Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

u mnie też puuuustki, trzeba czekac do poniedziałku Milena24nt----> na te zdiecia można głosowac, chyba tylko raz dziennie z niecerpilwoscią oczekuje na 2 kegusie i na dvd, mogłyby już przyjechac do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena- oczywiście zagłosowane, Kiedy ty tam kobietko byłaś- boziu jak pięknie- normalnie zazdroszcze- mi jak narazie najdalej udało sie wyjechac do Hiszpanii- ale lepsze to niż nic Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka no nie wychodzi mi ten shrek juz kliknięty:) dzieki a Hiszpania jest piekna byłam tam w czerwcu 2006 i 09/2002 jeśli chodzi o Majorkę i 9/2000 costa brava tez piękne motylki jeszcze dopchałam energią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgwieżdżone niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylki załadowane, mam chwilę czasu to może kilka maili powysyłam ale zawsze pozostaje nadzieja, ze może chociaż paczka z allegro przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doładowane motylki: - płaszczka 25- motylek prawie padł :-( - majcell - motylek prawie padł :-( - bastus - hjena -airg2 -karolkaaa -Little star - foniusia -anabella -marinello A u mnie dzisiaj pozytyw od rajskiej- jakies mydełko kowaliowe mają mi przesłac :-) Przypominam się z moim shrekiem http://www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=sunlwyfsaq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi12
Heyka!! mam pytanie....wygrałam w aktualnym konkursie animondy na stronie internetowej. Może ci co już wygrali wiedzą co mam teraz zrobić bo przecież nie podawałam adresu(skąd będą mieli moje dane)?? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaaaaaaaa.....
www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=zhjjxpwwfn presze wejdzcie...nic was to nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinkaaaaa odbiłam boinxa, Ciebie i inne dziewczyny prosze o to samo. www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=wncplbmxte Własnie zabieram sie za ładowanie motylków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena zagłosowałam na wszystkie ;) piękne widoki, naprawdę;) proszę o głosik u mnie patrz stopka poza tym u mnie pustki. zostałam brzydko potraktowana przez firmę dekorplast, więc i oni dostali nieładną odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja19_20 oto e-mail od dekorplast-u: Witam serdecznie, ma Pani na myśli kawałek okna czy drzwi?? Pozdrawiamy poprostu ze mnie zadrwili! boinx odbity;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie susza w skrzynce :D i tak do pn, mam nadzieje ze cos mi ktos przysle wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki 😘 dawno mnie na forum nie było,ale niestety studia dały o sobie znać :) u mnie pustki straszne,nie licząc katalogu Quelle i gazetki Ty i Twój Dom z żelem pod prysznic Dove i płytką Liptona z muzyczką.Znalazłam też adresik z darmowa naklejka na laptopa.Jeżeli bedzie ktos zainteresowany,dajcie znać. No i motylki poklikane :) pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena princessa
Hejka! Witam Wsszystkich! Mam nadzieję, że miło mnie tu przyjmiecie :). Na przywitanie podam dwie stronki produktów higienicznych:0), tylko że są dla mieszkańców USA, ale spróbować zawsze można ;). www. kotex.pl i www.playtex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena princessa
ojejku! przepraszam ! pomyliłam się! www.kotex.com i www.playtex.com ! Jeszcze raz bardzo przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doładowałam wszystkie motylki, niestety niektóre by już prawie padły (bastus, płaszczka 25, majcell) dlatego zrobie jeszcze raz liste, które motylki doładowywać. ;) bastus hjena airg2 karolkaaa Little star foniusia anabella marinello płaszczka 25 majcell I oczywiście prosze o klika w shreka http://www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=sunlwyfsaq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj do mnie nic nie przyjdzie, bo sobota i listonosz nie chodzi - niestety :( odbiłam wam bonixy i oceniłam zdiecia a swoją drogą: hjena----> naprawde ładne zdiecia, to z samolotu jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za klikanie fotek to z samolotu to jedno z wielu ale i zarazem najciekawsze chociaż dla mnie najsmutniejsze bo znowu trza było maly raj opuścić i do Polska wracac. motylki rano kliknełam, schreka dalej nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×