Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

middle_soprano u mnie jedynym lekarzem jaki by mi pomogl to bylby taki co elektrowstrzasy robi lub inne drastyczne metody. bo problemy jakie mam z cera sa na moje osobiste zyczenie. i mysle ze znaczna czesc dziewczyn tutaj piszacych ma problemy male lub bardzo male ale po prostu z malenstwa ktorego nikt nie widzi robia wielka rane paprzaca sie ot glupia ja.. ale mam nadzieje ze juz wyjde na prosta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy ;// 212
Ludzie pomozcie. Osotatnio wyciskalam sobie wągra blisko ust i chyba za mocno nacisnelam bo zrobila mi sie tak jakby krosta, jest twarda i malo widoczna ale jest przy samych ustach. kiedy naciagne usta to tak jakby gorszek pod skóra i jest takie białe uniesienie. wie ktos co z tym zrobic ? pomozcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy 212... Masz dwa wyjścia 1.czekać , aż zniknie samo, ewentualnie samrowac czymś złuszczającym. 2.przekłuć sterylną igłą i dokładnie wycisnąć, a następnie zdezynfekować (jednak to ryzykowne). Mimo, że walczymy tu z wyciskaniem, niekiedy to jest jedyne wyjście w pojedynczych przypadkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy ;// 212
szczerze to troche boje sie tego drugiego sposobu, bo jest to bardzo blisko gornej wargi ;| po ilu dniach to moze zniknac ? jak mascie to jakie ? czy ktoś mial do czynienia z takim czyms ? przepraszam ze tyle pytan na raz ale troche sie obawiam zeby mi to nie zostalo ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
posmaruj pastą do zębów ja używam vitella ictamo na noc i raczej pomaga moim zdaniem syf się robi ...czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
albo posmaruj maścią cynkową radzę czekać, nie wygniatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno czekanie jest lepsze ale niestety ja mam z tym problemy ;-) ale ostatnio mialam taka wypuklosc zaskornikowa i przetrzymalam:-) powiedzialam sobie nie tkne jej i nie rusyzlam - mala rzecz a cieszy ;-) co do specyfiku na takie cos - sama szukam dobrego. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis trafilam na takie informacje na forum (odnosnie takich bolacych gowien wyskakujacych): 1. Spać na plecach 2. Często prać poszewkę na poduszkę 3. Nie dopuszczać do "przegrzewania" miejsca, w którym występują te syfki (np. szalikiem gdy są na brodzie) 4. Pod żadnym pozorem nie dotykać twarzy o czestym praniu poszewki i zmienianiu recznika slyszalam - chodzilo akurat o problemy z gronkowcem. nawet o nie uzywaniu recznika zwyklego a papierowych. ale czy normalnie to pomaga to nie wiem.ja kiedys jakis czas stosowalam - zero roznicy a punkt 4 nagminnie lamie czytalam tez o przeklowaniu takich bolacych grudek wysterylizowana igla :o ale jakos do tak drastynych metod nie doszlam. niby pomaga. odkrylam wczoraj ze zamiast kupic tribiotic kupilam tormentiol... nazwy mi sie pomylily :o uzywalyscie moze tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Zuzaku! Tormentiol jest dobry na świeze ranki po wyciskaniu i na strupki (szybciej odpadają), natomiast jeśli chodzi o syfy i zaskórniki to wyciąga je na wierzch, więc trza uważać ( ja osobiście ich nie smaruję). A i jeszcze jedna rzecz, kiedyś smarowałam nim całą twarz, niestety kończyło się to wysypem, gdyż strasznie zapycha. Więc polecam tylko i wyłącznie na wszelkie rany i strupy, bo szybciej się goją. Ja nawet czasem używam na podrażnienia po depilacji bikini. A powiedzcie mi dziewczynki jeszcze, którego psychola wy kupiłyście ja widziałam w aptece balsam i krem, ale Kolinia coś piała, że jeden jest lepszy niż drugi i w