Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

do abla: a tak na marginesie, to chcialam zapytac jak dlugo sie z tym meczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaja
Ja stosuje Diane 35, slyszalam, ze cieszy sie zla slawa, ale mnie akurat pomaga, wiec wyglada na to, ze mam problem o podlozu hormonalnym...U mnie teraz calkiem niezle, taka prawda: nie wyciska sie, jak nie ma czego...Zastanawiam sie, czy takie pigulki dzialaja tylko doraznie, kiedy sie je przyjmuje, czy moze przeregulowuja gospodarke hormonalna tak, zeby po skonczeniu brania bylo juz wszystko ok? Moja ginekolog twierdzi, ze to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaja
Mag5----->Uporalas sie fizycznie czy psychicznie? To znaczy: przestalas sie okaleczac, po tym jak wyleczylas cere, czy na odwrot: jak wyleczylas psyche, to to sie pozytywnie odbilo na cerze?Troche czytalam Twoich wczesniejszych wypowiedzi i uwazam: jestes bardzo madra, dzielna dziewczyna i fajnie, ze ciagle tu zagladasz. :) Milo byloby, gdyby dziewczyny, ktore wczesniej sie tu udzielaly, pisaly o sobie po "Zwyciestwie", to naprawde dodaje nadziei, ze wogole jest wyjscie z tego labiryntu... Buzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowalam Diane wlasciwie na gdzies na samym poczatku swojej \'\'walki\'\'. Nie wiem czy cieszy sie zla slawa, ale mnie niewiele pomogla. Pigulki zmienialam juz wiele razy, i wlasciwie zadne jakos radykalnie mojej cery nie zmienily...Ale to u kazdego inaczej jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem już co mam Ci napisać, żebyś się nie załamywała :P Do: taaaaa.. bardzo ciekawe, jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to najlepiej siedź cicho! Hmm, jak długo? No już jakieś przeszło 5 lat. Z tym, że kiedyś nie wyglądałam tak jak teraz. W sumie to, nigdy nie wyglądałam tak! Pamiętam te wspaniałe dni kiedy miałam buźkę cudną i góra trzy syfy na twarzy, żadnych zaskórników, przebarwień, niicccc.. aaajjj te wspomnienia :P Czasami mam wrażenie, że z roku na rok to mi się pogarasza. Jejku, aż się boję pomyśleć co będzie za rok lub dwa... Wiem tylko na pewno, że na cere rewelacyjnie działa powietrze, oczywiście świeze, bez żadnych zanieczyszczeń. Byłam w górach i też miałam tam czyściutką cerę, może góra z dwoma jakimiś intruzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wiem co mam zrobić
jak mam sobie poradzić z wągrami ? też mam takie momenty, że jak widzę, że jest taki świeżutki do wyciśnięcia to się nie mogę powstrzymać. Jaki preparat jest najlepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do abla: wiesz, ja mieszkam w cholernych Alpach i co??:P Gdzie powietrze to jest krystaliczne, a woda z kranu jak mineralna:P Ja tez tak przewaznie mialam, ze jak jechalam na wakacje czy jakis wyjazd to cera mi sie poprawiala, ale moim zdaniem to nie przez powietrze, tylko przez to, ze nie siedzialam w kazdej wolnej chwili przy lusterku tak jak w domu:/ I nie musisz mi nic pisac \'\'zebym sie nie zalamywala\'\', bo tak czy inaczej samopoczucie sie poprawi jak poprawi sie cera... Wiesz to nie jest tak, ze dzien w dzien siedze i sie nad soba uzalam jaka ja to biedna jestem bo buzka nie taka jak bym chciala, ale ostatnio po prostu juz mam totalmnie dosyc. Jakby zostala przekroczona jakas granica, jesli wiesz co mam na mysli... Zaniedlugo szykuje sie urlop, wiec planuje wizyte u dermatologa, pozyjemy, zobaczymy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka dziewczyny :) Dawno sie nie odzywalam ale codziennie czytam forum. Od 5 dni trzymam rece z dala od wyciskania, jest to strasznie trudne ale jak na razie jeszcze nie poleglam na polu walki. 