Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cotti

ujędrnianie piersi

Polecane posty

Gość gość
Chodzi o krem z www.frashe.pl? Jest podobno spoko ale też się waham czy nie wziąc czegos tanszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_SYLWIA
No to zależy jakie masz preferencje - jeżeli zależy Tobie na jakości to wiadomo, że wypada wziąć droższy krem, jeżeli zwracasz uwagę na skład - czy nie ma chemii, czy składniki są starannie wyselekcjonowane... wiadomo, że cena nie będzie niska. Ja tez się zastanawiam nad Frashe, jestem dość wymagająca jeżeli chodzi o kosmetyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo podziałał Push Up Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonfire_heart
Ja chciałam się pozbyć małych rozstępów, które porobiły mi się chyba ze zwględu na duży rozmiar piersi, frashe mi w tym pomogło, a do tego czuje, że skóra jest bardziej jędrna i napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to Ci pomoże ;) BreastFast zawiera naukowo opracowaną formułę składników organicznych i związków naturalnych, co pomaga organizmowi pozbyć się zanieczyszczeń i przyswoić wartościowe cząsteczki kluczowych składników pożywienia, polepszając stan zdrowia, kondycję i wzrost metaboliczny tkanki gruczołowej powiększając tym samym biust. Dzięki uzupełnieniu codziennej diety przez BreastFast można szybko i skutecznie zwiększyć poziom poszczególnych składników odżywczych w organizmie, co automatycznie wpłynie na rozmiar piersi bez żadnych skutków ubocznych ani powikłań. http://track.breastfast.pl/product/Breast-Fast/?uid=57535&sid=588&pid=130&bid=advandec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny! Zastanawiam się nad kupnem balsamu frashe (https://frashe.pl/). Słyszałam różne opinie o nim, jedne pozytywne, jedne negatywne, dlatego się waham. Czy ktoś z Was stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medil, ja stosowałam i stosuję nadal :) Fajny krem, delikatny, dobrze się wchłania i nawilża. Do ujędrnienia jak najbardziej dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×