Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

nie wiem czy na zdjeciach bedzie to widac. ja mam i na deklodzie ale jasne albo lekko szare i mnostwo miedzy piersiami dlugich tylko ze prostych a nie kreconych. kiedys bylo ich duzo mniej i czulm sie atrakcyjna nie wstydzilam sie dekoldow krotszej bluzki a teraz... boje sie wiosny a nie wspomne juz o lecie...:-( tylko ze ja mam mnostwo na rekach, ramionach brzuchu i nie tylko pasek ale juz na calym! ja na twoim miejscu poddlalabym sie depilacji laserowej bo masz mala powierzcnie i czarne. a miedzy piersiami nic a nic nie widze u Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zarosnieta
a próbowałas pensetka?? ja brzuch traktowałam pensetka, przy podobnych włosach i na długi czas było troche spokoju... nyslałas o laserze, włosy sa ciemne moze by pomógł, ja poszłam na laser, o wiele za pózno i załuje ze nie wczesniej, chyba min dzieki temu forum zdecydowałam sie na laser, moze warto byłoby spróbowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
"Jak chleją i jedzą tłusto to się o wątrobę nie martwią, a jak lek trzeba wziąć to nagła troska o narządy" Dziwne ja wogóle nie spożywam alkoholu a sądząc po mojej wadze 40 kg z nadużywaniem tłuszczów również nie mam problemów. Problemy z wątrobą napewno się pojawią ale nie po roku czy dwóch ale w przyszłości. Widzę to po osobach które zażywały leki latami i jakie teraz po latach mają problemy, dlatego ja zamierzam zażywać ich jak najmniej. Ponadto była tu kiedyś kobieta o nicku misia która zażywała leki latami i teraz ma po wątrobie + włosy. Prolaktynę mam podniesioną, mlekotoku żadnego nie mam potomstwa nie chce aby nie było tak owłosione jak mamusia i się męczyło więc nie widzę sensu faszerowania się takimi rzeczami. I tak tabletki antykoncepcyjne to już wystarczające obciążenie i przy tym pozostanę. A o leczeniu prolaktyny i jej nieskuteczności tego leczenia w przypadku hirsutyzmu wspomniałam bo to forum "hirsutyzm" z nazwy a nie "starania o potomstwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda ty te włosy masz
od tej wagi, się dziwisz że jesteś owłosiona i z głowy ci lecą, anorektycznie nie dożywione kobiety tak mają masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Nie mam żadnej anoreksji skoro jem więcej niż osoby z wagą 80 kg. Poprostu mam od dziecka bardzo szybką przemianę materii. Czasem znajomi są zszokowani jak dużo potrafię zjeść. I wyprzedzam twój tok myslenia nie mam również bulimii. A włosy miałam nawet ważąc kilka kilogramów więcej. Więc dzięki za opnię domorosłu lekarzu ale możesz ją zachować dla siebie. Nie każda niska waga jest związana z anoreksją lub bulimią. Jakoś tak jestem podejrzewana o takie zaburzenia przez osoby z drugiego bieguna wagi... Zresztą jestem niska więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
zarośnięta: Jak ty jesteś zarośnięta to ja jestem papież... Wiele tak zwanych normalnych kobiet wyglada tak jak ty i jest to całkiem w porządku. Ja tak ty wyglądałam jak miałam 18 lat i nie czułam zeby coś ze mną było nie wporządku, dla mnie to jest normalny wygląd. Chciałabym wrócić do tego czasu i mieć tylko takie problemy... Nie wiem czego ty się masz wstydzić przed kimkolwiek skoro masz normalny wygląd. Na plażę również możesz sobie spokojnie chodzić nawet na nudystów. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Laser na włoski wokól brodawek nie jest zbyt skuteczny. Działał tylko jak stosowałam 8 zabiegów, po zaprzestaniu 100% odrostu + kilkaset złotych mniej w kieszeni. Więc ja nie polecam. Ale kto wiem może komuś on pomoże, każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Natomiast laser jest skuteczny na bikini przynajmnij w moim przypadku. Włosy po 3 zabiegach wogóle nie odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarośnięta- ja widzę tylko u Ciebie sporo włosów na piersiach. Pomiędzy nic nie widzę, poważnie albo ślepa jestem. Brodo, ja nie mówię, ze ty pijesz alkohol. Mówie o mentalności ludzkiej. Podobnie jest z czosnkiem ludzie psioczą, że jest ciężki na wątrobę, ale jak się nawsuwają bigosu to ciężko na wątrobie nie jest. Wkurza mnir coś takiego. Albo są tak nieświadomi prawdy... Czemu Ty brodo wszystko odbieasz jak atak na Ciebie? I dziękuję, że już mi przepowiadasz chorobę wątroby. Ty tu wszystkim wszystko przepowiadasz. Może zapiszesz się na tarot.pl Całą genetykę nam tu tłumaczysz. Mówisz, kto będzie miał dziecko z hirsutyzmem, komu leki zaszkodzą. Kto wyleczy prlaktynę, komu leki nie przyniosą skutków. Może Ty jesteś tak zgoszkniała, że poprostu nam tego życzysz? Może chcesz żebyśmy zarosły doszczętnie i zamknęły się w domach. Twoje niedoczekanie - nam te włosy wypadną a Tobie twoja złośliwość jeszcze je dołoży. Już nie raz, kiedy pisałam, że wierzę, że modlę się o to by było dobrze to od razu kwitowałaś i zabijałaś moją nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Cóż ja jestem osobą która nie lubi żyć w świecie złudzeń. Ja wolę najgorszą ale jednak prawdę. A prawda w hirsutyźmie wesoła nie jest. Jak ktoś potrzebuje pocieszenia bo sobie z włosami nie radzi to chyba powinien udać się do psychologa bo oni od tego są. Ja staram się wyrażać moją opinię i nie musi ona się wcale sprawdzać. Każdy jest omylny. Nie musisz mnie czytać. Ale skoro mnie pytasz np o tabletki Cilest to ja nie będę kłamać i mówić: "Nie po tych tabletkach włosy przestaną ci rosnąć" skoro wyraźnie w objawach ubocznych jest napisane że może się to zdarzyć coś wręcz przeciwnego i inne dziewczyny piszą że im się pogorszyło po tych tabletkach. Mi się nie pogorszyło bo jak je zażywałam nie miałam problemu hirsutyzmu. Poprostu staram się podejść do sprawy uczciwie. Albo nie będę mówić że tabletki androcur są świetne na watrobę, skoro w opisywanych efektach ubocznych tych tabletek są nowotwory wątroby. Sorry Batory. I uczciwie uważam że Ani po laserze zniknie broda skoro tak dobrze jej hirsutyzm reaguje na antyki. W przypadku gdy problemem są tylko jajniki a z nadnerczami jest ok leczenie tabletkami antykoncepcyjnymi daje dobre efekty a w okresie menopauzy problem hirsutyzmu może całkowicie zaniknąć bo jajniki przestaną działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Pozatym ja piszę o sobie o moim hirsutyźmie i o mojej wątrobie, o moich reakcjach na leki i moich ewentualnych dzieciach i niczyich innych i to są tylko moje subiektywne opinie, które jak widać są nie po twojej myśli i nie wiadomo czemu odnosisz je do siebie. Takie dointerpretowywanie sobie códzych wypowiedzi do niczego nie prowadzi. Brak ci dystansu i masz zbyt emocjonalne podejście do wypowiedzi anonimowych osób z Internetu. (A to forum działa jak Hyde Park.) I podejrzewam że takie podejście odbija się negatywnie tylko i wyłącznie na tobie bo szargasz sobie bezsensu nerwy. A jak mi nawrzucasz albo komukolwiek innemu to się chwilowo poczujesz lepiej ale tylko chwilowo bo twój problem nie zniknie. Z logicznego punktu widzenia ja nie widzę naprawdę sensu tego co powiedziałaś. Jaki ma sens życzenie komuś czegoś złego wogóle? Jaki sens ma życzenie czegoś złego całkowicie obcej przypadkowej osobie z internetu? Dla mnie to jakiś kosmos.Nie moja estetyka. Takie zachowanie jest "niskie". Jeśli chodzi o twój przypadek to osobiście wierzyłam że ci androcur pomoże bo to najsilniejszy obecnie lek na to i powinien zmniejszyć objawy do 60% i jeśli tak się nie dzieje to przykro mi. Podobnie z twoją reakcją na laser dlaczego nie masz efektów też moim zdaniem dziwne. Czy ten laser jest aby sprawny a kobieta wykonująca zabiegi jest wykwalifikowana? Czy urządzenie jest poddawane przeglądom technicznym? Czy masz dobrze dobraną dawkę energii? Masz nietypową reakcję skoro nie wypadają ci włosy po zabiegu. Ale nie wypowiadam się na ten temat bo wykracza to moje kompetencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
