Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość Esta79
Super :-) Jestem jak najbardziej za :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
kurka,enschede to dosc daleko,kolo granicy z dojczami:( szkoda,bylam w enschede,miasto uniwersyteckie,ladnie tam:):) masz meza holendra? jesli moge zapytac:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Tak, moj maz jest Holendrem. No, Enschede daleko jest niestety, ale miesteczko ladne, warte zobaczenia, choc duzo do ogladania tu nie ma :-) Jeden dzien i wszystko zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
moze tez sie za holendrem rozejrze haha:) tam niedaleko ciebie jest tez losser no nie? tez tam bylam::) to jest bardzo mala miescina ale ma cos w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
esta zaraz dostaniemy opieprz,ze temat zmieniamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po pracy dzisiaj, zaraz chyba sie zdrzemne na godzinke, bo jestem wykonczona. Ja tez juz dlugo nie ruszam twarzy i wcale mnie do tego nie ciagnie. Niestety nie potrafie omijac lustra z daleka, wrecz przeciwnie - codziennie ogladam twarz pod swiatlo i doszukuje sie kazdej niedoskonalosci, ale mimo to niczego nie dotykam. Wiec tym bardziej jestem z siebie dumna, ze sie trzymam. No, ale nalezy mi sie. To juz za dlugo trwalo. Zakupilam sobie Linomag plyn i jestem bardzo zadowolona. Buzka po nim ladniejsza i taka jakby opalona :) Co tez od razu poprawia samopoczucie. Ostatnio zorientowalam sie, ze smarowalam sie przeterminowanym Cepanem... Ciekawe w jakim stopniu mi zaszkodzil... Kupilam tym razem Tointex. A Benzacne zamienilam na Brevoxyl. Na razie mam mieszane uczucia, bo spodziewalam sie niemalze cudow, ale poczekam jeszcze na lepsze efekty. U Hauschki zakupilam kapiel parowa i juz zrobilam jedna sesje - kapiel, po niej maseczka oczyszczajaca, a po niej rewitalizujaca. Bede tak robic 2 razy w tygodniu. Do tego raz w tygodniu peeling enzymatyczny, czasem glinka i moze zaskorniki zaczna znikac same... Naiwnie w to wierze. Juz dowiadywalam sie a propos mikrodermabrazji i mysle, ze w styczniu zrobie sobie pierwszy zabieg zeby pozbyc sie blizn. Oczywiscie zdam relacje. Dziewczyny! Musicie znalezc sobie jakis punkt zaczepienia, jakas mobilizacje. Dla mnie mobilizacja byly i sa zblizajace sie swieta oraz Sylwester. Jak wiadomo, w te dni trzeba wygladac wyjatkowo ;) W listopadzie caly czas przekladalam zarzucenie nalogu, bo wiedzialam, ze mam jeszcze duzo czasu do konca roku. Ale w grudniu juz na powaznie sie za to wzielam, bo czasu coraz mniej, a rekonwalescencja nie trwa kilka dni, tylko dluzej (zeby wygladac naprawde ladnie). Przetrwajcie ten okres, a zobaczycie, ze pozniej w ogole przejdzie Wam ochota na wyciskanie i nawet jak nie bedzie okazji typu swieta czy Sylwester, to i tak nie bedziecie juz ruszaly twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Holendrow jak najbardziej polecam :-) :-) Ja mojego poznalam z usa :-) Taka to znami skompliokowana historyjka :-) Tak, w Losser mialam kolezanke, pracowala jako au pair, ale juz wrocila spowrotem do PL. Ale zaszlysmy z tematu, az w koncu nas ktos ochrzani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Kate, wlasnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
dokladnie:) zaraz dostaniemy ochrzan ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCHRZAN
chcialyscie ochrzanu, to macie. To jest topik, na ktorym dziewczyny szukaja cennych rad i wymieniaja sie doswiadczeniami, A NIE PIERDOLA O DUPIE MARYNY, O HOLENDRACH I PRACY!!! Zalozcie osobny topik, albo zgadajcie sie na gg. Kurwa - 10 postow o byciu au pair, i kolejnych 10, o tym, ze zaraz ktos ochrzani za zbaczanie z tematu... I pozniej jeszcze 10 z postami: masz racje kate, masz racje esta, nie to ty masz racje, nie - ty! kurwicy mozna dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Bosh, co za frustrat jakis ten caly Ochrzan. Chyba widzisz, ze przestalysmy? Wiec idz lepiej sie wyspij, moze nerwy ci przejda przynajmniej, czego ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
szybko ten ochrzan dostalysmy,ciekawe od kogo,jak tak to nikt sie przez dzien lub pol nie odzywa a ten ochrzan to doslownie w mgnieniu oka a tak w ogole to nie mozna czy co? jak mamy ochote to piszemy,czytac tego nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
widzialas esta,jakis nerwus na nas wsiadl:) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
:-) Kate, podaj mi maila to sobie pomailujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
