Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość sal
jaki jest adres do Reeds`a? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema 😘 Do qwertka --> wiesz, ale to też jest nasza pierwsza miość :D może w tej chwili wydać się to niemożliwe itp, ale i dla mnie (20 lat) i dla niego (22 lata) to pierwszy związek :) tyle, że dla mnie pierwszy także fizyczny, a dla niego w sumie drugi (chodź tamto było raz, dawno i nie prawda jak sam mówi) :P Gratuluję 23 miesięcy 🌼 Do Jenny_Aniołek --> dziękuję ślicznie 😘 i powiem wam jedno wybierajcie chłopaka po teściowej bo będziecie miały przekichane (żartuję oczywiście) ;) A co do niektórych dziewczyn co tu pisały po moich komentarzach: LASKI, PODAJEMY TUTAJ DOKŁADNE NAZWY FIRM CZY TEŻ MIAST. TO CHYBA NIE JEST DUŻY PROBLEM WPISAĆ W PRZEGLĄDARCE ( NP. WWW.GOOGLE.PL ) TO SIE JUŻ NAZYWA TOTALNE LENISTWO, ABY PISAĆ DO NAS, ABYŚMY PODAWAŁY GOTOWE ADRESY E-MAILOWE !!! PRZECIEŻ CHYBA TO NIE PROBLEM ZNALEŹĆ KONTAKT NA DANEJ STRONIE ??? DLA TYCH INTELIGENTNYCH INACZEJ: INSTRUKCJA OBSŁUGI: 1. ktoś na forum podaje, że dostał gadżety z np. Sieradza 2. wpisujemy w pasku adresu adres: www.google.pl 3. wpisujemy tam nazwę SIERADZ 4. klikamy w pierwszy (przeważnie) link od góry 5. wyskakuje (w naszym przypadku) stronka www.umsieradz.pl 6. znajdujemy na tej stronie kontakt (to ten adres gdzie jest tak znaczek --> @ ) 7. piszemy list 8. wklejamy adres z @ 9. wysyłamy 10. czekamy na odpowiedź lub przesyłkę Dziękuję :D:D:D:D Pozdrówka dla was dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajniak
PO PIERSZE PROSZE O NIEBLUZGANIE POSTA ALE ROBICIE DEBILNIE ZE PODAJECIE EMALIE I LINKI TUTAJ BO JAK 100 OSÓB NARAZ DO FIRMY NAPISZE TO NIKT NIEDOSTANIE GADZETÓW,OT I TYLE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się oczka mrużą i chyba wkońcu idę spać więc Dobranoc Kochaneee 👄🌻 Do jutra i życzę pełnych skrzynek i kolorowych słodizutkich senków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam ostatnia, to może będę pierwsza;) cześc dziewczyny, nie spać! zwiedzać! listonosza pilnować! niech se nie mysli;))) a ja mam znów niespiące noce, za to pewnie w dzień będę spac na stojąco... dziwna ze mnie konstrukcja;) Wczoraj dostałam przemiły list z Bydgoszczy, odmowny niestety, ale sympatyczny- zapraszają do osobistego odbioru:) A dziś do pracy... szkoła pusta, tylko n- le się błąkają... i straszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te forum nie jest juz fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziołszki :) Pobudka :) Ja dziasij wybywam do końca wakacji. Jak wróce,to pewnie będzie kolekjne 100 stron do nadrabiania :) Ale mam nadzieję,że adresów z gadżetami,a nie kłotni :) Tak więc buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jenny_Aniołek witam.przerwa faktycznie troche długa (3 tygodnie).Mam nadzieje ze o mnie jeszcze nie zapomniałyście. I jeszcze ostatnio dostalam probki z bielendi i pilniczki,i taka jakby ksiazeczke o dbaniu o paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma
Dostałam pozytyw z samoobrony i z ziaji i parku wodnego samoobrona@samoobrona.org.pl www.ziaja.pl www.parkwodny.pl negaatyw z uniqa,aster,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probkomaniaczka
dawajcie tu adresy darmowych rzeczy a nie gadacie o bzdurach, no zgoda już niech będzie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do klemenia : na kopercie pisze MAVALA S.A wypelnialam jakis formularz na te pilniki.gdzies w tym temacie powinien byc adres (na duzo wczesniejszych stronach bo mnie niebyło tutaj 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probkomaniaczka
no dzieczynki, proszę, dajcie adresiki na jakies fajne darmowe perfumiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hm...na liscie od tej Mavala (wlasnie se tłumacze ten list na polski) podali adres e-mail mavala@mavala.com jak cos to napisz po angielsku. a jesli ulatwi ci to szukanie tej ankiety to oni list do mnie pisali \"Geneva,22 juillet 2005\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