"Może chcesz żebyśmy zarosły doszczętnie i zamknęły się w domach. Twoje niedoczekanie - nam te włosy wypadną a Tobie twoja złośliwość jeszcze je dołoży." I tak to jest z katolikami których podstawowe credo brzmi: "Nie czyń bliżniemu swemu co tobie nie miłe" No comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale Cilest to na włosy mi pomagać nie mają, od tego mam andorcur... I nie pytałam Cię wcale o to, tylko pytałam ogólnie dziewczyn o opinie o tych tabletkach. Cilest są po to by nie zajść w ciążę stosując andorcur. Nie jestem pierwszą osobą, która zauważyła Twoją złośliwość. Jeśli psycholog jest od pocieszania to ja jestem MISS WORLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Wpis ze strony 500: " 19:13 [zgłoś do usunięcia] misteriosa26 Brodo, a na ulotce Cilest, jest napisane, że może się zwiększyć owłosienie. A mi lerz to przepisał przy nadmiernym owłosieniu. Już nic nie rozumiem. Skąd wiesz, że po Yasmin może się pojawiać owłosienie?" Pozatym w innych miejscach cytujesz moje wypowiedzi wielokrotnie. Skoro coś zaczyna się od mojego nicku to ja wnioskuję że jest kierowane do mnie. Chyba się moja droga zaplątałaś. Myślę że najeżdżanie na mnie to chyba jest w twoim przypadku jakaś forma zastępcza bo źle się czujesz z innego powodu i chyba sobie znalazłaś obiekt zastępczy i zastępczy problem bo sobie nie radzisz. Jakby co to i tak na mnie twoje wypowiedzi nie robią wrażenia a chyba na celu mają obrażenie mnie? Jesteś w trudnej sytuacji, rozumiem rozgoryczenie i frustrację ale może nietędy droga, to nie rozwiąże realnych problemów, szargasz sobie całkowicie niepotrzebnie nerwy. A ja ci nie pomogę w twoim prawdziwym problemie. Mi tabletki i laser pomagają na hirsutyzm, nie wiem co poradzić osobom którym to nie pomaga. Nie mam w tym zakresie wiedzy. Myślę że w zaistniałej sytuacji najdojrzalszym rozwiązaniem problemu będzie nieczytanie moich wypowiedzi przez ciebie skoro cię drażnią i opacznie je interpretujesz i nie podejmowanie ze mną dyskusji bo ona i tak do niczego nie doprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia, ale nie musicie mnie ściemniać :-) Jak choćby na tych fotkach: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/afa7c9242e8d277f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a3ad050e8fb5af81.html nie widzicie włosów między piersiami, to ja też jestem papież :-))) Kurcze, może nie mam hirsutyzmu, a tylko problemy z hormonami, ale sam fakt, że mam włoski i to coraz więcej to już nie jest normalne! Jestem kobietą, a mam więcej włosów niż mój facet :-(. Walczyłam pęsetką i co? W miejsce jednego włoska wyrastają dwa nowe! Między piersiami czasem golę, żeby z dekoltu nie wystawały, ale to się kończy tylko tym, że jest ich coraz więcej :-(. Ne wiem jak jest u Was, ciężko coś porównać jak się nie widzi. Wiem jednak, że i tak nie jest ze mną dobrze :-(. Nie stać mnie na laser i z tego co tu niektóre dziewczyny piszą, nie jest to wcale aż tak skuteczne. I przestańcie się kłócić o bzdury. Każda z nas chce sobie poradzić z tym problemem, więc skupmy się na tym jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Dla