daj swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCHRZAN
O WLASNIE, pomailujcie sobie! ja juz nie moge na to patrzec...............................................................odkad kate jest na forum, to ciagle sa jakies bzdurne posty i w kolko te same informcje o tych samych produktach.. KURWICY MOZNA DOSTAC!!!!!! Ja tam moze na co dzien sie nie odzywam, bo czytam co wy piszecie i korzystam z wsszych rad, ale jak widze taka szopke, to nie moge milczec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Hm, glupio jakos tak troche tu. Zaraz jakis Ochrzan bedzie mi sie wyladowywal nerwowo wysylajac jakies dziwne maile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCHRZAN
no I KURW ABEDZIE : DAJ SWOJEGO, NIE TY DAJ SWOJEGO, OK TO DAJE, OK TO CZEKAM, OD JUZ DALAM, OK MAM, OK NAPISALAM, OK JA TEZ, SPRAWDZ SKRZYNKE.. KURWA, MOZE JAK WAM SIE TAK NUDZI TO OPISZCIE PO KOLI CO ROBICIE W DANEJ CHWILI: DLUBIE W NOSIE, A TERAZ SIE DRAPIE PO TYLKU, A TERAZ TO, A TERAZ TAMTO WYPIEPRZAC STAD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
to skorzystaj z rady i idz do psychoanalityka ty zapryszczona bezrobotna mordo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Ochrzan, szczerze mnie rozsmieszasz i wierz mi, im wiecej bedziesz nas obrazac, tym wiecej ja bede pisac :-) Fajna zabawe wymyslilam??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCHRZAN
SUPER ZABAWE WYMYSLILAS, NA SWOIM POZIOMIE. POKI NIE ZACZELYSCIE PIEPRZYC OD RZECZY (CO NIKOGO NIE INTERESUJE), TO BYLO OK. zRESZTA SAME napisalyscie, ze zaarz was ktos ochrzani, to macie. Po prostu zajmijcie si eczyms. Nie dzxiiwe sie, ze macie taki nalog, skoro nie macie nic lepszego do roboty jak siedziec tu non stop. Ale na sczezscie po nowym roku jedna wyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
glupia cipa,ktora zazdrosci ze komus sie udalo!!!! takich jak ty to masa,chrzan sie z tymi ochrzanami,ochrzanic to ty swego dermatologa mozesz,ze zamiast srodkow na tradzik pownien ci dac psychotropy albo leki antydepresyjne!! 3maj sie esta,zgadamy sie! teraz lece do sonnenstudio:) buzka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
a ty bezrobotna krosciata mordo zostaniesz w polsce haha i bedziesz dlubac swoje krosty na tylku !pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Ciesze sie, ze wiesz jaki poziom reprezentuje i niestety, strasznie zaluje, ze nie jestem tak inteligenta i elokwenta jak ty :-) Przyjemnej opalania Kate!! Do pogadania pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCHRZAN
ej sorry, kto tu kogo obraza?? czy ja nazwalam ktorakolwiek z was po imieniu??? Moze i przeklinam, ale bezosobowo, za to ta cala swieta kate nazywa mnie doslownie cipa, morda itp. Cierpisz na adhd????? WIDAC ZE MASZ PROBLEMY ZE SOBA. WYJEZDZAJ CZY PREDZEJ Z POLSKI I JEDZ ZATRUWAC ZYCIE HOLENDROM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kate22
ooo, widzę ze panna kate znowu się rozbrykała:) Ajuz był taki spokój od "poprzednie" sprzeczki. Potwierdza sie tylko moje wczesniejsze wrazenie ze z panna kate nie ma co dyskutowac bo jak ma sie inne zdanie to cie tylko zbluźni i tyle z tego bedzie:O A potem gada, ze to inni zasmiecają i psuja topik... Załosna istota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Sorki za bledy, mialo byc oczywiscie przyjemnego opalania Kate :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCHRZAN
popieram... po prostu zenada. A jak wyzywa!! CZYTALYSCIE TE ZWROTY??? ILE W NICH AGRESJI!! ILE JADU!! ILE CHAMSTWA! Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCHRZAN
moze lozko od solarki sie zatrzasnie z panna kate w srodku? ;) Ale zeby ne bylo, ze teraz ja zaczynam, zasmiecac topik, to juz koncze. Radze ci KATE PRZESTAN PISAC O WSZYSTKIM CO CI "SLINA NA JEZYK PRZYNOSI", BO NAS TO NIE OBCHODZI. ALBO PISZESZ NA TEMAT, ALBO WYPAD, BO NIE MAM ZAMIARU POZNIEJ PRZEBIJAC SIE PRZEZ TWOJE BEZSENSOWNE, NIC NIE WNOSZACE POSTY, ZEBY ZNALEZC COS WARTOSCIOWEGO! SORRy zap ismo, ale mam zepsuta klawiature. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kate22
zgadzam sie z Ochrzanem. ja juz wczesniej pisałam, jakiś tydzien czy dwa temu, z za miałam inne zdanie od kate to mnie wyzwała i zyczyła zeby mi na całe zycie trądzik pozostał na twarzy. Miluśka dziewusia nie ma co... I to prawda, ze odkad przylazła na ten topik to sie szarogęsi jakby tylko ona miała prawo tu pisać i oceniac kto moze tu wchodzic a kto nie. Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×