Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Siema dziewczynki :) sorki, że mnie nie było, ale mój weekend był szalony :P ostatni weekend wakacji bez rodziców z moim Miśkiem w domu :) niestety lub stety już wrócili :P Pozdrówka dla was i życzę miłych prezentów w skrzynkach 😘 ps. jok3r --> czy ja też mogę się załapać do Twojego forum ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok 3r ja tez poproszę o zaproszonko ,co prawda rzadko tu jestem ,ale moze sie przydam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli to jest mzoliwe
ja tez prosze o zaproszenie, nie wiem czy sie przydam ale mam kilka adresów z których mi przysłali gadzety a które nie były publikowane na forum :) jak cos to moj mail marcinczwao2.pl znien na @ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli to jest mzoliwe
cos nie tak z moil adresem ^^^^^^^^^^^ wiec podaje jeszcze raz marcinczwa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez prosiłabym o zaprosznie : ooolcia@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Witam wszystkich o pięknym poranku :D (jeszcze na starym forum :P) jok3r -> jak będziesz to plissss wpisz mnie na liste uczestników,bo jak na razie to nie mogę nic pisac na nowym forum :( bardzo proszę :) Pozdrowionka dla wszystkich :) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
czesc dziewczyny widze ze forum już przenosicie,czy mogę prosić o zaproszenie mnie? Ksenia21@buziaczek.pl 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Czy moge liczyc na zaproszenie do nowego forum ? :) zaprosz99@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja dostałam dzisiaj materiały promocyjne z kruszwicy 2 foldery i 10 widokówek zero GADŻETÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrYcjaaA
ja też chce! ;) nastoolatkaa@vp.pl :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez chce.E-mail przy nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosi mnie ktoś do tego nowego forum plisss !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do JOK3R --> slonko707@poczta.fm z gory wielkie dziekiii i czekam :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce! Ja! Ja! :D Mój meilik moniteks@wp.pl czy u kogos był juz listonosz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
u mnie tez lisonoszki jeszcze nie było ok.15.00 się może pojawi moze cos przyniesie do mnie,czekam na niteczki bo dostałam odpowiedz ze już są wysłane i projekty domów też są wysłane,czekamy dziewczyny nadal.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roussi
też bym chciała zaproszenie na nowe forum a mój adresik to: lenka133@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie: 1,Niestety, aktualnie nie posiadamy żadnych materiałów promocyjnych, a ponadto skala podobnych próśb jest tak duża, że nie dalibyśmy rady wszystkim wysyłać. Maria Kwiatkowska 2,W związku z tym, że w ostatnim czasie próśb o gaqdgety jest bardzo dużo (taka moda?) rozdajemy je wyłącznie po zgłoszeniu się osobistym. Zapraszamy na naszą stronę www.radymno.pl Pozdrawiam Henryk Wolski 3,Szanowna Pani, Cieszy nas bardzo zainteresowanie naszym miastem. Dostrzegamy, że w ostatnim czasie wiele osób podejmuje pasję zbieraczą podobną do Pańskiej. Jest bardzo ciekawe hobby i godne naśladowania. Niestety, w chwili obecnej, ze względu na brak środków na zamówienia dodatkowych materiałów promocyjnych, jesteśmy zmuszeni odmówić Pańskiej prośbie jak wielu innym zbieraczom. Mamy jednocześnie nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli służyć Panu pomocą. z poważaniem Arkadiusz Komski ehhh dziewuszki chyba trzeba zrezygnowac z wysylania do UM na jakis czas bo cos mi sie zdaje ze nikt juz nic nie dostanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze za granice
A co myślicie o tym, zeby wysyłac prośbe do miast za granicą? Do stolic? Moze bedzie jak z Wawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Hejka! Czy ja też mogę liczyć na zaproszenie na nowe forum??? Byłobymi bardzo miło. Mój adresik e-mail: aga8207@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207 Ad. a może za granicę
Ja wysyłałam maile do kilku Niemieckich miast. Dostałam materiały z Düsseldorfu. Na inne cyekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×