Jestem pracownikiem działu marketingu jednej z wiodących firm na rynku. W związku z otrzymaniem kilkuset maili z prośba o próbki i gadzety poprosiłem kilka osob proszących o nie, o podanie informacji skąd dowiedziały się tak nagle o możliwości otrzymania jakichkolwiek gratisów od nas. I skierowano mnie tutaj. Ludzie litości ! Skrzynkę mam zapchaną i mnóstwo pracy i nie będe nic juz wysyłał wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie z rana 😘🌼 To jak . . . dzisiaj pełne skrzynki paczuszek i liscików hehe :) kurde a ja znow za 2 h jade z świat ale jak wroce to moze juz cos w skrzynce ebdzie, poszukam jeszcze cos w neciku ale hmmmm... nie mampomyslow juz gdzie szukac cmoki dla was kochane😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D YUPI YUPI YUPI To mój szczęścliwy dzień YUPI Dostałam dwie paczuszki ale jakie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - z REDDSA cieplutką , fajniutką bluzę - z WHIRLPOOL szklaną deskę do krojenia :D :D YUPI YUPI YUPI jak ja się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowienia dziewczyny!!!!!!!!! YUPI YUPI YUPI!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajniak
Jupi dostałem piersze zdobycze :d katalog stihl i naklejki ferari i doszły bardzo bo w 2 dni i to z niemczech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifonka
mam pytanie czy są linki wam znane do ston gdzie można wysłać meila z prośbą o gadżety ale np dla maluszka lub dla przyszłej mamy ..jesli ktoś wie prosze dajcie znać i przedewszystkim czy mogła bym prosić o wskazówki jak napisać taką prośbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifonka
Z góry dziekuje za wszystkie fajne linki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ifonka
tutaj raczej takich stron nikt nie szuka. Słała gadżęty nutricia tylko.Ale jeśli masz dostęp do produktów dl dzieci to pisz do ich producentów,ze np zbierasz gadżęty a ich produktów używasz ,pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ifonka
cały zbiór PEWNIAKÓW jest na 200 str tego forum.przeczytaj od początku forum to zdobędziesz adresy.Gdybym ja chciała Ci adrsy podać musiałabym od nowa przetrząsać forum bo tych adresów nie notuję nigdzie .Więc musisz pzejzeć sama forum od począku ;-) Ale tu dla mam nic nie wysyłano raczej bo tego nikt nie poszukiwał z nas, raczej ślą długopisy,podkładki,breloczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzien!! Wracam dziś od wójta bo przydzielił mnie do pracy prz wyborach jesssssssssss bo ktoż zrezygnował!! :D:D Ale ciesze sie strasznie!! Przechodze koło poczty a tu Jacek wyskakuje i mi mówi żebym wizeła sobie listy i nie szła na darmo z pustymi rękami do domu :D:D No to wiziełam kilka paczek i w nich... - Mój pierwszy kubek!!! Super z przeźroczystego szkła, duży włąsnei w nim kawke pije :) do tego znaczek, ładna papierowa torebka, foldery, długopis - Z Kartuz ładna teczka, przypinka malutrka plus 5 takich plakietek do przypięcia , długopis, folderki kolejne dwie paczki z OB a myslałam ze jeden raz wysyłaąm ale super bo wąłsnie dostałam :P - Minsk Mazowiecki pocztówki, foldery mapa, długopis - z walmarku próbki napoju odchudzającego i herbatek do tego jakies katalogi i karta klubu Ale kubek bajerancki!! Moj pierwszy! Mam nadzieje ze nie ostatni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifonka zapisz sie do Klubu Nutrica Dostaniesz KSiążke O DZiecku Od 1 miesiąca do kilku lat :) BArdzo fajna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifonka
ogromne dzięki za informacje i za rady .......:D postarm się coś wyszperać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia--- > a powiesz nam skąd dostałaś Kubek ?? Bo jakoś inne miasta wymieniłaś :P Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_23
negatywy odnosnie probek i gadzetow wysylaja z: brio naturell Kielc radia zet romantici stollwerck hean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z Pani pytaniem informujemy,że istnieje możliwość przesłania folderu miasta, mapy i widowkówek - jednak na Pani koszt /za zaliczeniem pocztowym/. Proszę o odpowiedź, czy w dalszym ciągu jest Pani zainteresowana. Urząd Miejski w Żywcu buuuuuuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×