Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

aha constace a jaki ty szampon uzywasz z kofeina? :) chodzi mi o nazwe, bo ja uzywam head&shoulders (czy jakos tak :D ) on ogolnie jest przeciwlopiezowy, ale na wypadnie wlosow tez i on mi praktycznie nie pomaga, a stosowala juz rozne szampony i ten mial jako jedyny jakis wplyw na wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alpecin sie nazywa... ale ciekawe czy by nie pomoglo dodawanie normalnej kawy do szamponu... :-) sprobuj.. ja zawsze rozcienczam szampon woda przed nalozeniem na wlosy bo lepiej sie rozprowadza.. a jakby tak kawy dolac? :-) juz tu jedna forumowiczka cos takiego sugerowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mysl constance ;) problem tylko jaki chat :D jest cos takiego jak "mini czat" na wp.pl tyle ze trzeba miec siebie w znajomych i mozna rozmawiac z kilkoma osobami naraz ;) albo gg heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Emilka, ja tez lece... jeszcze musze cos na jutro przeprasowac.. :-) no i testosteron z glowy zmyc :-D ;-D pa Polinda! do jutra! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten alpecin w aptece kupujesz czy w jakiejs drogerii? no moze z ta kawa to bylby dobry pomysl, ale zeby teraz podziala a nie ze ja sobie na glowe naloze szampon z kawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa emilko ;) tak jak ma sie znajomych to zaznacza sie konferencja i zapraszasz tych, ktorzy maja brac w niej udzial ;) pa constace ;) do juterka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drogerii, ale bywaja w aptekach... dodaj kieliszek kawy (roztwor, nie proszek:-) ) do porcji szamponu, wymieszaj i umyj tym glowe.. :-) jak nie wypadna wszystkie, to znaczy ze dziala :-D :-D ... oj pewnie ze nie wypadna! wzmocnia sie! ja mam jeszcze tyle szamponow bezkofeinowych wiec chyba bede musiala je w ten sposob zuzyc.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh szkoda,ze szybciej sie nie zapytalam o ten szampon, dzis mylam wlosy heh ale nastepnym razem dodam troszke kawy rozpuszczalnej bo czarnej lepiej nie :D heh i zobaczymy najwyzej lysa bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam swojego nicku
dziewczyny jeszcze jedno pytanie który testosteron powinno sie oznaczać wolny czy całkowity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Dziękuję Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. I za te wywody nieprzeczytane też :) Chciałam Was zapytać jeszcze co robicie z jasnymi włoskami na.. dekolcie? Ja je zrobiam ze dwa razy plastrami z woskiem ale obawiam sie że to nie był najlepszy pomysł... Ps. Zamęcze Was ale dopiero zaczęłam i muszę się "wypisać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chile, :-) ja nic nie robie.. dekolt mam gladki, troszke pogorszyla sie sytuacja wokol piersi.. ale tez nic nie robie z tym, bo nie ma potrzeby - mam rzadki meszek, jakby delikatnie zciemnial ostatnio i wydluzyl sie, jednak nie ruszam go.. jest on tylko na czesci nieopalonej :-) aha, czasami rosna wokol brodawek pojedyncze dlugie i czarne i te wo wyrywam, ale jest ich bardzo malo, wiec nie łamie sie tym.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
To fajnie sie masz, ja mam całą kupę czarnych włosów wokół sutków -usuwam oczywiście, nie wiem tylko co zrobić z tymi jaśniejszymi bo są na całej klacie i je widać:( Ciężki ten mój przypadek ech.. Ale powoli zaakceptowuję siebie, od kiedy nie mam chopaka nie przejmuję się tym wszystkim, zawsze byłam z kimś a teraz sama i nawet i z tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile, zdaje mi sie ze Ty pisalas, ze zazywalas palme (Sterko). Zauwazywas jakies roznice dotyczace wlosow na glowie? Wzmocnily sie? Przestaly wypadac (jesli w ogole wczesniej wypadaly)? Cera? Acne? Ja slyszalam, ze na acne jest dobra wierzbownica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Tak, brałam sterko i soyfem. Taj jak pisałam czułam się świetnie, włoski rosły nieco wolniej, wypadnie włosów i przetłuszczanie też się zmniejszyło - tzn nie zwracałam na to uwagi w tym okresie czyli wydaje mi się że po prostu się unormowało. Tylko ze brałam tego dość dużo i wychodziło drogo, teraz znalazłam Prosterbe -dwa razy więcej kapsułek za taką samą cenę i w takim samym stężeniu. Czytałąm gdzieś że przy kuracji palmą trzeba też przyjmować estrogeny - stąd wyciąg z soi. Wogóle to pomysł wcieliłam w czyn po przeczytaniu tego artykułu na stronce dla zmieniających płeć :) Wiem że to trochę desperackie, trudno, trzeba spróbować wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest