Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

mi tez nie bardzo:/A wyslal ktos na ten adres meuila?Bo ja mysle ze szkoda zachodu.Powiedzcie chociaz co ta firma produkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisher20
napisalem na ten adres viki, ale.... oto odpowiedz: Niech pan napisze skad wie o naszej firmie i co nasza firma produkuje? zna ktoś odpowiedź??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
ile czekałas z dove?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pomaranczowo??? zarejstrowac sie a nie robic tu syf i polecac swoje fora...... A takie pytanko do bywalców, dostał ktoś przesyłke z VIPER PRINT? Bo własnie dostałam, ale koperta była w strzępach i nie wiem czy były same "papierki" czy coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaa
Z tej viki to pisalam do nich i dostalam taka odpowiedz jak wy ale napisalam ze dowiedzialam sie o nich z neta a na to 2 pytanie nie odpowiadalam.Napisalam ze bardzo mi zalezy na ich gazdetach bo na str. z ktorej mam ich adres dobrze o nich pisza itd.Zrobcie tak,probowac zawsze mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziiiłła
tak tez, mi potem odpisali że wyślą mi gadzety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pisałam do viper print ;P więc nie mogę udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie. Co do pomarańczowych to masz rację. Dziewczyny! Jeśli macie zamiar \'zaśmiecać\' to forum to lepiej nic nie piszcie. A jeśli chcecie się dołączyć to zarejestrujcie swój nick. nie wiecie gdzie? wystarczy kliknąć w link :) http://f.kafeteria.pl/preferencje.php?cmd=zaloz&id_f=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to free amciu to jakies popier..... dodałam sporo linków których jeszcze nie mieli i nie zaakceptowali :/ jakie p.o.j.e.b.y z nich szkoda wchodzenie na tą str.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preeferencja
kasia19 to słaba jestes w te klocki! dla mnie to pestka tam wejsc - pewnie sie regulaminu nie czytało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc po świętach U mnie dzisiaj w skrzynce UM Lubniewice, Trzciel, Więcbork Negatywy UM Rzepin, Zamość, Pobiedziska Zaś z Łęcznej dostałam maila, że jak wyślę im kopertę za znaczkami to mi prześlą materiały. Daria jutro wysyłam Ci te kalendarzyki. Dzięki za motylki. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame9999
Dziewczyny wiem ze jestem pomaranczowa i mi pewnie nie uwierzycie ale napisze.Wiec tak pisalam na to vika9@op.pl ze 2 tyg temu i napisali mi to co wam zebym podala skad o nich wiem .Dzis listonosz pszyniosl mi 5 olowkow,4 dlugopisy,jedna broszke taka z kwiatuszkiem ,smycz i broszury.Nie wierzylam ze cos przysla ale jednak!!Ale sie ciesze!!! Polecam piszcie tam poki daja tekie wypasione gadzety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem tylko że POMARANCZOWYM NICKOM udaje sie wejsc na free amciu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kilka negatywow , jeden pozytyw od kolastyny , prosili abym odpowiedziala na ich pytania to wysla odpowiednie probki. pisalam do jedej perfumerii , ale juz nie pamietam nazwy , odpisali ze ich za przyslanie 5 probek biora 30 zl !! myslalam ze spadne z krzesla ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem czarny nick, i też weszłam na free.amciu. Negatyw od Herbapolu i Horteksu (a to sknery). Pytania na które trzeba odpowiedizeć do Miraculum. Może się wreszcie Dermika dzisiaj dowlecze. Poza tym nawału gadżetów spodziewam się w przyszłym tygodniu-czego sobie i Wam serdecznie życzę. :):):) P.S: Wie któś gdzie jest Złośnica i Stokrotka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza? Zapisałam się do magazynu Ty i twój dom. Próbowąłam wcześniej, lae niestety stronka mi nie wchodziła i miałam dość wypełniania tych kretyńskich ankiet. Ile się czeka na ten magazyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miraculum stwierdziło że muszę być z 15 lat starsza żeby dostać próbki (po 35. roku życia). No cóż, jak trzeba to pozekam :P I odesłali do Kolastyn za kilka miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Dzisiaj w skrzynce jedna paczka ;P i to bardzo słaba ;P dokładine jedna broszura informacyjna z miasta Nowy Sącz. Co prawda znalazłam tam interesujące mnie rzeczy, ale mogli się bardziej postarać ;P A u Was co dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
