Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość a ja napisze tak..
jestes bardzo inteligientnym czlowiekiem autorze, trzeba przyznac ze umiesz sie wyslawiac, wierze ze to ty piszesz te posty. a co do fetyszow to pociagle temat dalej, znalam faceta co lubial jak kobieta ma ogolona na zero glowe, lubil ja..glaskac po tej lysej pałce. troche zwiazku z tematem jest prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
do a ja napisze tak: co prawda nie jestem autorem topika ale "lubiał" bije wszelkie rekordy:P żal...tylko żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aya90
Ja też obcięłam włosy, całkiem niedawno. Miałam do pasa. Obcięłam do ramon. Zapuszczałam przez całe liceum. Opowiedzieć coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
Haircutterze, wcześniej miałam jeszcze jakieś szczatki szacunku do ciebie, ale po twojej wypowiedzi na temat "ciot", "pedałów" itd. - wywiało je do reszty. Nie wiem, skad pomysł, ze od homoseksualizmu tylko krok do pedofilii. TO są własnie teorie rodem z toruńskiego radia. Po prostu cycki opadają, aż szkoda dyskutować. Jesteś żałosnym, wsiowym głupkiem, który sobie wymyslił pare idiotyzmów i z zaciekłoscią typową dla moherowego beretu zwalcza wszystko, co się z nim nie zgadza. Szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muller
Haircutter doradz mi! Ja mam mega problem. Zrobiłam sobie pol roku temu krotka fryzure, tak jak miala wiktoria beckham. sciecie po skosie. z tyłu krotkie a sprzodu dłuzsze. Seksi fryzura, wygladałam swietnie. Po miesiacu mialam juz jednak depreche, :GDZIE SA MOJE WLOSY?! nic nie moglam z ta fryzura zrobic. ani zwiazac ani zaplesc.. poza tym zeby ładnie wygaldala musialam prostowac codziennie rano sprzodu i zniszczyly mi sie wlosy. oczywscie zapuszczam teraz, ale wiesz wygladam komicznie bo z przodu dlugie z tylu krotsze... i teraz to juz nie jest ladne bo ten caly kształt przepadł. wiadomo - scinalam w grudniu. Nie wiem jak mam teraz je stopniowo zrownac. nie chce scinac tych przednich zeby wyrownac bo bedzie znowu mega krotko. Ile ja bym dala zeby miec swoje piekne dlugie wlosy spowrotem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak..
rogerek nie masz co wniesc do dysputy to czepiasz sie mojego regionalnego "lubial"? a ty nademna - nie masz wyjscia, mozesz tylko przedluzyc na przeczekanie. Ja tak zrobilam, jak moje urosly sciąglam przedluzane wloski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj, CZACZACZA, strasznie się zmartfiłem że straciłaś do mnie resztki szacunku. Chyba się rozpłaczę!! Wyobraź sobie że ja też nie szanuję miłośników ciot!! Zdanie jakie mam o tych zbokach i ich miłośnikach jest moje, prywatne osobiste, i guwno mnie obchodzi zdanie radia z Torunia i tych moherowych idiotów. Jestem apostatą (sprawdź sobie w encyklopedii co to znaczy) i mam gdzieś wszystkie sekciarskie radja, pajaców w sutannach(90% to cioty), a także miłośników pedziów i lesb. Załóż sobie dres i idź z ciotami na paradę miłości. Już się im tak posrało we łbach od tych turbulencji wdupnych że chyba sobie niebawem telewizję \"CIOTA TV\" otworzą. Może i sukces odniosą bo przecież mamy modę na bycie pedałem lub lesbą...hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Muller. Słuchaj, osobiście proponuję ci uzbroić się w cierpliwość. Jak już włosy z przodu sięgną brody to możesz iść do fryzjera i poprosić żeby nie tykając przodu sprubował się do niego z tyłem nawiązać. Powinien z tego powstać BOB. No a z BOBa już prosta droga do powrotu do długich włosów. Oczywiście czeka cię jeszcze kilka wizyt u fryzjera w trakcie odrastania tyłu który trzeba będzie sukcesywnie wyrównywać aż wszystkie włosy osiągną jedną długość (do ramion). Dbaj o końcówki, stosuj odrzywki, odpuść sobie prostownicę, ogranicz suszarkę i cierpliwości... Za rok lub półtora będziesz się śmiać wspominając dzisiejszą walkę o długie włosy. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
