Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Dziewczyny,doceniajcie swoje cery! Obejrzałam Wasze zdj z tej strony i troszkę się zdziwiłam...Sporo Wam brakuje do moich przebarwień... Rozumiem,że macie do swoich buziek tysiąc zastrzeżeń,ale spójrzcie na nie bardziej łaskawie. Naprawdę-może być dużo gorzej... Ja jakoś się trzymam...Bez rewelacji,bo coś tam czasami skubnę, ale tragedii nie ma. Czekam jak mi przyjdzie mikro i zrobię sobie delikatną serię,ciekawa jestem efektów po tylu pochwałach tego kosmetyku. Witam Nowe Dziewczyny i ściskam Was Wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumka
Znam Wasz Ból - śliczna buzia!!!!! gratuluje wytrzymania AŻ 10 dni! :) U mnie dopiero dzień 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantuff
u mnie tez drugi:) i nie ma zle choc lapie sie na tym ze macam sie po buzi nieswiadomie i drapie tez wtedy czasem... al cyba zaczne z gumka na rece chodzic;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
Lola1998, cieszę się, że mogę pomóc i dziekuuuuję za miłe słoa, to duzo dla mnie znaczy :) Rozumiem co czuje kazda z Was i wiem, jak na początku ciężko uwierzyc, ze stopniowo będzie coraz lepiej :) Postaram się niedługo zamiescic jakies fotki jak znajdę chwilę. Zobaczycie, ze nie widac, zebym kiedyklwiek wyciskala, moja skora wyglada na normalną z lekkimi niedoskonalosciami, a w punkcie wyjscia było duuuzo gorzej nie którekolwiek z zamieszczonych tu zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasminka
tak sie boje ze po tych 20 paru dniach nie wytrzymam, czuje sie jak na jakims odwyku,boje sie tego kryzysu - dosc mam podnoszenia sie po tylu porazkach:( a mam 3 duze bolace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantuff
hejjj:* dziewczyny czym najskuteczniej goic strupki? co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam Wasz ból
tawinna, zdarza się. Głowa do góry i zacznij od początku. Naprawdę się da. Ja po niewyciskaniu prawie dwa tygodnie, nie mam już czego ruszać. Piękne uczucie. pantuff, ja po wyciśnięciu, jak mam strupka, smaruje go pasta cynkowa a jeśli już odpadnie i zostanie czerwony ślad, to smaruje sudocremem, tym sposobem wyleczyłam sobie policzek, który nie mógł się zagoić 2 miesiące. Niestety żadnych zdjęć dla porównania nie mogę wkleić, bo nie mam już zdjęć po masakrze i mam nadzieje, ze nie będę mieć. I pomyślałam, ze coś jakiś czas wkleję zdjęcie, nie żeby Was dołować, ze ja mam fajnie, tylko pokazać Wam, ze się da!!! Trzymam za wszystkie kciuki i wierze, ze sobie poradzicie :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantuff
jej ja bym chciala zeby juz bylo tydzien pozniej i zebym miala lepsza buzie... ale poki co trzymam sie:) wiecie, pracuje przy komputerze i to jest tak ze czesto odruchowo rece ida do buzi. a nie wlno w ogole dotykac. i niestety przez to mam czerwone slady ale jak mam to forum w zakladkaah to sobie przyominam ze razem z wami walcze o silna wole:) buziaki:* dzieki i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam Wasz ból
Wiem, jak wam ciężko powstrzymać się od dotykania twarzy. Mnie bardzo pomaga mąż, bo jak tylko widział, ze coś sobie skubie, to mnie lał po łapach i to pomogło się odzwyczaić. Mnie ostatnio męczyły drobne krostki, jak się przyjrzałam, to takie zapchane pory, aż korciło, żeby to wycisnąć. Efekt zapewne łykania bratka i oczyszczania organizmu z toksyn. Na szczęście regularny peeling pomógł mi złuszczyć te krostki i na dzień dzisiejszy jest czysto. Czy mogę powiedzieć, ze wygrałam? Nie. Jest jeszcze za wcześnie, bo ciągle mi się obsesyjnie zdarza myśleć o stanie mojej cery. Chciałabym się od tego uwolnić. Fizycznie się wyzwoliłam, ale psychicznie coś tam jeszcze siedzi. Także Kochane, walczę razem z Wami. Ciągle potrzebuje wsparcia i dobrego słowa. Dziś powinna mi przyjść mikro z Daxa, wiec na pewno wieczorem będą testy. Ściskam Was mocno i pamiętajcie, ze jesteście śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udało mi się !
