Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Kolinia jak to sie mowi "nie chwal dnia przed zachodem slonca" :-P kilka takich okolookresowych krostek malych zdrapnelam (moze3-4) ale nie zrobilam z tego wielkiej rany (zawsze cos) tylko maly strupek ale ogolnie wiekszosc w ostatnim stadium gojenia i wygladam jak plamek jakis :-/ i kupilas w koncu te butki? ja ostatnio szukalam ale szukanie butow to dla mnie meczarnia bo jak mi sie podobaja to rozmiaru nie ma, albo cisna... ostatnio szukalam tzw "cichobiegi" i nic nie trafilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex no nie da sie przejsc przez zycie bez klotni;) ale to i dobrze bo by nudno bylo a fajnie sie jest godzic;) bedzie dobrze:) zuzak ale jakis maly postep chyba jest co??? jeszcze mysle nad nimi bo kosztuja 1000 a ja wcale ich nie potrzebuje tylko ,ze ja uwielbiam buty i uwielbiam je kupowac....a jeszcze w takim kolorze nie mam;) Sportowych butow to ja nie lubie,ale oczywiscie mam i takie bo do sportu potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka :|
Przez 2 dni miałam sliczną buzię ,a wczoraj rewolucję na brodzie zrobiłłam , niby nie jakies wielkie rany ale widać ,że coś kombinowałam . Mam nadzieję ,że do wtorku zniknie , bo mam egzamin gimnazjalny . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
laski błagam nie ruszajcie bo potem obrzydliwe blizny ;( KTÓRE cieżko zwalczyc niż takiego pryszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycislam 3 wągry;( No i te moje obsesyjne mycie twarzy prysznicem,już nigdy więcej tak nie zrobię... Przykro,ale obiecuje sobie ze jutro nawet tych trzech nie wycisnę! kto ma mały problem z wyciskaniem,niech się opamięta,wogole to wszyscy musimy się opamiętać...Ja kiedyś drapałam uszy do krwi,nim przeszło na twarz,a uszy mi się zagoiły i nie ma ani jednego śladu.Z twarzą będzie najtrudniej niż z nogami czy plecami... http://www.youtube.com/watch?v=i-lyEEa3_08&feature=autoplay&list=FL3tqoriiHmKsj-PpDSvU2gA&playnext=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny badzcie silne,jestem z wami i nadal nie wyciskam to juz 9 dzien,ale wiem ze wszystko jeszcze moze wrocic,dzisiaj mam takiego syfa na brodzie ze ho ho,ale nic potraktuje go tormentiolem niech sie goi:) buziaczki i lapki z dala od buzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana241 wow jestem zachwycona i podziwiam cie:) Ja po 4 dniach upadam. 6 maja mam 20 urodziny i chciałabym wyglądać przyzwoicie przy rodzinie,nie wiem czy uda mi się to osiągnąć pozostało chyba 2 tygodnie...w dodatku chciałabym schudnąć przynajmniej 5 kg,do wakacji pozostało tak niewiele czasu,a ja dalej sie objadam,ale ćwiczę już tydzień i nic nie schudłam,bo dieta tez jest wazna,a ten tydzień to jednak jeszcze za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
ja dziś cały dzien chodzilam bez pudru,tylko puder. wygladam juz w miare ok,tylko broda jeszcze czerwona ale mam nadzieje w poniedzialek bedzie okej. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. Powiem wam,ze sama jestem w szoku,ze tak dobrze mi idzie,to moj rekord:P,ale musze caly czas sie pilnowac wczoraj jak mylam twarz to wlasnie wypatrzylam tego syfa na brodzie,ale mowie sobie za kilka dni zejdzie i bedzie o jedno przebarwienie mniej i to mi pomaga..Mowie,ze nie moge was zawiesc i mysle jak go wydusze to znowu wymiekne i tyle mojej pracy pojdzie na marne.. Staram sie nie zwracac uwagi na wagry czy rozszerzone pory ,bo wiem ze mam tego duzo,ale to nie jest najgorsze,bo jakos to sie przytapetuje,najgorsze sa te pryszcze,ale przetrwam to. Jestem teraz na prawde pogodniejsza dziewczyna ,bo nie przejmuje sie non stop,ze cos rozdrapalam na twarzy i juz nie zwracam uwagi na to czy ludzie sie przypatruja mojej twarzy kiedys myslalam o tym caly czas... Dopiero sie wszystko goi,ale bedzie dobrze i to mnie jakos tak pozytywnie nastraja.... Postanowilam probowac zaprzestac po ostatniej masakrze,ktora zrobilam 9 dni temu usiadlam i sie poplakalam,bo to calkowicie zawladnelo moim zyciem,meczylam twarz chyba z dobrych 8 lat,albo i wiecej juz nie pamietam dokladnie... Mam teraz 26 i musze z tym skonczyc i zaczac czerpac z zycia,a nie przejmowac sie wygladem twarzy.. jak dobrze pojdzie to moze do wakacji zrezygnuje z pudru. Zobacze jak bedzie sie sprawowal ten kolagen co polecila Alex D :) na razie na niego czekam.:) Trzymajcie sie kochane:) Probujcie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
ja dodam iz dzis w jakies publicznej toalecie mieli lustra takie bardzo dokladne i powiem wam ze nie najgorzej wyglada moja cera, tylko ze wlasnie ona jest jasna i kazde miejsce z wycisnieciem z rozdrapaniem wyglada okropnie. i dlatego musi mnie to teraz zmotywowac do niewyciskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
tajra 666 znajdę cie i obetne ci łapy ;* nie ruszaj juz więcej buśki plissss;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
