Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość MilenaMilenaMilena
Co sądzicie o maści ichtiolowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ambitna do nas dołączyła:D:D super 🌻🖐️ ejbisi, faktycznie to jest jak trans, dołącz do nas, razem z tego wyjdziemy🌻:* Milena, fajną fazę miałaś wczoraj w nocy;) mówię tak serio pozytywnie. Czasami fajny jest taki przypływ dobrego myślenia:) Też tak czasami mam, ale z tego co doświadczyłam, wiem, że spadek z wysokości później bardzo boli, więc po prostu uważaj na siebie:) żeby nie zrobić nic czego byśmy nie chcieli;) Super że wniosłaś wczoraj/dzisiaj trochę zapału i agitacyjnej energii:D:D:D dzięki🌻🌻🌻 ps. nie wiem co to maść ichtiolowa DO BOJU DO BOJU DO BOJU POLSKOOOOO !!!:P Wszyscy razem damy radę :D:D:D:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upgradeu
Bez kitu, niezła pozytywna faza Milena :) :) Maścią ichtiolową smaruje takie duże bolące gule, które mi się pojawiają na plecach i bolą bardzo jak leżę. Przyklejam plasterek i następnego dnia gula już nie jest taka nabrzmiała, twarda i boląca. Pozwoliłam sobie zaznaczyć w naszym kalendarzu ważny dla mnie dzień. Muszę pamietać, że przed tym dniem NIE WOLNO mi mieć minusa/minusów (po tym dniu zresztą też nie) ;) Pozdrawiam :* do booooju :D DAMY RADĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upgradeu
Tak sobie zajrzałam na koniec tej tabelki i są tam rzędy do 100. Ale by było super jakbyśmy tak dali radę te 100 dni nie ruszać :) W sumie z tego co pamiętam, okres między studniówką, a maturą minął mi bardzo szybko :P Więc może i nam to szybko minie. Co stosujecie, jeśli chcecie dobrze nawilżyć buzię? Zauważyłam, że moja zrobiła się sucha i napięta i pojawiają mi się drobne zmarszczki, a mam dopiero 20 lat :( Jak myślicie, co z tym zrobić? Był ktoś może na jakichś zabiegach u kosmetyczki, albo u dermatologa, żeby ujędrnić i wygładzić skórę twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sytuacja taka: Twarz to istny krajobraz po bitwie. Rany zagojone, oprócz dwóch, które są zagojone w 98 proc. Pozostały takie blizny i przebarwienia, jakich jeszcze nie miałam. Obawiam się, że będę doprowadzała to wszystko do porządku przez kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę się podzielić z wami moją obserwacją - nie wiem, czy tylko u mnie tak jest, ale czy wyciskam, czy nie wyciskam, to nie ma większej różnicy. I tak zostają przebarwienia i twarz nie wygląda zbyt dobrze. Po niektórych pryszczach nawet jak ich nie wycisnę zostaje przebarwienie, a niektóre pryszcze jak się goją to powstaje strupek taki jak na rance. Efekt jest taki sam - twarz usiana drobnymi plamkami i strupkami, tak jakbym wyciskała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Też mimo trądziku- przy ktorym zwykle ma sie tłusta, ja mam sucha skóre....uzywam kremu bambino z cynkiem, stawiam na jak najmniejsza ilość chemii, tzn nie przesadzam, aby sie nie zatkać (porów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do pytania Upgradeu-co robicie aby nawilżyć twarz? u mnie też skóra jest przesuszona i robią się zmarszczki.Używam kremu Babydream z Rossmana.Myślę o kupnie nawilżającego kremu Iwostin--używał ktoś z Was?? Jakie znacie kremy albo inne rzeczy,które skutecznie nawilżają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upgradeu
wyciskarka: u mnie też zostaja plamki nawet jak nie wycisnę, ale są to płytkie plamki i szybciej znikają niż po masakrze, gdy naruszam głebsze warstwy skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...pozytywna \"faza\" jest fajna tylko, ze ja ile razy tak mam, a pozniej jednak wycisne to mam wiekszego dola...dlatego moze bylam taka mniej optymistyczna dzis - po prostu wiem, ze to nie jest tak latwe jak sie na poczatku wydaje ;) co do przebarwien bez wyciskania - no niestety syfek=przebarwienie ale te bez wyciskania sa delikatniejsze i szybciej znikaja i nie robia sie nowe syfki dookola... co do nawilzania - ja jak sie luszcze totalnie to smaruje bambino na noc dosc grubo i pomaga, a tak na codzien to stosuje physiogel albo jakos tak ;) mi sluzy :) stosowalam kiedys tez lysanel mat - nie zapychal, matowil, skora nie byla sucha, choc sam w sobie jakos mocno nie nawilzal :) dobry jest tez pharmaceris T - oba z serii, jeden na luszczaca sie skore, a drugi taki z kwasem azelainowym czy jakos