dzień 6 ;) znam wasz ból - po 10 dniach tez chcialabym miec taka cere, jest idealna ! niestety moje przebarwienia beda goic sie minim miesiac... to nic, dam radę ;) z dnia na dzień jest coraz lepiej ;) wycisnelam rano jedno malenstwo, ale zrobilam to delitaknie itd, nic nie widac lekkie zaczerwienienie zostalo tylko, ale jutro juz sladu nie będzie takze nie martwię się tym, pieprzyc to :D czuję, że już nigdy, przenigdy nie zmasakruję swojej skóry, nie wiem jak to jest, skąd otrzymałam taką siłę w sobie teraz, ale po prostu to czuję ! i cudownie mi z tą świadomością ;) och Boże, dziękuję Ci za to ;) widzę, że wiele z nas ma w sobie mnóstwo optymizmu ;) może to wiosna? może to słońce ? słońce potarfi leczyć depresje ;) ludzie żyjący we Włoszech np. mają więcej optymizmy dzięki większej godzin nasłonecznienia właśnie :D więce może moja enegria tez jest ze słońca ;) kocham słońce ;)) z moją skórą na prawdę coooooraz lepiej ! dopiero 6 dzień a ja już czuję się swobodniej, wolniej, więcej się uśmiecham, mniej nakładam podkładu, wyglądam znacznie naturalnej ;) żadnych pryszczy, przebarwnienia zakryte podkładem, wągrów zero, zaskórników niewiele i nikną ;) kurcze mam taką ładną cerę ;) jak mogłam ją tak maltretować, szooook. jestem piękna ;) jestśmy piękne ! ;) laguappa ja też ci baaaaardzo dziękuję za wcześniejszy post ;* a cerę na pewno też masz sliczną! jestem pewna że wyglądasz idealnie ze swoją urodą i figurą no i cudownym intelektem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.U mnie zaś fatalnie...wyciskałam,zmywałam twarz żelem,mydłem i pellingiem na raz.Teraz skóra się złuszcza jak po mikrodermabrazji.Powtórka wszystkiego katastrofa.Ja wiem muszę skończyć te szorowanie i wyciskanie to takie trudne.... wow 6 dzień ,,Uda mi się'' Wspaniale! Jejku ty nie wiesz jak ci zazdroszczę...;) Myślicie czy ta mikroderma z daxa jest na tyle dobra,że poradzi sobie nawet z blizną starą po ospie? Już ją zamówiłam i czekam kiedy przyjdzie. Jutro zwiąże sobie rękę lewą,a wiem że jedną prawą ręką nie jestem wstanie wyciskać.Może to będzie skuteczne? DZIŚ 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udało mi się !
anue69 mysle że jest całkiem skuteczna, ale najpierw po prostu przestań wyciskać i maltretować tą swoją skórę ;) mi dzisiaj też sie przytrawiła mała wpdka i jestem na siebie mega zła, ale na szczęscie nie widać tego więc mogłam dzisiaj cały dzień latać po dworze i się do wszytkich szczerze u smiechać, zaczynam zapominać o tym peiprzonym probemie ;) to genialne uczucie jest kiedy znowu można się czuć pięknie i pewnie ;) także walczymy o swoje życie o swoje szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantuff
Aune69 trzymam kciuki. najlepszy sposob - nie mysl o tym, niezadreczaj sie tylko oddychaj wiosna, myl ze terz juz bedzie tylko lepiej, zrob dla siebie cos milego :) mi to pomaga... pzrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś dzien 1. nie wiem jak moglam sie zmasakrowac dzien po mikrodermabrazji, mam nadzieje ze wiekszych szkod przez to sie nie nabawie? za tydzien mam kolejna mikro i musze sie zagoic. w weekend urodziny wlasne i swieta.ehh. tyle rzeczy mi zabiera ten nalog... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantuff
hahanajlepszy ten SLODKI strasznie stresujace dn przede mna trzymajcie kciuki zebym na sobie nie odreagowala bo tak mam w zwyczaju z ktorym walcze!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pantuff również trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie będzie dobrze:)) Dzień się zapowiada ciekawie,mimo iż wycisłam 3 wągry,czuję się pozytywnie:) Och,ale jestem napuchnięta po wczorajszym...Jeszcze małe pytanie ta mikro ile razy w tygodniu robicie?Wydaje mi się,że dwa razy chyba wystarczy. Dziś dzień 2 dziś idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udało mi się !