końcu nie kupiłam (może i dobrze, bo w portfelu wiatr hula hehe). Podacie linka do tego dobrego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yazmina dzieki za info o tormentiolu. wlasnie cos mi tak swita ze pare lat w stecz sobie spore kuku zrobilam chyba tym bo nakladalam jak glupia (to chyba ciemne jest ale mojego jeszcze nie otworzylam) w sumie nie wiem na co go teraz zuzyc ;-) a co do pscyhola to ja mam tego http://www.aptekavolfarm.pl/6587,la-roche-posay-effaclar-k-krem-30ml.html i dokladnie z tej apteki wydaje mi sie ze ot jest ten co podawala Kolinia (tak mi sie zdawalo jak kupowalam ;-)) tylko chyba aktualnie nie jest dostepny w tej aptece. a w doz http://www.doz.pl/apteka/p57817-La_Roche-P_Effaclar_K_krem_odnawiajacy_przecw_niedoskonalosciom_skora_tlusta_30_ml to chyba ten sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie z tej apteki pierwszej wkleilo ze spacja http://www.aptekavolfarm.pl/6587,la-roche-posay-effaclar-k-krem-30ml.html moze teraz bedzie ok a jak nie to mozna przekleic do przegladarki i usunac odstep w adresie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
A wiec tak: -zmieniam b.czesto poszewkę,prasuje ja by zabic bakterie,staram sie spac na plecach,chyba ze zasne i sie obróce;) -nigdy bezwiednie nie dotykam buzi,nigdy jej nie drapie:) -nie lubie szalików na buzi,wiec jej nie przegrzewam... Jedyny mój problem jest jak zajde do łazienki i zaczne wyszukiwanie...polowanie na ''coś'' ale i to daje sie ograniczyc do minimum:) Zuzak nie moge otworzyc twojego linka wiec podaje ten do tego kremu mojego: http://www.domzdrowia.pl/39972,physiogel-krem-75-ml.html yazmina haha spokojnie nie obraziłabym sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za linki, kupię niebawem:) A Ty Zuzaku chyba roztrzepana przed świętami, podałaś linki do effeklaru-K :P Ja właśnie niebawem wyjeżdżam na święta w rodzinne strony, więc nie wiem jak długo nie będę tu zaglądać. Życze wam dziewczyny kochane wspaniałych świąt, szczęsliwego nowego roku, spełnienia wszystkich marzeń, a przede wszystkim pięknych buziek (czego i sobie życzę). Trzymajcie się i do zobaczenia (na forum) w nowym roku!!!! Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no po prostu jestem ostatnio tak zakrecona ze to nie porozumienie, ja kupilam ten effaclar-k zamiast psyhozelu :)))) no nieee.. tak sobie myslalam ze ta nazwa psychozel to moze od firmy :))) no to psychozel musze sobie dopieo kupic :-P oj trzeba sie wyspac bo ostatnio cos wszystko mieszam :D ale ten effaclar k bardzo fajny mimo ze psychozelem nie jest :-D kolinia ja nie lubie szalikow bo mi makijaz psuja :-P i przyznam sie ze czesto dotykam buzi np czytajac ksiazke ogladajac film albo jak nad czyms mysle - glupi nawyk... yazmina wielkie dzieki za zyczenia Tobie rowniez wszytskiego dobrego, milych rodzinych Świąt a Nowy Rok z coraz bardziej gladka buzia oby byl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
yazmina dzieki wielkie za życzenia,Tobie tez życzę cudownych świąt spedzonych w gronie najbliższych,milości,radości i przede wszystkim zadowolenia z siebie:*** zuzak zakrecona jestes jak lato z radiem hahaha tylko uważaj bo efeklar choć go bardzo swojego czasu lubiłam moze przesuszać,ja go wole punktowo smarowac bo pieknie leczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze jestem zakrecona :-D ahhh taka przypadlosc. znajomi sie smieja ze ja sie ciagle smieje i ciagle cos mieszam lub zapominam :-) cos jak ma sie takie napady sklerozy to co zrobic, trzeba sie smiac :-D Kolinia czy to jest to samo to co Ty masz? http://allegro.pl/physiogel-krem-75ml-s-sucha-alergiczna-apteka-i1994711483.html bo ten jest opisany jako hipoalergiczny i innego na allegro nie moglam obczaic...chyba musze po aptekach popatrzyc kurcze a ja tym efeklarem to cala buzie smaruje wieczorem. to musze go ograniczyc. na razie chyba nie wysuszal ;-) ale wole uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ii przejrzalam i nie widze w aptekach takeigo ktory mialby napisane jak wol krem fizjologiczny sa tylko hipoalergiczne. Kolinia Twoj tez jest hipoalergiczny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
