Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość PeTi91
pechowy dzien 11 odmow 2 przysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka
ooo....a ja z campiny nic nie dostałam, nawet maila z odpowiedzią.....bieda, bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. U mnie dzis...3 koperty w nich prawie pusto. Miałam dostać paczuszkę z gadzetami z lotniska, a dostałam rozkład lotów. a pozatym również ogrody japońskie no i...oferty obozów. Jestem całkowicie niezadowolona bo spodziewałam sie całkiem czegoś innego. Pytanie do przypominajki...---> czy dostałaś wczesniej odpowiedź od Campiny czy odrazu Ci przysłali i po jakim czasie? a....i jeszcze jedno. Czy do którejs z WAS doszła już ta paczuszka z interii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Campiny wysyłałam w ubiegłym tygodniu i dzisiaj przyszła ta smycz. Wszyscy pisali do Campiny jakiś czas temu a ja dopiero teraz. Może zaczeli reklamować jakiś nowy produkt albo dostali nowe gadzety. Jak wcześniej dostawali masę meili to przestali wysyłać a jak teraz to ucichło to wysyłają ponownie. Ale serio nie wiem dlaczego akurat mi sie udało. Na to może być setka tłumaczen. Ale jestem bardzo zadowolona z tej smyczy bo jest z fajnego materiału i kolorowa. Próbujcie napisać teraz albo spróbowac znów za jakiś czas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dracena u mnie to samo ale jest dopiero 16 26 a listonosz jeździ koło 5 wiec jeszcze czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Dracenko. No to prawie tak jak ja..no z taką różnicą ze ja dostałam koperty;) a...i jeszcze jedno- zapomniałam dodać wczesniej, ze kopertę z lotniska dostałam w opłakanym stanie, Pismo- to jak przedszkolaka....pokreśkana nazwa ulicy i miejscowośći....oh....normalnie eksponat..be de miała co pokazywać znajomym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
a dostał ktos perfumiki olsenek ja wyslałam i nie wiem czy mam sobie robic nadzieje ze mi przyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominajka to zalawt dziewczyny :P:P:P mi zalezy tylko na tym zeby klimacik byl mily bez seksualnych maniakow i obsmarowywania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.bpn@bpn.com.pl 2.park@bpn.babia-gora.pl 3.biebrza@biebrza.org.pl 4.bd.pn@wp.pl 5.maribor@kki.net.pl 6.drawpn@poczta.onet.pl 7.gpn@wp.pl 8.pngs@interia.pl 9.dyrekcja@kampinowski-pn.gov.pl 10.sekretariat@kpnmab.pl 11.magurskipn@pro.onet.pl 12.narewpn@net2000.pl 13.opnar@pro.net.pl 14.biuro@pieninypn.pl 15.poleskipn@poleskipn.pl 16.roztocze@pro.net.pl 17.spn_park@sl.onet.pl 18.dyrekcja@swietokrzyskipn.org.pl 19.kozica@tpn.zakopane.pl 20.sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl 21.sekretariat@wielkopolski.pl 22.wigry_pn@su.onet.pl 23.wolinskipn@wolinpn.pl Witam ponownie jesli to was zainteresuje to maile do wszystkich parków w Polsce mozecie spróbować napisać o gadżety.Ja dopiero dzisiaj napisałam i niewiem czy cos przyslą narazie pozdrawiam ide szukac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie....tydzien czasu zajelo mi przejrzenie calego tego forum , tyle tu adresow ze juz mozna sie pomylic , widze tez ze pelno tu klotni ....i to o takie glupotki...pelno tu tez zboczencow , niestety oni tez musza zyc :/ ale z wasz wszystkich widze ze najwierniejsza i najmilasz aha i najbardzie pracowita to przypominajka :) ja gadzetry tez kiedys zbieralam ... i przez was znowu mnie wciaga :/ a probki zamawiam ktore mi tylko odpowiadaja zaraz jak spisze firmy to wam podam jakie mam ( z tych co dostalam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc witam wszystkie próbkomaniaczki:D juz sie za wami stesknilam!!! dzis dostalam IWOSTIN :) ZAKLADKI DO KSIAZEK AZ 10!!! :) I 2 KATALOGI Z OLEJKAMI ETERYCZNYMI ... CHYBA SIE KOMUS COS POMYLILO... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze jedno od wypelniania tych zagranicznych ankiet co dzien mam w skrzynce tyllllllle SPAMU!!! chyba ze 20 wiadomosci dziennie!!! a tak poza tym to jest tu ktos teraz CZY ZNOMU GADAM SAMA DO SIEBIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypisałam chyba w sumie z 6 tych zagranicznych ankiet i cały czas mi jakieś bzdury przychodzą. I tez ok. 20 meili dziennie. Tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczyny u mnie to samo. wypełniłam juz parenaście ankiet tych zagranicznych i codziennie nie 20 spamu tylko 120 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×