Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość z długimi od kilkunastu lat
Od kilkunastu lat mam długie włosy (mam 26 lat). Kika tygodni temu podjęłam decyzję o radykalnym skróceniu. Boję się strasznie. Mam drobną twarz, spore oczy. Twarz prostokątna. Chę strasznie tego cięcia i równie się boję, że się oszpecę. Wczoraj ściełam sama narazie o 10 cm. Teraz są do łopatek. narazie zrobię sobie zdjęcie i pobawię się z programem do dobierania fryzur. Jeśli zetnę napiszę jak się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z długimi od kilkunastu lat
a może macie strony pokazujące metamorfozy? Nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć z długimi i po obcięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu mialam wlosy do pupy---nie chcialam sciac ale musialam je wzmocnic, zaczely mi wypadac, ciezkie do mycia rozcesania, bardzo niewygodne przy malym dziecku, duze koszty farbowania bo nie dosc ze byly dlugie to geste i grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialo mi sie wczesniejsze sciecie jesze jak mailam 19 lat. Tez mailam dlugie wlosy wtedy do pasa. przed sylwestrem poszlam do fryzjera i scielam sie na chlopaka i ufarbowlam sie na bardzo jasny blond a jestem brunetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala kowalska
hej jestem ania tez zamierzam sie sciac ale nie wiem jak , raczej tak krócej. Mam wlosy do polowy pleców i mam ich dosc. Jestem niska, aha nigdy ich nie scinalam(mam15 lat).Mam dosy tych wlosow i ciaglego gubienia gumek , koniec z tym , pomozesz mi?Prosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala kowalska
to znowu ja , czy ktos moglby mi pomuc?Juz kilka razy stalam przed lustrem z nozyczkami w reku i chcialam uciac kitke, ale nie mialam odwagi.czy myslisz ze dziewczyna w moim wieku moze sciac sobie wlosy tak na krociutko?czy moglabym to zrobic w domu?i jak to zrobic rozpuscic wlosy i je ostrzyc czy sciac zwiazane , pomozecie mi?bardzo chce to zrobic, moje kolezanki juz dawno sie ostrzygly tylko ja nosze te klaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona 23
cześć Ala nie obcinaj włosów długie włosy są super i są ozdobą kazdej dziewczyny mozna z nich zrobic wiele fajnych fruzur i sa bardzo dziewczęce czemu tak nie lubisz swoich długich włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona 23
Ala to mój nr gg 4278360 napisz to pogadamy i nie ścinaj pozdrowionka dla długowłosych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, a to mój nr.GG :6284203 Ja popieram twoje plany ścięcia włosów. Jak chcesz to się odezwij. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala kowalska
chyba to nie bedzie mozliwe bo ja nie mam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala kowalska
jak mozesz to mi cos doradz piszac na tym topiku, bo ja teraz juz sama nie wiem czy sie obcinac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala kowalska
hej to znowu ja! wlasnie wrocilam od fryzjera czuje sie po prostu super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moje gratulacje!! Nie wiem jak się obciełaś ale wiem że jeśli to coś w miarę krótkiego to po długich włosach musiałaś odczuć boską ulgę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLACK_LADY
Mam włosy do pasa od dłuższego czasu.Szczerze mówiąc nie zapuszczałam ich.Po prostu przestałam się nimi interesować i nie zauważyłam kiedy Mi tak urosły.Ale teraz bardzo się cieszę, że je mam i nie mam zamiaru ich obcinać.Po tym jak Mi tak włosy urosły to połowa moich koleżanek zaczęła zapuszczać.Generalnie uważam ,że długie włosy bez względu na trendy zawsze będą modne . Ja specjalnie nie mam z nimi większych problemów ,pomimo że są grube.Staram się je oszczędzać i rozczesuję tylko przed myciem,a takto praktycznie w ogólę nie używam czegoś takiego jak szczotka bo one same jakoś tak się łanie układają i nie kołtunią.A największy + jest taki że można z nimi zrobić co się chcę nie tak jak z krótkimi:P i nikt nie przejdzie koło nich obojętnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********************
hair-cutterze widze ze strasznie cie kreci scinanie dlugich wlosow , mam pytanko: czy moglbys mi podac kilka adresow stron ze zdjeciami, opisami itp. dziewczyn scinajacych swe dlugie wlosy na krotko? pytam bo sama mam dlugie wlosy i zamierzam sie bardzo krotko ostrzyc a chcialabym najpierw zobaczyc jak to wyglada. Moglbys mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala kowalska
