Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

może dlatego że nie ma jeszcze nowego numeru??? Nie wiem moje koleżanki z pracy powysyłały ankiety delektynki i dostały gazetki, uciekam bo myje okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj dosyć ciekawie. Z urzędów Miast w Kaliszu, Polanowie i Barczewie materiały promocyjnie miast i okolic , pocztówki, naklejki ale bez gratisów . I tak się ciesze , bo te miasta nie odpwiedziały na moje meile tylko od razu wysłaly. :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jeszcze listonosz chyba nie chodził, nie wiem bo nie chce mi sie isc zobaczyc do skrzynki :) Mam do was takie pytanko, czy bierzecie udział w konkursie majonezu kieleckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam brac ale tam chodzi chyba o to zeby dodac przepis i jak najwiecej osob musi na niego zaglosowac czy jakos tak.U mnie by sie raczej nie znalazlo tylke osob:)A czemu pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie o to chodz :) Pytam, bo mam tam już troszke przepisów, ale oceniac moge tylko raz dziennie ze swojego kompa, a pkt mam nie za wiele i jakbyś mogła to ocen moje przepisy. Bede wdzieczna :) www.majonez.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wlasnie loguje moze cos z tego bedzie ale watpie:)Wlasnie czekam na link aktywujacy ale jak djdzie to dam znac.A napisz mi jeszcze pod jaka xywka mam szukac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile masz punktow albo podaj jakas nazwe przepisu zebym mogla znalezc bo tam nie ma nic zeby moc wyszukac po nicku a nie widze tam twoich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na najnowsze przepisy, tam beda też moje bo cały czas dodaje nowe. Tam na górze bedzie pokaż wszystkie przepsisy tego uztkownika czy coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki 😘 no jest tego troche, ale 1 dziewczyna ma 550pkt, a ja dopiero 140 :( nie wiem czy warto sie w to bawic bo konczy sie dopiero ostatniego kwietnia, a mi sie już nie chec wpisywac tych przepisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na lyzeczke sie chyba zalapiesz ,nie??Pierwsze 1000 osob ma gwarantowane nagrody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na łużeczke muśle,ze tak :) ale fajnie by było wygrac dvd, no ale chyba nie mam szans, chyba że wezmę sie ostro do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo83
Witam Panie, u mnie dzisiaj zapachowo ;) kartka Hugo Bossa i 2 PUMY ;) acha dostałam karte zgloszeniową do Delektynki, jest ktoś już tam??? Warto sie zapisać POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem, ale dopiero zaczęłam od grudnia dostąłam ręcznik świateczny, gazetkę a pożniej zyczenia na urodziny. A dalej sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie chcialam zapisac do tego klubu ich ale trzeba wyslac poczta(nie @) zgloszenie,wydrukowalam ale nie bede leceiec z tym specjalnie na poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej nooooo!!Bez przesady!Nie robcie tu takiego spamu!!!(do qwer)umiesc to w stopce czy cos a nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wrzuc do skrzynki na ulicy, znaczki bywaja w kioskach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny tek klub delektynki, chyba sie do niego zapisze :) Ciekawe czy listonosz mi dzisiaj coś przyniół, ale jestem leń nawet mi sie nie chce iśc do skrzynki zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mnie zaczyna to męczyc, ale chyba poczekam aż koleś do mnie przyjedzie to przy okazji wchodzenia na góre zajrzy do skrzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusha
http://www.askgfk.pl/index1.php?ro=0 Należy zarejestrować się na stronie & podać swoje wszystkie dane i czekać na ankietkę za którą zdobywa się pkt. Zdobyte w ten sposób pkt można wymieniać w sklepiku albo w hipermarkecie dostępnym po zalogowaniu się na stronie :-) Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iziaaa
U mnie dzisiaj próbeczki z flosleku^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×