Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ANO WIESNIARO AMORE POMIDORE HAHA, SAMA PLUJESZ JADEM... NIE ZAWRACAM SOBIE DUPY TOBA A CO DOPIERO GLOWY... ...U MNIE DZIS 3 PROBECZKI PUDRU KRYJACEGO W KREMI I JEDNA ZLOCISTEGO FLUIDU RIO Z FIRMY PALOMA STR TO WWW.PALOMA.INFO.PL. DO POTEM KOBIETKI LECE NA AEROBIK...I ANO WIESNIARY HA HA .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do palomy pisalam ze 2 tygodnie temu taki dluuugie meil i byl negatyw:( Madzia probka dziex za odpowiedz:)):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jeszcze ci wysla karolka:) ja nie pamietam niestety kiedy pisalam :P ale meil co prawda byl takze dlugi i soczysty;) do potem, trzymajcie sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzol12
A ja dalej czekam na żel :( mam nadzieje że przyjdzie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzol12
Kto chce zaproszenie na nivea piszcie tu albo pod mail : asica45@poczta.onet.pl zapraszam do wygrania sa super nagrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jestem pewna że
forum spierdzieliły te laski co tu najwięcej rabanu robiły. Ja stąd znikam, kirdyś było tu miło i przyjemnie a teraz znowuuuuuu!!! Przecież to forum wam się nie podobało. Czemu znowu tu wróciłyście potworki???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzol12 To że przyszłąś z Forumowiska a tam nie spamujesz nie znaczy ,że tu możesz spamować tym żelem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAGDAPROBKA Jeśli można to prosiłabym o odpowiedzi do konkursiku-oto mój mail witch310@wp.pl Z góry serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdapróbka
poszedł mail:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzol my juz grzecznie upominalysmy dziewczyny i mowilysmy,ze zaproszen do nivea nie trzeba wiec prosze przestan z tym zelem, kazdy moze sie zalogowac -wystarczy sie zarejestrowacv i zostac ambasadorka ja juz dostalam zel :) byc moze i ty dostaniesz jak przestaniesz oszukiwac innych i zerowac i wyludzac meile!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamilcz mala zlosnico bo z kazdym Twym slowem pograzasz sie coraz bardziej i bardziej.... \" Do potem\" -- > coz za soczysta konstrukcja zdaniowa! Szkoda tylko ze stanowi swoisty neologizm lub ( w Twoim przypadku) jest potwierdzeniem totalnej ignorancji jezykowej. I jeszcze raz prosze - nie uzwaj slow ktorych znaczenia nie znasz.... A tak aby popsuc Ci nerwy dostalm dzis: 9 probeczek perfum i milutki list z pewnej francuskiej firmy, do tego krem samoopalajacy, 2 probki balsamu do ciała i zele pod prysznic, 2 dlugopisy, fajna laleczkę stylizowana na XIX wiek :P, duzy puder do twarzy ( tez z Francji), cienie do powiek jasne zielone i stojaczek na zdjecia :))) Udane łowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna probka sama zamilcz a najlepiej polknij puder, ktory dostalas dzisiaj z probek:P i nie bedzie slychac co gdaczes, neologizm az dziw ze udalo ci sie to napisac, po tym jak zjadasz literki pani nauczycielka wielka... bede robic co chce a zwlaszcza tutaj paniusiu, ty jestes tu od dwoch dni i za dwa dni znikniesz...juz przerabialysmy takie txty z takimi pannami, ktore przychodza i odchodza, ciebie tez zniesiemy.... wiec jak nie masz nic do powiedzenia to sama milcz! a juz w szczegolnosci w moja strone! wielce podjarana konkursem, ktory ja podalam ha ha...zablyslas ze cho cho!!! do potem stale kobitki buzka tak jak mowilam juz mam malego yorka i trzeba wracac do obowiazkow i utulic szczeniaczka a potem swego chlopaczka:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna probka sama zamilcz a najlepiej polknij puder, ktory dostalas dzisiaj z probek:P i nie bedzie slychac co gdaczes, neologizm az dziw ze udalo ci sie to napisac, po tym jak zjadasz literki pani nauczycielka wielka... bede robic co chce a zwlaszcza tutaj paniusiu, ty jestes tu od dwoch dni i za dwa dni znikniesz...juz przerabialysmy takie txty z takimi pannami, ktore przychodza i odchodza, ciebie tez zniesiemy.... wiec jak nie masz nic do powiedzenia to sama milcz! a juz w szczegolnosci w moja strone! wielce podjarana konkursem, ktory ja podalam ha ha...zablyslas ze cho cho!!! do potem stale kobitki buzka tak jak mowilam juz mam malego yorka i trzeba wracac do obowiazkow i utulic szczeniaczka a potem swego chlopaczka:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze coś. Mała złośnico czyżbyś była szacowna przedstawicielką