czesc. tak masz racje poczulam boska ulge po ostrzyzeniu tych dlugasnych wlosow. nie wiem czy moge , ale opisze ci jak to wygladalo.Wiec tak, poszlam do fryzjera z mama, ktora juz od dluzszego czasu namawiala mnie na skrocenie wlosow.bardzo sie balam,bo do konca nie wiedzialam jaka fryzure wybrac.Fryzjerka najpierw rozczesala mi wlosy i sciela mi jakies 10 cm. teraz mialam wlosy za lopatki ale czulam ze to nie to o co mi chodzi.mamie tez sie niezbyt podobalo i zasugerowala zebym moze sciela sie na krociutko.w pierwszej chwili pomyslalam ze nigdy, tego nie zrobie ale po chwili namyslu zaczal mi sie ten pomysl podobac.fryzjerka scinala mi wlosy, te lecialy na podloge az chcialo mi sie plakac, po chwili mialam zupelnie krociutkie wloski .mama byla zachwycona , ja sama nie wiedzialam co mam myslec bo jakos dziwnie sie czulam. Pomyslalam raz kozie smierc i poprosilam fryzjerke zeby zgolila mi calkiem wlosy i tym sposobem mam niespelna 0,5 mm jezyka i wreszczie czuje sie bosko!!!!!!!!!!! mama usiadla na fotelu i (wogole tego nie planujac zrobila to samo)jest super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_drobna_brunetka
Właśnie siedzę i czytam Wasze opinie na temat krótkich i długich włosów. To bardzo ciekawe, że część z Was po ścięciu długich włosów chce wrócić do ich poprzedniej długości a części odpowiada nowy image. Jesli o mnie chodzi to mam 21 lat i najkrótsze włosy jakie miałam to za łopatki a aktualnie mam prawie do pasa. Gdy zaczęłam studia moje życie bardzo się zmieniło i chciałam w jakiś sposób wyraźić to zmianą fryzury ale moja mama jest temu bardzo przeciwna. Ja sama także się waham bo zawsze ciesyzłam się sporym powodzeniem u mężczyzn i czułam się przez to atrakcyjna. Obawiam się, że czar pryśnie gdy zetnę swoje długie wlosy i dalej będę sama:(. Prawdopodobnie brzmi to naiwnie i dziwicie się, że 21-latka może tak myśleć. Jednak w obliczu tak radykalnej zmiany(wbrew pozorom bardzo znaczącej) w głowie rodzą się różne pomysły. Haircutter, czy mógłbyś mi podać maila a ja wysłałabym Ci zdjęcie? Może Ty byś mi coś doradził jako profesjonalista. Pozdrawiam wszystkie Panie, które czują się świetnie w swoich fryzurach:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne.........
Skoro mama jest przeciwna to nie ścinaj. Absolutnie :D Współczuję, że upatrujesz swoją wartość we włosach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja scielam dla wygody
Cale zycie mialm dlugie do pasa. Nie chcialam scinac obracajac sie w tym samym towarzystwie. Dlatego jak skonczylam LO, zdalam mature i dostalam sie na studia - poszlam ciachnac. Na zupelnie krotko, bez przezywania tego ;) Niestety calkiem krotkir tez okazaly sie malo wygodne. Teraz mam do ramion - pol dlugie (rano ukladac nie trzeba, jak jest potrzeba mozna zwiazac no i przede wszystkim - TANIO - sama sie scinam). Jak dla mnie to idealna dlugosc. Nie chce dluzszych, ani krotszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_drobna_brunetka
Liczę się bardzo ze zdaniem mojej mamy bo Ją bardzo kocham i staram się robić wszytsko dla Jej szczęścia. Sądzę, że żałosna to jest krytyka innych gdy nie zna się ich życia ani podstaw ich zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochanna
Witam! Czytam ten topik od dawna ale nigdy niemiałam o czym napisać ;D Ja miałam zawsze długie włosy. Włosy ściełam dzisiaj :) Sama. Związałam w gumkę tuż przy skórze .Stanelam przy lustrze i ciachnelam ;) (Planowalam to od dawna ale moja mama sie nie zgadzala a tera wyjechala na 2 miesiace do pracy i jestem aktualnie sama w domu :)) Efekt był super,ale chcialam sciac wiecej. Pobieglam szsybko do fryzjerki pdoemna a ta zgolila mnie na 8 mm :) Czuje sie bossko !! Haircutter jak masz jakies pytania to chetnie odpowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_drobna_brunetka
Gochanna bardzo Ci zazdroszczę:). Zawsze marzyłam o takiej krótkiej fryzurze bo czuję, że to pasowałoby do mojej oryginalnej osobowości ale niestety mam za drobną twarz:(. To jest właśnie to co oprócz sprzeciwu mojej mamy przeszkadza mi w odważeniu się na ścięcie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ła drobna infantylna