15stego maja wyjezdzam na wakacje i sprobuje nie dotykac twarzy przez ten czas. Najgorsze jest to ze czesc tych zaskornikow sie obiera i tak jak ktos napisal stercza mi biale wulkany pod make-upem. Nie mysle jednak zebym straszyla bo to juz przeginka. Stosuje masc tylko punktowo, niektore sie zasuszaja i same odpadaja, a inne zostaja zasuszone pod skora i robia mi sie przebarwienia, nawet pomimo ze tego nie wyciskalam. Okropnie mnie denerwuja te obrane juz zaskorniki ale powstrzymuje sie jak moge od wyciskania. Najwazniejsze jest ze juz w ciagu tych 5 dni zaleczyl mi sie calkowicie jeden policzek, a to dla mnie bardzo wazne, bo jak tam wycisne jakiegos skubanca to slad po nim zostaje przez co najmniej 2 miesiace. Diane tez bralam, byly to pierwsze tabletki ktore mialam brac na moj problem. Bralam je przez 7mcy- nie dosc ze nie mialam zadnej poprawy to jeszcze nabawilam sie rozstepow do tego stopnia ze juz zadnymi kremami ich nie zwalcze chyba jedynie drogi zabieg kosmetyczny rzedu kilkaset zlotych na to pomoze. Po powrocie do kraju planuje zbadac wszystkie hormony. Slyszalam o badaniu jajnikow-jest taka przypadlosc ktora nazywa sie chyba zespolem policystycznych jajnikow-jednymi z objawow sa nieregularne miesiaczki, nadmierne owlosienie oraz problemy skorne typu tradzik itd itp. NO dobrze to by bylo dzisiaj na tyle, troche sie rozpisalam, mam nadzieje ze sie nie zanudzilyscie hehe. Dziewczyny glowa do gory-najwazniejsze to dbac o psyche i nie popadac w dolki. Zycze wam wszystkim kochane forumowiczki: pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, oraz zdrowych! Pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak, ja jade zaniedlugo do Polski na pare dni i tez chcialabym \'\'jakos\'\' wygladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
asiak ja mam PCO czyli zespol policystyczny jajnikow ale zadnych zmian skornych , tycia czy owlosienia nie mialam, wrecz przeciwnie i to przebiega roznie u wszystkich kobiet ktore na to cierpia PCO objawia sie szczegolnie tym ze nie ma owulacji ale ja te owulacje mialam i jak lekarz powiedzial przynajmniej ok 50% i udalo mi sie zajsc w ciaze a miesiaczki to wahaja mi sie od 26 do 33 dni a zmian skornych nigdy nie mialam, buzie mam nadal gladziutka i czysta - wiec moge z powodzeniem uzywac pudru rozswietlajacego - kupilam taki w kamieniu za 4 zl w POlsce - super ale nie wiem jakie rewelacje mnie czekaja w moim stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianca, Echh.. no doskonale Cię rozumiem, też tak mam baaardzo często, szczególnie jak widzę mnóstwo dziewczyn z czyściutkimi cerami, takie załamie nerwowe :P Mam ochotę wtedy powywalać wszystkie lusterka z domu! Ale tez, o zgrozo, mam w pokoju, od sufitu do podłogi takie ogroooomne lusterko... i jakby nie było, ciągle widzę swoją buźkę. Echh... aisak, mam to samo!!!!!!! Teraz wyglądam drastycznie, bo mi się porobiły takie wulkany, starałam się nie wyciskać i mam takie fajne przebarwienia ;/ Tyyyyyyyyyyyy, ja to chyba mam ten zespół policystycznych jajników! Bo objawy pasują do moich.... bleehhh, muszę się wybrać do dermatologa, bo nie wytrzymam chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
