Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość hoooligan
tym bardziej, że nie ma śmiałości po prostu wybuchnąć powiedzieć ,,nie i ch**", dziękuje dobranoc koniec imprezy :) !!!!! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna12
dziękuję za wsparcie, właśnie wykonałam pierwszy krok, rozmowa z mamą, powiedziałam, że nie chcę następnym razem, spokojnie i bez emocji, chyba pierwszy raz tak powiedziałam, to dzięki wam, a mama powiedziała, że sama się zastanawiała nad tym już, tylko czekała na moje słowa, bo ja tak się zgadzałam zawsze i nic nie mówiłam, więc teraz chyba będzie już dobrze, a mama myślała, że w takiej fryzurze jest mi wygodnie teraz powiedziała, że jak nie chcę to będziemy zapuszczać i już jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooligan
no i ok :), tylko na początku będziesz miała taki okres przejściowy zanim włosy odrosną z tej fryzury, to moze nie będzie zbyt atrakcyjnie wyglądało, ale jakies spinki wsuwane itp tymczasowo na ten czas przeistaczania się w dłuzsze włosy z tych, sprawe załatwią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
W końcu coś się zmieniło w tej sprawie, bo ja wiedziałam właśnie że przez to uleganie tak jest że jej mama myśli że ona tego chce, a teraz jest ok ;D. Tak samo jak stres przy podejsciu pierwszym razem do chłopaka czy dziwczyny( w przypadku chłopców) do którego\której sie coś czuje to taka blokada wewnętrzna, stres przed reakcją drugiej osoby, której nijak nie chcemy skrzywdzić, ale nie możemy tacy być( lękliwi bo to nic nie daje a sama dobrze to wiem, po sytuacjach koleżanek w związku z chlopcami , też im pomagałam xD). Co do przejściowego stanu włosów, to zależy od aktualnej długości i rodzaju wykonanej fryzury xD. Np pomimo optycznej takiej samej długości włosów zakładając np jakieś pazurki i np boba to długość niby to brody, ale teraz już rosnąć będą inaczej, a wszystko zależy od rzeczywistej różnicy pomiędzy długością włosów z tyłu w stosunku do długości włosów na karku czy jakoś tak i sposobu ostrzyżenia, ale ja tam się mniej od mojego zayebistego chłopaka na tym znam xD.Ja mam troche taki właśnie diabelski charakterek więc może dlatego zawsze dostaje co chce xp. Martyna12 trzymaj się więc powodzenia przy tej 2-3 letniej metamorfozie w długowłosą xD. Po roku juz będziesz miała tak do łopatek jeżeli obecnie masz do brody czy podobną długść, bo twoja mama chyba któcej nie potrafi strzyc, chyba że ma jakąś wąską specjalizację we fryzjerstwie lub jest samoukiem xD. Pozdrówka i do usłyszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb11111
jeśli ktoś zadał sobie trudu, aby przeczytać ten wątek to powinien zauważyć, że posty "martynki" to tylko marna prowokacja. śmiesznie czytać jak się dajecie wkręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
mb i tym razem pięc 1. Jeżeli to była twoja prowokacja to muszę pryznać że marnie Ci to wyszło. I musze przyznać że jesteś bardzo dziecinny\a , przykro ale nie znam twojej płci ;D , skoro ty takie coś wymyśliłeś lub i nie. Swoja drogą niby troche dziwnie było podejrzane takie pisanie młodej dziewczyny na forum i to tym ciekawe z jakiej racji może to była jakaś osoba co potrzebowała pomocy albo Twój głupi żart. Nie obchodzi mnie to co to było ale powiem wprost , pomagam każdej co nie chce byc strzyzona a ty jak to wymysliłes\as to jesteś totalnym debilem\debilką, bo w takim razie jak to twoja sprawka to wolałabym nigdy w swoim życiu takich dorosłych dzieciaków jak Ty nie spotykać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Poza tym mb i coś tam posłuchaj . Mam dosyć juz Twych zenujących wpisów. Na świecie jest tyle zapałek po 10 groszy od pudełka że już siebie nie muszisz dorzucac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długa...
