Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość topik od jakiegos
czasu podupada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WerkaZ
Jaki jest adres strony do Johnsona?? szukam w google i mi nie wyskakuje jak ktoś zna to proszę o to żeby podał dzięx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kilka razy pisałam do Oceanica i wypełniałam ankietę, ale próbek jakoś nie widać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pisałam pare razy do oceanika i tez nie widac tych próbek,obiecanki cacanki,a tez sie zgadzam ze topik podupada ale to ze wzgledu na to ze sie nam mozliwosci powoli wyczerpuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oceanika czekalam ponad miesiac, a jonsona znalazlam wpisujac PENATEN pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WerkaZ
Wpisuje PENATEN i nie znajduje mi stronki Johnsona. W dalszym ciągu proszę o adres do Johnsona. Pewnie już wiecie że TENA rozsyła próbki ale jak coś to podam jeszcze raz. www.tena.pl a potem PRÓBKI Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole ją
ja zamawiałam probki tena jkuz ponad 3 miesiące temu i nic mi nie przysłali... mam znowu do nich pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisałam do Teny, ale gdzieś (nie wiem, gdzie, ale chyba na jakimś forum było podawane.. a może na e-Konkursach..) była stronka z formularzem po próbki Teny. Czekałam długo, ale przyszło. Takie grube podpaski xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
cezsc prosze o podanie stronki na ktorej sa beplatne probki plynu dosoczewek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odnośnie TENA
Dziewczyny,produkty Tena są dla osób z problemem nietrzymania moczu! To nie są podpaski tylko rodzaj jednorazowych pieluch.Większe bądź mniejsze ,w zależności od przypadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbb
oferuje 5 adresow na fajne gadzety w zamian za rejestracje na mnie w konkursie chetnych prosze o maila - see__you@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallmall
Hej dziewuchy jakie wy glupie jestescie ja juz niejestem probkomaniaczka:/ wy jestescie glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, co tak cicho? CO do tej teny, to wiem, iż to jest do nietrzymania moczu, ale chciałam reszcie wytłumaczyć, jak to mniej więcej wygląda. Sylka, Ty jestes z forum na e-Konkursach? I kiedyś chyba z 13..? Bo jakoś tak Cię kojarzę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam awizo i pędzę na pocztę-jak coś będzie godne uwagi to zaraz Was poinformuję. Pozdrawiam wszystkich .papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka!🌼 co tam u was słychać....daawno mnie tutaj nie było. Mam dużo zaległości...mam do przeczytania jakies 100 str. Pozdrowienia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam foldery z ambasady Finlandii - w sumie nic ciekawego (może tylko mapa i zakładka do książki się przyda).Pozdrawiam Do Sylka OK-ja w sumie też tak robię jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ! :D a u mnie dzisiaj zegarek z klubu mamby :D zaje***** ;DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam u was bo u mnie to pustki (ciekawe kiedy dostane pilniczki malva, próbki herbaty i takie tam... czekam juz miesic ;/) A tak poza tematem to byBam u fryzjera... i zrobiBam sobie grzywke :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w skrzyneczce dzisiaj byla paczuszka :D a w niej smycz i najkeljka na lodowke od campiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Dzisiaj dostałam wreszcie próbki od Oceanica!!! Yeah... :) 12 próbeczek. Sylka - ten formularz na upominki do samochodu k2 to ja już dawno wypełniłam i nic nie przyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieetka
a znacie może jakieś strony gdzie można otrzymać próbki markowych perfum (np Kenzo, Dior, Chapard, Boss)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim , Pomyślałam że bylibyście zainteresowani przyłączeniem się do \"LogoMedii\". Jest to polska firma , która zapewni Wam dostęp do informacji związanych z Waszymi zainteresowaniami. Ponadto płacą Wam pieniądze za odbieranie e-mail\'i reklamowych oraz za wypełnianie ankiet. Wasze miesięczne dochody mogą się powiększyć dzięki LogoMedii o pare groszy. Tak więc zapiszcie się i poinformujcie jak największą ilość osób o możliwości bezpłatnego przyłączenia się do tego systemu. Potencjalny dochód jest nieograniczony! Zapraszam na stronę LogoMedii http://LogoMedia.iq.pl Jeśli zdecydujecie się do nich zapisać proszę abyście podali w kwestionariuszu mój numer identyfikacyjny 380288 jako osoby polecającej. Przypominam, że na tym nic nie stracicie, nie odbiją wam z pensji, a możecie mi pomóc. Po zarejestrowaniu otrzymasz e-mailem własny numer identyfikacyjny. Pozdrawiam Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×