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angliaanucha
miałam juz i krociotkie wlosy okolo 3-4cm długosci zadowolona nie byłam ...zaczełam zapusczac...ale trudno jest zapuscic takie włosy bez wizyt u fryzjera (nie układaja sie tak jak trzeba) za kazdym razem kiedy poszłam do takiego fryzjera plakac mi sie chciało po takiej wizycie. jednak znalazła sie taka fryzjerka która portafiła mnie sciac ok. po tej wizycie przez okolo 4 lata nie chodziłam do zadnego fryzjera koncówki sobie sama zaczełam scinac i tak osiagnełam długosc włosów do pasa( nie wiem dlaczego ale moje wlosy wydaje mi sie ze rosna bardzo wolno)....farbowałm je tez sama ( bałam sie fryzjerów) jednak znalazłam super chlopaka fryzjera...oczywiscie scinac włosow bron boze mu nie dawałam ale balejaz pasemka robił fantastycznie!! az ktoregos razu poczułam nude mimo tego ze sama zaczełam sobie robic pazurki ( zaczełam nawet scinac kolezanki) znudzily mi sie moje dlugie wlosy...moj kochany fryzjer miał caly tydzien zajety poszłam wiec do pierwszego lepszego fryzjera blisko domu i to była porazka...ja byłam przygotowana bardzo dobrze miałam wydrukowane z internetu jak chce miec sciete włosy a jak nie ale TA FRYZJERKA MAJAC PRZED SOBA KARTKE Z IDEALNA DLA MNIE FRYZURA skiepsciła wszystko ja i tak miałam rzdakie wlosy ...to teraz mam je jescze bardziej pzrezedzone. TRAGEDIA CHYBA PZREZ TYDZIEN DO PODUSZKI W NOCY PłAKAłAM.ale juz ok...moj fryzjer cos próbował z tym zrobic ale duzo mu sie nie udało ( ja miałam na górze wlosy bardzo krotkie i rzadkie dlugie wloski opadajace do ramion...ja caly czas obserwowałam fryzjerke jak mnie scicnała ale naprawde nie widziałam ze to beedzie tak wygladac) teraz juz znowu sama sobie probuje cos zmieniac ..bo im sa dłuzsze podcinam sobie grzyweczke i przod. jakos dam rade odrosna. moj chlopak tez na to czeka bardziej mu sie podobałam w długich. ok ale sie rozpisałam.. ps. a tak wogóle to chce fryzjerka zostac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Małej drobnej brunetki!! Mój adres e-mail to : adamnorthon@tlen.pl Bardzo chętnie ci pomogę. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wniosek po przeczytaniu tego
topiku: KOBIETY Z KRÓTKIMI WŁOSAMI NIE KOCHAJĄ SWOICH MATEK!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mają krótkie włosy do matek?? Matki mają swoje włosy, a córki swoje. Nie każda młoda dziewczyna musi wyglądać jak świtezianka z włosami do kolan bo jej mama lubi takie fryzury gdyż przypominają jej one młode lata. Trzeba iść z duchem czasu, z modą, a jeśli przy okazji komuś pasują krótkie włosy i dobrze się w nich czuje to po jaką zarazę ma się męczyć i wściekać z długimi herami. Ludzie, nie cofajmy się w rozwoju!! Że w kraju zacofanie i klerykalizm się szerzy, to już trudno, może ktoś w końcu zrobi i z tym porządek (z tymi Rydzykami zmętowaciałymi i resztą oszołomów), ale chociaż kobiety w tym durnym kraju niech nam upiększają tą monotonię swoimi pięknie ostrzyżonymi fryzurkami, zadbanym wyglądem i najpiękniejszą na świecie urodą. Jeździłem już trochę po świecie i wiem jedno, Polki są najpiękniejsze i to bez dwóch zdań, a my fryzjerzy mamy dbać żeby tą cudowną słowiańską urodę wyexponować i podkreślić pięknymi, modnymi fryzurkami. Tak ja to widzę, i ku mojej radości coraz więcej polek (tych nowoczesnych, odważnych, świadomych swego piękna i żądnych sukcesu) też widzi ten temat tak jak ja. Era zacofanych świtezianek z kłaczyskami po pas albo dłuższymi już minęła!!! BEZPOWROTNIE !!! I dla tego moje piękne czytelniczki jak chcecie wyglądać na miarę dzisiejszych czasów pomachajcie na pożegnanie długim warkoczom i wybierajcie nowoczesne krótkie wypazurkowane i zawadiackie fryzurki!!(to propozycja dla tych pięknych świadomych i nowoczesnych). Półdługie (średniej długości) włosy do ramion czy łopatek świadczą o braku zdecydowania, odwagi itp. A faceci jak im się świtezianki podobają to niech sobie sami kłaki do kolan zapuszczą i zobaczą jaki to komfort. Czy w tym kraju jeszcze niektórzy faceci mają gust jaskiniowców?? Mam nadzieję że to wymierający gatunek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haircuttera
Poczucie humoru nie jest twoją najmocniejszą stroną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×