Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Adusia a połowica wróciła ? czy nadal szczęśliwa ;) mi to ciacho bardzo smakuje można na wierzch dać polewę ,albo cukrem pudrem posypać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do kurczaka i jego piersi ;) to ja robie mięsko kroje ,cebulka,papryka,pomidory, pieczarki,rodzynki ..i do tego przyprawy i wszystko gotuje i podaje z ryżem :) a ryż to gotuje w garku tzn. podduszam cebulkę z czosnkiem ,umyty zimną wodą ryż i odsączony wrzucam na przyrumienioną cebulkę i tak z 5 minut na oleju smaże ,pozniej dolewam rosołu z kostki ok 0,5 litra ,przykrywam garnek i po 10 minutach dolewam znów 0,5 litra i następne 10 minut aż rosół się wchłonie w ryż. I takie jedzonko uwielbiam mogę to jeść codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pouczylam sie,pospalam robie ryz na obiad z sosem :) kolga wrocil :d i mozmy zjesc razem :D Nerwuska ja kurczaka umiem zrobic, z serem tez ale nie umiem np tak na schabowy mieso z korowy czy tam czego i to jakos tak up[iec zsosem.. tego nie umiem.. a szkoda bo bardzo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Czesc kolezanki Czy was tez glowa boli od 3 dni bo mnie cholernie boli prawie na czubku czy to od nerw a moze cisnienie i ze spaniem kiepsko jak nie wezme xanax to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie chinszczyzne! kupuje w biedronce bo jest tam najtansza ta mrozonka i ma najwiecej tych bambusow roznych dodaje curry sos sojowy z buteleczki, imbir moze byc duzo, sol, troche zaklepki z maczki ziemniaczanej, brazowy ryz , a kurczaka pies najpierw podsazam na patelni, a potem dorzucam do sosu i gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysiu ..martwiliśmy się o Ciebie ..bo długo nie było Ciebie widać .. Ja też drugi dzień mam ból głowy ,ale zapijam go ...kawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ewus Ja mam cisnienie i kawa jest niewskazana boli mnie za czubkiem glowy teraz mam cisnienie 115/80 puls 04 wrocilam z pogrzebu ale przedtem wzielam xanax A gdzye ciebie boli glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu ja tez robie podobnie kurczaka z ryzem:) smaze kurczaka pokrojonego w kostce,dusze pieczarki,papryki (zolta i zielona),kukurydze,gotuje ryz a na koncumieszam to wszystko w jednym garze i pezyprawiam vegeta i duza iloscia curry,pychaaa sprobuje dodac tak jak Ty rosolku Aniolku to Ty umiesz gotowac!a pisalas,ze tylko makaron robisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaa i ja tego kurczaka z ryzem curry koniecznie przed podaniem posypuje startym zoltym serem i czasem doprawiam sobie ketchupem Pudliszki ja wogole mam swira na pkt zoltego sera,sosow pomidorowych i ketchupu:) uwielbiam spaghetti Napoli Knorra!moglabym jesc codziennie:) kocham kuchnie wloska po prostu! a jadlyscie kiedys \"warzywa na patelnie z przyprawa wloska\"Hortexu?ja robie z kurczakiem(lub bez) i makaronem swiderkami i posypuje serkiem mnia mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Chyba bedzie badac Nie noglam wejsc wczesniej bo moja corka choruje i ona caly czas jest w komp ale dzis dala mi troche czasu jestem zla na starego bo znow zaczyna i calej 4 mam juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, zaś się zdenerwowałam bo poczęstowałam matkę moim ciastem a ona ledwie ugryzła: EEE, chyba za mało cukru! Czemu ona jest taka jędza!Zaś mnie gniecie w przełyku, czuję tam taką kulkę.Macie też tak jak się zdenerwujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mnie tego nauczyla bo to jest proste i szybko dosyc sie robi ale i tak najlpesza na swiecie kapuste robi moja mama!!! kwaszona ugotowac kolo pol godziny odcedzic dodac smalec, kurkume, tymianek,pare ziarenek jałowca, bazylie, pieprz milony!! POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alga hihihih moje tez tak ma :) i jak jej nie samkowal moj obiad to jej mowilam zeby sobie sama zrobila lepszy i zaraz mowila ze dobry dobry :D a jak ona cos mi ugotoala to ja tez krecialm nosem i bylysmy kwita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusko a do tego ryżu jak mi się chce robie takie bułeczki w środku są puste ..i można do środka to jedzonko nałożyć.. bułeczki robie tak: 0,5 kg mąki przennej 5dkg drożdzy kefir szczypta soli może też być kminek drożdze rozrabiam i żeby