zuzak to ten sam co ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
no nie wyskakuje od razu ten krem,ale jak u góry wpiszesz physiogel to sie pojawi 4 od góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolinia dzieki juz wiem ktory to :-) teraz juz nie pomieszam i kupie co trzeba :-D (tak mysle hmmm) na wigilie stanu dobrego nie bede miala ale zakladam ze na sylwestra bedzie juz w miare o.k... cos sie pusto na forum zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto bo święta,święta.Wszyscy zabiegani i zajęci świętami tak ze nie maja czasu tu wchodzić;) zuzak nie martw się moja cera,tez nie jest w najlepszym stanie,ale wierze ze do sylwestra będzie jeszcze lepiej.a potem wspaniale!:) W styczniu mam wykupione 4 zabiegi na mikodermabrazje,ale się waham bo dermatoloszka mi powiedziała ze jeszcze mam młodą skore i wszystko się zagoi,a taki zabieg jest ryzykowny.Mogę zniszczyć sobie skore,w dodatku mama mówi ze bym posłuchała pani dermatolog. Nie wiem co kompletnie zrobić,może poczekam z rok aż skora dojdzie do siebie ,a potem zrobię mikro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Wpadłam na chwileczke by Wam moje dziewczynki życzyc pięknych świąt,radosnych i przepełnionych miłoscią(też do siebie samych)niech dla wielu te swieta beda poczatkiem lepszego jutra.Ściskam Was mocno,buziaki:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Aune ja bym poszła na twoim miejscu na mikro,jesli to sprawdzony salon to nie powinno byc zadnych problemów po zabiegach.Ja byłam bardzo zadowolona,to mało inwazyjny zabieg kosmetyczny ale skóra wyglada po nim na prawde dobrze i przestaja wychodzic niespodzianki.Mlode dziewczyny tez chodza w celu poprawy kondycji skóry.Ale oczywiscie decyzja nalezy do ciebie:) Zuzak tylko sie skup jak bedziesz zamawiała ten krem bo znowu nakupujesz 10 innych rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja chciałabym życzyć Wam Wesołych Świąt,dużo radości,uśmiechu,spokoju,miłości,wytrwałości i niech rok 2012 będzie lepszy niż poprzedni :) I oczywiście spełnienia najskrytszych marzeń :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolinia haha no postaram sie nie robic 5innych rzeczy to moze przyjdzie to co trzeba:-D mam pecha wczoraj utopilam komorke w tojlecie (juz 2 rz w jej zyciu) teraz ja susze ciekawe czy sie pozbiera Aune tez licze ze na sylwestra bedzie juz lepiej a potem z gorki. i tak nie jest najgorzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Dziewczynom z forum życzę spokojnych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, żeby jakiś Gwiazdor zrobił pstryk i nasze przeważnie wydumane problemy z cera zniknęły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!ja również przyłączam się do powyższych życzeń ale przede wszystkim jak i dla siebie tak i dla was pragnę pięknej cery i mniej zamrtwień z tego powodu,byśmy mogły dumnie iść przez świat z podniesioną głową ;) na pewno do sylwestra będziecie błyszczeć,dziś też się zróbcie na bóstwo i świętujcie z rodzinką,ściskam i całuje was mocno;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×