Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

witam 🌼 ooou to juz 200 strona no niezle niezle ja dzis powysylalam do roznych miast mnostwo maili heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemeeeeeeeczka laseczki no ja dopiero wrocilam z drugiego domciu :D:D:D i wchodze odrazu na kafererijjjje :D:D:D no ladne ladne burze tu byly :D:D:D no to buzka dzisiaj nic nie byulo w skrzyneczce czekam na poniedzialek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
kto przetłumaczy??bardzo prosze:( this is an automatically generated Delivery Status Notification . Delivery to the following recipients failed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajniak
coś ze to jest automatyczny mail A tak wogle zna ktoś stronki z próbkami perfum dla męsczyzn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail wysłany automatycznie, nie odpowiadaj na niego kosmetyki dla mężczyzn? nic nie wiem... moja mężczyzna dostała dziś próbki na Shellu, jak tankowała paliwko:) Dwie próbki balsamu NIVEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
nie podawalam adresu. dopiero jak odpisza i potwierdza ze chca mi cos wyslac to wtedy im podam. Tak to sie troche boje. jak tylko dostane odpowiedzi to sie z wami podziele, ok ? :) no 200 strona mhhh...sporo zdzalalyscie dziewczyny. bedziemy mialy te wszystkie firmy na sumieniu za molestownaie ich zwlaszcza w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich wieczorową porą :D:D:D Hehe ja też chce być na 200 stronie :D a ja niedawno wróciłam z 18 kumpla :) wprawdzie miała być impreza do białego rana ale większość osób miała już fazę to ja i mój boyfriend żesmy sie już zmyli hehe ale i tak był wypas :D ...u mnie dziś listek nie chodził to 3ba poczekać do poniedziałku mam nadzieje ze moja skrzyneczka choć troszku się zapełni :) aaa i znalazłam parę adresow nowyc mi nieznanych polskich firm ale ich nazwy podam dopiero jak cosik mi przysla(pozytyw lub negatyw) a poza tym nie chce dawać niczego za darmo sępom 🌼 & 👄 dla Was :) no to chyba tyle wiec zmykam wrócę jutro , chyba że dziś jeszcze ktoś się tu odezwie :) a za 25 minut ja i mój chłopczyk bedziemy świętować 8 wspólnych miesięcy :D:D:D Pozdrowionka dla stałych fajnych czarnych nicków :D👄 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 kurcze trochu wypowiedzi mi zżarło :( więc napiszę jeszcze raz ... Witam Wszystkich wieczorową porą :D:D:D Hehe ja też chce być na 200 stronie a ja niedawno wróciłam z 18 kumpla :) wprawdzie miała być impreza do białego rana ale większość osób miała już fazę to ja i mój boyfriend żśmy sie już zmyli żeby w razie czego nie było problemów hehe ale i tak był wypas :D ...a u mnie dziś listek nie chodzi :( to 3ba poczekać do poniedziałku mam nadzieje ze moja skrzyneczka choć troszku się zapełni :D aaa i znalazłam parę adresow nowych jak dotąd nieznanych mi polskich firm ale ich nazwy podam dopiero jak cosik mi przysla(pozytyw lub negatyw) a poza tym nie chce dawać niczego za darmo sępom 👄 & 🌼 ...no to chyba tyle wiec zmykam , wrócę jutro , chyba że dziś jeszcze ktoś się tu odezwie a za 25 minut ja i mój chłopczyk bedziemy świętować 8 wspólnych miesięcy :D:D:D Pozdrowionka dla stałych fajnych czarnych nicków :D 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Jenny_Aniołek znam ten bol, ja rowniez czekam do 00:00 bo bede miala ROK z moim Myszkiem:)chociaz sczerze mowiac zasypiam juz na biurku:/ ale zaczekam:) gratuluje ci i zycze kolejnych moiesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 kajmera Witaj :) Tobie też gratuluje :) my w zasadzie już troszku poświetowaliśmy ze znajomymi na tej imprezie :) i znów jutro będziemy sie widziec :) ale sama myśl o tym że już za chwile będzie 28 sprawia że ogromnie się cieszę :D chyba zmykam już spać więc życzę Tobie dobrejnocki i do jutra :) miłego świętowania :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny_Aniołek doskonale rozumiem twoja radosc bo mam to samo:)hehe ja rowniez sie juz klade i zycze ci milej nocki i kolejnego dnia cudownego swietowania z twoim miskiem:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce byc na 200setnej stronie,Pozdrawiam Was i życze kolejnych 200 bez kłotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy zmieszczę się na tej dwusetnej stronie, jak nie, to trudno :P. Teraz będę pisała maile do kolejnych kilku miast...Wysyłałam już do tylu a na razie doszły mi tylko dwie pocztówki z Redy :( Pozdrawiam stałych i normalnych 😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elouu!! a do reddsa na tych stronach nie moge dalej znalesc adresu :/ no i wal trudno i tak pewnie juz nie wysyalaja ale jak ktos znajdzie to niech poda pliss widocznie za malo szukalam bo nie mam czasu heh pozdrofki i 🌼 i 😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Widzę, że się porobiło, ale na szczęście wreszcie ucichło. Od kiedy nie czekam na przesyłki to jakoś nie mam o czym pisać, ale co jakiś czas trzeba sie odezwać:) Fajna pogoda się zrobiła nawet jest szansa na opalańsko. Ścięłam włosy i znajomi są w szoku, bo nagle z bardzo długich zrobiły się prawie krótkie, ale przecież odrosną, a co jakiś czas trzeba robić zmiany. Adresów nowych nie znalazłam, ale jak będzie mi sie chciało to poszukam, może coś znajdę. To teraz sobie spadam na dworek, bo szkoda dnia:) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kapuje
co po podajecie sobie adresy o wyslanie probek czy czegokolwiek z zagranicznych firm, w serwisach których wyraznie jest zaznaczone np US RESIDENTS ONLY albo w kratce "country" czy "Land" nie ma wymienionej Polski?! np pod linkiem: http://www.gratisproben.com/angebote/Pabo.htm w kratce "Land" jest do wyboru tylko Austria i Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz czasami wyślą do Polski, a czasami nie. Ja np dostałam już 3 paczki, które były podobno tylko dla stanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kapuje: jesli nie ma mozliwosci wyboru lub wpisania Polski to obok miasta wpisz Poland (Polen na niemieckich). Jesli trzeba wybrac stan w USA to wybierz PE (Pennsylvania). Podobno dziala. Nie mój tekst, ale podpisuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kapuje
z ta pensylwania nie przejdzie, probowalam raz. to chyba zalezy jaki masz kod pocztowy. tak samo problem jest z podaniem numeru telefonu (na amerykanskich stronach przede wszystkim) bo patent z wykreskowaniem pola w moim przypadku nie przeszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiece na 6 lat związku i 7 znajomości?? My z moim Misiakiem mamy 5 listopada rocznice, a wcxzoraj tez mieliśmy rocznice ale inna i jak zwykle świętowaliśmy :D A powedzcie ile rocznic obchodzicie i jakie?? I jak je spędzacie?? Dajecie sobie prezenty?? Buziaki!! Ja wracam do łózką do misiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym przytrącić dla ułatwienia, od kogo dostałam negatywy: Walmark Eris (dwa razy) YR Od Royal Canin, ale przysłali :P Humana WP Wrocław Heyah Bydgoszcz I to chjyba wszyststko....CHYBA....Kilka prawdopodobnie p0okasowałam:P Mam nadzieję że pomogłam, pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×