Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość do haircuttera
...poza tym ośmieszasz się swoimi wywodami, które brzmią tak jakby od długości włosów zalezała przyszłość narodu a może i świata. Miej trochę dystansu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam poczucie humoru.Czasem aż za duże. A co się tyczy narodu...zdania nie zmienię.Polki są najpiękniejsze na tej planecie. Niektóre ze strachu, lub obawy jak im będzie bez długich włosów trwają w zacofaniu i noszą włosy po kolana,ale cóż, bywa. Mimo że są piękne oszpecają się i ukrywają za gęstwiną włosów, ale prędzej czy później mądrzeją i pozbywają się zbędnej długości. Już nie jedna moja klientka zarzekała się że nigdy,przenigdy nie zetnie swoich długich za pośladki włosów, a za jakiś czas sama przynosiła fotkę z króciutkimi włosami i kazała sobie ściąć tak włosy. Teraz przychodzą i każą się tak strzyc bo jest im ślicznie i czują się fantastycznie. No, ale do takiej decyzji trzeba dojrzeć.Niektóre kobiety do emerytury są jak małe dziewczynki z warkoczami, ale to są extremalne przypadki. Długie włosy są dobre w szkole podstawowej, żeby koledzy mieli za co pociągać..Hii...Hii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********************
hair-cutterze widze ze strasznie cie kreci scinanie dlugich wlosow , mam pytanko: czy moglbys mi podac kilka adresow stron ze zdjeciami, opisami itp. dziewczyn scinajacych swe dlugie wlosy na krotko? pytam bo sama mam dlugie wlosy i zamierzam sie bardzo krotko ostrzyc a chcialabym najpierw zobaczyc jak to wyglada. Moglbys mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol-switezianka
krotkie wypazurkowane zawadiackie fryzurki ? hmm brzmi super. Sama chcialabym sciac troche wlosy (poki co mam je do ramion) ale.. jak kiedys mialam krotsze wlosy to kazdy wykrecal sie w inna strone i w rezultacie albo wygladalam jak strach na wroble, albo musialam prostowac. a wiadomo ze codzienne prostowanie ma swoje skutki... dlatego chyba zostane jedna z pol-zacofanych switezianek, a jak mi wlosy jeszcze urosna to moze bede normalna zacofana switezianka ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do *********************. Chcesz adresy stron z fotkami na których ścinają długie włosy. Proszę bardzo. www.ladies-haircut.net www.haircut.net www.thaihair.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haircutter to fetyszysta
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAnneettkkaa
to jest po prostu wstrętne, ochydne i okropne-jak mozna sie tak oszpecać-bo inaczej tego nazwać sie nie da brrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś prosił o linki do stron z fotkami ze strzyżenia z bardzo długich włosów na króciutko. Mówicie i macie. Ja nie odpowiadam za to co twórca danej strony tam zamieszcza. Pozdrawiam. Haircutter (ponoć fetyszysta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooow no podziwiam te dziewczyny, że sie odważyły na takie cięcia :) Ja zawsze marzyłam, żeby mieć długie włosy, tego lata obcięłam włosy, które miałam długie na wysokości łopatek. Potrzebowałam jakiejś zmiany bo ile można chodzić w takiej samej fryzurze, tym bardziej, że stan moich włosów był straszny: od ciągłego prostowania były cienkie, łamliwe, suche i strasznie mi wypadały. Teraz obcięta jestem na tzw.\"bombkę\" z dłuższymi kosmykami z przodu. Bardzo spodobała mi się ta fryzura i teraz gdy odrosną mi chociaż 3cm idę obciąć. W piątek akurat idę do fryzjera. Tylko chciałabym żeby grzywka mi odrosła, i dlatego muszę ją teraz podciąć w taki sposób, żeby po odrośnięciu nie wyglądała paskudnie. No taka jest moja historia z włosami:) A przypomniała mi się zabawna sytuacja sprzed lat. Miałam jakieś 14-15 lat i włosy mniej więcej do ramion. Poprosiłam mamę, aby podcięła mi końcówki mniej więcej 2 cm. No i tu zaczęła się zabawa. Nie dość, że trwało to bardzo długo to z 2 centymetrów włosy ścięła mi do ucha, tak wyrównywała:) haha teraz się z tego śmieję ale wtedy płakałam chyba z tydzień. Moje hodowane przez długi czas włosy straciły na długości w ciągu godziny. :) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_drobna_brunetka
