Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

przezylam cos strasznego, dawno juz tak zle sie nie czulam zaczelo mnie telepac, dusic ale tak inaczej , i tak nagal! gadamy gadamy i pach!! od 3 godzien tak mam, troehc lepeij jest ide spac zaraz goscie dopero p[oszli, dobreanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bylam w knajpie wieczorem!wrocilam przed chwila!!! i wiecie co ?byloby super,ale....... moj chlop po przyjsciu do knajpy,zanim przyszli znajomi poklocil sie i wyszedl zostawiajac mnie sama.Ja idiotka dzwonilam do niego,zeby wrocil,ale on z geba na mnie....no to zostalam z nimi sama i najadlam sie wstydu jak cholera!!! oczywiscie wszystko to niby moja wina...tylko,ze on zachowal sie jak gowniarz moim zdaniem i znajomi tez sa musieli pomyslec.Szczegolnie,ze umowilismy sie w 4 ,zeby poznac chlopaka kolezanki....ale plama!!!!!! czasem jestem na noego tak zla i tak mi za niego wstyd,ze......!!!:( a moglo byc tak pieknie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się nerwusku chlopy tak mają ,ale to mu przejdzie .Pomyśl jak przyjemnie będzie się godzić.A chłopak koleżanki fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ja tez jestem z nad morza haloo zapomnia;las o mnie , efcia tez jest ijeszcze chyba dwie dziewczynki, ale ni moge sobie przypomniec:D u was tez taka placzliwa pogoda?leje i szaroburo sie zrobilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula dziekue za muzyczke:D🌼 dana fajnie ze jestes czarna, a tak mi juz zdecydowanie lepiej, ale nadal smutno:(🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Wam maila ale teraz dostaolam wiadomosc ze nie bedzie do Was dostarczona...hmmm nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwsuko nie chce byc zlym prorokim, ale jesli Twojemu chlopakowi to sie czesto zdarza to znaczy ze nie jest wart zachodu...mam nadzieje ze jestes z nim szczesliwa, i ze zdarzylo mu sie to pierwszy raz🌼ja sie nie raz wstydzilam za swojego chłopaka, a dopiero po 5 latacxh zrozumialam, ze on mnie caly czas krzywdzil, wlasnie wplatujac tego typu durne sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwsuko nie chce byc zlym prorokim, ale jesli Twojemu chlopakowi to sie czesto zdarza to znaczy ze nie jest wart zachodu...mam nadzieje ze jestes z nim szczesliwa, i ze zdarzylo mu sie to pierwszy raz🌼ja sie nie raz wstydzilam za swojego chłopaka, a dopiero po 5 latacxh zrozumialam, ze on mnie caly czas krzywdzil, wlasnie wplatujac tego typu durne sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwsuko nie chce byc zlym prorokim, ale jesli Twojemu chlopakowi to sie czesto zdarza to znaczy ze nie jest wart zachodu...mam nadzieje ze jestes z nim szczesliwa, i ze zdarzylo mu sie to pierwszy raz🌼ja sie nie raz wstydzilam za swojego chłopaka, a dopiero po 5 latacxh zrozumialam, ze on mnie caly czas krzywdzil, wlasnie wplatujac tego typu durne sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam radośnie ,słonecznie wszystkie Nerwuski! 🖐️ Loczku ja nie mogę tego otworzyć chyba nie mam programu do otwierania takiego pliku :( jak mozesz to wklej w meila ... Aniołku a to coś nie stało się dlatego że mieliście gośći? Nerwusko ty kochana odpowiadasz tylko za Siebie skoro chłopak coś zrobił czy powiedział to Ty za to nie ponosisz odpowiedzialności.Powiedz Mu Swoje zdanie na temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam radośnie ,słonecznie wszystkie Nerwuski! 🖐️ Loczku ja nie mogę tego otworzyć chyba nie mam programu do otwierania takiego pliku :( jak mozesz to wklej w meila ... Aniołku a to coś nie stało się dlatego że mieliście gośći? Nerwusko ty kochana odpowiadasz tylko za Siebie skoro chłopak coś zrobił czy powiedział to Ty za to nie ponosisz odpowiedzialności.Powiedz Mu Swoje zdanie na temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mglam wejsc tutaj prze jakis czas, bez sensu...czesc efcia dobrze wkleje ci w maila, a co do nerwuski, to rzeczywiscie nie ponosi ona za niego odpwiedzialnosci, ale ciezko to wyjasnic znajomym, a wstyd zawsze pozostaje, za ta nasza polowke;_(( co robisz dzis efcia, jakies szczegolne zajecia?ja sioe nudze okrotnie, wlasciwie to pisze pisze i pisze, zaraz ide czytac i czekam na rosolek, nieco sie rozjasnilo u mnie , ale chyba tylko na moment:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwowa
Ja mam takie objawy: bola mnie oczy, jestem ospała, a najbardziej to sztywnieje mi całe ciało i bardzo mi z tym zle. Nie wiem co mam robic, pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwowa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwowa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje... chyba tylko tyle moge napisać... czuje sie jak pogryziona i wypluta... ide sie do ładu doprowadzic i do spowiedzi.. wole umrzec czysta... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama nie wiem co myslec..........kocxham go i on jest dobrym czlowiekiem,ale czasem mu odwala i robi takie numery:/ teraz leze sama w lozku i sie nudze.Pewnie mnie zaraz zacznie trzepac,bo zaczne lapac weekendowa depresje:( nie mam co robic,na polu leje,nawet mie sie z lozka wstac nie chce! ale bede musiala isc niedlugo z psami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz tak na wszelki wypadek :D wczoraj wlasnie ogladalam pieski kiedy mnie zlapało.. gadalismy obie normalnie i pach! straszne to było.. nie chce tak!! no!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwuka a Ty w bloku mieszkasz??? bo ja mieszkam i boje sie troche zeby pies sie nie meczyl ale teraz kiedy wciaz siedze w domu to by nie byl sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek co tobie?bidulko nie mow tak nawet, widze ze kazdego p kolei lapie jesienna deporecha, czy zimowa. bo juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nrwowa, ale napisz dokladnie co ci dlega, masz diagnoze?czy sama doszlas do teg ze to nerwica, i nie martw sie, taka pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku spanielek w bloku moze byc,to maly piesek.To jest rasa swirow,poczytaj o nich troche:) Sa sliczne,ale bardzo trudne do ulozenia.To psy mysliwskie i wymagaja bardzo duzo ruchui aktywnosci. Ja dostalam spanielka w 8 klasie,ale jak sie wyprowadzilam od rodzicow to piesek zostal z ojcem. Od 5 lat mam sunie owczarka niemieckiego.To super rasa,ale duuuzzaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dalmatynczyka.sliczna suczke.tez duzy piesek,ale ile radosci daje:))jak jeszcze mieszkalam z rodzicami,chcialam miec doga niemieckiego,ale mam sie nie zgodzila,bo zobaczyla zdjecie tego psa i przeczytala,ze zzera dziennie tyle miesa,co maly lew:))hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!U mnie szaro buro ,deszcz pada ,snieg topnieje ,jestem obolala po tych porzadkach ,oczy mnie bola i glowa ,chcve isc do Kosciolka na 13-30 moze sie zbiore do kupy ,moja rodzinka poszla teraz dla mnie to bylo za wczesnie nerwowa...mnie tez czesto oczy bola i razi swiatlo(choc teraz i tak szaro na dworze) wiem,ze to z nerwicy ,do tego ospalosc ,zmeczenie i smutek,rozkrecam sie poznym popoludniem a nawet najlepiej mi sie lafruje wieczorami stad moja ksywka -netoperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy dzis na obiad do mojej kuzynki -nie chce mi sie ale pewnie bedzie fajnie...tylko w taka pogode to bym z łóżka nie wychodzila palce u rak mi dretwieja w nocy mnhie obudzil bol i zdretwienie reki i jak wstalam zeby rozrtuszac to zrobilo mi sie tak slabo i serce zaczelo walic-troche sie wydstraszylam ale to byla dopiuero godzina snu wiec bylam nieprzytomna i z powrotem usnelam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich ,zycze milego dnia!Ide robic sie na bóstwo....ale mi sie nie chce!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×