wyrosły ,pozniej dodaje resztę i wyrabiam w rękach ,jak się lepi to podsypuję mąką. Przykrywam sciereczką na godzinę zeby sobie w ciepełku wyrosło ,pozniej robie takie kulki jak morele i to na jajowato rozwałkowywuje :) trochę znów poleży żeby wyrosło i wkładam na mocno rozgrzany olej ,ja mam takie coś jak patelnia i żeby tego oleju było tyle żeby placek pływał .Musi być bardzo rozgrzany bo jak za słabo to placki są płaskie a tak pięknie wyrosną i w środku są puste ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynku.ja wlasnie po dlugim spacerze jestem. marysiu jak sie trzymasz.widze ze cisnienie niezle nawet.a glowa boli moze od zmiany cisnień na dworze, teraz ta pogoda taka beznadziejna.ale zescie o tym jedzeniu nagadaly ze glodna sie zrobilam.a mialam nie jesc kolacji bo sie odchudzam.nie wytrzymam, musze cos wszamac.nerwuska ciesze sie ze juz ci przeszlo.renka ja tez popoludniu czuje sie duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Aniołku21 muszę też kręcić nosem na jej jedzenie!tylko że ja mam za miękkie serce i nawet jak coś jest niedobre to nic nie mówię żeby przykrości nie robić... widzę, że muszę być bardziej jędzowata! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesdtem i ja >>>moi goscie odwolali wizyte po kiego czorta zasuwalam w chalupie jak maly samochoodzik az mnie plecy bola i polecialam jeszcze do sklepu po ciacha....no nic trudno...moj slubny z tej okazji zostal w warsztacie i bedzie pozno...ale wybaczam mu bo on szykuje nasze noew meble do kuchni-po niedzieli bede je juz miala!bo moj maz zajmuje sie tym zawodowo tzn.meblami.... tak wiec ukroilam sobie ciacha ,kawusie i jestem z Wami!Syn poszedl do Kosciola(przygotowania do bierzmowania) a corka jest u babci na weekend,jak ja lubie takie samotne chwilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysiu!-cisnienie masz dobre! Efcia dzieki za zdjercie nerwuski! Ja tez czesto robie piers z kurczaka z warzywkami i makaronem duzo sera i przypraw,mniam, mniam ,robie tez chinszczyzne ,uwielbiam i wogole lubimy makarony z sosikiem z mieskiem Nerwusko jaka Ty laska jestes i kto by powiedzial ,ze takie g...o Cie trzyma!Tak to jest, lapie nas niezaleznie od tego kim jestesmy i jak wygladamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie tak jak rrenka czym zajmują sie wasze chłopaki.mój jest kierowcą tira.aktualnie przebywa w hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Alga81 witaj.Taka kulka w gardle to normalka,ja to nazywam ziarenkiem. Lalola,ja mam prawe oko jakies dziwne,nie ciezkie,nie suche,ale mi przeszkadza tak jakos,jakby wiatr w nie dmuchal,nie umiem tego opisac,ale robilam rezonans magnetyczny,bo mnie glowa coagle bolala,nic tam nie mam,tzn mam mozg,wiec towszystko od zaburzen emocjonalnych.Tak tez twierdzi moj neurolog,ktory \"prowadzi\" moj kregoslup.I to oko tak np mam kilka dni,potem mija i za jakis czasznowu sie pojawia.Nie przejmuj sie. My jestesmy jednak naprawde Swiruski,hahahaha.:) Marysiu,bolem glowy sie nie przejmuj,od cisnienia boli tyl glowy,u nasady nad szyja,mnie tez drugidzien glowa pobolewa,wczoraj byl taki wiatr,dzis znowu inny front przechodzi,takie dupowate...ups...samopoczucie jest normalne. Efciu,Ziomalko moja,usciskiwuje Cie rownie mocno.Ty Masz swietnego chlopa,zobacz jakimi podstepami probuje Cie z tego wyciagnac,zalezy mu. Nerwusko,dziekuje za zdjecie,sliczna jestes.Gratuluje wyjscia z anoreksji,tostraszna choroba.Moja corka byla(mam nadzieje,ze byla)bulimiczka,zjezdzilam z nia wiele gabinetow psychologow i psychiatrow.Dzis ma 21 lat i nie jest normalna ,jesli chodzi o jedzenie,a ja zauwazylam ,zesledze(ona o tym nie wie),wszystko ,co ona zjada,czynie jest tego za duzo,bo wiesz ,ze bulimiczki jedza kompulsywnie a potem ....Czasami ,jak mi sie wydaje,ze siega za duzo np po ciasteczkana stole,tostaram sie ja czyms zajac,oderwac,albo zaczynam sprzatac w kuchni ,potem ze stolu w salonie,bo boje sie jej zwrocic uwage,ze za duzo wrzuca.I nie dlatego ,zebym jej zalowala,bron Boze,ja jej caly swiat bym oddala,ale obawiam sie,ze jak dojdzie do wniosku ,ze przeholowala,to nastapi najgorsze.Sama dobrze wiesz,ze anorektyczka,bulimiczka jest sie do konca.Ona jest sliczna,zgrabna dziewczyna i niemoge pojac skad ten strach przed jedzeniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×