Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witajcie, chciałam się przywitac.Widzę że są tu wpisy już od 2005r.! Pewnie niektóre linki sa już nieaktualne ale zawsze watro spróbowac.Fajnie byłoby by coś otrzymac.Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy w prośbie o próbki podajecie od razu swój adres? Czy dopiero jak do was napiszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem tu nowa ale próbkami zajmuję się od dłuższgo czasu. Mam nadzieje, że będziemy sie bezproblemowo dogadywać. A co do mojej porzedniczki mrówki07: Ja pisząc maile od razu podaję adres. Ty rób jak chcesz ale wydaje mi sie ze tym firmom jest wygodniej jak od razu podaje sie adres. P.S. Jakby co ja jestem płci żeńskiej. Pisze to bo w związku z moim nickiem często na forach piszą do mnie jako do faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_mazur
Hej mrówka 07 tak podawaj od razu swój adres albo go wykorzystają albo wyrzucą a to jest duże ułatwienie w razie problemów mój mail czarna_mazur@o2.pl pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
baja możesz powiedzieć skąd te paczuszki dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja - maja
A gdzie zdjęcia cwaniaku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiaczek_94
... i niby fajna stronka, ale mam jeszcze jedno pytanko (do ogółu) znacie może jakieś stronki z free autografami gwiazd ? Z góry dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) u mnie wczoraj wreszcie coś ! Przesyłka z Isover --- > śliczny breloczek metalowy w kształcie domku i ołówek firmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis puściutko. Za to wczoraj dwa negatywy... :( Może jutro bedzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie to www.look4win.pl to fajna zabawa musze Wam powiedzieć :) I wygrałam już 2 nagrody! W ciągu trzech dni! Ogólnie jestem zadowolona. Jak chcecie się rejestrować to wpisujcie jako polecającą angela1300. Dzięki i pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z Ziajki coś takiego przesłali Witaj ! Uprzejmie informujemy, że nie przesyłamy próbek/gadżetów firmowych. W momencie uruchomienia systemu wysyłkowego na stronie internetowej zostanie zamieszczony odpowiedni formularz. pozdrawiamy Ziaja Ltd A propo witajcie kiedyś się zalogowałam nawet rozmawiałam a nie miałam czasu . Teraz mam czas wiec pozdrawiam was i będę szukać adresów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Ja dzisiaj otrzymałem z Ziaji pozytywną odpowiedź/ w drodze wyjątku/, trzeba być bardziej kreatywnym i wiarygodnym. Polecam Miraculum, przysłali próbki po użyciu których musiałem kupić żonie krem na noc i na dzień/ dobry kosmetyk w rozsądnej cenie/. Odnośnie www.look4win.pl dopiero debiutuje imoge być również polecającym dla debiutuntów, moj nick sniper1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.BiN
Ja narazie nic. Mam nadzieje ze NARAZIE ;) Za to się ciesz bo po raz pierwszy cos wygrałam. Otóz wczoraj się zalogowałam na look4win. Dzisiaj wchodze zeby sprawdzić wyniki, patrze a tu WYGRANA! Był to bon na 300zł na "systemy grzewcze", ale dla mnieliczy sie wygrana. Nie spodziewałam sie ze w pierwszy dzień sie uda :) Pozdrawiam wszystkich i życze wielkich paczek dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatnio tylko informator o Devon, i kolejne wygrane bony w look4win - nie wszystkie fajne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrówka niektóre ze starych są juz nie ważne ale większość jest ok, sama niedawno tam szperałam :) np z katalogami czy jakimiś informatorami są dobre. jak ktoś ma czas pogrzebac to warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Look4win.pl to sprytny chłyt marketingowy, dotyczy to bonów które skłaniają do zakupów w firmowych sklepach, ale większe zniżki w takich firmach można wynegocjować bez bonów. Ale wygrać można również nagrody rzeczowe / takie są sygnały/ , stąd warto chyba w tym uczestniczyć...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Odnośnie złośliwości BAJA, może to działanie konkurencji? Jest taki portal dla próbkomaniaków............www.BAJA.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaa Maj
Siema:) Mogłibyscie mi podać kilka storonek z których moge dostać darmowe długopisy? :) Z góry dzięki i pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Zwróćcie uwagę na niektóre linki po opisach, niektórzy na tym korzystają/ może nawet zarabiają/, a Wy otrzymujecie spam. O dziwo nic nie piszą o tych linkach , a Wy klikacie na nie z ciekawości..............przykład - linki ps. Baja, obcykany w temacie prawdopodobnie korzysta z naszej naiwności. Obym się mylił, to tylko przypuszczenie.Ale warto zwrócić uwagę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak cos dzis wpadło. 2 próbki z zamówienia w AVON\'ie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
skąd koszulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_mazur
U mnie dzisiaj fajniutko 2 razy smycz kilka widokówek i super krem z kolastyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
a skad smycz dostała(e)ś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria_ona
tomula weź wpis sobie w google nazwe polskiej firmy i wyslij do nich maila - a nie pytasz sie wszystkich dookoła skąd i skąd .. GOOGLE NIE GRYZĄ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×