Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość agaro3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Ja wczoraj dostałam...przewodniki i mapki po miastach no i przypinke...no a pozatym...broszurkę z sukienkami ślubnymi:) Do impreska- mozez podac swój adres email? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ompreska77
Do Ona.. ystarczy kliknac na moj nick i wyswietli Ci sie w osobnym okienku mój mail Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przyszedł ten plan lekcji z Krakowa XD że też im nie szkoda 1.30 zł na znaczek za takie coś ;P A poza tym, to jestem wkurzona, bo mi jedną skrzynke mailową diabli wzieli -_- wszystko sie wykasowało =/ Ani odebranych, ani wysłanych, ani w koszu nic.. NUL Eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja dziś dostałam z danone notes w grubej okładce z ołówkiem i długopisem i smycz z Kino Polska: www.kinopolska.pl .Ale w szoku jestem,bo do Kino Polska pisałam na początku wakacji.Jestem bardzo zadowolona;);)Pozdrawiam forumowiczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale sie nazbijam kasy , uwazajcie bo mercedesa dostane od prizee hahahhaha kpina! dziewczynki,przeciez ja was nie namawiam- i nie traci nikt na tym. a moje wczorajsze awizo to przesyleczka od Danona :) notesik i dlugopis.. koszulki nie dostalam :0 ktoras z Was to szczesciara, ale ja i tak sie bardzo ciesze. pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki , milego wieczoru zycze. nic nie dostalyscie?co taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do -->xyz.Ja też niestety nie dostałam koszulki z danone,więc nie jesteś sama;)dobre i to.Wydaje mi się(obym się myliła),że to forum powoli upada,bo dawniej jak się przychodziło na forum po weekendzie to trzeba było przeczytać z 20 stron,a teraz ledwie jedna zapełniona;(Dziewczyny trzymajcie się,wytrwamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula.18 no lasnei jestem tego samego zdania :/ juz wtorek dzis a tu pare osob tylko cos napisalo z tego 3/4 to bez sensu wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie!A poza tym od jakiś dwóch tygodni,to na każdej następnej stronie prizee.....nasuwa mi się pytanie czy to forum o grach,bo może pomyliłam??Ja rozumiem,można się zapytać,raz za czasu wspomnieć;)Ja wszystko rozumie,ale ratujmy to forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie!A poza tym od jakiś dwóch tygodni,to na każdej następnej stronie prizee.....nasuwa mi się pytanie czy to forum o grach,bo może pomyliłam??Ja rozumiem,można się zapytać,raz za czasu wspomnieć;)Ja wszystko rozumie,ale ratujmy to forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie!A poza tym od jakiś dwóch tygodni,to na każdej następnej stronie prizee.....nasuwa mi się pytanie czy to forum o grach,bo może pomyliłam??Ja rozumiem,można się zapytać,raz za czasu wspomnieć;)Ja wszystko rozumie,ale ratujmy to forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie!A poza tym od jakiś dwóch tygodni,to na każdej następnej stronie prizee.....nasuwa mi się pytanie czy to forum o grach,bo może pomyliłam??Ja rozumiem,można się zapytać,raz za czasu wspomnieć;)Ja wszystko rozumie,ale ratujmy to forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel25
CZesc jestem tu nowy i czytam wasze forum od około 2 tygodni. Dopiero zaczynam zbierać rózne darmowe gadżety ale napisałem do kilku firm Tylko że one odpisały mi że nie wysyłają żadnych gadżetów:(:( Mówi się trudno. Pozdrawiam P.S. Chyba jestem jedynym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel25
CZesc jestem tu nowy i czytam wasze forum od około 2 tygodni. Dopiero zaczynam zbierać rózne darmowe gadżety ale napisałem do kilku firm Tylko że one odpisały mi że nie wysyłają żadnych gadżetów:(:( Mówi się trudno. Pozdrawiam P.S. Chyba jestem jedynym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sądzę
Nie myślę,że jesteś jedynym facetem.Myślę,że jest ich tu kilkudziesięciu ,ale Ty jako jedyny napisałeś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowyyy
no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooo
I mamy Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hejka :) dziś troszkę mniej adresików, bo w pracy więcej obowiązków ... być możę coś z tego sięWam przyda ;) https://ssl.kundenserver.de/sunnysales.biz/tomorrow/0510tmr/tmr0510pa.php?id=6021&fp=1130242324|d0c9556611c17360fe192b8acc562faa1|1|2|7303|105281|10|| http://www.ob-online.de/apollo_popup/jetzt_testen/index.asp http://www.aktiva-austria.at/aktiva/mailok.html http://ilead.itrack.it/clients/Dinner_for_Dogs/c2267/success.asp?campaignid=2267&websiteid=4684&scriptid=16607&subwebsiteid=&leadid=164742&email=ar1986%4002%2Epl&fullname=&city=Brodnica+POLEN&telephone=0048606647654&postcode=87300&street=Kazimierza+Wlk%2E+6%2F10&race=Dachshund&dogname=Nomi&dogsize=&partnerid=&nahrung=feuchtundtrocken&gewicht=11&name=Agata&surname=Rutkowska&zanpid=2099416C651681739&synccode=0 http://www.pedigree.de/Pedigree/de-DE/Betreuungsprogram.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurde jak tu cicho o tej porze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
w ostatnim adresie widnieje nazwisko Agata Rutkowska?? czy to twoje nazwisko, a dzieki temu , ze pare osob kliknie na ten link ty dostaniesz z tego jakies profity??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
eee ... nie po prostu widocznie wpisywałam link jednocześnie logując sięna tej stronce. czysty przypadek. po prostu wykasujcie moje imię i nazwisko i już ;) taki błąd w sztuce. sorry ... to żadne pofity. wolałabym, żebyście zakładali swoje konta, a nie wchodzili na moje, oki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dostala ostatnio notesik z ołówkiem i długopis od Danone i z firmy Orfi bryloczek + pięc metlowych, okrągłych przypinek do bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!U mnie dziś jeszcze nie było listonosza,bo zawsze jest w godzinach14.00-15.00!Więc oczekuję na niego z niecierpliwościa,bo dziś do szkoły nie poszłam;)a popołudniu jadę do mojego przyszłego i do teściowej z mamą i moim chrześniaczkiem;);)Troszkę się rozerwę!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno,bo zapomniałam!Do Pawel25-->uwierz,że nie jesteś jedynym mężczyzną,bo ja sama o tym forum nie wiedziałam,odnalazł i powiedział mi o tym mój...brat;);)Sam pierwszy wysyłam próbki swojej żonie,ale niestety wyjechał teraz do Niemiec,więc nie może się pokazać na forum;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze mam wielka prosbe moze mi ktos podacjaka fajna firme dzecieca ktora przysyla bezplatne probki lub gadzety z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×