Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość blondyna_
do pana z młodzieży wszechpolskiej czy czegoś innego: przeczysz sam sobie. Czy chcesz porozmwiać o swoim problemie z topikiem który Ci się nie podoba? w prawum górnym rogu ekranu jest taki krzyżyk. naciśnij i będzie po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja WodzichD
człowieku jakim cudem skonczyłes szkołe haha błedy robisz nie ludzkie...napewno nie jestes fryzjerem!!!idz lepiej na ginekologa moze załozysz nowa stronke bez sensu jak ta amianowicie "wrkoczyki tam gdzie słonce nie dochodzi"haha ale z ciebie ciota i frajer bij szumowino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza R.
ja przez dlugi czas nosilam wlosy do pasa az w koncu obcielam do brody. teraz mam juz do ramion i na razie nie scinam,ale byc moze niedlugo cos mnie najdzie ;P chciaialbym jednak poruszyc nieco inny temat zwiazany z wlosami. zauwazylam,ze w ciagu ostatnich kilku lat kazdy fryzjer wmawia pannom,ze najlepiej wygladaja wycieniowane wlosy. osobiscie nic nie mam do wystrzepionych fryzurek,lecz denerwuje mnie fakt,ze wszystkie panny wygladaja praktycznie tak samo...niezaleznie czy dlugie czy krotkie,wlosy sa bardzo wystrzepione,maja dziesiec roznych dlugosci i standardowo wystopniowana grzywke na bok,albo hit ostatnich dwoch lat-rowna grzywe"od gara". naprawde nie chce nikogo urazic,ale nie moge pojac dlaczego ludzie dziwnie patrza na dziewczyny,ktore chca miec na glowie CO INNEGO niz 99% spoleczenstwa. ja tam nigdy nie gonilam za moda i lubie swoje rowne wlosy,mimo,ze uchodza za"nudne"i niemodne. ciekawe jakie jest wasze zdanie na ten temat-zarowno obecnych tu fryzjerow jak i klientek. :-)pozdrawiam,natasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASTERofPUPPETS
ja wolę kobiety z krótkimi włosami - no i ostatnio zauważyłem, że coraz więcej jest przynajmniej lekko podgolonych karków - albo asymetrycznych fryzur - takie podobają mi się najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam proste i rowne
ja wlasnie na przekor wszystkim nosze dlugie wlosy do pol plecow i scinam sobie na rowno ,zadnych pazorkow mam taki ala chelm ale lubie moje wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza R.
mnie podobaja sie zarowno dlugie jak i krotkie. jednak niektorym dziewczynom niezbyt pasuja krotkie wlosy. np.osoby z okragla twarza lepiej wygladaja z dluzszymi,bo wtedy wlosy optycznie wydluzaja twarz. tak samo nie wszystkim kobietom pasuja dlugie wlosy. dziewczyny z bardzo pociagla twarza z dlugimi wlosami wygladaja powaznie,a twarz sprawia wrazenie konskiej. nie jestem niestety ekspertka w dziedzinie fryzjerstwa,ale uwazam,ze fryzura powinna zaslaniac mankamenty urody,a odslaniac jej atuty. dlatego negatywnie dziala na mnie tzw.uliczna moda,"dzieki ktorej"wiekszosc kobiet malpuje po sobie fryzury lub wzoruje sie na panienkach z kolorowych czasopism. mnie najlepiej pasuja wlosy sredniej dlugosci,gdyz mam dosyc pociagla twarz i do tego wystajace kosci policzkowe. poza tym mam proste jak druty naturalne blond wlosy, ktore mimo,ze sa geste maja delikatna strukture. z tego powodu jak sa dluzsze -szybko sie niszcza. jesli chodzi o modne pazurki i wystrzepione ciecia to unikam ich wlasnie ze wzgledu na gatunek moich wlosow. jakbym wycieniowala wlosy,wygladalabym jak zmokla kura,gdyz wlosy sprawialyby wrazenie rzadkich. Tak wiec przede wszystkim patrze na swoj ksztalt twarzy i typ wlosa. ostatnio mam ochote na zmiane,lecz nie wiem co moge wykombinowac. moze asymetryczna fryzura-wlosy z przodu do brody(byc moze z prosta grzywka),a z tylu krotko sciete. nie mam jednak konkretnego pomyslu. ;-) pozdrawiam, Natasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Już tak ładnie się wpisywałyście i znowu cisza... Kobietki kochane, nie zapominajcie o moim topiku!! Wpisujcie się!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A !! Zapomniałem. Teraz kilka słów do \" kryminalistka loloolololololo\". Nie wiem czego się naćpałeś ćwoku, ale to nie moja sprawa. Jeśli coś z tlenem jest nie tak to tylko to że twojemu małemu mózgowi najwyraźniej go brak. Nie właź tu imbecylu bo już cię namierzyłem i tak cię załatwię że od spamu i wirusów komp ci padnie (tak jak to uczyniła twoja ostatnia szara komórka) bezmózgu chodzący. Zapisz się do psychiatry oszołomie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaww
byłam wczoraj u fryzjera - ściełam włosy !!! zachowałam jednak 30 cm warkocz, tylko nie wiem po co ;) ciesze się że to zrobiłam bo włosy były troche zaniedbane, proste, "nijakie" ... niestety nie czuję się najlepiej w nowej fryzurze :( mam wysokie czoło i fryzjer zaproponował mi grzywke , zgodziłam się, choć nigdy nie chciałam grzywki, do tego dochodzi problem z układaniem którkich włosów a to mi w ogóle nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaww
dodam ze powodem ścięcia włosów była chęc zmiany :) zmiany na lepsze. zmiana jest ale niekoniecznie taka którą oczekiwałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie z tymi zmianami to tak jest, że najpierw bardzo chcemy bo dotychczasowy wygląd nam się nudzi, a potem czasem żałujemy....jesli o mnie chodzi to każdy zabieg fryzjerski to trauma, mimo że mam siostrę fryzjerkę nie potrafi mi nic doradzić a ja mam dosc eksperymentów...lubię włosy na tyle długie, żebym mogła je swobodnie związać lub spiąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaww, nie łam się. Chodzić i pisać też od razu nie umiałaś. Nauczyłaś się i tak samo nauczysz się układać krótkie włosy. Gratuluję odwagi. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ścięłam
ja miałam włosy prawie do pasa, ściełam po pierwszej klasie liceum tak do brody.... bo miałam ich dość, bo długo schły, bo się niszczyły od suszarki, bo było mi gorąco, bo tak i już.... no klasy maturalenj odrosły mi tak mniej więcej do połowy drogi między łopatkami a pasem... bliżej pasa i na początku studiów ściahałam je do ramion... konkretnei koleżanka ciachałą... potem ścięłam n akrótko i wtedy wyglądałam suuuuper... chociaż jest taki jeden gest (Gilda kto oglądał ten wie) którego brakuje jak sie ma krótkie.... krótkei włosy nie grzeją w szyję, nie trzeba ich co chwila poprawaic i czesać, schną szybko, możn a wyjść z mokrymi i jest ok... odrobina żelu i jużjest fryzura.... wygoda wygoda wygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ścięłam
ściachałam miało byc i sorki za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty przepraszasz za byki?? Ja to sadzę byki za które należą się wszystkim czytelniczkom przeprosiny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaww
dzięki za odpowiedz :) mineło dopiero pare dni, ale zaczynam się przyzwyczajać do nowej fryzury :) i jestem zadowolona z mojego czynu :) a możesz mi cos polecić do układania wlosów, lepsza pianka, żel czy lakier ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza R.
zalezy jak mniej wiecej wyglada twoja fryzura. ja przy wlosach do brody wyczesywalam wlosy po myciu-na szczotke. zwyczajnie nawijalam wlosy na okragla szczotke i suszylam przez chwile suszarka. jezeli masz wlosy"na chlopaka"to wystarczy,ze uzyjesz troche zelu i przygladzisz badz potragasz odpowiednie miejsca.;-) nigdy nie mialam bardzo krotkich wlosow i przyznam,ze najwygodniejsza jest dla mnie srednia dlugosc,przy ktorej w razie lenistwa-moge zwiazac wlosy w krotka kitke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa-
a ja mam długie (do pasa) włosy i jestem z nich zadowolona. Są gęste, proste i zdrowe.Czuję się w nich naprawdę cudownie. Raczej długo się ich nie pozbędę. Chociaż czasem odczuwam pokusę żeby je ściąć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia.bb
adaś a jaki masz znak zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żołądek.
