Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

u mnie podobnie...jakas porazka, dawno nie mialam takiego wysypu :o i dzien paskudny wczoraj mialam....dochodze do wniosku, ze stres moze wplywac na wysyp :p az mi sie pisac nie chce... :o minus dzis na bank, choc nie zrobilam na szczescie jakiejs wielkiej masakry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
ja sie dzisiaj nie ciskalam chociaz nie powiem ale korcilo i to bardzo ale wczoraj paznokcie zdjelam i nie moge ciskac bo nie mam czym :P teraz tylko strasze biała buxka :P ale w sumie ta pasta cynkowa to nawet taka calkiem całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po raz pierwszy wpisuje sobie plusa na zas, zeby mnie czasem cos nie podkusilo. Na razie sie trzymam, ale do konca dnia jeszcze pare godzin. Nigdzie dzisiaj nie wychodze, wiec moze mi sie zaczac \"nudzic\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz o paznokciach... Ja niezaleznie od tego czy mialam dlugie, czy krotkie, i tak zawsze znajdowalam sposob. Co prawda nie mialam nigdy tipsow, ani mega dlugich szponow, wiec nie wiem jak to jest z takimi. Ale mialam z kolei krociusienkie, obciete specjalnie przy samej skorze... i tez nic to nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
ja mam teraz po ściagnięciu strasznie mięciutkie i jak je dotykam to boli więc co dopiero gdybym chciała cos wydusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
ja mam mały krtyzys...rano jednego wycisnełam:(ale szybko uciekłam z łazienki a teraz tak za mna chodzi ,ze boje sie isc kapac:)bo pewnie rzuce sie na lusterka..:( muszę być silna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
dasz rade :):):):):) trzymam kciukaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UHY nie lam sie! Naloz sobie jakas maseczke i zmyj ja tuz przed pojsciem spac. Albo tylko niebezpieczne miejsca posmaruj jakas mascia, zeby nie kusily. Dasz rade, jestesmy z toba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) U mnie dzisiaj minus :(:( Przesadziłam :o Wczoraj (a właściwie dzisiaj bo było juz po północy) wycisnęłam jedną gulkę, bo była biala i już się mocno pchała na świat :P Ale dzisiaj ruszyłam trochę nos i to przeważyło szalę. Nie jest najgorzej bo ogólnej masakry nie było. Quleczka, podaj mi mail który podałam przy rejestracji do naszej tabelki, bo zapomniałam który podałam (mam ich kilka i wszystkie bardzo podobne :D) Dziękuję z góry :) W ogóle nie wiem co się stało, bo do tej pory chyba komputer pamiętał moje pierwsze logowanie i zawsze od razu wyświetlała mi się tabelka. A teraz nawet nie mogę jej obejrzeć :> Nie wiecie co jest? Buziak 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail jest z wp.pl ...z szostka na koncu ;) ja sie dzis lepiej nie wypowiadam... szukam nowej kuracji dla siebie wlasnie bo robi sie zle :o a moze inaczej...mysle do ktorych lekow wrocic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitna
AaAaaa nie moge sie doczekac piatku, normalnie mnie ROZNOSI, nie wiem jak wytrzymam jeszcze ten tydzien, potrzebuje kosmetyczki, jak ona mnie nie oczysci to sama zaraz to zrobie, czuje jak mnie to wszystko az swedzi, czuje nadmiar sebum pod skora i mnie szlag trafia :( fuuuu!!!!!! nie moge ;( ;( juz dzisiaj nie wytrzymalam po czesci i musialam przynajmniej te najbardziej wystajace usunac nie no normalnie mnie r o z p i e r d a l a to, podziwiam Was, ktore sie trzymacie :* ide zrobic maseczke oczyszczajaca czy cos :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitna
jeszcze wczoraj spalam u kolezanki, poszlysmy na impreze ta zero pudru i taka sliczna cera, wracamy z imprezy ta dalej w super stanie, budzimy sie rano idziemy gdzies a ona ciagle ma buzie nieskazitelna a nic z nia nie musi robic ;/ a ja sie wstydzilam rano jak sie obudzilam i polecialam do lazienki nalozyc tapete a i tak wygladalo to obrzydliwie :/ :( co to w ogole ma byc za niesprawiedliwosc ??!?!? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam takie kolezanki, one nawet porow nie maja widocznych, po prostu gladka buzka jak pupcia niemowlaka ;) Ale cos za cos - najczesciej taka cera jest sucha i szybciej pojawiaja sie na niej zmarszczki. Chociaz w dzisiejszych czasach zmarszczek mozna sie szybko pozbyc, wiec i tak laski z tym typem cery maja przewage :| No trudno, tak widocznie musi byc, ze my cierpimy, a inni nie. Trzeba sie z tym po prostu pogodzic i zrobic wszystko, zeby bylo tylko lepiej. A my robimy na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sie nie mogę zalogować :/ :) poproszę o zaproszenie na adres: upgradeu86@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XY2
