Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość rizotto
dziewczyny czy wy też macie ciemne włosy na dłoniach? są prawie tak samo odsłonięte jak twarz co z nimi robicie? Proszę odpiszcie! Bardzo chciałabym wreszcie coś z tym zrobić ale jednak na dłoniach to duże ryzyko:( nie da się ich ukrywać cały czas Jeszcze chciałam zapytać czy też macie taki długi mech na plecach u góry nie chodzi mi tylko o kark. Jak reagują na to wasi faceci na te owłosione plecy u góry robicie coś z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rizotto
Maja002 ja jeszcze nie usuwałam włosów z pupy bo i tak nikomu jej nie pokazuję to znaczy próbowałam sama woskiem ale teraz wiem że to zbyt trudne miejsce do samodzielnej depilacji. Mam plan że w razie czego pójdę do kosmetyczki. U niej można każdą część ciała wydepilować. I podobno starcza na dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anahiamor
Rizotto- Co do dłoni to lepiej nic z tym nie rób! Tzn. nie gol. Bo bedzie gorzej!:( Najlepiej jakbys to jakos rozjaśniła skoro mowisz ze są ciemne np. Woda utlenioną? Hmm... Ja na dłoniach nie mam (jeszcze:() ale za to na twarzy hit:( pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...;( jak wasi faceci zareagowali na te okropne włosy gdzieniegdzie? boje się powiedzieć mojemu chłopakowi o tym problemie.. nie chce żeby myślał że ma jakąś nienormalną laske..;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anahiamor
Sorry ze az tyle razy wysłałam wypowiedź, ale cos mi sie zaczęło zawieszać:-S kurde... Jeszcze raz sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...;( jak wasi faceci zareagowali na te okropne włosy gdzieniegdzie? boje się powiedzieć mojemu chłopakowi o tym problemie.. nie chce żeby myślał że ma jakąś nienormalną laske..;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anahiamor
Sorrki ze tyle razy wysłałam wiadomość, ale coś mi się zawieszać zaczęło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...;( jak wasi faceci zareagowali na te okropne włosy gdzieniegdzie? boje się powiedzieć mojemu chłopakowi o tym problemie.. nie chce żeby myślał że ma jakąś nienormalną laske..;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anahiamor
Sorrki że aż tyle wiadomości wysłałam, ale kurde coś mi sie zawieszać zaczęło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anahiamor
Cytrynowa-Jeżeli facet Cię naprawdę kocha, to napewno zaakceptuje to:) Wiec nie ma co sie bać;) Ja normalnie pokazałam sie swojemu i on nawet mi mówi ze to normalne jest, wytłumaczyłam na wszelki tez ze to hirsutyzm itp. ale mu to wcale nie przeszkada, kocha moje ciało i mnie:) Wiec jesli Twój tez Cię kocha to nie ma cio sie obawiać:* Życzę powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anahiamor
Tylko że mi to strasznie przeszkadza i ciężko mi sie z tym żyje:( Chcialabym być normalną:( A nie jak zwierz jakiś:( Jedynym moim szczęściem właśnie jest to, ze mojemu kochanemu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja002
A mogłabym normalną maszynka ogolic pupe??czy juz ktos moze tak robil?? Piszcie co sądzicie.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama_ słodycz
idę na tory a co to za maść na owłosienie, o której napisałaś, że ma się pojawić w 2010 roku i będzie na receptę? Skąd o niej wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama_ słodycz
Maja002 Lepiej daj sobie spokój z tym goleniem, bo urosną ci jeszcze mocniejsze włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja002
Przeszkadzają mi one tam. Wiem ze po jakie depilacji mozesz byc wlasnie gorzej i to jest dobijające eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoy es
jak jestes twarda to może depilatorem ( latwiejsze dojście niz woskiem samemu) no albo tą pastą cukrową ale to nie wszystkim wychodzi....a najlepiej chyba isc do kosmetyczki...ale pewnie się wstydzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sari_67