,,A faceci jak im się świtezianki podobają to niech sobie sami kłaki do kolan zapuszczą i zobaczą jaki to komfort.'' - to mi się spodobało Haircutter. Zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę męczę się już tyle lat z tymi długimi włochami (zwłaszcza w lecie), że najwyższy czas je obciąć. Ostatnio moje życie zmieniło się dość radykalnie i jest to znakomity moment na zewnętrzne tego wyrażenie. Haircutter, postaram się w najbliższym czasie przesłać Ci kilka moich fotek i poprosić Cię o radę. PS: Do osoby, która nazwała mnie infantylną: cieszę się po prostu życiem i z entuzjazmem poznaję świat:). To chyba nie jest takie całkiem złe, prawda? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vel
Miałam długie, dla mnie nawet bardzo długie. Mogłam sobie na nich czasem usiąść... Obciełam. Z dnia, na dzień, tak lekko za uszy. Teraz od trzech, czterech lat mam ścięte na męsko. Troche mnie już to zdnudziło, bo jakos... ciągle tak samo. Zastanawiam się nad warkoczykami albo dredlokami, [oczywiście z włosów syntetycznych, gdyż przy długosci włosa pięć do siedem centymetrów nie ma innej opcji] żeby jakoś przeczekać zapuszczanie, a ponieważ moje włosy się kręcą i teraz mam takie `loczki` co wyglada troche komicznie. Niestety nie jestem pewna jak bedzie mi z takimi włosami. Jest jakas zasada, albo coś w ten deseń, która jakoś pokazuje komu w takich ładnie, a komu nie? I jeszcze jedno. Mam włosy z mojego `drastycznego` cięcia. Mają około 50 cm. Falowane, rude [boskie podobno - -'] Ile mogłabym dostac za takie włosy sprzedając je? Jest jakis warunek sprzedania włosów? Mają być swieżo scięte? Mogą mieć kilka lat? [Dodam, ze zawsze miałam mocne, grybe i geste włosy.] Odpowie mi ktoś? {Za wszystkie ewentualne błedy ortograficzne przepraszam.}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Do VEL:Jeżeli masz takie jakie piszesz powinnaś zapuszczać i nigdy ich już nie ścinać,jeżeli masz takie jak piszesz to muszą być piękne...kręcone...a te na chłopczycę jak wyglądała fryzurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vel
Piękne, jasne. ale taki warkocz sporo waży ; D A jak wyglądały te na chłopczycę? Nie mam zdjęcia, a opisać mi jakos trudno. Ale dopadłam skanera, i mam kosmyk z tych obciętych. Wyslę ma maila, jeśli ktoś sobie życzy. W miare mozliwości, błagam odpowiedzcie mi na to wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałem w mailu do ciebie Vel, włosy możesz spieniężyć na Kruczej o ile mieszkasz w Warszawie. Fajnie tak sobie usiąść i poczytać wasze wpisy. Piszcie ile się tylko da!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vel
Wybacz, ale nie mogę na maila odpisać. Coś się msci w tej skrzynce, chcąc mnie możliwości odpisania pozbawić. Pf. Niestety, nie mieszkam w Warszawie. A w moim `miescie` włosów o innym kolorze niż platynowy bl`ą`d sprzedać się nie da. [Mściwa skrzyynka, wr.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że nie dasz za wygraną i się odezwiesz na mojej poczcie. Możesz też pisać na GG.6284203 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochankaduzego
Ja długie włosymiałam od dziecka :) Zawsze zapuszczałam..niewiem dla czego ;PP Pierwszy raz ściełam je 2 tygodnie temu :) Ostatnio bardzo niszczyłam swoje włosy...farbowanie,prostownica,lokówka i inne. 2 tygodnie temu poszłam podciąć końcówki.Fryzjerka powiedziała ,że trzeba będzie ściąć troche więcej niż same końcówki.Poprosiłam ją ,żeby zaznaczyłi mi ręką na plecach dokąd sięgać będą włosy.poczułam jej dłon w okolicach ramion... Wystraszyłam się nieco ale lepsze to niż chodzic ze zniszczonymi kłakami. Fryzjerka momentalnie umyła mi włosy i zaczeła scinanie.w lustrze widziałam jak trzyma moje włosy sięgające połowy pleco i obcina parę centymetrów za ramionami.....Po chwili jeden pukiel moich włosów wylądował na pelerynce a za nim każdy następny. Fryzurka podobała mi się..czułam się świeżo i jakoś tak inaczej... Ale w domu pomyślałam raz kozie śmierć. rano poszłam do najbliższego fryzjera i zgoliłam się na 7 mm :D Fryzjerka chyba z 15 razy pytała mnie czy napewno chcę ściąć włosy. za kolejną moją potwierdzającą odpowiedzią wyjeła masyznkę i zaczeła cięcie :) Bosskie było to uczucie :) Taki hmm trudne do opisania ale naprawdę świetne! Gdy fryzjerka już prawie skończyła troche zachcialo mi się płakać ale fryzurka podobała mi się :) Ale włosy zapuszczam teraz: Nie ma to jak długi warkocz..dlugie wlosy sa gorsze ale i do krotkich nic nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to mi się podoba. Szacuneczek dla odważnej kobietki. Po takim strzyżeniu przynajmniej wiesz o czym piszesz. Najbardziej śmieszą mnie wpisy krytykujące krótkie włosy i w ogóle temat mojego topiku, a podpis brzmi np.\"długowłosa\". Pozdrawiam. Haircutter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Haircutter chce sie obciac. brakuje mi tylko takiego fryzjera jak ty, ktory pomoglby mi w ostatecznym podjeciu decyzji. masz gdzies salon? choroba moze pisales o tym na wczesniejszych stronach, jednak nie mam czasu wszystkiego czytac. myslisz ze krotka fryzura dodala by mi kilka lat? wygladam ciagle na 18cie a ze wzgledu na moja prace chcialabym wygladac powazniej. latwiej wtedy o zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wyżej masz mój adres e-mail. prześlij mi kilka fotek. powiem ci czy w krótkich będzie OK. zrobię symulacją na kompie i odeślę ci kilka sugesti (ty w nowej fryzurze). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK.Maćku. Będę kierował do ciebie klientki które ostrzygę. Do tej pory wysyłałem ze ściętymi warkoczami na kruczą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadda
mam pytanie do autora topiku czy powstała już twoja strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuszczamZnowu
Ja mam włosy siegające prawie do łopatek ale jakies pare lat temy miały jakieś 3 cm. Poprostu przyszłam do fryzjera i powiedziam że "tniemy na krótko" taki impuls i nudziły mi sie moje długie włosy. Fryzjerka nie chciała mi ich obciąc bo miałam włosy prawie do pasa zdrowiótkie piękne błyszczące i bardzo proste jak po użyciu prostownicy. Teraz znowu zapuszczam włosy ale jest mi o wiele cięzej bo od kąd je obciełam i z każdym przybywającym centymetrem jest coraz gorzej bo moje wycieniowane włosy odwijają sie we wszystkie strony za czym idzie codzienne używanie prostownicy i to ze są strasznie zniszone i wypadaja na potęge ale cóż warto było sie przeknać jak mi w krótkich włosach i co sądzą o tym moi znajom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna_
Drogi haircutterze! A jednak przyłapać Cię muszę na fascynacji DŁUGIMI włosami! Najbardziej Cię interesuje ścinanie z bardzo długich, ekstremalnie długich nawet na krótkie, modne, zgrabne fryzurki, ale jakoś nie wspominasz o takich lekko podrośniętych podcinanych... Nimfy górą! :) PS stronki do których linki niedawno podałeś są na prawdę nieprzyjemne. Czy nie sądzisz że bardzo krótkie włosy pasuja tylko niektórym dziewczynom? takim o bardzo ładnych rysach twarzy? Mam wrażenie że część dziewczyn, szczególnie z tej pierwszej niemieckiej stronki została strasznie oszpecona... Mam nadzieję że Ty masz mniej zamiłowań do maszynki, a więcej względów dla kobiet i ich indywidualnych potrzeb niż tamci fryzjerzy... PS śćinam włosy! zdjęcia podeślę kiedy tylko pożegnam się ze swoimi puklami :) a co się stało z Twoją oryginalną ortografią? nie poznaję Cię! gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×