Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

No tak zacznijmy od wytykania sobie literówek, bo to przecież najważniejsze na świecie. Wspaniała XYZ jest tak idealna, że nigdy jej się to nie przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jednak trodno tu bedzie o spokoj jok3r az tak naprawde interesuje cie zdanie tych pomaranczowych co tu siedza na twoj temat i tamtego forum??? pamietasz chociaz dlaczego stad odeszlyscie??? wiec nie rozumiem dlaczego teraz reagujesz na te zaczepki, przeszkadzalo ci to odeszlas, wiec nie ma sensu ciagnac tego po wieki, zeby zapychac tu forum esejami z wytlumaczeniami dlaczego zrobilas tak a nie inaczej. tlumaczy sie winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ja mam taką naturę,że jeśli mam coś do kogoś to mu o tym mówię, a nie obrabiam tyłka za plecami i to jako pomarańczowy nik. Oczywiście mogę nie reagować na zaczepki, ale czasami mnie one wkurzają i muszę coś napisać, bo nienawidzę fałszywych ludzi. Jednak masz rację nie ma sensu się wysilać, bo do niektórych nic nie dociera. Można całą litanię wypisać to i tak jak grochem o ścianę. Więc jak napisałam będę tu wchodzić czy się to komuś podoba czy nie, a co niektórzy sobie pomyślą to już ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ach
moja muszelka jet gotowa na przyjęcie penisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ach
w mojej cipce też na razie pustki, ale wieczorem wszystko się zmieni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki. U mnie niestety listonosz dziś nie chodzi:(. troszke szkoda, bo spodziewam sie kilku przesyłek. No ale ...- takie jest życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
u mnie listonorz chodzi wtorek , sroda , czwartek i chyba piatek miedzy 13a 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tutaj początkująca od nowa. Tzn kiedyś już się w to bawiłam później w związku z brakiem czasu przestałam. A teraz wpadłam na wasze forum i znów jakoś mam ochotę spróbować...tylko czy ja na to nie jestem za stara?po ile macie lat? bo ja 26....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHOLERA JASNA! Jak ta panna jok3r ma swoje prywatne forum to po cholere tu przychodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
ja mam 14 i nie wydaje mi sie ze jestes za stara , to jest jak hobby bo np. w granie kary tez nie ma zadnego cenzuru wiekowego a to tez hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 18 tesh nei dawno zaczelam zbierac gadzety i poki co mam mnostwo probek kremow, 3 dlugopisy, mape polski, kubeczek, przewodniki po szwajcarii i katalog domow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka
u mnie listonosz chodzi codziennie :-) ale nie zawsze coś dla mnie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Chciałam wam powiedziec, ze byłam na forum prywatnym jok3r. Chciałabym żebyście przestały robic sobie koło tyłków. Te dziewczyny sa naprawdę fajne i ciężko pracują na to zeby dostawać świetne upominki. Nie musicie sie obawiać ze podkradają coś waszego albo że specjalnie wchodzą wam tu motać. Po tym co tam widziałam wiem, że tak nie jest. One tam mają setki swoich stronek i adresów, którymi się wymieniają. Są zgrane i miłe. Wszystkich nowych traktują miło i pomagają jak tylko potrafią. Poza tym poznają się tam i prowadzą miłe rozmówki...A co do atmosferki to jest naprawdę ciekawa. Piszę wam to ponieważ większosć z was mi zaufała. I mam nadzieję, ze moje słowa wpłyną na wasze stosunki. Zamiast mnóstwa niepotrzebnych komentarzy w jakich na siebie naskakujecie powinniscie brać z nich przykład i robić cos na własną ręke!!! Ale to tylko moja rada i co z nia zrobicie to już wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa87-87
A ja ostatnio dostalam: Z Danone: długopis, i notesik z mini ołowkiem w śrofku z Samsunga: długopis w granatowym plastikowym etui z napisem samsung Z gazety FAKT : smycz czerowną z białymi napisami Fakt z ARC-Pol ( producent makaronów) : 2 długopisy maile do tych firm byly podawane na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
Ja dostałam ; 7 probek mona lisa 1 tubeczka tołpy 2 tubki z zeptera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak dzisiaj listonosz mnie nie ominął :D Dostałam dzisiaj podkładke pod myszkę oraz smycz.👄 Jestem very very happy!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominajko, mądrze to napisałaś. Ja bardzo chciałabym być na tamtym prywatnym forum, ale Jok3r mnie nie zaprosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dracena sjkad dostals podkladke ? jak juz sie chwalicie to piszcie skad dostajecie tak mialo byc i to chodzi w tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marionka! Miło jak od czasu do czasu pojawia sie ktoś nowy. Ja też interesuje się próbkami od niedawna ok 2-3 tygodni. Pasja dziewczyn z tego forum (na które zresztą trafiłam przypadkowo) mnie wciągneła. Widać jak bardzo są tym podekscytowane i ile sprawia im to radości, choć faktycznie atmosfera na początku była milsza ale to już sprawa niekulturalnych pomarańczowych co wchodzą myląc temat forum ale na nich nie warto zwracać uwagi. Ja otrzymałam już kilka paczuszek, na kilka czekam i sporo też maili pozostało bez odpowiedzi, niepowiem czasem korzystam z podpowiedzianych na forum adresów choć nie chcąc być \"sępem\" staram się wyszukiwać je sama. Najbardziej denerwujące jest to, że chciałabym coś podać koleżankom z forum lecz przeglądajac stronki widzę, że chyba wszystkie te co ja mają. Znalazłam coś ale widziałam prośbę iż dawać tylko adresy sprawdzonych więc czekam na efekty i napewno coś podrzucę. Mam nadzieję, że od czasu do czasu sobie porozmawiamy. Ps.Nie jesteś za stara. Pozdrawiam wszystkich z forum, a szczególnie przypominajkę, która nie dość, ze jest bardzo miła to też bardzo dużo pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×