zrobiły się modne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Ale co się zrobiło modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb 11111
dziewczyno, opanuj się. To, że gołym okiem widać, że to prowokacja nie oznacza, że moja. Poza tym skąd taki pomysł wytrzasnęłaś? i jakie zapałki? nie łapię o co ty wypisujesz i co mi przypisujesz, ale dokonaj analizy tego co jest napisane w tym wątku, a później przypisz do kogoś oskarżenie, być może będzie bardziej prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sredniowłosa
Dziewczyny, spokojnie. W tym przypadku zgadzam sie z mb, wpisy Martyny rzeczywiście są podejrzane. Do 13 września wynikało z nich, że te postrzyżyny to kategoryczny nakaz matki, który został "wydany" wybec jakiegoś (zakładam, że cichutkiego) protestu i w tym duchu była moja opinia z 18 września. Natomiast wpis Martyny z 19 września temu zaprzecza, okazuje się że matka robiła to w "dobrej wierze", myślała, że uszczęśliwia córkę. Wpisy Martyny sa ewidentnie niespójne i myślę, że nie nie jest to jedyna prowokacja na tym "wspaniałym" topiku, np. te opowieści o obcinaniu włosów w opaskach na oczach. Rany, czy nie prościej załonić lustro lub w warunkach domowych wogóle przed nim nie siadać? Poco ludzie wypisują takie głupoty? No, cóż niektórym przydałby się dobry psycholog. Długowłosa, mnie nie zależy na kontaktach z Adamem (wręcz przeciwnie) natomiast chciałabym, żeby na łamach tego topiku, publicznie i transpaterntnie wytłumaczył się z bzdur, które pisał przez pięć lat. Niemniej dzięki Ci za to, że chciałaś mi pomóc. Odkryłam ten topik szukając w googlach zdjęcia lub rysunku męskiej fryzury pierwsze polskiej subkultury (bikiniarzy) tzw. plerezy. Zdjęcia nie znalazłam, a od tego topiku nie moge się jakoś uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradzikowa25
przeltuszczajace sie wlosy-krotkie latwiej codziennie myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dłogowłosa_17
Nie czytałam tego i nawet nie wnioskowałam tego co piszesz o 18 i 19 września. Jeżeli jest jak piszesz to wynikałoby że ta matka ma więcej wspólnego z Adamem niż przypuszałam (do 18 września). Nie wiem kto robi takie durne prowokacje ale to już jest przegięcie o ile to jest prowokacja, bo ja tam się nie znam, jak ktoś chce to pomagam i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
Oj, że pomagasz jak tylko możesz to widać, Długowłosa siedemnastko, po całokształcie Twojej korespondencji. I pewnie nie raz za to dostaniesz klapsy, takie jest życie , niestety. Ale niech Cię to nie zniechęca, pozostań rogatą duszyczką o złotym serduchu, bo to jest naprawdę ładne. Wpadłam zobaczyć, czy pojawił się Adam, ale oczywiście nie ma go. Czyżby brak odwagi? No nic, teraz wyjeżdżam na tydzień, może po powrocie uda mi się z nim pogadać na tych łamach. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Adam się raczej tu nie zjawi , bo juz zapomniał, chyba ze mu sie wysle link i napisze zeby odwiedził ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieWlosy
hej, postanowiłem coś napisać. Troszkę może w obronie pana adama. Istnieje coś takeigo jak fetysz włosów. I jest spora grupa ludzi (ja do niech należę) którzy poprostu podniecają się tym. Ścinanie, golenie, drastyczna zmiana fryzury (zazwyczaj jest to na krótko lub jakaś grzywka). Wiec takie opowiadania, ogladanie filmików poprostu sprawia nam przyjemność i podniecenie. Jeśli mogę zaproponować większą lekture to mamy np swoje forum: www . hvids . net / forum / czy też strony dedykowane: www . hvidstube . net tu można np kupić filmy i to za grube pieniądze: store . haircuttingfun . com -- to tylko przykład takich stron jest weicej... na youyube również jest pełno materiałów, wystarczy wpisac np haircut albo headshave mamy tysiace filmików. no i na koniec powiedzcie czy ta dziewczyna nie jest gorąca : www . youtube . com / watch?v=Ai37yKHyPVM ?? Pozdrawiam wszystkich miłosników zabawy z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Nie da się zobaczyć filmiku ale zapewne to nie zdjęcie tylko filmik o jakimś drastycznym goleniu więc powiem wprost. Czy jest gorąca? ( nie wiem czy 36,6 to gorąco) Czy jest sexy? Przed strzyżeniem tak po już nie. Wiem że niektóre macie fetysz jak długowłosą ktoś jedzie maszynką A mnie znowu podniecają długie długie i jeszcze raz długie włosyxD ( może ze mnie fetyszystka długich włosów) . Nie będę oglądać jak długowłosa zamyka oczy na fotelu fryzjerskim i przechyla głowę w stronę maszynki albo jak ktoś jej sam wygala tył przy reszcie długich. Może i jest coś w tym mistycznego i podniecającego ale jakbym miała wybierać pomiędzy "orgazmem strzyżenia, boskimi odczuciami a potem 5 lat ogolona latać to wolę pozostać długowłosą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasadorka_Denique
Jednym z powodów niech będzie akcja "Daj włos" Fundacji Rak'n'Roll. Zmieniając swój wygląd można zrobić coś dobrego dla innych! Przekazanie Fundacji ściętych włosów, pozwoli na zrobienie naturalnych peruk dla kobiet poddających się chemioterapii. Nasze salony piękności Denique przyłączyły się do tej akcji :-) Zatem zapraszamy do naszych salonów na strzyżenie w ramach akcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
O tej akcji było już głośno.Tu chodzi o przekazanie ściętych włosów a nie o specjalnie strzyżenie z tej okazji. Nie zamierzam się strzyc , bym ja była łysa a ktoś nosił moje włosy na głowie. Bóg tak zrobił, że jedne mają długie a inne po chemioterapi nie mają. Ich decyzja. Co moje najcenniejsze na pewno nie oddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Widzę, że nikt juz nie komentuje. Skoro ta akcja to Rakn roll czy jakoś tak to niech rockowcy długowłosi oddają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugowlosa 17, ale poplynelas, chemioterapia to ich wybor... no oczywiscie ze ich wybor, ale jaka jest alternatywa? wybor w tym przypadku oznacza wlosy lub smierc, rozumiem ze Ty wybralabys smierc? Bardzo niestosowny komentarz, bardzo... Z akcja mozesz sie zgadzac lub nie, Twoje prawo, ale takie slowa moga byc przykre dla dziewczyn/ kobiet, ktore sa chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej klasie liceum ,miałam długie włosy, idąc do fryzjera myślałam o tym,żeby je tylko podciąć, niestety fryzjerka zaproponowała mi boba. przez cały dzień potem płakałam i ciągle chodziłam w związanych włosach. na szczęscie włoski już odrosły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
(bald)issima moja pomyłka ale edytować postu nie mogę. Chodziło o to, że Bóg tak zrobił i ja nic na to nie poradzę. Zamiast ich wybór miałobyć jego wybór ale to nic. Chodziło o to że jedne mają inne nie, ale to nie znaczy że mam się ostrzyć by miały peruki, tylko bym polemizowala z tą informacją o tym że ta akcja dotyczy specjalnie strzyżenia z tej okazji. Jeżeli włosy są juz obcięte to jak najbardziej należałoby je wtedy oddać ale nie się specjalnie strzyc dlatego. Moja pomyłka mogła wynikać też z mojej złości wtedy ;D Pozdrówka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Brawo iwona20x ładne włosy ;D heh jeszcze ze 2 lata a będą jak moje xD. Jestem mile zaskoczona że jakaś długowłosa też napisała po tak długim czasie przerwy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przywiązuję się do długości włosów i dla mnie to nie trudna decyzja by je ściąć. Podstawa to miec ladne, zdrowe włosy, a nie siano do pasa. Ot co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
A ja mam zdrowe i do pasa, więc nie siano. I nigdy, przenigdy do fryzjera nie pójdę i ot cała moja sprawa z włosami xD.Będę sama o nie dbać, a nie iść do salonu i wyjść rozczarowana, choć nigdy nie byłam u fryzjera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średniowłosa
