Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Wlansie dostalam meila od kieleckiego ze wygralam lyzeczke do majonezu w ich konkursie ale fajnie:)) a ty samantha co wygralas dvd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie gram dalej, bo koniec dopiero 30 kwietnia, fajnie byłoby wygrac iPoda, no ale jakaś mamuśla mnie wyprzediła - niestety :( Ale jeszcze troszke czasu do konca wiec może jeszcze ją wyprzedze :) A tak poza tym u mnie znów pustkami wiucha ;) A ty marketingowiec.... jesteś \"proszony\" do nie udzielania się na tym forum, jak szukasz jeleni to zapraszam na inne fora, a z tego wypad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz żeby ktos głosował na twoje przepisy (np ja) to sie zarejestruj i napisz te adresy w stopce...... a nie zaśmiecaj tego forum..... z takim czymś wypad na e-konkursy..... a nie tu. Ale mam dzisiaj parszywy humor.... i chyba sie to odbija w moich wypowiedziach :D No ale jak uprzejmie nie dociera to chyba trzeba po chamsku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi przyszedł darmowy starter Orange Go ... ale żeby go aktywować trzeba co najmniej 25 zł doładować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam drugi raz z UM Trzciel i z Um Kórnik z moim pierwszym dlugopisem i milym listem Motylki kliknięte. Daria już może dostalaś przesyłkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) U mnie póki co same negatywy ;P od kilku dni pustka w skrzynce, a dzisiaj nawet nie sprawdzałam ;P a u Was ? jest tUu ktooś ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mieszkacie w Bytomiu to, z tego co się dowiedziałam w e-mailu od Pani z urzędu miasta, możecie podejść do biura promocji i tak powinnyście otrzymać broszury :) oto ten e-mail: Witam serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym miastem. Niestety, ze względu na olbrzymią ilość pytań dotyczących przekazywania różnego rodzaju gadżetów, materiały promocyjne dotyczące Bytomia, są wysyłane tylko poza granice kraju. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.um.bytom.pl , gdzie mozna znaleźć szereg informacji związanych z Bytomiem. Jeśli będzie to możliwe i w najbliższym czasie będzie Pani w Bytomiu lub okolicach, serdecznie zapraszamy z wizytą do Biura Promocji mieszczącego się przy Rynku 7, gdzie można otrzymać broszury informacyjne związane znaszym miastem. Łączymy pozdrowienia Biuro Promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella2007 myślę, że sama dasz sobie radę ;P jeśli chcesz coś znaleźć trzeba włożyć trochę swojej pracy. wejdź w www.google.pl lub inną wyszukiwarkę, wpisz firmę, która Cię interesuje, a może jak raz coś przyślą? trochę swojego wkładu dziewczyno...:) ja ostatnio pomyślałam, by powysyłać do firm produkujących materiały budowlane. Zobaczyłam, że ojciec nosi przy kluczach brelok jakiejś firmy z tej branży, więc postanowiłam spróbować. Niestety, sama już nie pamiętam jaka to firma i do jakich ja sama wysyłałam, ale google jak zawsze do usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś, oprócz mnie na tym forum ŻYJE ?! tak jak przeczuwałam - dzisiaj nic w skrzynce ;P a u Was ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola margola
u mnie listonosz nie chodzi w soboty ale wczoraj dostalam z jakiegos klubu konsumenta balasm dove i plyte liptona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje żyje :) u mnie tez listonosz w soboty nie chodzi :( ja wróciłam z wykładów dopiero moze cos jest w @ :) mam nadzieje ze same pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollipop_ ale jeśli ktos ma stronki i adresy juz sprawdzone to móglby podać??? dziewczyno trzeba sie dzielić!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusha
Sprawdzałam pkt w konkursie majonezu kieleckiego! Dziękuję wszystkim dziewczynom, które zagłosowały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola margola
www.tyitwojdom.pl mozna sobie zamowic ich bezplatny magazyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaanita
Polecam stronke z płatnymi ankietami. Najwazniejze - wypłacalną.W tym tygodniu otrzymalam na konto 38 złotych, po 4 dniach od żadania wyplaty.wypełnilam 5 ankiet. www.ciao-surveys.pl/reg.php?FriendId=149528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dostałam darmowy starter Orange go :P Tylko trzema najpier doładować co najmniej za 25 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella2007 no tak kochanie... tyle tylko, że trzeba trochę swojego wkładu, a poza tym to dziewczyny milion razy pisały, z czego dostały gadżety... wystarczy przejrzeć wcześniejsze strony, co chyba nie stanowi Ci problemu... miłego dnia życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się tu zrobić jakiejś cenzury dla tzw. \"pomarańczowych\" bo tak troszki sobie za dużo pozwalają ... chociaż dal tych czarnych tesh powinna być cenzura ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×