Ja nigdy nie miałam takich naprawdę długich włosów, najdłuższe były w okolicach komunii - tak za łopatki. No i nie obcięłam ich zaraz potem, bo wkurza mnie to rytualne hodowanie, po czym obcinanie na grzyba, jak komunia już przejdzie. Miałam już różne długosci i wiem, ze krótkie włosy to nie dla mnie. Mam włosy gęste, ale cienkie, lejące sie i bardzo miekkie. Jak mam krótkie włosy, to wyglądam jak zmokła kura. Albo muszę nawalic tonę żelu. No i moja twarz i krótkie włosy - to po prostu nie jest udany duet. Zbyt długich włosów też nie moge miec, bo wtedy smetnie wiszą. I po tych wszystkich latach znalazłam to, czego się muszę trzymac - mniej więcej 10 cm za ramiona, z przodu trochę którsze, zeby urozmaicic widok koło twarzy. Tak jest dobrze. Dlatego nie zgodzę sie , że krótkie fryzury są seksowne. Zależy dla kogo. Tak samo sa seksowne jak i długie włosy. Dla kazdego według jego warunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkie włosy są bardzo sexy, ale oczywiście nosząca je kobieta musi w nich i ładnie wyglądać i dobrze się czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia22222222
A ja nie wiem co zrobić. Mam włosy tak do łopatek, z przodu lekko wycieniowane, to wszystko przy okrągłej twarzy. No nie powiem że wyglądam pięknie. Chciałabym ściąć włoski, ale nie wiem jak... mam pytanie do haircuttera, jakiej długości włosy pasują do okrągłych twarzy? Ech, ja mam jeszcze ten problem że każda zmiana jest dla mnie strasznym przeżyciem. Więc zawsze skracałam włosy maxymalnie trochę za ramiona. No i moja mama i mój chłopak zawsze mnie zniechęcają do obcinania włosów. A JA MAM OCHOTĘ NA JAKAŚ RADYKALNĄ ZMIANĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Basiu, jestem z pod znaku bliźniąt. Nie wiem po co Ci ta informacja, ale skoro pytasz... Mia22222, ciut wyżej masz mój adres e-mail. Prześlij mi kilka fotek to odeślę ci kilka symulacji komputerowych.Zobzczysz jak ci będzie w krótkich, dłuższych włosach, z grzywką lub bez niej. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalala1985
Ja całe swoje życie próbuje zapuścić włosy i w końcu dochodzę do takiego momentu, ze mam dosc i scinam na króciutko...Wynika to z tego, ze uwielbiam zmieniac kolor wlosów i wiadomo,że to je niszczy..wiec jak mam podniszczone to scinam. Pamietam kiedys mialam farbowany blond, wlosy do ramion...poszlam do fryzjera, cos mnie trafilo i powiedziala pani- "do odrostow prosze" tym sposobem mialam 0.5 cm fryzurke ktora byla najwygodniejsza jaka mialam!teraz tez chyba cos wyjande krotkiego poniewaz modelowanie wlosow o godzinie 5.30 rano mnie wykancza. Poozdrawiam P.P. Poza tym uwazam,ze kobiety w krótkich włosach wygladaja super seksownie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, moze nie na temat napisze ale mam pytanko. Mianowicie czy istnieja szampony lub pianki koloryzujace, takie ktore daja pozadany kolor, a zmywaja sie po kilku myciach calkowicie? Mam jasne wlosy (rozjasniane) a chce na jakis czas wsciekle czerwone:-). tyle ze chce aby specyfik sie zmyl, i nie wyszlo efektem rozowego koloru. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz krótkie postrzepione fryzurki królują!!!!! są bardzo seksowne....takie jest bynajmniej moje zdanie...miałam długie proste włosy...strasznie mnie wkurzały takie wiszące cienkie strąki....ściełam je na bardzo króciutko wycieniowałam mocno od góry i wygląda o niebo lepiej...(i to nie tylko moje zdanie);) moje włosy sa bardziej puszyste i nie przylegają do głowy...no i wyglądam na dojrzalszą,poważniejszą osobę. Krótkie fryzurki rządzą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjhgfdsss
zawsze zada długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIETKA
a ja uwielbiam krótkie włosy... czuję się w nich jak biblijny Samson....mnie krótkie dają siłę i odwagę....tak jak jemu dłudie włosy dawały....w krótkich jestem pewniejsza siebie......troszke mi teraz odrosły więc jutro zaliczam fryzjera.....pozdrawiam ciepło.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapituza, nie ma szampinów które szybko się zmywają. To jest kit że po kilku myciach masz znowu swój kolor. A ty Nietka masz rację. Wiele dziewczyn które obcieły u mnie swoje baaardzo długie włosy na całkiem krótko mówiły mi to samo. Czuły się wyzwolone, pewniejsze siebie, bardziej zdecydowane i odważne. Poza tym słyszałem wiele komentarzy (nawet facetów którzy z nimi przyszli) że w krótkich włosach wyglądają bardzo kobieco i sexownie. Tak więc to nie prawda że faceci wolą długowłose. Wielu facetów uwielbia jak ich kobiety zmieniają fryzury a zwłaszcza obcinają włosy na krótko, i to wiem bardzo dobrze. A miłośniczki długaśnych włosów wmawiają sobie i innym że noszą swe włosy za pośladki dla facetów, bo oni to lubią. Bzdura!!! Tylko zacofani w ewolucji faceci lubią świtezianki z włosami za tyłek. Normalni faceci lubią jak ich kobiety są zadbane, modne i noszą fryzury i ciuchy na czasie,nie z epoki kamienia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×