Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gdzie sie podziała mozesz mi wysłać na maila -> buziaczekdlamnie@op.pl Z góry dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D jestem dopiero teraz bo przedtem coś mi net niedziałał :( ale juz naszczęscie jest ,szukam maili wlasnie,bo dopiero co siedłam do kompa ,kto nepisał do femi to piszcei ,mi przysłali ostatnio olejek w takiej buteleczce i w trzech takich malych pudeleczkach kremik,maseczka i żel i jakies ulotki,cenniki, piszcie moze Wam przyszla wiecej :) gdzie sie podziala ----> jakbyś mogla to mi też wyślij tą stronke na maila katarzyna_m4@wp.pl oczywiscie jesli mozesz, z góry wielkie dzieki :D jest tu kto teraz ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)) A moze ktoś lubi pisać do ambasad?Własnie znalazłam stronkę gdzie są wszystkie ładnie zebrane wystarczy kliknać w opowiednia i juz adres e-mail jest:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka1993
Ma ktoś może adresy stron, gdzie dają broszury turystyczne, ale też dołączają do nich pocztówki itp.? Piszcie na e-maila: sbialob@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze sobie w rzeszowie, za to moj chlopak jest ze stalowej woli, a kolezanka z pokoju obok z lezajska jednak ja ogolnie mieszkam pod ukraina:P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonitekS--> nie rozumiem Twojego hasla: \"podkarpacianie moze znaja jeszcze Lancut..\" a dlaczego maja nie znac;) jasne, ze znaja w koncu troche ludzi zyje na tym Podkarpaciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katep1->>>>> to ja poprosze ta strone z ambasadami. phoenix45@wp.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze to z ambasadami i pytam jeszcze raz na jaki adres pisals w zwiazku z Hiszpania??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cappucino - nie pamiętam- za duzo tego wysyłalam w ostatnim czasie. Z ambasady hiszpanii dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonkoo
Niby nie moge pisać ale jok3r chyba zrozumiesz:) Wystarczy jedno twoje kliknięcie na dzień żeby fundusz pajacyka wzrósł o 5 gr pomyśl 1 milion takich osób daje już sporą sumke pomyśl o głodnych dzieciach które cierpią cały czas możesz im pomóc kliknij w brzuszek pajacyka na tej stronie a pomozesz dzieciom które są głodne rób to raz dzienie a dzieci napewno bedą ci wdzięczne oto strona www.pajacyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonko ja ta akcje wspieram od samego poczatku kiedy miałam internet mnie te pare sekund nie zbawi a ktos moze otrzymac posiłek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peti dziekuje jesteś osoba o wielkim sercu:)przynajmniej dokarmimy je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrr
gdzie sie podziała. A ty kurwo sie nie udzielaj !! siedzisz tu o wiele krócej niż inni !! Ja tu siedze już od około roku w tych próbkach a zarejestrowanym nicku ! i nie obrażaj osoby która chce pomóc w budowie polskiego sztucznego serca dziwko jebana !! www.polskieserce.pl !! klikajcie jeżeli macie prawdziwe serce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.pkt.pl/przewodniki/index.php?strona=ambasady to jeżeli chodzi o amasady. Ja uważam że mozna rzucic raz po raz link do stronki z ktorej mozna komuś pomóc. Przecież co komu to przeszkadza?? Bez przesady, przeciez nie dyskutujemy tutaj o tym tylko takie informcje tez sa wazne. A nie wszyscy skacza po forach jak kangurki. I nie kłócić sie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brrrrrrrrrr - to jest forum i kazdy ma prawo wypowiedzi ale bez przesady!!!!!!!!!!!!!!!!! Zachowujcie sie jak przystało na ludzi cywilizowanych!!!!!!!! A nie wyzywacie siebie od najgorszych!!!!!!!!!!!! Tak przecież nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIEEEEEEE
dziewczyny w jakim jezyku piszecie do AMBASAD??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×