mnie wyglądasz normalnie, włosy na piersiach rosną bardzo wielu kobietom ale oczywiście to ukrywają bo kto się będzie tym afiszował. Ale jak ja chodzę np sobie badać hormony to mi się niektóre pielegniarki zwierzają że im rosną włosy na piersiach. A są to tzw. normalne kobiety. Ale jeśli masz wątpliwości lub obawy to może postaraj się o skierowanie na wydział endokrynologiczny na badania, może to pcos i tabletki anty coś by pomogły skoro ten stan owłosienia moim zdaniem normalny jest dla ciebie problemem. Pozatym jak możesz czuć się jak facet mając takie kobiece kształty? Nie przesadzaj. A laser coraz bardziej tanieje z tego co widzę może za kilka lat ceny będą jeszcze bardziej przystępne dla każdego. Znalazłam gabinet gdzie łydki są za 199 zł. Szok. Na bikini pomaga on wielu osobom a na inne części ciała to różnie bywa, mi na nogi średnio a na sutki 0... Ale mi te włosy na sutkach nie przeszkadzają w sumie się do nich przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
A swoją drogą to zaskakujące że mężczyżni mogą być tak mało owłosieni. Ostanio oglądałam zdjęcia Dawida Beckama i on praktycznie nie ma włosów na klatce piersiowej. Gładziutki jak mój ojciec. Na forach dotyczących hormonów faceci mają takie problemy że np nie rośnie im zarost na twarzy, albo że nie przeszli mutacji, albo ginkomastia... Zupełnie odmienne niż osoby na tym forum. Zaskakujące jak dziwnie natura obdarza ludzi takimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt to pozytywne podejście do życia :-). Wiesz dlaczego ja tego nie uznaję za normalne? Bo nigdy tego nie miałam! Mam prawie 40 lat i wszystko pojawiło się niedawno, po in-vitro. Lekarze uprzedzali mnie o konsekwencjach, ale kurde! nie spodziewałam się czegoś takiego! Może Ty jesteś przyzwyczajona, bo masz tak odkąd pamiętasz. Dla mnie to "nowość", więc wyobrażasz sobie co czuję jak nagle urosły mi włosy na biuście??? Niby ciałko ok, ale trochę się wstydzę rozebrać przed facetem. Wyobraź sobie iść na randkę z nowym facetem, ściąga stanik a tu taka kępa kłaków. Zawał serca na miejscu! :-) A u Ciebie jest tego dużo czy po prostu bardziej rozłożone na inne partie ciała? Założyłam tu sobie konto, gdyby któraś z dziewczyn chciała mi wysłać maila czy prywatną wiadomość, to można się teraz łatwiej komunikować. P.S. Tabletek brać nie mogę, bo wciąż staram się o dziecko. Myślałam że znacie jakieś magiczne pigułki, które połknę i wszystko wróci do normy, ale widzę, że nie będzie tak łatwo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zarosnietej
podziwiam Cie i dziekuje, ze wkleilas zdjecia. Włosy na piersiach mam bardzo podobne wlosy do Twoich. Jakie masz owlosienie na nogach, rekach? ja mam slabe, za to na brodzie, piersiach dramat. Robilas jakies badania horm.? przepraszam jesli wczesniej napisalas, ale nie czytam wszystkich postow. Co sadzicie dziewczyny o naturalnych specyfikach obnizajacych androgen? wierzbownica ponoc jest na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zarosnietej
Zgadzam sie z Toba, ze to nie jest normalne. Te wlosy potrafia skopac mi humor. Jak sie maluje to widac mi te wlosy na brodzie. Nie wiem skad sie to u mnie wzielo. Mam 26 lat, lagodna niedoczynnosc tarczycy, regularne miesiaczki, brak tradziku na linii zuchwy (hormonalnego), a owlosienie na nogach slabe, nawet mi sie przerzedzilo w ostatnich latach. Czuje sie jak wybryk natury z tymi wlosami. W okresie dojrzewania zaczely mi rosnac wlosy na piersiach, bardzo jasne i slabe. Wtedy je wyrwalam i sie zaczelo... Wlosy na brodzie zaczely mi rosnac na studiach i zrobily sie mocniejsze jak w przyplywie emocji je wyrwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Ja mam takie jak na wikipedii ale jaśniejsze włosy i nie taki trójkąt na brzuchu ale pasek http://pl.wikipedia.org/wiki/Hirsutyzm. Na plecach mi nie rosną. A na twarzy mam spory mech ale po tabletkach anty wąsy jakoś tak mi się osłabiły i włosy na brzuchu, na udach ale broda biała sobie nadal rośnie. Jak mi się wzmocni to pokombinuje z laserem na razie jest za jasna i mechowata. Na razie nie opłaca mi się płacić tyle kasy za kilka czarnych włosów na brodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodo nie wystawiaj mi fałszywego świadectwa. Poraz pierwszy napisałam Ci złośliwie co o Tobie myślę, tak jak Ty to robisz. Nigdy wcześniej w zły sposó się do Ciebie nie zwróciłam. Nadinterpretujesz chyba moje wypowiedzi. Cytujesz mi jakies moje normalne zdanie, gdzie ładnie się Ciebie pytam o tabletki a Ty mi to teraz przytaczasz jakbym Cię tam obrażała. Dziewczyno!!! Pierw odradzasz dziewczynom laser, mowisz, że tobie nie pomógł a teraz piszesz, że na Twój hirsutyzm pomaga Ci laser i leki. Ja piszę o prolaktynie do lovelaski a Ty odpisujesz mi chamski tekst zaraz Ci go znajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A tabletki na prolaktynę z hirsutyzmu jeszcze nikogo nie wyleczyły (a nawet czytałam o przypadkach że pobudziły hirsutyzm)". i jeszcze jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseriosa : chyba ci leczenie prolaktyny za bardzo nie pomogło na hirsutyzm? To Twoim zdaniem te nie indywidualne wypowiedzi? Po co zadajesz mi takie pytanie, ja nie napisałam, że od prolaktyny mam hirsutyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 29latka
Jestem tu nowa.U mnie od 1,5 roku przybywa włosów.Na początku zauważyłam włosy na brodzie ,później na policzkach teraz mam na całej twarzy jasne i długie.Od pół roku zaczęły wyrastać ciemne włosy na udach i pośladkach.Na piersiach też coś się dziwnego dzieje mam perę jasnych które rosną i rosną .Czytając to forum bardzo się boję że te jasne włosy mi ciemnieją.Od 1,5 roku w dzień ,dzień zadręczam się tym problemem .Przeglądam ciągle fora o hirsutyzmie wkręcam się w ten problem :(((( Unikam mojego męża jak mogę od 3 miesięcy nie zbliżyłam się do niego.Ciągle coś wymyślam że mam okres lub źle się czuję ,albo kładę się z dzieckiem i z nim zasypiam.Przynoszę do domu nawet z biura dokumenty i udaję że niby pracuję -po prostu zwariowałam.Brzydzę się swojego ciała ,czuję się mało atrakcyjna -wiem ze mojemu mężowi by te włosy nie przeszkadzały ale ja nie mam ochoty żeby ktoś je dotykał :( Muszę wreszcie zdobyć się na odwagę i z nim porozmawiać o tych moich włochach.Do tej pory goliłam włosy na pośladkach ale nie chce tego już robić .Po goleniu mam krosty i włosy rozrastają się .Uda zawsze miałam gładkie a teraz maskara .Kiedyś mężowi mówiłam że mam włosy na twarzy ale on udawał że nic nie widzi .Byłam u ginekologa ale ten mnie, olał zbagatelizował problem . Chyba to nie jest normalne że 1,5 roku temu byłam gładka jak niemowlak a teraz mnóstwo włochów jasnych -Na co mam czekać aż będą czarne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Załamana. U mnie tak jak u Ciebie wszystko przyszło nagle. Nawet twarz zarosła w ostatnie 3 miesiące tymi długimi białymi kłakami. Ale jest coś co zaczęło mnie zastanawiać. Ten biały długaśny mech na twarzy ostatnio widzę u wielu kobiet...czy to nie coś do żarcia wstrzykują? No bo skoro mam prawidłowe hormonym żadnych gózów, policystycznych jajników i byłam dokładnie tak jak Ty Załamana gładka jak niemowlak i nagle mam włosy na twarzy, ramionach i plecach (w pare miesięcy) to coś jest nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------------- 21:47 do zarosnietej podziwiam Cie i dziekuje, ze wkleilas zdjecia. Włosy na piersiach mam bardzo podobne wlosy do Twoich. Jakie masz owlosienie na nogach, rekach? ja mam slabe, za to na brodzie, piersiach dramat. Robilas jakies badania horm.? przepraszam jesli wczesniej napisalas, ale nie czytam wszystkich postow. Co sadzicie dziewczyny o naturalnych specyfikach obnizajacych androgen? wierzbownica ponoc jest na to. ---------------------- Koleżanko, dorzuciłam inne zdjęcia jakie miałam jeśli chcesz zobaczyć. http://zarosnieta.fotosik.pl/zdjecia Tylko, żeby było dobrze widać to każde zdjęcie trzeba kliknąć, żeby się pokazało w oryginalnym rozmiarze, bo na miniaturkach to nie bardzo widać. Na nogach nie mam za dużo i dość jasne. W sumie głównie chodzę w spodniach, więc jakoś nie rozpaczam. Gorzej jest pod pachami, chodź i tu nie ma jakiejś mega tragedii. Najgorsze to, że mam na sutkach, no i łono. Muszę używać sekatora, żeby to obciąć :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Zadalam ci to pytanie o to czy ci się polepszyło po leczeniu prolaktyny w odpowiedzi na twoją wypowiedź skierowaną do mnie: ""Mam prolaktynę 26 i wg nic się z tym nie robi. Znaczne podwyżenie prolaktyny to ponad 100, wtedy się leczy". Bzdura. Leczy się każde pdwyższenie. Podwyższona prolaktyna to brak możliwości zajścia w ciążę lub jej donoszenia." To forum hirsutyzm więc mnie interesuje mnie tylko fakt wpływu prolaktyny na hirsutyzm. Wg mnie i moich lekarzy nie ma takiego wpływu. Ty bronisz leczenia prolaktyny, więc może ci na hirsutyzm jakoś pomagało. Nie wiem co w tym chamskiego? A może chamska była oferowana przeze mnie wskazówka jak kupić tańsze tabletki? Moim zdaniem dalsza dyskusja między mną i tobą jest niewskazana bo jesteś przepełniona agresją i nastawiona na jątrzenie jakiś bezsensownych sprzeczek. Nie dogadamy się. Tak więc ja już odpuszczam koleżanko i nie czuj się urażona jak nie będę odpowiadać na twoje wypowiedzi. Nie dla mnie taka dziecinada. I jeszcze jedno wyjaśnienie na początku mi tabletki nie pomagały, teraz zauważyłam polepszenie, laser mi pomaga na najgorsze obszary jak bikini gdzie włosy są bardzo czarne i silne nie byłam ich w stanie wyrwać a golenie pomagało na godzinę. Po laserze włosów na bikini mam 0. W innych obszarach rezultat jest kiepski włosy za jasne widocznie i za delikatne na laser ale mogę je rozjaśniać są dzieki temu praktycznie niewidoczne i to pewnie zasługa tabletek w moim przypadku. Gładka idealnie jak zdrowe dziewczyny nigdy nie będę ale da się jakoś żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Pozatym zacytowałam twoje zdanie o tych tabletki Ciles bo napisałaś że zwracałaś się nie do mnie tylko do dziewczyn. Więc zacytowałam je żeby ci ukazać że zwracałaś się również i do mnie i nic nie napisałam że w tym akurat zdaniu coś było nie w porządku tylko wskazałam na fakt że zwróciłaś się do mnie o moją opinię która jak widać nie przypadła ci do gustu i nie była po twojej myśli. Pozatym możesz sobie o mnie pisać co sobie chcesz uważać co sobie chcesz to wolny kraj i wolne forum na mnie to żadnego wrażenia i tak nie robi raczej najwyżej śmieszy. Ja mam do internetu dystans bo siedzę tu już 20 lat i niejedno widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
A oto lnk do forum o prolaktynie które również wpłynęło na ukształtowanie mojej opini na temat leczenia prolaktyny żadna z dziewcząt która podjęła jej leczenia nie może pochwalić się sukcesem w postaci zanik hirsutyzmu http://www.hirsutyzm.fora.pl/leczenie,4/prolaktyna,372.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×