Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Gość emilia łyszkowice
na cere polecam inneov niedoskonałości d tox mam trądzik na policzkach tylko i świetnie sie sprawdza jestem w trakcie 3 opakowania a zamierzam 5 zużyc jak ktoś ma silny lepiej niech caly rok bierze do tego biore tez merz special :-) vichy kosztuje 90 zl na 20 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam to cudo http://naturalnie24.pl/sklep,7,124,beauty_formula__formula_piekna- jest to preparat na włosy skórę i paznokcie. w składzie ma różne potrzebne mikroelementy, witaminy i wyciągi z ziół, czyli wszystko to co potrzebujemy, żeby ładnie wyglądać. Ja to stosowałam na wypadające włosy i wzmocnienie paznokci. Pomogło, ale trzeba trochę poczekać na efekty, w sumie jak we wszytkim, nie ma nic odrazu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
Visaxinum na trądzik ,naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellwirka3
Ja chyba teraz po 3mc kuracji Collagenem Noble Health spokojnie powiedziec ze jest to jeden z lepszych suplementów jesli chodzi własnie o działanie na cere, włosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkkarska
To spróbuj teraz jeszcze zaczać przyjmować równolegle z Grape seed extract dla jeszcze lepszych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estoskowska
Czasami sie własnie zastanawiam nad taka suplementacją tylko jest ich tak dużo na rynku ze nie wiadomo co wybrac. Wiec chyba na ten ostatni o którym piszecie bedzie jednak takim moim przełamaniem i chętnie spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliiu45
Ja sama powiem szczerze ze mam wielką ochotę przeprowadzić sobie taka kuracje, zwłaszcza ze tak naprawde teraz trudno tez o zdrowe warzywa i owoce zeby w taki sposób zadbac o piekno swojej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doggmana
Ale kusicie, tak kusiłyscie ze wreszcie sama sie skusilam na taki suplement. Włansie mija 2 tydzień kiedy zaczełam przyjmować Collagen NH. Mam nadzieje ze efekty na wiosnę naprawdę beda rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkowa333
A ile kosztuje taka 3mc kuracja tym Collagenem i kiedy sa widoczne pierwsze efekty jesli chodzi o ujędrnienie naszej skóry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mana80
L'biotica Włosy&Paznokcie. Działa i na włosy i na paznokcie. Stosowałam przez 3 miesiące i widziałam dużą różnicę. Paznokcie zrobiły się twarde, nie rozdwajały się i nie łamały bez powodu. Włosy przestały nadmiernie mi wypadać, widocznie się wzmocniły i poprawiły z wyglądu (bardziej błyszczały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja03
ja polecam suplementy ze strony vitatabs.pl. Moim zdaniem jest bardzo dobry na skóre i paznokcie Biocynkosel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjs
ja proponuje suplementy ze strony vitatabs.pl - jest tam taki suplement jak biocynkosel na włosy i paznokcie. Moim zdaniem najlepszy i ma aż 120 tabletek w jednym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futka
Od dwóch miesięcy stosuję preparat Bio Silica i mogę powiedzieć, że jest to najlepszy z dostępnych na naszym rynku suplementów diety na skórę, piękne włosy i paznokcie. Nigdy nie byłam przekonana do tego typu suplementów, gdyż nigdy nie dawały mi zadowalających efektów, ale Bio Silica jest naprawdę inna. Już po miesiącu widziałam zdecydowaną poprawę wyglądu mojej skóry. Cera była promienna, zdrowa i pełna blasku. Włosy stały się bardziej puszyste i lśniące, a paznokcie przestały się łamać i rozdwajać. Ten preparat to po prostu najlepszy balsam dla urody, zamknięty w małej tabletce. Ma tak dobrze dobrane składki, że szybko zobaczycie efekty kuracji. Oprócz ekstraktu ze skrzypu polnego i pokrzywy, zawiera L- metioninę, cystynę, cynk i miedź oraz mnóstwo niezbędnych dla naszej urody witamin m.in. witaminy A, E, B6, biotynę czy kwas foliowy. Żadna odżywka czy balsam nie dadzą tego, co ten preparat, który działa od wewnątrz naszego organizmu. A oto własnie chodzi. Naprawdę gorąco polecam ten suplement. Bio Silica jest najlepsza i najbardziej skuteczna, a efekty błyskawiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KisiaD5636
Korzystaliście z leku o nazwie Humavit Kolagen? Bo wyszukiwałam opinii na temat tego leku i nic nie mogę znaleźć. Możecie coś napisać mi o tym leku? Jest sens go kupować, słyszeliście o zamiennikach? Na tej stronie zanalazłam trochę informacji o Humavit Kolagen: http://www.listalekow.pl/humavit-kolagen/ - myślicie, że można się tym sugerować? Nie chciałabym się przejechać i zmarnować bezsensownie kaskę, dlatego pytam Was. Dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuska
Na paznokcie super wpływa odżywka new nails. Nigdy jakoś tam szczególnie nie dbałam na paznokcie, po czasie miałam efekt w postaci paznokci, które wyglądały dramatycznie. Jak jest teraz? Duża poprawa, twarde i zdrowe paznokcie. Na szczęście z włosami nie mam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś znalazłam inf. na temat lukrecj (koszt ok 3zł) pół szklanki wody gotujemy z 1 łyżeczką lukrecji ok 10 min jak wystygnie przecedzamy i gotowe. Powiem że mój syn po 4 dniach miał cepszą cerę o 80%.Naprawdę rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc321
pani podawała synowi napar doustnie,czy smarowała ? i na co pomagało pryszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długo trzeba ten preparat brać żeby był efekt? Po ciąży mi strasznie włosy zmarniały :( mam imprezę niedługo ważną w rodzinie i chcę jakoś je odratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarka88
Ja polecam tabletki L'biotica, na stronie producenta jest dokładny skład, w każdym razie działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazaa
Przeczytałam, że Bio Silica zawiera największą na rynku zawartość skrzypu polnego, stąd też ta skuteczność, ja w sumie po dwóch miesiącach widziałam efekty. Ale włosy i paznokcie były na prawdę w złej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a którą wersję bio siliki bierzesz?, widziałam na ich stronce że jest jeszcze wersja max, sporo ma skrzypu i nie jest droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Vitapil odkąd zakupiłam go na stronie apteki czerwonej włosy wypadają mniej, a paznokcie się nie łamią polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazaa
Bardzo dobra jest właśnie bio silica max, witamina A, cynk oraz witaminy z grupy B pomagają zachować zdrową skórę. Cynk dodatkowo pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie. Cystyna jest budulcem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielinkas
Cudów nie odkryję - odżywka new nails, stosowana systematycznie, diametralna odmiana, paznokcie twarde, ładne i zdrowe, takie jak lubię - i co najważniejsze, nic złego się na nich nie pojawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona69_ds
Moja mam od lat łyka tabletki kolagenowe i naprawde działają.Ja sama zauważyłam róznice w wyglądzie skóry ,włosów i paznokci po 2 miesiącach łykania .Na allegro znalazłam taniego sprzedawce czystego kolagenu z ryb morskich kosmetyki_ck i tam tylko kupuje.W necie jest pełno ofert ale ceny kosmos.Ten mam sprawdzony i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×