tak , ogorkiem i w ogole taki nawilzajacy i troche przeciwtradzikowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam tez pharmaceris z kwasem a. i ogorkiem.. (SEBOSTATIC) fajnie nawilza, jest antybakteryjny... syfki tez sie zmniejszaly.. a i swietny pod makijaz... najlepszy krem nawilzajacy jak dla mnie... niestey wlasnie mi sie skonczyll ....;/ polecamm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oba sa fajne - tylko na co innego - ten drugi chyba jeszcze lepszy na przesuszona i luszczaca sie skore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak nic mi nie pomoze w tej chwili.. wygladam jak jedna wielka rana... a walentynki tuz tuz... buuu... ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj.. no wlasnie?!! jeszcze pode mna?!! ejj.. no!! pozwolilam sobie skasowac to \'legia stara qrwa\' nie mam pojecia kto to pisal ale wstydz sie!! ten wspolny akrkusz nie do tego mial sluzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie brednie? dziewczyny zaznaczyly wazny dla siebie dzien :) o czym tu wspomnialy :) chyba, ze o innych bredniach mowimy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde - jak widac inne :o zaraz sie okaze, ze trzeba bedzie zablokowac dostep innym, a mialam nadzieje, ze tego unikniemy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh... kto to napisal przyznac sie ale juz!!!!! ...a jak przeszkadza Wam ze zaznaczylam walentynki to sorcia moge skasowac... ale przynajmniej nie uzywam zadnych brzydkich slow :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, te walentynki sa ok :) na wszelki wypadek raz na dzien bede robila kopie tej tabelki :) a jak ktos dalej bedzie pisal bzdury to zablokuje ogolny i bedzie tylko za zaproszeniem ;) mam wszystkie wasze maile i jakbym widziala kto jest kto to bym wyrzucila tego zartownisia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest 15 osob na liscie...a rubryczek w tablece o ile widze to tylko 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzak
fajny pomysl z ta tabelka jak sie zmobilizuje to sie tez dopisze :) choc u mnei by byly minusy od gory do dolu to ee.... bo jak nie wycisne to przy nakladaniu tynku sobie skorke to tu to tam zdrapne... bo stercza te dziadostwa jak zaraza ano waletynki tuz tuz a ja znowu w tapecie kilogramowej i bede sie zastanawiala czy mi cos sie przypadkeim nei starlo albo cyz ktoras ranka sie nie saczy :/ a macie tez tak ze jak nalozycie podklad na zaschniete stropki to one po jakims czasie odpadaja i sie babrza? (po paru godzinach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzak
Quleczka --> ta maseczka ciekawa :) ciekawe czy zadziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Quleczka dzieki za info o maseczce, poczytałam i jutro kupuję. A dla tych co nie wiedzą: chodzi mi o "Soraya - Biostymulacja równowagi hydrolipidowej - Wygładzająca maseczka na noc z efektem mikrodermabrazji" http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=9931 Kurcze, ale mam na nią "smaka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzak
Quleczka --> o dzieki :) ja aktulanie stosuje linomag.. albo jakis nawilzajacy. a ile kosztuje ten krem ktory podalas? i to jest dostepny w aptece czy jakos specjalnie trzeba zamawiac? fakt ze jakbym sie nie masakrowala to bym pewnie nic nie potrzebowala.....sama siebie nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Oj nie zauważyłam , ze wyżej juz o niej piszesz. Chciałam aby mi dziś chłopak kupił, ale juz za poźno będzie.....ale jutro powinnam mieć i też zdam relacje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pharmaceris Erisa sa w niemal kazdej aptece - niestety to nie sa najtansze kosmetyki jesli Ty nie stosujesz jakis wysuszajacych lekow, a te skorki masz tylko w okol ranek to to chyba nie ma sensu :o mi na takie skorki pomaga tez bambino na noc :) milena - ja ten link do maseczki tez wyzej podalam :) dzis w rosmanie kosztowala mnie ok. 12 zl - wiec nie jest to duzy wydatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
A do której rossman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzak
nie lekow nie stosuje, mam ogolnie sucha skore ktora polepszam swoja dzialalnoscia :/ chyba wiec zostane przy linomagu :) ale dzieki wydaje mi sie ze do 20..ale nic nie daje sobie uciac (ad rossmana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×