kurwa mać... przepraszam, ale nie mogę zaliczyć dnia 7 wycisnęłam pare rzeczy i zaczynam liczyć odnowa. ależ głupia byłam. niby nie jest źle, ale to dla mnie porażka, ze jednak uległam. więc od nowa, rygorystyczne zasady i zaczynam. teraz nie ma opcji żeby wpaść. o nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantuff Tawinna Aune69 przykro mi ... :( to chyba byl zly dzien wczoraj! Nie martwcie sie! Mnie tez to spotkalo! Po tygodniu poleglam! Wczoraj chodzilam happy, bo buzia byla ladna bez makijażu! nic tylko Acnederm na blizny, i zachcialo mi sie spojrzec w lusterko, po co ? Nic a nic nie bylo widac gdy w lazience sie przegladalam! Ryczałam wczoraj całe popołudnie i wieczór! Czuje sie bezradna! Bo obawiam sie, ze maly stres, glupie spojrzenie w lustro i koniec. Na szczescie nie pokaleczylam buzi i dzis jest ładna, ze 4 stare strupki, które zaraz odpadną. Przemyłam ją cytryną, żeby rozjaśnić przebarwienia i co, walcze dalej! Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam Wasz ból
udało mi się ! Myślałam dziś o Tobie, ze tak fajnie nam idzie... N cóż, głowa do góry i jeszcze raz. Jak nie zrobiłaś masakry, to nie ma co się martwic. Bedzie dobrze!! Jesteś śliczną Kobietka! U mnie bodajże 14 dzień i jest super. Cera czysta, matowa, ale brakuje jej już peelingu. Czekam na Daxa w dalszym ciągu i ciesze się na mikrodermabrazje. Ten zabieg mam gratis - rekompensatę z salonu, ponieważ kiedyś źle mi wykonali, poskarżyłam się i chcą mnie w ten sposób przeprosić :) Czuje się dziś pięknie, w nowym płaszczyku, z różem na policzkach, pięknymi cieniami do powiek. Jutro manicure, w piątek mikro :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylapka88
Ciesze sie, ze niektorym ladnie sie udalo wyjsc z tego nalogu, Znam Wasz ból podziwiam - 2 tygodnie wow!!:) U mnie juz tydzien, ale codziennie cos malego musialam wycisnac, wczoraj troszke wiecej i juz sa slady widoczne i nowe wypryski ehh.. no ale trzeba walczyc, trzymam kciuki za Was wszystkie, oby nam sie udalo jak nadluzej wytrzymac bez wyciskania, najgorsze sa pierwsze tygodnie, bo pozniej zaskorniki same wychodza i sie zluszczaja razem z naskorkiem i juz pozniej nic nie ma na twarzy, obysmy doszly wszystkie razem do takiego stanu i cieszyly sie ladna cera:) Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...nicniemusze...
Dziewczyny jeśli macie problem ze świeceniem się skóry i nie dajecie sobie rady z jej matowieniem, przeczytajcie ten wątek ;) tani i naturalny sposob, sama mam zamiar jutro wypróbować ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udało mi się !
właściwie nie narozrabiałam aż tak, moze nie wpinnam przestawać liczyć, ale postanowaiłam mieć rygorystyczne zasady więc licze od nowa :D jest w sumie ok jak się pomaluję, wlasnie ide na ang a pozniej umówiłam się z przyjaciółką, nie mam zamiaru z niczego rezygnować ;) jest dobrze, będzie jeszcze lepiej ! walczymy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Sylapka88, dasz rade! Znam wasz ból, w takim razie obie idziemy na mikro:) ja tez wykupilam na grouponie i czekam na idealna skóre, zeby ostatecznie wygładzic wowczas skore :) Cieszę sie, ze Ci tak swietnie idzie! Fajnie, ze mozesz juz stosowac roz na policzki;) Na razie ograniczam sie do tuszu, podkladu i czasem cieni, bo mam wrazenie ze brązery i róż podkreślą mi przebarwienia. Jak reszta dziewczyn! mam nadzieje, ze jesteście dzielne! Po wczorajszej załamce, dziś u mnie totalna odmiana, może to tak miało być? musial byc przełom. Tydzien mi dobrze szło, prawie nie dotykałam i nie wyciskałam, jedynie zdrapywałam niektóre( wiem wiem,ze to robi blizny:( ). Dzis piekne słonce, sprzątam, wyciągnełam letnie meble na ogród, wymyłam wszystkie wiosenne buciki:) U mnie buzia juz gładka ( nie widać śladów po wczorajszym upadku ), zostały mi tylko 3 strupki na czole i kilka na brodzie. Oprócz przebarwień i blizn buzia ładna. Dziś po działce chodziłam bez make upu ! szok! Teraz tylko mikro dax ( pewnie zrobie ją jutro) , acnederm na blizny, i rumianek, cytryna, płatki owsiane. Moja siostra chce mi kupic peeling migdałowy, czy któraś z Was robiła go sama w domu? Możecie cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantuff
a co sadzicie o domowych parowkach? wart to robic? a czy przemywanie cytryna nie podraznia skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantuff
i co najlepsze jest na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tez tak mam
a uzywala ktoras z was krem na blizny no scar?? bo zastanawiam sie czy go kupowac nie wiem czy jest skuteczn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam kiedyś No Scar,ale nie jestem w stanie ocenić jego skuteczności,bo tak zapychał mi pory,że musiałam go szybko odstawić. U mnie w porządku,żebym już nigdy nic tak nie ruszała,byłoby super. Przyszła mi dzisiaj mikro, może już dzisiaj wypróbuję, ale chyba lepiej bym zrobiła jakbym się jeszcze wstrzymała...no zobaczymy,niestety trudno mi pogodzić się z tym,że przebarwienia na które tak długo pracowałam nie znikną z dnia na dzień i muszę się zmuszać,żeby myśleć racjonalnie ;-) Tak czy inaczej za parę tyg napiszę o efektach,3majcie się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×