PCO sie leczy u ginekologa :) ale powinno sie zaczac od zrobiebia badan hormonalnych ktore okresla ich poziom , no i gin cie zbada i postawi diagnoze , choc ja dzis gadalam z taka jedna lekarka i mowila mi ze czesto bywa ze u zdrowych kobiet widac na zdrowym jajniku wiele pecherzykow a nie oznacza to wcale ze ma sie PCO a dodatkowo zmiany skorne czyowlosienie to moze byc tez sprawa endykronoligiczna nie wiem babki co wam jeszcze polecic na wulkany :) ale podstawa to nie wyciskac no bo tak to bedzie sie robic bledne kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tak.... nie wyciskać.... A jak Ci się zrobi taaaaaaaaki ogromny wulkan co nie chce zejść i się goi dwa tygodnie, a w środku białe \'gówno\' to jaka na niego rada?????? MAm smarować jakimiś mazidłami? Okej, weźmy pierwszą z brzegu maść: cynkowa. Smaruję. Zapada się to do środka, i się robi po prostu taka nieszczęsna wypułkość na twarzy, która może schodzić z powodzeniem kilka tygodni. No i jak tu nie wycisnaćć?????????? Właśnie mnie dzisiaj szlag trafił, bo i z jednej strony i z drugiej mi się takie coś zrobiło. Choć dobrze mi szło, bo starałam się nie cisnąć. Nie wytrzymałam i bach... wacikiem zadziałałam. Ale to i tak nic w porównaniu z tym co mogę wycisnąć, a staram się z całych sił nie ruszać, czasami muszę zęby zaciskać, hehehe. To jakaś choroba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
a pribowalas sudocremu? ja kiedys tylko to zaczelam stosowac na syfki, fajnie wysusza a czasami zamiast spirutusu dla zdezynfekowania po prostu przecieralam sanolem ktory jest do opryszczki taki w kuleczce , spruboj jeszcze detreomycyne - to taki antybiotyk w masci i przepisze ci go nawet twoj lekarz rodzinny a na rozszerzone pory i zaskorniki polecam cos naprawde fajnego a mianowicie zel neutrogeny ktory czysci pory noca - naprawde dzilala!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bio
Dzyzys...więc w świeta się trochu zdenerwowałam..bo mi coróż nowe pory sie zapychają...nie daje sobie z nimi rady...postanowilone wybule sie na kosmetyczkę...ale najpierw wizyta u dermatologa!! a wiecie ze preparaty , które zawierają efedrynę ( np tussipect, albo jakieś tam thermal pro na odchudzanie) to zapychają pory na maxa...no właśnie..nie bierzcie takich świńswt bo grudka na grudce...blee...mi rok temu zachcialo sie odchudzac i właśnie od tamtej pory rujnowałąm swe licco nagminnie...tera już lepiej..no ale sukinkoctwo nie chce do końca zejść...oł men co za życie..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka jaka
a ja wściekła na siebie. Wiadomo za co.Wystarczyło małe zdenerwowanie, wyjęłam lusterko i teraz wyglądam strasznie, im barzdziej powyciskam tym bardziej nerwowa się staje, nie mogę usiedziec na miejsu, ręce mnie swierzbią. TRAGEDIA!!! Próbuję sobie przetłumaczyć, stosuję różne triki i ograniczenia, ale to oszukiwanie SIEBIE, bo mam to nie tylko na skórze ale przedewszystkim w głowie.I historia wraca do punktu startu. Dlaczego tak jest? Czemu to nie znika, czemu trądzik jest niewyleczalny? Zamiast beztrosko śmiać się, bawić, spotykać ludzi ja zmaltretowana ani nie chce ich widziec ani śmiac mi sie nie chce.Dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem nowa
witam wszystkich! jestem nową osóbką, choć na tę stronę już zaglądałam. Pierwszy raz jakis tydzień temu ( o rany!! nie jestem sama!!), i postanowiłam zebrac sie i nareszcie coś konkretnego zrobić. a wpisuję się dopiero teraz ze strachu przed porażką... I.... Udaje się! Jak na razie nie dotykam łapami buźki - od razu odpoczywa... Poprawiło się zdecydowanie. Stosuję płatki owsiane, do których nigdy nie miałam cierpliwości, ale teraz się zmuszam. Efekty sa takie, że w czasie okresu wylazły tylko 3 okropieństwa, ale mało widoczne. no. nareszcie. Z rozpędu i radości i słomianego zapału dbam o resztę mojej osóbki. Jeśli mnie przyjmiecie do swego grona, to będę zdawała raporty. pozdrawienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkichotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkichotowa
witam wszystkich.jestem niemalze w szoku ! myslałam ,ze tylko ja cierpie na te dolegliwosc.podałam maila i zapraszam chetnych do koresopndencji,bo mam ochote porozmawiac (na gadu gadu było by najlepiej)...oszaleć mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkichotowa
piszecie o olejku herbacianym?gdzie go mozna kupic i jak stosowac?ja niedawno stosowałam vichy normaderm,hm,nie jest zły,cos tam pomaga,usuwa wągry...ale co z bliznami?takie dziurki.kupiłam krem perłe inków ale jak narzie nie widzę efektów.i chyba jestem o krok od depresji,to jakis koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZApraszamy
http://www.mojeforum.net/probkomania/index.php Zapraszam na swientne nowe forum, dla kobiet interesujących się urodą!!! Zapraszam!!!!!Obecnie forum jest w fazie rozwoju, dlatego nie ma tam jeszczeduzo informacji ,lecz dzieki Wam mozemy na nim stworzyc domową atmosferę ZAPRASZAM!!!!! Wchodzcie, logujcie się i zapraszam do pisania!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sudecremu probowalam, moim zdaniem dzaial podobnie jak penaten, nie uzywam juz, bo przestal mi odpowieadac:) a pozatym to u mnie bez wiekszych zmian... w ogole to zauwazylam, ze bezwiednie drapie i macam sie po twarzy nawet jak czytam czy ogladam tv...matko:/ stwierdzilam ze musze, po prostu musze sie powstrzymac, bo nie mam ochoty jechac z takim ryjkiem do Polski... tzn i tak mnie wszyscy znaja z pokiereszowana twarza, ale co tam:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaja
Bianca--->Ty chyba pisalas ze mieszkasz w Niemczech? Bo ja tez! A jakie miasto? (ja - Hamburg). Nie dotykaj twarzy pod zadnym pozorem, a juz na pewno nie wewnetrzna strona dloni!!!! Witam wszystkie nowe uczestniczki forum!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakiej cenie jest ten sudocrem? W aptece mam o to pytać jakby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaton22
DO ABLI-O SUDOCREM PYTAJ W APTECE MALE OPAKOWANIE OKOLO 10 ZL.JESLI CHODZI O MNIE TO NA MNIE ON NIE DZIALA .PRZEZ OSTATNI TYDZIEN UZYWAM ACNEFANU-J(EST TO KREM-MASC KTORA STOSUJE SIE PUNKTOWOALE JA DAJE NA CALA TWARZ I NIC SIE NIE DZIEJE NIE PODRAZNIA BO ZAWIRA WYCIAG Z DRZEWA HERBACIANEGO,RUMIANKU,I NAGIETKA )I WIDZE POPRAWE JAK NARZIE ZOBACZYMY JAK DLUGO ;).MOZNA JAKA KUPIC W APTECE OKOLO 8 ZL. POZDRAWIAM WSZYSTKICH PO SWIĘTACH SZCZEGOLNIE NOWE FORUMOWICZKI !!!!!!!!!!!WIELKI BUZIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
ja pamietam ze aknfam raz uzylam bedac w niemczech 9 lat temu....tak mi spalil buzie ze musialam smarowac sie oliwka dla dzieci:/ ale to po prostu trzeba samemu sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ankaja: a ja na samym poludniu, na zadupiu: w Oberstdorfie:((ale przeprowadzka juz w planach:)) Eh, a Tobie w Hamburgu... chetnie bym sie przeniosla:)) komu Ty mowisz, ze ma nie dotykac twarzy,hmm?? u mnie to tak jak grochem o sciane:/ U mnie to jest tak, ze ja wiem, ze nie osiagne NIGDY takiego stanu, ze niebede NIC wyciskac...to jest po prostu niemozliwe dopoki moja cera \'\'rodzi\'\' takie piekne niespodzianki:) a ze nie moge sobie w zaden sposob poradzic zeby calkiem przestala, to kolo sie zamyka. Juz kiedys pisalam, ze tak czy inaczej jestem zadowolona, ze juz sie nie masakruje tak jak kiedys (szkoda, ze nie mam zadnego zdjecia zeby Wam ku przestrodze pokazac:), ale do szczescia jescze duuuzo brakuje:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×