Co, pajacu, nerw ci puscił? Po twoich histerycznych, nerwowych, napastliwych odpowiedziach na każdą wypowiedź, która ci nie podchodzi, widac, jaki z ciebie zakompleksiony, nędzny, mały człowieczek. Tak na dobrą sprawę to mysmy ci powinni współczuc, bo jesteś taką biedną, pokręconą kreaturą z niskim poczuciem wartosci. Cos jak pan w płaszczu za krzakami. Nędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspułczuć to można takiej idiotce jak ty CZACZACZA!! Nie stać cię nawet na normalnych przyjaciół, tylko się z ciotami zadajesz...Ohyda!!!! No ale kto by chciał prócz ciot zadawać się z takim zerem jak ty!! Nie chce już mi się nawet czytać tych twoich prostackich wywodów więc jak nie masz nic do powiedzenia na temat topiku to się goń prostaczko, idź do swoich przyjaciół zboczylasów, może cię podniosą na duchu, bo widzę że jakaś przybita jesteś swoim tłumoctewm. Nie łam się, są większe tłuki od ciebie i wypisują podobne bzdury...nie jesteś jeszcze taka ostatnia dewiantka bez mózgu. Popracuj trochę nad sobą, zmień otoczenie (z ciot na jakieś normalne) i będą jeszcze z ciebie ludzie. Pozdrawiam cię CZACZACZA... Ps. Mam nadzieję że twój ograniczony móżdżek zrozumiał co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam proste pytanie
Dlaczego tak bardzo nie szanujesz ludzi? Dlaczego ich w taki okropny sposób obrażasz? Osobiście bardzo mocno mnie to razi. Świadczy o niskim poziomie kultury osobistej. Wszyscy zrozumieliśmy, że nie lubisz homoseksualistów. Nikt nie zabrania Ci mieć na ich temat swojego zdania ani nawet ich nie szanować czy tolerować. Tylko po co obrażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
Wypowiedź, jak sie spodziewałam, na poziomie rynsztoka, nie nadaje sie do tego, zeby ją komentować. A dlaczego on tak nie szanuje ludzi? Bo, jak wyzej juz napisałam, najprawdopodobniej jest małym pokurczem, nieszanowanym samemu przez osób, wśród których sie obraca. Wypełniony kompleksami po sam czubek głowy. Kto wie, moze z ciagotkami w kierunku homoseksualizmu, do których sam przed sobą boi sie przynac, stąd jego agresja wobec tematyki gejów i lesbijek. Po prostu nieszcześliwa istota zepchnieta na margines. Jedynie w internecie moze sobie pokozakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Nie chcę się wtrącać, ale może czaczacza i haircutter przestaniecie... oboje piszecie w sposób okropny, tyle że haircutter używa języka mało wyszukanego, a czaczacza maskuje się troszkę. Jednak wasze posty są na identycznym poziomie... Dajcie odpocząć innym od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak..
o co wam chodzi? nie pasi - nie czytajcie, duskusja sie toczy, topik nie spada przez co i ja na niego trafilam. Ogolnie fajny temacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
widać co "lubiaje" a ja napisze tak...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pora na EKSPERTKE, zeby stanela w obronie haircuttera... rogerek cudownie \"powrocil\" po dluzszej nieobecnosci, aby bronic jedynej slusznej sprawy, ale sam nie da rady, potrzebna EKSPERTKA przetykana kilkoma wypowiedziami typu: \"scielam wlosy na krotko, jest super\" majacymi odwrocic uwage od dyskusji. Wydaje mi sie ze wszyscy piszacy tutaj (lacznie ze mna) maja cos w rodzaju fetyszu dotyczacego obcinania wlosow (bo inaczej by tu nie wchodzili). Problem w tym, ze prawie kazdy troche sie swoich fetyszy wstydzi (bo to w koncu cos niestandardowego), wiec stara sie za wszelka cene udowodnic, ze ten drugi jest bardziej popapranym fetyszysta od niego. Haircutter jest faktycznie mocno postrzelonym fetyszysta, a jego wypowiedzi bywaja przykre i chamskie, ale ja tam go opluwac nie bede, bo sama sie troche interesuje obcinaniem wlosow, wiec - patrz powyzej. A moze sie myle i moze wielu ludzi czuje sie lepiej po prostu wytykajac komus jego dziwactwa, bo wtedy czuja sie bardziej normalni? Daleka jestem od bronienia czy usprawiedliwiania Haircuttera, bo to nieciekawy typ, ale gdybysmy my byli tacy super, to raczej bysmy tego topika nie znalezli (znalazly). Ale to takie moje luzne gdybanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak..