współczesnej młodzieży gizmnazjalnej ? Uroczej, nota bene, w swej kwiecistości przejawiającej się na każdym doprawdy kroku, ale też na równi zapatrzonej w swą, mizerną na dobrą sprawę,dorosłość. Bawisz mnie :) A co do kwestii poprawnościowych, wierz mi - nieco się na tym znam. W końcu jakoś trzeba zarabiać na chlebek z masełkiem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pół roku dostałam przesyłkę z ambasady szweckiej. -Mapa karlskrony, -5 naklejek szweckich, -flage polsko szwecką, -przewodnik po Szwecji i -książkę kucharską ale po angielsku. Juz zapomniałam o nich tak dawno to było. Nie ma to jak miłe wspomnienia. Teraz ma powysyłane do kilku firm ale nie wiem czy coś mi sie uda, Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Forumowiczki ! U mnie dzisiaj wielkie NIC. Ostatnimi czasy - to norma w skrzynce mej... Pieprze ta Poczte Polska ! Niby czekam na jakas przesylke i nie ma, nie ma, et cetera... Jak nic ktos tu zachowuje sie nie w porzadku...sobie przegladaja w tych pseudourzedach i wybieraja co ciekawsze obiekty... Tylko te polecone przynosza i niby ciezko zapracowani... Ok, przestaje juz grzmiec, ale noz mi sie w kieszeni otwiera... Dostalam pozytywne odpowiedzi od Nutricii, Humany i Mary Kay, ale czy je dostane ? Bueeee... Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym redermic cos im sie
chyba popsulo. jestem na 100% pewna ze mam dobrze ale wyswietla mi sie ciagle blad, ze nuby zle odp :O sama juz nie wiem o co chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny 🌼 No i znów jak mnie nie było przez chwilkę to się wiele wydarzyło :D Amorku/ko ... pisz sobie na forum co chcesz :) Niech Ci to sprawia satysfakcję, bo najwidoczniej upajasz się reakcją na takie ... hmmm ... płytkie posty :) Zarzucasz tutaj dziewczyną, że nie podają linków / adresów. Niedawno przejrzałam od nowa to forum (calutkie) i jest na nim mnóstwo adresów/linków, a Ty ile podałaś ??? :) Dokładnie jeden :) Owszem, jest to forum tematyczne, ale to nie powód, aby każdy post na nim był tylko i wyłącznie związany z tematem. Stałe forumowiczki są już dobrymi znajomymi tutaj więc nie wiem czemu nie miałybyśmy sobie porozmawiać również na tym forum. Po to ono przecież jest - aby rozmawiać :) Dostajesz takie rzeczy - okey, ciesz się :) Każda z nas ma w swoim dorobku fajne gadżety/próbki. A że Ty się swoimi \"chwalisz\" w sposób jaki zaprezentowałaś na tym forum to świadczy tylko o Tobie. Nie rozumiem po co obrażasz inne osoby, które się tutaj pojawiają lub są na tym forum od bardzo dawna. Widocznie niezmiernie Cię to bawi :D No cóż ... niektórzy mają najróżniejsze hobby :) Pozdrówka dla wszystkich 😘 ps. Dzisiaj : - KONIN (foldery, mapa) - z USA jakieś książki o kobietach ciemiężonych - SKIERNIEWICE (koszulka, breloczki-kwiatki gumowe, mapy, książka, foldery) Chyba to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tempora! O mores! Pełno linków mówisz... Może i masz rację. Może i pełno. Tylko linki w większości są już wyeksploatowane do cna. Podałam jeden link. Mogłam podac więcej, ale nie robię tego celowo - bo zaraz te linki byłyby spalone gdyby napisało tam 1000 osób ( także tych niezarejestrowanych). Cieszę się, że dostaję fajne rzeczy - a i owszem. Chciałam Wam poddać pomysł jak dostawać ciekawsze gadżety ale nie to nie. Wysyłajcie dalej sobie prośby po próbki węża ogrodowego i katalog rozrodu klaczy pekińskich. Poza tym nie wiem czy zauważyłaś, ale jedyną osobą która obraża na forum jest mała złośnica. Własne wypowiedzi staram się utrzymywać w tonie kulturalnym ( może nawet za bardzo jak dla niektórych) Cóż - z niektórymi ludzmi po prostu polemizowac sie nie da, bo albo od razu przechodza do obelg albo zwyczajnie brak im argumentów na co reaguja zloscia. Gdzież te czasy, gdzie dyskusja była wyzwaniem intelektualnym ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ... nie powiedziałabym, że spalone. Owszem, są wyeksploatowane, ale nie na tyle, żeby z nich nie korzystać. Chcesz zostawiać swoje adresy dla siebie - proszę Cię bardzo. Przecież to właśnie różni nas od zwierząt - wolna wola :) Widać, że nie przejrzałaś forum dlatego piszesz o np. wężach ogrodowych. Owszem, wiele osób robi tak, że pisze wszędzie byleby coś dostać, cokolwiek by to było. Ja np. piszę do tych firm, które jeżeliby mi coś przysłały przyda mi się to lub będzie mnie interesować swoją zawartością. Co do Małej Złośnicy to po prostu mówi co myśli. Może nie używasz