiesz co my gadamy po angielsku wiec jak go spytalam o ta palme to walnal taki wywod medycznym angielskim ze malo co zrozumialam :D wiem jedno nie kazal mi tego brac:D co do dzieci - nie chcialam nigdy miec dzieci i on to od razu zaakceptowal wiec to nie to na pewno, no ja sie go nie wstydze nigdy sie siebie nie wstydzilismy z niczym tylko ten hirs ukrywalam a tak to my jestesmy bardzo blisko pod kazdym katem wiec to nie problem dla mnie sie przy nim depilowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze Ci palnal taki wyklad po ang.medycznym jezykiem,ze wlasnie masz brac i zle zrozumialas haha:) zartujee To domyslam sie ze latwiej bo angielsku niz wlosku:) pewnie ze tak.. co do dzieci ja tez nie planuje,nawet w zwiaku gdybym byla(chodz sie poki co nie zanosi) to chyba tez,ale nie bede w przyszlosc wybiegac tak daleko:) JAk tak mi opowiadasz o tym swoim zwiazku to normalnie nabieram nadzieji ze tez kiedys poznam takiego wlasnie faceta ktorym bedzie mial ligt na te sprawy,ze naprawde bede mogla byc swobodna przy nim:) no i bedzie madry wrazliwy,kochajacy haha no i oczywiscie przystojny:) a moze ma ligt bo lekarzem jest i nie reaguje na to jak dziwoląg np moj kolega ktory mi mowil,ze znal taka jedna co maila WAAsyyy ja pier..rzeczywiscie normalnie jak o ufo mowil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONKA cyt. Krioterapia( z uzyciem ciekl.azotu) - Fraxel Krioterapia, czyli leczenie zimnem. Podczas krioterapii miejsce zabiegu jest poddane działaniu niskich temperatur przez okres od kilku do kilkudziesięciu sekund, co powoduje destrukcję chorobowo zmienionych tkanek. W dermatologii stosuje się ją do usuwania, brodawek wirusowych (zlokalizowanych na dłoniach, stopach, twarzy, w okolicach płciowych), brodawek łojotokowych, włókniaków przerosłych blizn, naczyniaków, stanów przed nowotworowych itp. Sam zabieg jest bezbolesny. Po zabiegu może pacjent odczuwać pieczenie a czasem nawet ból. W procesie gojenia powstaje pęcherz a następnie strup, który odpada po krótkim czasie. Zabieg nie wyklucza z pełnej aktywności życiowej. powrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola, a ja to niby sie nie depiluje przy moim Aniele??!! :-)) wszystko wie i widzi i jest ok! :-) Luisa, wlasnie niedawno mialam lekkie starcie z mala.. co za babsztyl! Wiecie co, to chyba prawda co mowia z lekka wulgarnie ze ludzie sa jak zmije, kasliwi, przez brak seksu... :-) :-D A moze wlasnie bo to tylko sex a nie milosc? I nie czuja sie spelnieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
hahahaha tak wszystkie jestesmy niczym ufo :D on ma taki charakter ma bardzo dobre serce i jest wrazliwy i madry i ah oh ah oh :)wiec dla niego to nie jest problem zreszta jak sie kocha to cos moze byc problemem? przeciez prawdziwa milosc to w zdrowiu chorobie ... na dobre i zle...najgorsze ze duzo ludzi myli milosc z fascynacja lub chwilowym zauroczeniem wiec wtedy pewnie nawet potargane wlosy rano raza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
constance a ty juz bierzesz ta palme? sparwdzilas jakie ma skutki uboczne? jesli tak to napisz mi pls :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOnstancja:) hola hola,ja sie nie seksuje ostatnio i wcale nie kasam:) Poprostu taki typ,co jej w zyciu nie wychodzi a wyzywa sie na innych:) ale nie rozumiem,moze pora jej pokazac zeby z Ciebie zeszla..no ja nie wiem,taki mikrus a takie problemy stwarza;) ale chyba nie z hirsem cos dopiekla? A to Ty tez amsz aniola faceta czyli mamy tu juz dwoch panow aniolow:) a moze i wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam zwykly depilator ale Philipsa.. 2 dni temu przejechalam nim po podbrodku, bo tam mialam mech w polaczeniu z kilkoma dluzszymi ale rownie cienkimi blondaskami.. No i rewelacja, bo mech zostal, a raczej taki najmniejszy meszek zostal, a reszta sie wyrwala.. Wiec moze moglabym i na policzkach sprobowac? Bo zawsze cos zostanie, mysle, wiec bedzie to naturalnie wygladac.. Poobserwuje tylko czy te z podbrodka nie odrosna grubsze i ciemniejsze... Nie wiem tylko jak sie wydepilowac w okolicach oczu.. :-) Tam to chyba sie nie wytrzyma z bolu! :-) Ogolnie jednak prawie nic mnie nie bolalo na podbrodku.. :-) bo to cienkie wloski i niewiele ich sie wyrywa.. Zawsze ta krotsza czesc zostaje.. - a ja obawialam sie rezultatow jak po kremie depilujacym - wtedy bylo baaardzo widac! Wygladalam jak ogolona! Bleeehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
pls napisz mi o tej palmie :* ja mam meszek tylko na policzkach wokol oczu czy gdzie indziej ni mam nic :D wiec nie ma roznicy jak pojade po gebie depilatorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, stosuje od prawie 3 tyg i czuje sie swietnie.. Polecam! Wczoraj zbadalam androgeny.. Zobaczymy.. Luiso, mnie tez juz sie cierpliwosc konczy, ale pewnych ludzi sie nie nauczy.. A ja mam z nie niewiele do czynienia.. :-) aha, nie poszlo o hirsa. o tym juz sie nie mowi.. widza, ze mnie nie rusza ich chamstwo.. trzymam sie od nich z dala.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
a to moze tez se jednak ta palme strzele :D to jeszcze jedna prosba wklei mi plis stronke gdzie zamawialas ;) bardzo bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) Pewnie ze nie zmieni sie ona,,,ale niech sie bomba..niech wie ze nie pozwolisz sie dziobac..co to jest;) A co do meszku kolo oczu to ja nie mam,a Konstancjo baczkow nie masz? to tylko ja mam baczki? co to jest znowu??haha Co do meszku na twarzy ja bym tego nie depilowala jednak jak jest neizbyt dlugi i gruby.. EMilko PAlme mozna lykac wiele lat ona zbija dht czyli cos co u nas za kudly odpowiada..tylko trza miec oryginalna standaryzowana i zobaczysz zdzialac moze cuda:) ja w to wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
to plis wklejcie mi stronke gdzie taka palme jak mowicie mozna zamowic plssssssssssssssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej ze stanow bo tam maja oryginalna rosnie w stanach..i najlepiej jak by ,miala napisane ze jest standaryzowana..oznacza ze ma wystarczajaco ilosc orygin subst czynnej (palmy) i ze zadziala a poza tym ma tez czas przydatnosci po ktorym juz nie dziala..ale z zamawianiem z usa moze byc klopot..sa stronki ang.np EBAy gdzie wpisac mozna SAW PAlmetto wtedy Ci wyskocza rozne..ale mozna tez kupic zwykly prostatan on jest ok i ma tam jeszcze cynk i cos jeszcze ktory uzupelnia dzialanie palmy ale tez zbija dht..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×