umnie dzis bardzo dużo: -pampersy -zegar -kufel do piwa -zestaw bikini -smoczek -ubranie dla psa i ulotki i to wszystko :] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka22
Hej, jestem tu nowa, ale w próbkomanię bawię się już troszeczkę :) Zanim mnie przyjmiecie do swojej grupy, żeby nie być sępem, też coś dodam: http://www.optimum24.pl/aktualnosci2.php - próbki materiałów do dezynfekcji; http://www.dmpolska.pl/p/zamow_magic.html - próbki konfetti z płatków róż; http://www.bacteriakiller.pl/index.html?id=12 - próbki kosmetyków; info@proaudio.pl - fajny długopis; wojtekfasola@wp.pl - gadżety firmowe (sporo); http://magazynslubny.pl/karta-rabatowa/index.html - karta rabatowa dla planujących ślub. To adresy, z których dostałam w marcu najciekawsze przesyłki, pewniaki. Mam nadzieję, że adresy się nie powtórzyły i przyjmiecie mnie do swego grona :) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ok, ale dlaczego piszecie co dostalyscie, a nie piszecie - skad ?? Przeciez nie na tym ma polegac funkcjonowanie tegoz forum. No, chyba ze sie myle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusha
1) http://rekrutacja.smgkrc.com.pl/ należy się zarejestrować i czekać na punktowaną ankietę. Zdobyte w ten sposób pkt można wymieniać w sklepiku 2) kawa zbożowa ANATOL & magazyn konsumenta z klubu "delektynka" 3) pocztówki, mapka, magazyny o Protugalii z ambasady 4) KOŁO broszury reklamowe z armaturą łazienkową 5) http://www.askgfk.pl/index1.php?ro=0 należy się zarejestrować i czekać na punktowaną ankietę. Zdobyte w ten sposób pkt można wymieniać w sklepiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jakis ponuro sie tu zrobilo:/A do starych forumowiczek(agussia,zlosnica,katjen,stokrotka,alessa,samantha,shimmy,hjena i jeszcze jak o kims zapomnialam to sorki)jesli chcecie sie czegos dowiedziec o tym adresie tam byl gdzies podawany vika9@op.pl to piszcie na mojego @.Tylko wam to moge powiedziec bo wam ufam:))A tu nie bede pisac bo peeelno tu pasozytow:/A tak przy okazji to u mnie pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamadraaaa
No nie madra sie Karolka znalazla:/kurcze nie piszcie do niej bo pewnie wam napisze zebyscie tam nie pisaly.Szkoda pewnie zachodu.POMARANCZOWE RZADZA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wyrobie:(ja madra co cie to obchodzi co ja im napisze?!A po drugie to nie zycze sobie zebys przywlaszczala sobie moj meil.Rozumiesz?>!!!!!!!Szczyt beszczelnosci!!!Jesli podoba ci sie taki adres to sobie zaloz:/Pasozyt......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksander wielki
Chciałbym poinformować Cię o wspaniałym sposobie zarabiania w internecie.Wystarczy, że odbierzesz kilka maili dziennie a pieniądze będą rosły w szybkim tempie. Rejestracja jest prosta i darmowa! KLIKNIJ TUTAJ I SIĘ ZAPISZ: http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=afranko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem. Jesli ktos, faktycznie, jest zainteresowany procedura wysylania e-maili i otrzymywania przesylek - to dlaczego nie zarejstruje sie formalnie w tym temacie ?? Pomijam juz wklejanie linkow do innych forow, konkursow, bezplodnych komentarzy, etc. Summa summarum robi sie tu konkretny balagan, a nie o to chodzi przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Karolko za dobre chęci 🌼 :) Próbuję tą ankietę za punkty wypełnić, ciekawe czy coś z tego będzie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×