Niby już nie mam ran, strupków i wielu przerażających zaskórników, a stanów zapalnych wcale, ale gdy tak po zmyciu makijażu spojrzę co ja przez te kilka miesięcy narobilam, jak zniszczyłam cerę, ile czerwonych, ognistych plam, to aż na płacz mi się zbiera, bo będę w tym uwięziona jeszcze tyle czasu...ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety :o nie wiem czy na ciebie to dziala... ale ja coraz powazniej rozwazam skonoren/acne-derm ...bardzo mi kiedys pomogl i na przebarwienia i utrzymanie skory "w ryzach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
ja kupiłam sobie maseczke..i mam zamiar cały dzien w niej siedziec zeby nie kusiło...ale mam nadzieje ,ze dam rade..wczoraj wycisnełam jednego...;( ja tego nie rozumiem...to jest chore..jak mozna nie opanowac sie przed wyciskaniem pryszczy!!!przeciez wiem jakie sa tego konsekwecje..jak sie pozniej czuje...jestem taka zła!!!to jest chore!!to jest nałóg!!ale jak to mozliwe:(na studiach przerabiałam wszystkie nałogi ,objawy i jak pomoc takiej osobie,ale o wyciskniu pryszczy nic nie mowili;Pmasakra moze powinnam pogadac z psychologiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhy, a nerwice natrect tez przebialas? ;) moge zapytac co studiujesz, ze ucza Cie takich rzeczy jak walka z nalogami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
też:) i uswyadomiłam sobie ,ze mam nerwice wewnetrzna:) jestem spokojna osoba,nie krzycze ytp,ale dusze wszystko w sobie...studiujen PEDAGOGIKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moim zdaniem nasz \"nalog\" to tak naprawde bardziej wlasnie rodzaj takiej nerwicy natractw, niestety ;) co do nerwicy wewnetrzej jak to okreslilas...to moja mama ma taka, zreszta chyba wiekszosc osob denerwuje sie bardziej gdzies tam \"wewnatrz\" ukrywajac to przed otoczeniem tak dlugo jak sie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów... dziekuję za zaproszenie :) 👄 Już dokonałam zmian w tabelce :o kurde, tyle dni na marne 😭 Nie umiem oddać medalu, tzn. nie wiem jak to zrobić, Quleczka działaj :P agusia, gratuluję :) XY2 ja też jestem przerażona przebarwieniami :( i tym, że to ja do nich doprowadziłam uhy też studiuje pedagogikę :D i tez jestem spokojną osobą ;) Tylko przed lustrem jakiś demon we mnie włazi :P, na szczęście już rzadziej :) Traktuję to jako chwilowe potknięcie i walczę dalej, dzięki, że jesteście 🌼 U mnie słoneczko świeci, więc jest lepiej mimo tych gojących się ranek Pozdrawiam i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oojacie :D:D:D poprzedni post: 13:13 :P Ale ze mnie kozak :classic_cool: Mam nadzieję, że to zwiastuje same dobre rzeczy ;) Dobrze, że nie jestem przesądna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie :P tylko, żeby jakaś zależność się tu nie ujawniła :D Bo wiecie co mówią o np. psychologach ;) I powiem Wam, że to się potwierdziło w kilku przypadkach wśród moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie pedagogika, bo psychologię skończyłam:-D Qleczko, nie umiem obsługiwać tej tabelki, plusiki mi się nie dodają:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie nie dodaja? zeby wstawic plus musisz wpisac apostrof przed nim czyli -> '+ :) a jesli chodzi o sumowanie...to same sie nie sumuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez na pewno mam nerwice wewnetrzna. Nie okazuje emocji na zewnatrz, wszystko tlumie w sobie. Ale to mnie nie usprawiedliwia! Nie chce tak nawet myslec, po prostu moj nalog jest glupota i tyle. Jestem glupia, pusta i tepa, ze sie masakruje, i tej wersji sie trzymajmy ;) Upgradeu - nie mow, ze tyle dni poszlo na marne. Nawet jesli nie udalo ci sie utrzymac ciaglosci, to i tak na pewno twoja cera jest w lepszym stanie, niz gdybys sie masakrowala pare dni pod rzad. I fakt, ze dalas jej odpoczac przez dwa tygodnie, na pewno sie odbije tym, ze np. bedzie sie teraz szybciej regenerowac. A poza tym Twoj przypadek pokazal innym \"niedowiarkom\", ze jednak warto walczyc o medale, ze kazdy z nas, nawet ten \"najlepszy\" ma chwile slabosci i ze tak naprawde nie ma sie czym przejmowac. A wiec przyczynilas sie w duzym stopniu tez i spolecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Buehehheh, szok ja też kończę właśnie pedagogikę :):):) może to ma jakis związek z nałogiem? Hmmm bardzo dziwna sprawa :) Uff juz wczoraj udało mi się nic nie dotykać, ledwo...a dziś jeden pryszc bardzo korcił ;/ taka twarda wystająca gródka, ale raczej nie jest biała. Zasmarowałam ją maścią cynkowa aby tak nie świerzbiła :) Nawet ja cos jednego malutkiego wycisnę, bo nie uda mi sie nad tym zapanować, to i tak nie bedę mocno zła na siebie, naprawdę dużo ze mną lepiej od czasu przyłaczenia się do naszej tabelci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×