No, juz wróciłam i chciałam się odnieść do wpisów Długowłosej i Lubie włosy z 25 września. Nie wydaję mi się, żeby Adam zapomniał o tym co rozpętał, moje zaproszenie zresztą było jednoznaczne. Po prostu ten topik ewoluował w nieprzyjaznym dla niego kierunku, dorwali sie do niego normalni ludzie, z którymi nie może się zmierzyć, bo nie ma argumentów. Jest po prostu dezerterem - to jako dodatek do jego innych wątpliwych zalet. Teraz lubie włosy: ja przecież doskonale rozumiem, że Adam jest fetysztstą, nie mam mu tego za złe, taki sie urodził, mogę mu co najwyżej współczuć, że nie potrafi osiągnąć spełnienia w normalny sposób (co polecam), ale ok, w porządku. Ale jak został rozszyfrowany już na pierwszej stronie tego wspaniałego topiku, zapierał sie bardzo po chamsku, że jest normalny i to już jest cholernie brzydkie Niech powie uczciwie: dziewczyny, podnieca mnie obcinanie włosów, piszcie do mnie do tym, bo (ujmę ordynarnie) "robicie mi wtedy dobrze". Ale on wie, że żadna normalna dziewczyna wtedy by się nie odezwała. Więc dorabia do tego ideologiczną kłamliwą otoczkę, obraża ludzi takich jak np ja, czy mój mąż i manipuluje dziewczynami przez 5 lat. Oczywiście nie jest to sprawa życia i śmierci, ale przyznaję, że nóż mi sie w kieszeni otworzył jak to wszystko przeczytałam. Co do włosów oddawanych osobom po chemioterapii: temat przerabiany niedawno, jeżeli któraś ma obciety warkocz, to radzę go oddać. Poczujecie sie wtedy strasznie fajnie, ja gdzieś swój miałam, taki z przed 10 lat, musze puszukać, może u mojej mamy, ona przechwuje takie santymentalne gadżety, jak znajdę to też oddam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Cieszę się, że w końcu napisałaś sredniowłosa bo miałam 100 razy dosyć Tych co mnie tu obrazają(nie dosłownie ale w przenośni) aż tak że wybuchłam. Po prostu kilkoro ludzi jak Adam mnie chciało rozbroić xD .Pisali że długie włosy są jak siano itp. i że mają podnietę jak strzygą. Powiem tak. Im łatwo, bo mogą przeżyć to setki razy miesięcznie jak strzyga długowłosą. Natomiast biedne długowłose(zapewne teraz już krótkowłose) objęte ta niby pasją, moga zrobić to raz na jakieś 5 lat. I co długo - krótkowłose. Czy nie spada wam podniecenie po dokonaniu się ścięcia. Czy warto wam tak długo hodowane włosy dać na stratę by przeżyć 3 sekundowy orgazm i 10 minutową podnietę( przeciętny czas ogolenia)?.Nie wiem czy warto ale mój chłopak chciałby wam pomóc więc może uda mu się wymyślić to magiczne cudo co przedłuża włosy w o wiele krótkim czasie(naturalne) nie wiem jak i co. Wtedy będziecie mogły to codziennie przeżywać i fetyszyści na tym zarobią i krótkowłose bo będą mogły być długowłose. Ale to wszystko zabije to całe piękno jakim jest po przeciwnych stronach balustrady z jednej strony długi czas hodowania i przyzwyzajenie do swoich długich włosów( mówie min o sobie) oraz zabije to siłę przezywania(intensywność) uczucia strzyżenia z długowłosej na krotkowłosą, gdy będzie to powszechna praktyka. Więc jakby mu sie udało, czego mu życzę xD to długowłose będą długowłose a krótkowłose krótkowłose. Ból po pomyłce fryzjera nie będzie taki duży ale i fetyszyści będą mieli lepiej. To by zażegnało ten jakże duży konflikt toczący się w głowach fetyszystów strzyżenia i długowłosych ;) Piozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Długie były za ciężkie, kark mnie bolał od dźwigania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa_17
Serio śmieszny pomysł ;) A ile to mogą ważyć. W zależności od długości tak od połowy pleców do pasa przy około 170 - 180 cm wzrostu to ważą do maks 50 - 100g co przy wadze głowy tak do 2000g jest śmieszne ;p. Mnie tam kark nie boli( no być może to rekompensuje średnia pojemność mózgu więc i waga tak by było śmieszniej) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×