Seria zabiegów usuwania leserem, a jak niektóre odrosną za kilka miesięcy to ponowna seria. Drogo, ale warto. Zresztą wcześniej też wydałam więcej pieniążków na różne depilatory mechaniczne, kosmetyczno-chemiczne itp. UWAŻAM ŻE SZKODA CZASU. U mnie ZADZIAŁAŁ LASER, co prawda po drugiej serii już nie wiele było widać, ale obecnie jestem po czwartei mam skórę jak pupa niemowlaka. ŻADNEGO WŁOSKA PO LASERZE. POLECAM. DLA MNIE CENA NIE GRAŁA ROLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rizotto
ale miałaś pewnie czarne włosy czy ktoś tutaj ma widoczne włosy na dłoniach jak sobie z tym radzicie? staram się ich nie pokazywać ale to uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Ja mam pytanie-czy któraś z Was zetknęła się kiedyś z produktem o nazwie telocapil i używała go?Jakie były efekty?Znalazłam parę artykułów na necie na jego temat i całkiem dobrze się zapowiada...A i cena zachęcająca...Myślała o tym żeby spróbować ale najpierw chciałam spytać co Wy o tym sądzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rizotto
jowita tak. używałam telocapil zgodnie z przepisem na www.mazidła.pl przez 5 miesięcy codziennie. Nic to nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama_ słodycz
idę na tory dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama_ słodycz
Maja002 - a może spróbuj rozjaśnić te włosy na tyłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama_ słodycz
idę na tory - nie załamuj się. Ja stosuje bioxet. Cudów nie ma ale trochę pomaga. Jak pojawi się ta nowa maść to też ją wypróbuję. Cieszę się że w końcu coś "drgnęło" i naukowcy zauważyli nasz problem. Może wreszcie wymyślą jakiś sensowny preparat do stosowania miejscowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_a_l_u_t_k_a
Dziewczyny, mam ten sam problem co wy i strasznego doła z tego powodu, choć mój chłopak mówi, że mam się tym nie przejmować i jemu to nie przeszkadza. Ale ja się czuję okropnie. Myślałam, że to przez hormony, ale byłam u gina i powiedział mi, że nie, bo okres mam regularny (co 28-33dni) i dał mi tylko Duphaston na bolesne miesiączki. A ja myślę, że to właśnie coś z hormanami mam nie tak. Miałam straszne problemy z trądzikiem, dermatolog wyleczył mnie izotretynoiną i do tego mam rozstępy i cellulit jakbym trójkę dzieci urodziła (a to ponoć objawy zaburzeń hormonalnych), a mam dopiero 19 lat. Nie jestem otyła, a mam to od zawsze. No i te włosy... Jeszcze na rękach da się jakoś przeżyć, ale brzuch, plecy, pośladki... Co z tym zrobić... Wszyscy ignorują mój problem, a ja w szkole miałam nie lada problem, koledzy się ze mnie śmiali, choć zasłaniałam się jak mogłam, ale same wiecie że czasem się nie da. W-f i te sprawy... Zawsze lubiłam się opalać, teraz już nawet na plażę nie chodzę, bo wstydzę się rozebrać... Poradźcie coś, bo jestem na skraju załamania nerwowego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz niewiem co z tymi włochami robić;/ ide na tory- ty przynajmniej nie musisz sie az tak martwic poniewaz masz wielkie wsparcie ze strony męża pomaga ci w depilacji i wogóle czyli AKCEPTUJE cię TAKĄ JAKA JESTEŚ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz niewiem co z tymi włochami robić;/ ide na tory- ty przynajmniej nie musisz sie az tak martwic poniewaz masz wielkie wsparcie ze strony męża pomaga ci w depilacji i wogóle czyli AKCEPTUJE cię TAKĄ JAKA JESTEŚ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anahiamor
Malutka, czytając Twoja wiadomość poczułam sie jakbym to ja napisała...czuję dokladnie to co Ty:( Mam 18 lat i tyle zmartwień na głowie, tyle kompleksów:( Na w-fie musze chodzic w dresie:( A ja kocham akrobatyke, kiedyś ćwiczyłam, ale zrezygnowałam bo mam ten hirsutyzm..a wiadome przecież ze akrobatyka to taki sport w którym ćwiczy sie w różnych strojach np. Na zawodach, występach:( Mam do Ciebie pytanko, bo napisałas że ginekolog Ci cos na bolesne przepisał...Masz bolesne mięsaczki? Ja bardzo:( I nie wiem czy to ma cos wspólnego z tym hirsutyzmem...?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja002
Dziekuje:* A co robic z brodą i wąsami?:( Włosami na brzuchu? Pod pępkiem?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×