słów iście \"podwórkowych\", ale Twoje wypowiedzi trącają pogardą i obrazą. Dyskusja, jak sama zauważyłaś jest to wyzwanie intelektualne, ale tylko wtedy jeżeli jest to dyskusja. To co się momentami pojawia na forum (np. teraz) to nie jest dyskusja, ale typowa \"szczekanka\" Przykro, oj przykro na to patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja wszczęłam pyskówkę na forum, ale właśnie mała złośnica między innymi. Ja również nie wysyłam maili do firm, które przysyłają cokolwiek, po to tylko by zaraz wyrzucić to do kosza na śmieci. Ale sama przyznasz, że wiele osób tak czyni. Żadnemu linkowi nie przepuszczą, byle tylko cos dostać a potem - do kubła z tym. Dlatego nie dziwię się firmom, że zaczynają odmawiać. Mówisz, że złosnica mówi co myśli. Otóż ja mam wrażenie że właśnie NIE myśli pisząc swoje posty. Bo gdyby się chwileczkę zastanowiła, zapewne nie obszczekałaby kogoś dosadnymi słowy, tylko dlatego, że nie podał jej na tacy linków. A znależc takowe - zaręczam - nic trudnego, trzeba tylko troszkę pomyśleć - czasem ciut inaczej niż dotychczas. A myślenie nie boli. Dobranoc Lady Stokrotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcialabym
otrzymac odpowiedzi do ankiety... Magdaprobka :) moglabys ? Moj email : gjoz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaprobka
Mala zlosnico, czy twoje uwagi byly skierowane w czesci do mnie? Nie rozumiem...sa bezpodstawne...sama wiesz, ze informacja o konkursie redermic przyszla do wielu dziewczyn mailem...,ja w tym czasie podawalam j na innej stronce, pod moim tamtejszym nickiem...i juz...Obrazasz mnie, co nie przeszkodzilo ci prosic o rozwiazanie...w sumie to sie nawet ciesze, ze nie bylo mnie wtedy przy komputerze, bo pewnie bym ci wyslala.... Poszedl jeden mail, prosze dziewczyny ktore dostaly ode mnie odpowiedzi, by rozpowszechnily je dalej ZA DARMO; ja mam dzis studia, wiec mnie nie bedzie...pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaporzeczka
czy ja tez mogłabym rposic o odpowiedzi do ankiety ? ostatnio znów zaczeli wysyłac probki z loreala w sumie w krotkim czasie od wysłania meila dostałam od nich 8 probek (po 2 takie same)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaprobka
poszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przerwie wracam do Was kochane cała poobijana,podrapana,pogryziona,niewyspana i wykonczona nerwowo :) u mnie jedna wielka pustka...ale ataku na moja skrzynke spodziewam się tak za dwa tygodnie :) co do toczącej się dyskusji... amorku,nie widzę sensu pisania o Twych zdobyczach,skoro nie podajesz adresów.Mimo tego,że adresy się powtarzaja na naszym forum,liczą chęci,to,że ktos poświęcił troche czasu.Dlatego ja jak znajjdę dobry adres,podaję,choć mam świadomość,że jest tu pełno nie udzielających się sępów.To były moje 3 grosze :) pozdrawiam wszystkie stałe i udzielające się forumowiczki 😘 złośnico => nie irytuj się ,bo złość piękności szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Shimmy. Gwoli wyjaśnienia, ponoć jest to forum dyskusyjne więc nie rozumiem dlaczego miałabym nie napisać co takiego dostałam. Po prostu okazuję swa niezgodę na to by jedni się napracowali przy zdobyczy adresów, a inni tylko wchodzili na gotowe. Dlatego byłoby idealnie gdyby adresy na tym forum były widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Bo Wam drogie forumowiczki, adresy mogę podac, dlaczego nie - ale mierzi mnie to, że jeden z drugim wchodzą tu tylko po to by je zgarnąć - bo inne fora mają hasła i rygorystyczne regulaminy. :) Magda próbka- mała złośnica waliła w tym poście na oslep nawet nie zadając sobie trudu by precyzyjnie określić nadawcę. wywaliła swoje żale do mnie, do Ciebie , a po trosze i do całego świata- i w efekcie jej wypowiedź przypomina groch z kapusta w którym logiki za grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek-------->PRZESTANCIE JUZ!!!!Weszlas na to forum po to zeby balaganu narobic?!Bo przez ostatnie 3 strony tylko o tym mowa!Koniec!!Temat zamkniety! A u mnie dzis : -Przesylka z ambasady szwajcarii(Nie pamietam zebym zamawiala tym bardziej adresu nie znam)-jakies foldery -Kartka zapachowa hugo bossa -katalog BLACK RED WHITE -duuuuza przesylka z viper print(2x teczki,20 wizytowek,4 ppocztowki,4 kalendarzyki kieszonkowe,kalendarz na biurko i kilka folderow) Najbardziej mnie zaskoczyli z viper print:)Ale jest ok!!A zelu nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×