ciekawy artykul o fitosterolach.. szczegolnie koncowka: Zespół naukowy Ośrodka Badawczo-Rozwojowego LNB Poland prowadzi szerokie badania nad wpływem fitosteroli na wzrost, rozwój i żywotność zwierząt, a także przyrost masy mięśniowej. Do tej pory nie zaobserwowano skutków ubocznych podczas podawania fitosteroli. Zalecana, optymalna dawka fitosteroli to 3-5 mg na kg masy ciała. Wyższe dawki fitosteroli działają silniej estrogennie, antyandrogennie i w ten sposób blokują biologiczny wpływ androgenów na komórki. Fitosterole w dawce ponad 6 mg/kg masy ciała hamują androgenny wpływ męskich horomonów sterydowych. Obecnie są w sprzedaży nowoczesne formy preparatów fitosterolowych (np. stosowanych w chorobach gruczołu krokowego). Niestety ich jakość i zawartość substancji czynnej nie zawsze jest zadawalająca. Istotne jest bowiem pochodzenie fitosterolu, sposób jego przerobu, stabilizacji i co najważniejsze - rzeczywista dawka. Stąd też spotykamy się z rozmaitymi opiniami co do ich skuteczności terapeutycznej. Niewątpliwie jednak fitosterole należą do substancji aktywnych biochemicznie i farmakologicznie i przy uwzględnianiu oraz przestrzeganiu wyżej wymienionych czynników i okoliczności przyniosą oczekiwane efekty. Do łatwo dostępnych surowców bogatych w przyswajalne fitosterole należą: wierzbówka, wierzbownica, kozieradka, czarnuszka, soja, korzeń pokrzywy, nasiona dyni, olej z dyni, olej lniany, olej sezamowy, olej winogronowy, olej czarnuszkowy, olej ogórecznikowy, kwiatostan sosny, kwiatostany i pędy olchy, kwiatostany grabu, łupiny fasoli, pędy i kwiaty jesionu, kwiaty i pędy morwy, pędy i kwiaty głogu, kwiaty i pędy jarzębiny, pędy i kwiaty buku, korzeń i ziele babki większej i lancetowatej i in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Czytałam gdzieś na forum że dziewczyna sprowadziła sobie skądśtam suszoną palmę taką do zaparzania. Chyba z zagranicy, w sklepie herbapolu dowiedziałam się że palmę już całkowicie wycofano do aptek. Zastanawia mnie dlaczego... Dzięki za linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam link w ktorym sa podane metody jak "leczyc lysienie" zarowno dla mezczyz jaki kobiet, moze ktoraz z was juz go widziala no ale wkleje go tu ;) http://www.nanogen.pl/jak_leczyc_lysienie.html ja tez mam na dekoldzie wloski, juz nie meszek bo mi sciemnialy i zwlam to na okres dojrzewania heh :D i nie ruszam tego narazie, a te w okolo sutkow wyrywam pincetka, ale tylko te najbardziej widoczne ;) szukalam o tej palmie sabanowej i ona ma takie samo (podobno) dzialanie co wierzbownica a jeszcze slyszalam o korzeniu pokrzywy, ktore ma tez takie samo dzialanie wiec bedzie trzeba poszukac w sklepach z ziolami albo aptekach, tylko ze czesto wystepuja skutki uboczne brania palmy czy tez ziol o podobnym dzialniu np. dziwczynom zaczely wypadac wlosy nan glowie. No ale nie wiem moze tez dlatego palme wycofano. Ja najlepiej zaczne od dobrej firmy herbaty mietowej nie ma jakis tam strasznych skutkow ubocznych a moze pomoc, tylko musze poszukac jakiejs naprawde dobrej. Strasznie duze jest tych ziolek i zastanawia mnie fakt dlaczego to my musimy wszystko na wlasna reke szukac. Ida do endo liczysz ze ci pomoze a tu nic, radz sobie sama ehh Jest duzo forum poswieconym hirsowi czy tez ziolokom na hirsa, szkoda tylko, ze nie wszystkie sa ot tak dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
ten balsam ktorego uzywam to Live Clean spojrzalam w necie ale znalazlam tylko ta strone co Ty constance znalazlas tam nie widzialam tego co ja uzywam ale tak to ta firma sen o telocapilu hahahahahahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko i do tego balsamu dodajesz telocapil tak? znalazlam te kosmetyki z tej firmy i one sa eco tyle ze po ang stronka heh a ja to nie bardzo z ang :D i jak bym to zamowila?! heh :D musze poszukac jakis zamiennikow na polskim rynku, napewno jakies sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
on am gliceryne tyle ze na dalekim miejscu wiec spoko nie jest zly , ale poszukalam i sluchajcie bardzo dobry maja sklad kosmetyki z serii Ziaja Med one sa dostepne w aptekach tylko, super sklad bez barwnikow bez zlych substancjii itd i bardzo tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
spox :) poczytalam i naprawde maja rewelacyjny sklad sama sie obkupie jak przyjade do Polski :D przy takim skladzie na pewno telocapil zadziala :) zreszta poczytalam i nawet maja super kremy do twarzy pod oczy itd itd :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×