no i okolice golenia niestety niewygladaly za ciekawie bylo sporo zaczerwienien.;/ ech czemu niektorzy maja takie ladne buzki a niektorzy nie. to takie niesprawiedliwe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
To dobrze Grzegorzu .........lusterka też same dużo przesadnie pokazują ale super ze to cie zmotywuje ...akurat lustra sa moimi wrogami ale i tak sie lubie na nie gapić choć dlatego czy sa jakies efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex;D oj to już był ostatni raz,już nie wycisnę;* A ty smaruj buzie maściami,na pewno stan cery ci się polepszy.Tez smarowałam i widziałam poprawę,ale przestałam i zamierzam smarować jeszcze raz.Tym razem kupie ze 3(o kurde znów liczba 3 się pojawiła,bo ja czasem niektóre rzeczy robię na 3,6,a potem na 9,to samo tyczy wyciskania) maści i będę smarować rożnymi.Jej już chce mieć wygojona twarz. Wiecie co ja sobie czasem myślę ale to jak jestem na maksa wkurzona ze mogłabym stracić jedna rękę,to bym nie ruszała twarzy,ale ja głupio myślę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja to nie sprawiedliwe z tym ze jedni maja ładna,a drudzy maja problemy z twarzą,ale takie jest życie niesprawiedliwe,trzeba się z tym pogodzić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mam dziurki po wyciskaniu,(one są bardzo małe takie jak wągry,ale sa i mnie denerwują,ale z czasem się zmniejszają),trochę blizn(takis śladów nieduże) Alex musimy pozbyć tych myśli..,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
nie mam już siły do tego mojego ryjaa! ;/ rujnuje mi to życie. Nie ma co gadać. Myślę nad braniem tabletek anty Cyprest podobno działa na cerę. Nie straszne mi żadne skutki uboczne, mam juz dość tej cery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
grzesiek przy goleniu to normalne ze czerwone mój chłopak jak się ogoli to tez masz czerwone ale zaraz znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie,Ja myślałam nad tym dermatix albo nad veraderm,Oboje podobno bardzo dobre w zastosowaniu. Ale chyba dermarix lepszy bo więcej osób o nim pisze ze działa.Cena stanowi problem,ale chyba warto zainwestować.Pomyśle jak będę przy kasie,bo na razie ciężko mi cokolwiek kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
zrobilam sobie peeling mechaniczny i z boku policzka wyskoczyl mi pryszcz,taka gulka podskorna,ktora pewnie nie wyjdzie,wiec wole nie ruszac bo znow sobie zrobie rane :/ masakra,musze sie calkowicie przenieść na peelingi enzymatyczne...wiem,ze mechaniczne mi nie sluza a mimo to je robie dla poczucia odswiezenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
ewaewaee mechanicznie nie wrto bo mozna sobie naprawde spieprzyć naskórek ,sama się przekonałam bo na mikrodemabrazje chodziłam ........to tylko efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
jeny jak ta moja twarz mnie denrwuje ale daje rade jakośśśś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex;D no daj daj.musimy dać przecież rade;)) Ja dziś żeby nie myśleć o gębie i paskudnym ciele.Postanawiam się wybrać na rower ścieżką rowerowa aż do lasu,pójdzie mi na zdrowie,ale tez trochę Świerzego powietrza wpłynie korzystnie na moje samopoczucie i twarz.Polecam się gdzieś wybrać,piękna pogoda wykorzystajcie czas:) Milej niedzieli;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywalam masci Dermatix ultra,aptekarka polecila mi ja jako najlepsza na rynku w walce z bliznami(150 zl.malusienka tubka,15g)stosowalam 8m-cy a smarowalam sie prawie za kazdym wejsciem do lazienki(obsesyjnie wrecz) efekt? hmmm pomyslmy-u mnie zaden,lepszy rezultat widze po smarowaniu tych miejsc kwasem hialuranowym w zelu,stosuje od 2 tygodni,tylko na te malutkie dziurki i widze jak sie zmniejszaja,dzis jestem mega zadowolona ze swojej skory:) ale mysle ze trzeba probowac roznych rzeczy bo na kazdego dziala co innego,ja juz znalazlam to co na mnie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
mam nadzieje że mi pomoże ten dermatix oby ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasem hialuronowym tez słyszałam ze jest bardzo dobry,ja stosowałam krem oraz fizjoderm z ziaji z kwasem hialuronowym długo kilka miesięcy i coś tam zauważyłam,zwłaszcza ze te kropki(dziurki)mam mniejsze,ale chyba całkowicie nie zejdą szukam i próbuje już nie wiem co tam jeszcze wypróbować. A ktoś używał kremu nierozjaśnianego plamy,przebarwienia?Mógłby ktoś polecić jakiś?Tyl tych kosmetyków nie wiem na jaki się zdecydować,ważne żeby nie przekraczał 50 zł,bo więcej nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
tajra 666 dobre jest Serum aktywnie rozjaśniające AnnodOro, Ziaja, 30 ml, 10 zł).moja kolezanka to stosuje i jej to pomaga ,jest mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki kupie:D Zwłaszcza ze Ziaji,lobię ta firmę tanie produkty,a niektóre naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
mam nadzieje ze ci pomoże ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×