Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość MilenaMilenaMilena
Hmmm, zastanawiam się nad wywleczeniem z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Do 19, pytałam znajomych :(:( wiec jutro kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie czesc jest do 17 czynna, te w centrach handlowych na pewno sa dluzej, tak wiec chyba nie ma jednej godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
heh, dzięki....i zgodnie z linkiem od Ciebie potwierdza się. Trudno jutro wypróbuję :) jakos może wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitty....zjechalam na dol opini o tej maseczce i widze kittyxd - to ty? :) bo patrze na twojego maila i tez masz w nim xd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze ja... hehe.. xD a znacie jakas inna kity?! wszedzie tak sie podpisuje.. ze juz nawet znajomi na mnie wolaja nie KArolina tylko Kitty... hęęę... :D a co do maseczki.. to ja jestem lozbuz! ;)) heeee... czytalam o niej sporo.. kupilam i stosowalam przez ponad tydzien.. teraz musze wygoic twarz i nadal bede! chociaz nie jest przeznaczona dla ludzi w moim wieku... ;/ ale w czym to moze zaszkodzic?! juz po pierwszym uzyciu bylam wniebowzieta.. ;)) skora byla taka matowa gladziutka mieciutka.. ajccc... jak nigdy!!! serdecznie polecam! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy to jestescie lobuzy!!! haha.. xD 10 stron wstecz pytalam o takową maseczke i zignorowalyscie moje pytanko... :PPP teraz sie zemszcze i juz Wam nie opowiem jaka jest cudowna... haha... teraz marsz do drogerii i wyprobowac!! ale to juz! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe, jakos widac przegapilam twoje pytanie :) jak jade do domu to nie mam netu czasem i po 5 dni... pozniej nie zawsze nadrabiam zaleglosci w czytaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziska;) U mnie na razie jeszcze ok,z tym,że moje plusy oznaczają że nie ruszałam SWOJEJ twarzy.NIestety dziabię ludzi dookoła mnie;)Ale z tym też już walczę. A co do mojej twarzy,to mam dużo takich grubych zaskórników,jeszcze nigdy nie miałam takich,bo nie dopuszczałam do ich rozwoju (masakrowałam się codziennie).Robię inne rzeczy przy twarzy--wyregulowałam brwi,smaruję sobie rzęsy olejkiem rycynowym (poczytajcie w Damskiej Torebce,jak on działa na rzęsy-polecam bardzo:).ogólnie daję radę,ale wiem,że przede mną jeszcze daleka droga.MOtywujecie mnie bardzo:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kolejny kryzys:O zbyt dużo czasu poświęciłam na oglądanie swojej skóry i jeździłam łapami po plecach...:O:O:O Nic na szczęscie nie wycisnęłam, dalej się trzymam... dzięki WAm:* Trzymajcie się dzielnie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glizda - kogo Ty dziobiesz??? i kto Ci na to pozwala ? :P moze wybij mu to z glowy, by Ci nie pozwalał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on wie o moim problemie i pozwala mi tylko na 3 dziennie;) zazwyczaj duszę mu plecy,ale ostatnio zobaczyłam dużego białego gula na szyi,nie wytrzymałam i wycisnęłam mu podczas jazdy samochodem...dobra ,wiem że to żalosne i śmieszne,śmiejcie sie ze mnie na zdrowie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie smiac nie bede... ja do dzis nie moge wyjsc ze zdumienia, ze moj pierwszy facet z ktorym bylam prawie 3 lata kiedys... tez mi na to pozwalal :o a bylo co wyciskac... plecy mial w jakis wielkich glebokich ropnych bulach, a na twarzy nic w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorzej,jak przekroczę dobowy limit wyciskania i pojawi się jeszcze syf-bonus:) wtedy robię się agresywna,szarpię biedaka i chcę cisnąć na siłę. Mam wtedy obłęd w oczach,aż on sam nie wie co się dzieje. Pokazałam mu naszą tabelkę,bo chcę go jakoś uświadomić,chcę ,żeby mniej więcej wiedział na czym nasza przypadłośc polega. a wieczorem,gdy z całych sił dusiłam mu plecy,wyjęczał mściwie--"w du*ę możesz sobie wsadzić te Twoje plusiki!!" no comments;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za tabelka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitna
hej :) i co, trzymacie sie? :) ja jutro rano mam zamiar sie umowic do kosmetyczki na sobote... cala twarz mam w zaskornikach i wole zeby mi ona to oczyscila niz zebym zrobila to sama bo znowu zatocze bledne kolo z wyciskaniem. ominie mnie przez to impreza sobotnia, bo na pewno po oczyszczaniu nie wyjde z domu, ale wole sie poswiecic niz miec sebum na gebie :< i juz chce jezdzic na basen z dziewczynami ;/ a tak to zawsze sie wykrecam, najblizsze wiedza dlaczego. juz nie moge sie doczekac pieknej twarzy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na reczne oczyszczanie do kosmetyczki w zyciu nie pojde :o bylam ze dwa razy jako nastolatka i starczy... ale to moje zdanie :) kamikadze - ja widze dziwna zaleznosc twoich wpisow i tych co potem trzeba usuwac :P :P nie ladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda zmiana w arkuszu jest rejestrowana....wiec widze, ze twoje wpisy i te co trzeba usuwac sa rejestrowane jako jeden zapis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz co zadac i nie musisz krzyczec.... ja tylko mowie, ze kazda pozycja pod haslem "voltomierz - rozpoczeto zmiany" - konczy sie od pewnego czasu takimi, a nie innymi wpisami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitna
dlaczego Qleczka? jakies masz zle doswiadczenia? ;> z ta kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo od takiego mechanicznego oczyszczania we wszystkich krajach europy sie juz dawno odchodzi, w polsce tez juz na szczescie tyle sie naczytalam o tym, ze jest to zdecydowanie nie wskazane i daje tylko krotkotrwaly efekt :o jakbym miala cos robic to jakis peeling kawitacyjny albo mikroderambrazje albo cos takiego co nie narusza skory...tak jak wyciskanie czy to przez kosmetyczke czy samemu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitna
znaczy no, ja bylam tylko raz w zyciu na oczyszczaniu u kosmetyczki i mialam duzo ropnych wypryskow i te ona mi usunela recznie a na reszcie twarzy mi zrobila kawitacje.. mialam takie polaczenie, i teraz tez chce kawitacje wykorzystac tylko chce jeszcze zobaczyc co kosmetyczka mi doradzi. a dam znac czy bylam zadowolona ;] mam nadzieje ze tak, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok :) ja pojde niedlugo tez - tylko na pewno wlasnie na jakis zabieg, a nie takie oczyszczanie reczne - tego mam za duzo po wlasnej ingerencji :p a teraz zmykam spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonoe
Już nie wiem, co stosować na swoją skórę :/ Żadne toniki i mleczka nie działają. Chyba też skorzystam z waszych porad i pójdę na jakiś zabieg oczyszczający, bo masakra, nie mogę na siebie patrzeć. Albo za radą z lovetrap.pl popróbuję zwykłej zmiany diety i metod naturalnych, może to coś da? Próbowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslę, że się nie należą i jakbyś to nie był Ty to byś nie krzyczał tutaj i nie robił afery :) nie będę więcej o tym dyskutować, a tym bardziej przepraszać - powiedziałam tylko co widzę, a widzę więcej niż inni przez to, że ja utworzyłam ten arkusz. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamikadze, ja wiem że wychodzenie z nałogu jest ciężkie, ale weź się uspokój... może jakieś kropelki na sen albo cuś? Może meliske sobie chlapniesz przed snem? :P cium cium:* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×