rogerek ty masz jakies mega problemy! do byle slowa sie przypierdzielasz? pomoc ci jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
baldissima - ale czy my nie jesteśmy super??? w końcu nawet jeśli mamy fetysz to czy jest on czymś złym... Tutaj też można przytoczyć słowa haircuttera o pedofilach...trudno porównać kogoś (nawet jeśli ma obsesję na tym punkcie) kto chce obcinać kobietom włosy, z np. pedofilem. To inny poziom fetyszu, a może inaczej pierwsze jest fetyszem, a drugie zboczeniem. Jeśli chodzi o chomoseksualistów, to nie podzielę zdania haircuttera , nie mam nic przeciw nim...nie przeszkadzają mi. A jeśli chodzi o dyskusję, to powinna się ona toczyć w takim tonie, a nie jak to napisała baldissima, opluwając się. I tu ponowny apel do haircuttera i "zaciekłych świtezianek":P o powściągliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak..
rogerek..pisze sie HOMOSEKSUALISTÓW..żal kolego, oj żal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
fakt...sorry za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak..
to co? zgoda;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
ja się z Tobą nie kłócę, proszę tylko o mniej agresywne wypowiedzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga \"A ja mam proste pytanie\", nie wiem czy zauważyłaś ale kilka stron wcześniej nawet już nie wiem kto zaczął ostrą nagonkę i na temat topika i na mnie. Osobiście olewam czy mnie ktoś lubi, czy nie, czy wierzy mi, czy nie.Mam to w głębokim poważaniu. Zdaję sobie sprawę że odpyskując prostakom typu czaczacza robię sobie śmietnik na topiku i zniżając się do poziomu tej prostaczki wystawiam sobie opinię prostaka. Wiem, głupi jestem że odpisuję takim pajacom, zamiast zgłosić ich wypowiedzi do usunięcia. Jednak zakładając ten topik powziołem decyzję że bez względu na to co mi ktoś napisze nie będę nic zgłaszał do usunięcia, choć by z powodu szacunku dla poświęconego przez was mojemu topikowi czasu. Wiele już razy olewałem idiotyczne wpisy i pomijałem je milczeniem, ale gdy jakiś totalny bezmózg zaczyna mi ostro ubliżać, no to sory, niech nie liczy na moje podziękowanie. Mam nadzieję że prostactwo niebawem się wykruszy, albo znajdzie sobie inny topik do obrzucania błotem...widzę że to jakiś nowy fetysz...hehehe. Osobiście przepraszam wszystkich normalnych uczestników dyskusji zainteresowanych tematem topiku. Przykro mi że wdając się w pyskówki z idiotami tworzę chorą atmosferę. Sory!! Liczę że rozmowa wróci do normalności i zaczną się tu znowu wpisywać osoby zainteresowane tematem topika. Dodam jeszcze że zgłosiłem kilkoro oszołomów do administracji forum i mam nadzieję że skoro moje prośby o poszukanie sobie innego topiku na ich poziomie nie poskutkowały, to może admini coś wskurają. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak..
ej, moje wypowiedzi nie są przepojone żadna agresja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
ale popierałaś czaczacza, która to przemycała agresywne i chamskie wypowiedzi. No ale ok. zostawmy to i może spróbujmy wspólnie porozmawiać na temat zadany w topiku, zainteresowana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglada pan tu jeszcze? panie Adamie chcialabym sie doradzic co do fryzurki czy ma pan nadal tego meila? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak..
nie, czaczacza nie popieralam, nie popieram chamstwa na zadnym z topickow,zgadzalam sie z tyglupolu bo babeczka wyglada na taka co ma łeb na karku. A ty mnie pierwszy zaatakowales za "lubial".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam...niestety. Zapraszam na mój e-mail. adamnorthon@tlen.pl Postaram się pomóc. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie Adamie dziekuje ,list wyslalam prosze zajrzec i ocenic i doradzic oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×