Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gorzej , że takich jam my jest jeszcze więcej i w dodatku jeszcze nie trafiły na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej uspokoilma sie troche ale teraz to mnie dusic zaczyna, moj chlop na imprezie i martwie sie o niego jak bedzie wracał bo okolica nieciekawa... a jutro jedzie do swojej mamy.. akurat teraz gdy go potrzebuje najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada777 z tymi papierochami to też mam niexle wyobraź sobie , że jak akurat ubzduram sobie raka np piersi to pale wiecej i nic mi się nie dzieje( no bo przeciez serducho zdrowe) a jak ubzduram sobie że mam napewno coś z serduchem to ledwo się zaciągne i od razu serce skacze boli itd jak czytam to co napisałam to sama do siebie mówię , że niezła ze mnie i d i o t k a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aniołek 21 nie wiem jak mozna sobie samemu zapodawac takie katusze jak nerwica przecież to niemozliwe a jednak wychodzi to z naszej inicjatywy napewno eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dzisiaj jestem pierwsza? bo właśnie zbieram dzieciaki do babci a ja do pracy, pada u mnie deszczyk ale wysoko w górach podobno śnieg :O pozdrawiam posłałam Ci rrenka zdjęcie mam tez od Ciebie milutka jestes bardzo mi miło Cie poznać :D nie mam zdjęć od loli nerwuski chwilowej a więcej muszę posprawdzac bo działam na dwa konta :) cosik mi siadło,, kurczę,, miłego dnia zycze mamaJUlki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobÓdka dziewuszki wstawać!!!!!!!!!!WSTawać do dzieła!! ja taka jestem rozgarnięta ale to zmyłka to nie ja to xanax.. :) :D pa na prawde lecę tylko jeszcze zdjęcia powtarzałam bo mi nie wszystko posłało, pa i prosze o reszte zdjęć🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry..:) ale sobie dziś pospałam...jaka pogoda u was? bo u mnie słoneczko świeci i wiatru nie ma takiego jak wczoraj....chyba pojadę dziś z dziecmi rowerkami na cmentarz....odkąd we wrzesniu zmarła ich rówieśnica na raka jeszcze nie były na cmentarzu...pójdziemy świeczkę zapalić...czy to aby dobry pomysł? sama nie wiem?............acha i nie mam zdjęcia od nerwuski chwilowej i aniołka....czekam z niecierpliwościa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :D Ja tez juz na nogach bo musiałam mężowi dyspozycje wydać i pojechał po zakupy ,teraz czekam aż wróci z tobołkami bo musze lecieć do autka żeby mu pomóc to wszystko wnieść :D a przy okazji pobiegam sobie :D będę pózniej ! buziole 🖐️ Miloszko u mnie też piękna pogoda słonko świeci .... ale mąż po południu zajęty szkoda że nie mną :( ale może jutro go namówie nad jeziorko ,albo do lasu to wam opowiem jak jest teraz pięknie na Kaszubach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry pomysł z cmentarzem masz miloszko ,niech dzieci oswajają się z przemijaniem ze smiercia . Przecież to nieodłączna część naszego życia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Właśnie wybieram się na zakupy niestety już teraz wiem , że jeżeli je nawet zrobie to będę się telepać jak osika eh mam już dość tego wszystkiego tej nienormalności moich zachowań związanych z tak banalnymi sprawami jak np te choler... zakupy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść laski nie wiem jak długo z wami pogadam bo wyłancza mi się komputer i dopiero w poniedziałek ma przyjść fachowiec.Efcia wykrakałam sobie wreszcie mi coś się popsuło.Widzę Efcia ,że masz urozmaicenie nie tylko śmietnik ale i zakupki.Wiecie kiedy tak oglądam wszystkie te fotki to wszystkie macie wesołe buziaki ,aż wierzyć się nie chce ,że tak się męczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolala z papierosami mam tak samo .Są dni ,że wmuszam je w siebie jakbym chciała coś udowodnić.Dziwne taka chora a jara.Tak czasami to sobie myśle ,że skoro tak się boje śmierci i chorób to czemu nie srzuciłam palenia alkohol odstawiłam a tego nie.Ma któraś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolala nie możesz się nastawiac negatywnie ,pomysl sobie że będzie dobrze ,że sie nie dasz ,to nie może byc silniejsze od Ciebie !!!!!!! ja w takiej sytułacji mówię sobie że najwyżej padne ale jestem wsród ludzi i ktoś na pewno mi pomoze . Nie wmawiaj sobie że na pewno coś będzie nie tak,wtenczas bedziesz się skupiać na sobie i na lekach ,myśl o żeczach które masz kupić , a moze zobaczysz w sklepach coś ładnego co byś mogła kupić . Trzymaj się cieplutko i głowka do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłop autkiem specjalnie stanął prawie na końcu dzielnicy! :D a my mieszkamy ..na początku :D on mi to specjalnie robi ! żebym taka wystraszona po ulicy biegała... :D Ale dziś jest pięknie na dworzu... Kasienko a czemu mam odebrać pocztę ? nic nie mam .... :O Miloszko ja jestem zakoffana w ..kaszubach... hihihi ale okolicy :D Adusia mnie odzwyczaił od palenia mój syn ..chodził za mną i kaszlał i trzymał się za płucka i mówił...Mamuś Ty mnie chyba trujesz...oj jak mnie płucka bolą ! i do tego robił taką minę ....że jak spojżałam na to dziecię to az nie mogłam ...rzuciłam następnego dnia od rana już przestałam palić a miałam całe duże opakowanie Caro.... a to było w czasach kiedy ze wszystkim były problemy. Pózniej zauważyłam ze nie było mi brak papierosa tylko to był mój taki rytuał codzienny...po śniadanku papieros..pózniej koleżanki ..przed obiadem ..po .. i do wieczora cała paczka ! W dniu kiedy nie zapaliłam po śniadaniu wziełam ołówek w palce i tak sobie nim machałam :D .. nic mnie nie ciągnęło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wam noc nimeła ? bo mi strasznie :(( moj chlpak mial wrocic o 12 a budze sie o 3 i go nie ma, komorki ( obie!!) wyłaczone! poryczlam sie bo jak zwykle czarna wizja sie przede mna roztoczyła i tak lezalam si ryczlam do 4.42 Jak wrocil to tak sie cieszyłam ze nie mialam serca go nawet \'opr\" hehehe mowil ze dlugo dobijal sie nie do naszej bramki osidlowej hiihihih Pijak jedem! ale i tak go kocham :) a terazsobie pojechal do mamy :( kolega robi doktorat wiec jest na zajeciach no i sama ta seidze, na dworze slicznie a ja glupia sama nie wyjde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×